Všeobecné rady a dotazy

Další z klasických topiců každého roku, zde se ptejte na cokoliv ohledně hry, aby jsme tu neměli miliony nesmyslných topiců.
"Aj hlúposť je hlúposť" Toff, 2015
"kdydbys nebyl hloupy pochopil bys ze si na nic hrat nemusim" napp, 2016

Re: Všeobecné rady a dotazy

Má cenu zapínat ligy z Ameriky,Afriky a Asie, když člověk hraje Evropu ? Já mám rád, když je ve hře co nejvíc hráčů. Řeší se tam víza z různých zemí ? Například vím, že když člověk hraje v Anglii, tak je tam složitější získávat hráče z Ruska.

Nycklick píše:Pokud budeš začínat v Evropě, tak asi ne. Ale časem si ty ligy můžeš přidat. Vhodnější (pokud ti jde o nákupy hráčů z těchto částí do Evropy) je navolit si možnost přidat hráče z Ameriky, Asie apod. Bez lig.
To je dobra moznost, ale kdyz jsem to na svem notasu jednou udelal ze 4 hvezd byla pulhvezda :D chce to lepsi stroj no :)
quamik píše:Az na nesmyslne vety, gramaticke chyby, a podezrele vysledky je to graficky i celkem pekne udelane.
quamik píše:navic tenhle tejden nemam ani kam to vsunout kdybych mohl

Dost lidí se ze začátku ptalo, jak zamezit, aby hráč nadále nastupoval za rezervu. Když se podíváte na ono nastavení (různé časové délky), tak jedno z toho bude mít u sebe kolečko. Stačí to jako by "odznačit", prostě na to kliknout a hotovo.

mal.kin píše:To je dobra moznost, ale kdyz jsem to na svem notasu jednou udelal ze 4 hvezd byla pulhvezda :D chce to lepsi stroj no :)
Já bych ty hvězdy tolik moc neřešil , skoro každý ročník hraju na 1,5 až 2 hvězdy a nikdy se mi to nezdálo nějak extra pomalé, teda je pravda , že jsem se nikdy nedostal třeba do sezony 2030 a dále , ale vážně jsem neměl nikdy problém v tom, že by se ta hra nějak výrazně zbržďovala. :)

1 ) Jak udělat, aby jsem během zápasu vždy viděl aktuální výkonnost svých hráčů. Když si totiž tuto možnost vyberu a jsem třeba domácí, tak když další zápas hraji venku, tak mi to ukazuje aktuální výkonnost soupeře, protože domáci je teď on. Nechce se mi to pořad překlikávat.
2) Když si navolím vlastní barvy atributů vlastnosti hráčů, tak při znovunačtení uložené hry jsou tam zase default barvy. V minulém ročníku se myslím muselo odtrhnout políčko cache na skiny, ale letos to nepomáhá. Dík za rady.

AD1, mě to funguje úplně v pohodě, používáš nějaký skin ? ono u některých to může zlobit.

AD2, tento problém je znám a pokud používáš jiný skin než default tak si to nastav přímo v configu toho skinu a budeš to tam mít napořád. Nevím jestli tohle lze udělat v základním skinu, ale pokud máš nějaký přidaný tak tam to jde určitě.

Jak tady píšete o možnosti připojení hráčů z jiných, nehratelných lig, tak to se dělá jak?

Na svém noťasu rozjedu maximálně 16lig a třeba v fm2012 mě to už po osmé sezoně nebavilo, jelikož si rád vezmu i nějaký nároďak a mladí hráči chodili vlastně jen do šesti zemí a nemělo to cenu vůbec hrát.

Pánové, jak je to s tréninky v novém FMku? Sem slepý, nebo se tréninku ordinují pouze po týdnech (na obrazovce s tím kalendářem). Byl sem zvyklý na tréninkové plány z minulých ročníků, kde sem si přesně nastavil, jakou mají mít hráči zátěž pro jednotlivé parametry. Nic podobného nejde ve 13? Jenom nastavit všeobecné tréninky a tréninky pro jednotlivé týdny?

Díky za radu :)

čaute , mám dotaz... poprve jsem si FMko koupil originál a mam otazku

jelikož se hra instaluje přes steam, atd atd.. takže není žadná složka v program files, jenom ve steamu všecko.. jenže tam nejsou ty klasická data atd..

takže moje otázka pro zkušené znalce.. když mám originalku tak ve hře bude ta dementní UI v německé reprezentaci že ? žádná realná jmena jenom ty vymyšlená... šlo to spravit tím smazáním souborů, ale když mám original tak to nejde že ?

díky za případné info

Zdarec. Mám problém naučit tým taktiku. Trénuji repre, nastavil jsem hned před prvním zápasem taktiku 4-3-2-1 a od té doby ji výrazněji nezměnil. Ani po 14ti měsících ve funkci nejsou hráči schopní se ji naučit( přitom 80% týmu se nemění). Zvládají ji jen tak ze čtvrtiny. Jsem zoufalej. Výsledky nejsou úplně špatný, taktika je myslím dobrá, ale jak ji hráčům nalít do hlav?!
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze“