Zkouška Německým ohněm - 1. sezóna je v půlce !

#1
Ahojte manažeři,
rozhodl jsem se po velmi dlouhé době, že napíšu manažerský deník a budu rád když se bude líbit a okomentujete ho nějakým názorem.
Protože nerad hraju za silné již "udělané" týmy a navíc jsem dlouho nezkoušel nějakou tu výzvu musel jsem si zahrát za někoho z nižších soutěží a volba padla na německou 3 ligu.
Po náhodném losu to bude tým SpVgg Uterhaching a celý deník zkusím pojmout tak trochu z jiného pohledu který se snad bude líbit.

[img]http://i.imgur.com/KvuPp3d.png[/img] [img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img] Kapitola první : představení Zdravím , jmenuji se Karl Gurnter a jsem již od malička fanouškem našeho městského týmu Unterhaching.
Je to dobrý tým a i když se nedaří pořád jim věřím a to i ta další hrstka věrných 1200 fandů co chodí pravidelně.Ven moc nejezdíme přece jen máme rodiny a času málo ale snad se nám blíží světlé zítřky a brzo se dočkáme přílivu fandů a lepší soutěže jen to chce překonat tuto sezónu a tým stabilizovat.

Aby se vědelo náš tým hraje 3 ligu ,myslím že si zasloužíme hrát alespoň 2 bundesligu.Ještě v sezónách 1999 až 2001 jsme byly v 1 bundeslize a hrál se tu super fotbal, chodilo dost lidí ale všechna ta sranda stojí peníze a to vedení co tady bylo .... Je snad jasné co tím chci říct prostě pak došly prachy ( určitě to tady rozkradli ), rozprodalo se co se dalo a tým spadl až do oblastní ligy pod nucenou zprávu.Nerad o tom mluvím ale prostě je to tak.

[img]http://i.imgur.com/Rzkk9dU.png[/img]


Musíme ty fandy přesvědčit že na to máme dostat je zase k nám, protože i když je tu 15ti tisícový stadion lidí moc nechodí, jenžééé to je tím, že jsme předměstí Mnichova a tam tomu vládně Bayern no a ten zbytek nám bere ještě 1860 Mnichov.
I tak je to ale super, protože když třeba dojdete s dětma na stadion které fotbal nebaví můžete je dát do dětského koutku a máte o klid postaráno.
Stadion je opravený ,hezký, profesionální a lístky se dají koupit docela levně.
Díky novému vedení které sem dostalo nové sponzory jsme plni očekávání a teď jsme se taky konečně dočkaly nového manažera který tady u nás docela známý, sice toho ještě moc neodtrénoval u mužů ale vedl mládežnickou akademii v Bayernu a dělal asistenta repre do 17ti let což se taky cení no ne ?!.

[img]http://i.imgur.com/khcoYMe.jpg[/img][img]http://i.imgur.com/yEOMn7Y.jpg[/img] [img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img]
Jsou tu fanoušci co mu věří a pak tací, kteří jednoznačně chtějí zkušeného borce co nás vyzvedne víš.
Jenže ono je taky potřeba myslet na to, že klub stále nemá peníze a co se oficiálně ví tak nemají peníze na posily a ani moc peněz na platy a i kdyby tady trénoval třeba Guardiola nic by stím neudělal to je můj názor.
Osobně si myslím, že
Güntter Bierghoffen je ideální manažer pro nás, umí to s mládeží a u nás je hodně mladé mužstvo.

Liga bude těžká a sám si teda myslím, že budeme bojovat o sestup takže dostat se třeba na pozice do 10tého místa by bylo bráno za úspěch.
Týmy jako
Rostock, Duisburg, Chemnitz nebo třeba Heidenheim budou určitě nahoře bojovat o postup a jsou to lákadla letošní sezóny tak snad bude dost lidí burcovat ty naše kopáče.
[img]http://i.imgur.com/oZNg9mf.png[/img] Málem bych zapomněl říct vám ještě o našich oporách, těch teda moc není ono to mužstvo je dost nové a plné mladých borců ale přece jen dva bych asi vyzvedl ti mají šanci se prosadit i o ligu víš jen doufám že nám je někdo brzo nevyfoukne.
Maximilian Welzmüller [img]http://i.imgur.com/5ycywM1.png[/img] Dominik Rohracker [img]http://i.imgur.com/hBXJ8SI.png[/img]
Brzo to všechno vypukne a po tom volnu začne příprava a snad i nějaká ta posila, docela se těším a budu pečlivě sledovat co se bude dít,brzo se tak ozvu co je nového.

