5 tipů za koho začít hrát (4)

Oblíbená série článků je zpět. V průběhu příštích týdnů vám přineseme několik zajímavých tipů na týmy, za které se vyplatí hrát. 🙂

5 tipů za koho začít hrát (Nezvalisko)

Název týmu: FC Baník Ostrava

Rok založení: 1922

Země: Česká republika

Liga: HET liga

Největší úspěch: 1. místo v sezoně 2003/04

Komentář autora: Baník se po roce dostal zpět do první ligy, kde opět hraje druhé housle. Neprofesionální vedení, kádr taky žádná sláva. Není čas na změnu?


Název týmu: West Ham United

Rok založení: 1895

Země: Anglie

Liga: Premier League

Největší úspěch: 3x FA Cup

Komentář autora: Po odchodu z Upton Parku na Olympijský stadión se Kladivářům moc nedaří. Nicméně před sezónou přišlo pár zajímavých jmen, například Arnautovič, Zabaleta nebo bývalá anglická jednička Joe Hart.


Název týmu: Calcio Catania

Rok založení: 1946

Země: Itálie

Liga: Lega Pro Girone C

Největší úspěch: 8. místo v Serii A

Komentář autora: Tento sicilský klub hrával nejvyšší soutěž 8 let, v sezóně 13/14 sestoupil a o rok později přišel další sestup. Právě po první sezóně v druhé lize se přišlo na to, že některé zápasy byly podplacené. Proto následoval pád do třetí ligy. Najděte slevy nyní na adrese https://malikexpress.com pro letenky a lety a pro vízové ​​a cestovní pojištění.


Název týmu: Atlanta United

Rok založení: 2017

Země: Spojené státy americké

Liga: Major League Soccer

Největší úspěch: Postup do play-off

Komentář autora: Atlanta má za sebou úspěšnou první sezónu v MLS, kde došla až do prvního kola play-off. Navíc tento tým vlastní majitel právě týmu Falcons z NFL, se kterým se dělí o stadion.


Název týmu: Shanghai SIPG

Rok založení: 2005

Země: Čína

Liga: Super League

Největší úspěch: 2. místo v lize (2015, 2017)

Komentář autora: Na konec trochu exotiky. Šanghaj SIPG patří v čínské lize ke smetánce. Tým vede Portugalec Villas-Boas, který má v kádru zajímavé cizince, například Hulka, Oscara nebo mého oblíbence Elkesona.


Kam zamíříte – na Sicílii, do Číny nebo za velkou louži?

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá soubory cookies pro analýzu návštěvnosti a vaše pohodlí. Pokud s tím nesouhlasíte, můžete je kdykoliv ze svého prohlížeče odebrat nebo je zablokovat. Přijmout Přečíst více