Karl
[img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img]
Naposledy upravil(a) dimitri dne 31 srp 2013, 00:20, celkem upraveno 3 x.

Re: Zkouška Německým ohněm

#2
deník je originální a hlavně dobře zpracovanej :ok: tak snad jim vrátíš zašlou slávu a cituji Karla "docela se těším a budu pečlivě sledovat co se bude dít" ;)

Re: Zkouška Německým ohněm

#3
No, úplná novinka psát deník z pohledu fanouška není. Už tady párkrát něco takového proběhlo. Takže prorazit musíš kvalitou. Ta zatím popravdě nic moc, nebál bych se o klubu zjistit co nejvíc a pak to používat v textu, právě psaní z pohledu fanouška ti dává v tomhle dobré možnosti. Určitě bych zapracoval taky na zpracování, je tady od koho odkoukávat. A taky pozor na gramatické chyby. V textu to, když je to sem tam, nevadí, ale mít jednu obrovskou hrubku v názvu deníku, to je tedy na pováženou.

Re: Zkouška Německým ohněm

#4
Díky za první komenty !
Zřejmě máš pravdu že se deník z pohledu fanouška už někdy objevil ale já si to popravdě nevybavuji tak každý se pokouší o něco co zaujme a to je i můj cíl.
Ta gramatika mě občas zlobí to je fakt ale tak snad se to dá přežít.
A k tomu zpracování , viděl jsem tvůj deník a je to fajnové novinové ztvárnění a je good jenže já to beru tak nějak po svém a snad se časem zlepším aby nebyl ten můj deník podprůměrný.

Zkouška Německým ohněm

#6
Ahoj lidi,
tak jsem dneska četl noviny a byl tam rozhovor s novým manažerem a ten na mě udělal celkem dojem o to víc na něj budeme mít vyšší nároky.
Přiznal teda, že moc peněz na vyskakování není ale prý vyznává útočný fotbal a taky slíbil že někoho nového přivede to mě teda zajímá co se bude dít přece bez peněz toho moc neudělá tak aby si neudělal oprátku hned co došel.

Jo a došla jedna super zpráva , jsem nečekal že do našeho týmu přivede takové jména sice jen do vedení klubu ale
Jens Jeremies který hrával za Bayern, Marco Bode ten má 40startů za repre nebo třebaWiltord hrával za Arsenal a teď jsou tady u nás ! To smekám asi má Bierghoffen vážně nějaké ty známosti.

[img]http://i.imgur.com/BDRunZu.jpg[/img]

Takové jména určitě týmu pomůžou , zlepší to obraz klubu a věřím že i úroveň stoupne a v jednání se známé jména hodí.Sakra to mě těší mám docela radost z toho co se tu děje jen aby to bylo poznat i na hřišti.
Příprava bude prý v Rakousku tak sem zvědav.


[img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img]
No příprava stála za prd i když zase musím teda říct že něco se povedlo a něco vůbec. Potěšilo mě kolik gólů se podařilo dát ale třeba prohra s Ulem a tolik gólů v naší síti mě přijde moc a nemám s toho prostě dobrý pocit.

[img]http://i.imgur.com/hv1CJSE.png[/img]

Jo tak co jsem dostal informace tak manažer prý hodně točil sestavu a nějak prý zkoušel i měnit rozestavení tak třeba to k něčemu v lize bude.
A včera se u nás v hospodě řádně oslavovalo protože byl dobrý důvod, sešlo se pár fans a hned jsem měl nové zprávy o klubu. Máme skvělé nové posily ! By mě zajímalo jestli v tom mají prsty nováčci ve vedení .


Musím se teda pochválit kdo to přišel.

ABOUBAKARI YAKUBU
[img]http://i.imgur.com/fDC0YuT.png[/img] Ten borec hrál za Ajax a naposled za Vitesse ! a zkušenosti z reprezentace což jsou dost silné týmy takže super kauf sehnat tohoto borce k nám a zadarmo !Těma zkušenostma musí těm mladým sakra pomoct a hlavně ti Afričani prostě hrají tak nějak jinak no prostě na něho fajns hodně sází.
DINO DJIBA
[img]http://i.imgur.com/BIJaeTk.png[/img] Pro mě neznámá ale prý hrál v přípravě dobře a dokonce jsem viděl že dal gól tak snad se ukáže až bude potřeba. Zase Afričan a to určitě pomůže , no přece jen jsem něco zjistil prý hrál ve Francii a Portugalsku tak snad něco umět musí.
MANASSEH ISHIAKU
[img]http://i.imgur.com/O7xYUYK.png[/img] Tohoto Nigerijce u nás dobře známe ! Ještě nedávno nás párkrát sestřelil šmejd takže ten to tady bude mít těžké a fans mu to dají sežrat ! Snad ho to povzbudí a rozstřílí se .Hrával Bundesligu a v Belgii za Club Brugge hrát určitě nezapoměl, v přípravě dal 2 góly. [img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img]
Sakra jak já se těším, za pár dnů to začne a doma máme hned adepta na postup Duisburg a to bude dobrá zkouška ohněm pro naše se ukázat ! Pernamentky už mám a letos budu brát pravidelně svého syna ať se začne vychovávat nová generace skalních fandů Unteru !
By mě zajímalo co ty posily jak jim to půjde a co předvedou s tou taktikou protože jak budeme dostávat tolik gólů jako v přípravě tak to bude docela komedie.
Letos to na postup to asi nebude ale včera jsem četl v novinách rozhovor s prezidentem klubu a ten tvrdil, že už mají domluvené sponzory na příští sezónu a ambice dostat se do 3 sezón do 2 Bundesligy tak jsem zvědav co s toho bude.


Brzo se ozvu jen co to začne.


[img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img]

Zkouška Německým ohněm - START 1.sezóny

#7
START 1.sezóny
Jsem na startu první sezóny.Abych to trochu zhodnotil tak příprava byla nepovedená ale rozhoduje až liga a tam jsem snad dostatečně silný abych skončil do 8 místa. Zatím bych nerad postupoval, protože nemám prachy ani kádr na to hrát 2 ligu ale kdyby se podařilo tak se stím nějak poperu.
Taktiku jsem musel dost upravit abych nedostával tolik gólů a budu hrát v rozestavění 4-4-1-1.Posily by měly hrát podstatnou roli ale protože nemám široký kádr a někdo se mě zraní např. golman tak jsem asi v háji.

[img]http://i.imgur.com/V5CcWZl.png[/img] [img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img] A je to tady !
Ta nudná část roku bez fotbalu je znovu za mnou a je načase vyrazit na stadion.
Jsem rád, že první zápas hrajeme doma protože sem se nemohl dočkat.Je mi jasné že to nebude nijak jednoduchý zápas ale věřím našim a nějaký ten bod prostě musíme urvat.
A co sezóna ? Do 10 místa prostě musíme byt !
Moc lidí nám nevěří ale to je prostě jen kravina, na sestup u nás nevěří ani ten největší pesimista a takový fanda prostě nemá na stadionu co dělat.
Hodně mě zajímá kolik lidí bude chodit, nás pernamentkářů je asi 1200 ale z 15ti tisícové kapacity je málo ! Snad budou hrát dobrý fotbal a dojdou i lidi.

[img]http://i.imgur.com/HZI8nH5.jpg[/img][img]http://i.imgur.com/MzMDEgG.png[/img] [img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img] 1.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING [img]http://i.imgur.com/vRDZmzn.png[/img] DUISBURG = 4:2

Góly : 25.min STERNISKO , 45.min STERNISKO , 45+1.min Dum , 60.min ISHIAKU , 78.min Gjasula , 81.min STERNISKO
Komentář manažera : Pro nás to byl výborný první zápas, výhra a hned nad favoritem soutěže.Škoda jen, že jsem si nechali dát 2 zbytečné góly protože jsem utkání jinak kontrolovali. Pohled Karla : Super zápas, spousta šancí a hlavně vítězství na naší straně. Mohlo to být i víc ale prostě 3 body jsou doma a Sternisko dal hattrick takže já můžu jít spokojeně slavit. [hr][/hr]

2.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/xK2GZMS.png[/img] DORTMUND ( A) [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING = 1:2

Góly : 68.min JAROSCH , 79.min STERNISKO , 85.min AMINI
Komentář manažera : Dlouho jsme hledali recept jak překonat obranu soupeře a díky šťastnému gólu se nám povedlo zvrátit skóre na naši stranu.Za stavu 2:0 jsme se až moc stáhly do defenzivy a soupeř měl šanci zdramatizovat konec zápasu takže jsem rád že si vezeme cenné 3 body. Pohled Karla : Tak se na ně musí ! Sice kluci nepředvedli nejlepší zápas ale máme další výhru ! Jen tak . Zatím posily jedou suprově ! [hr][/hr]

3.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING [img]http://i.imgur.com/MRX2AXq.png[/img] HALLE = 3:0

Góly : 18.min ISHIAKU , 78.min ISHIAKU , 90+4.min DJIBA
Komentář manažera : Dnešní výkon byl odpovídající výsledku a až na drobné hluché pasáže jsme předvedli hru jakou bych si představoval ve zbytku sezóny. Pohled Karla : Výborný zápas , právě takové přitáhnou další lidi na stadion ! Navíc se rozstřílel ten Nigerijec Ishiaku a to je radost dívat se na to jak mu to tam padá. [hr][/hr]

4.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/GnphlnJ.png[/img] OSNABRÜCK [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING = 2:1

Góly : 20.min PISOT , 58.min ISHIAKU , 84.min BOHL
Komentář manažera : Soupeř si výhru zasloužil.Propadli jsme ve středu hřiště kde jsme přišli o hodně míčů a tak prostě nefungoval přechod do útoku, budeme muset rozebrat a poučit se z chyb a v dalším zápase zvítězit. Pohled Karla : První prohra co dodat.Výkon nebyl nic moc ale bod by se hodil.Jsem rád že sem tady byl atmosféra na stadionu kde bylo skoro 10tisíc lidí byla skvělá. Borci musí zabrat a v sobotu musíme doma zase vyhrát ! [img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img] [img]http://i.imgur.com/IUJDxYU.png[/img] NĚMECKÝ POHÁR 1 KOLO Dneska se moc těším, v poháru jsme dostali druholigový Ingolstadt a rozhodně je to hratelný soupeř. Jasně že nejsme favoriti ale hrajeme doma, máme formu a hlavně si věříme ! Snad dojde dost lidí i přesto, že je středa ale tohle si prostě nemůžou nechat ujít !

[img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING [img]http://i.imgur.com/Ec4WG9m.png[/img] INGOLSTADT = 6:3 Góly : 20.min STERNISKO , 39.min ISHIAKU , 45.min ISHIAKU , 45+3.min ISHIAKU , 49.min EIGLER , 64.min HARTMANN ,67.min ISHIAKU , 77.min HARTMANN , 87.min ISHIAKU Komentář manažera : Z naší strany skvělý výsledek sice trochu infarktový protože nás soupeř dotahoval ale padlo nám tam skoro všecko co šlo na bránu.Takový je prostě fotbal a dnes nám pomohlo i štěstí a špatný výkon soupeře. Pohled Karla : Nádherný večer, jde se slavit je co.Sice se doufalo ve výhru ale tak jednoznačně je převálcovat to je prostě skvělé.Škoda jen že nedošlo víc lidí ale až tu bude hrát Bayern tak dojdou. [img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img]
5.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING [img]http://i.imgur.com/BvICeYu.png[/img] REGENSBURG = 2:1 Góly : 13.min STERNISKO , 22.min ROHRACKER , 49.min KERN Komentář manažera : I přes dnešní výhru nejsem z našeho výkonu zrovna dvakrát nadšený, stále nemáme potřebnou sílu ve středu hřiště a díky častým ztrátám míče si komplikujeme hru. Pokud budeme chtít vyhrávat těžší zápasy musíme se pořád zlepšovat. Pohled Karla : Konečně jsme porazili ty šmejdy z Regensburgu ! Navíc jedeme na vítězné vlně a zatím teda hrají nad očekávání .Dneska už došlo 2,5tisíce lidí jen tak dál .
[hr][/hr]


6.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/eFvD5BT.png[/img] STUTTGARTER K. [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING = 2:3 Góly : 16.min SORIANO , 31.min ISHIAKU , 44.min ISHIAKU , 68.min LEUTENECKER , 87.min DJIBA Komentář manažera : Hodně těžké a vyrovnané utkání které rozhodovaly maličkosti.Jsem rád že Ishiaku si drží po příchodu dobrou střeleckou mušku a plní tak maximálně to proč k nám přišel. Pohled Karla : Na dnešním zápase jsem nemohl být takže jsem rád že se zvítězilo a pořád se nás drží štěstí jen tak dál.Prý při nás stálo štěstí ale na to se pak nikdo ptát nebude. Na příští zápas určitě půjdu.
[hr][/hr]


7.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING [img]http://i.imgur.com/mSDGwj2.png[/img] MÜNSTER = 0:1 Góly : 16.min KARA Komentář manažera : Tak tohle byl vyloženě smolný zápas protože ten gól byl velice laciný a mrzí mě že jsme zrovna doma takto zbytečně ztratili. V předchozích zápasech hold bylo štěstí na naší straně a dnes na straně soupeře. Pohled Karla : To byl panečku trapný gól vůbec nechápu co ten náš golman vyváděl , sakra aspoň ten bod kdyby s toho byl. Do čeho dneska naši kopli to jim nevyšlo prostě. [hr][/hr]
TABULKA PO 7 KOLECH [img]http://i.imgur.com/RyLEiab.png[/img] [img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img] Díky všem za případné komenty, nevím zda to není zbytečně dlouhé nebo nudné :-).

Re: Zkouška Německým ohněm

#8
nevim jak ostatní, ale mě to baví číst ;)
ten ISHIAKU má famózní formu a v poháru si postoupil díky němu :cool:
výsledkově to zatím vypadá dobře, tak ať se daří i dál :)

Re: Zkouška Německým ohněm

#9
HoneyBadger: díky, žere to čas ale baví mě to takže jsem rád když na to někdo napíše alespoň tak vidím že to někdo sleduje a věřím, že všechny kdo píšou deníky to potěší.

Jinak ten Ishiaku je hodně povedená posila, zatím mě dost drží ale horší bude, když se mi některý z klíčových hráčů zraní tam potom nemám z čeho vybírat. Jo a mám teda problém v tom, že na přestupy jsem měl 0 peněz, nikoho jsem nedokázal prodat protože nikoho nikdo nechtěl a sehnal jsem 3 hráče zadara a i obnovením smluv jsem překročil rozpočet na platy takže docela naprd situace.I kdyby se ukázal někdo good zadara a chtěl by k nám jít tak na něho nemám prachy.

Zkouška Německým ohněm

#10
POKRAČUJEME [img]http://i.imgur.com/V5CcWZl.png[/img] Zdravím všechny pozorovatele a komentátory mého deníku. Přichystal jsem další part kde se znovu mrkneme na 7 zápasů ligy.
Začátek sezóny je zatím povedený když bych to měl nějak zhodnotit tak se povedlo i s toho mála možností docela slušně posílit a zatím se mě vyhýbají nějaké vážné zranění.Docela mě mrzí , že na stadion chodí průměrně jen asi 2100 diváků a to je dost slabé na tu kapacitu. Na jiné týmy chodí třeba 5-7 tisíc a to je sakra rozdíl přece jen bych potřeboval nějaké prachy do rozpočtu na platy protože teď jsem v mínusu a nic než obnovení smluv mě nedovolí . Tak uvidíme jak to bude vypadat dál.

[img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img] Tak po té smolné prohře doma s Münsterem se už někteří skeptici vyjadřují na téma že teď už to půjde jen hůř ale já tomu nevěřím a na protest jsem se rozhodl s kamošema vyrazit na zápas do Heidenheimu který jako tradičně tak i letos hraje nahoře.Už se nemůžu dočkat jak všem pochybovačům vytřeme zrak.

Přece jen když si vezmu co ti mladí kluci zatím odkopali tak se jich musím zastat. Fotbal hrají koukatelný a manažer
Bierghoffen přivedl potřebné posily.Navíc ve středu obrany máme hodně slušné stopery kde kromě Druma a Hummelse je ještě Hefstetter.
Všichni jsou podle mě talentovaní a vůbec bych se nedivil kdyby je chtěl zlanařit nějaký druholigový klub.Když vydrží střelecká forma Ishiaky tak ten letošní ročník vůbec nemusí skončit špatně.

[img]http://i.imgur.com/ihBZG3k.jpg[/img] [img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img] 8.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/2lUITXK.png[/img] HEIDENHEIM [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING = 2:0

Góly : 56.min SCHNATTERER , 88.min SPANN
Komentář manažera : Dnes to byl vyloženě nepovedený zápas.Soupeř hru ovládal a ta naše byla bez nápadu a potřebné bojovnosti.První gól padl ze nedůrazu po standartní situaci a ten druhý už byl vabang kdy jsme se hnali za vyrovnáním.Hodíme tyto dvě prohry za hlavu a příští zápas prostě musíme zlomit a odehrát v naprosto jiném podání. Pohled Karla : Dost jsem se sem těšil ale lituju že jsem sem vůbec jel.Ti naši flákači podruhé prohráli a znovu to doslova odflákli.Čekal jsem něco víc teď se musí hecnout a doma vyhrát jinak začne krize a kdo ví kde skončí. [hr][/hr]

9.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING [img]http://i.imgur.com/iEabs21.png[/img] WEHEN = 1:0

Góly : 81.min ISHIAKU
Komentář manažera : Nejsem spokojený s tím, co jsme předvedli i přes 3 body které z tohoto zápasu máme.Celý zápas byl z naší strany takový bezzubý a znovu tomu chyběla hlava i pata.Přesto bych rád pochválil alespoň obranu , která hrála velice zodpovědně. Pohled Karla : Hurá! Dneska jsme vyhráli a po dvou prohrách je to doma ! Sice výkon byl takový nijaký ale oni to ti kluci zase rozjedou. A hlavně se trefil ten Nigerijec , tomu to prostě střílí. [hr][/hr]

10.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/6cXfcMi.png[/img] RB LEIPZIG [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING = 2:3

Góly : 7.min SEBASTIAN , 31.min ROCKENBACH , 82.min ROHRACKER , 83.min VOGLSAMMER , 85.min DJIBA
Komentář manažera : Hodně hektický zápas kde jsme 60minut tahali za kratší konec.Tým skvěle zareagoval na změnu taktiky kterou jsme si v přestávce na 65min určili a taky pomohly střídání takže závěr byl skvělý a dnes si myslím že si vezeme vydřené ale spravedlivé 3 body. Pohled Karla : Šílený závěr, kdyby se hrálo doma tak půlka stadionu už je fuč a tohle nevidí ale tím že se fandilo venku jsme u toho byly ! Domácí fanoušci hnali svoje dopředu ale těm asi došla šťáva a závěr byl náš ! pro diváka skvělý zápas , prostě dnes budeme poctivě slavit. [img]http://i.imgur.com/dv8x7K1.jpg[/img] [hr][/hr]

11.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING [img]http://i.imgur.com/IscuIG2.png[/img] SAARBÜCKEN = 4:2

Góly : 14.min DJIBA , 19.min ISHIAKU , 37.min DERSTROFF , 45.min JAROSCH , 53.min MAEK , 70.min KAUFFMANN
Komentář manažera : Dnes jsme si vítězství zasloužili a jsem na svůj tým hrdý.Odvedli jsme profesionální výkon jen škoda, že se nám dnes zranil Djiba.Nebýt toho druhého obdrženého gólu mohl být náš výkon bez chybičky. Pohled Karla : Tohle mě mrzí.Nebyl jsem na stadionu protože jsem musel být v práci a kluci to prý pořádně rozjeli jak na stadionu tak na hřišti sakra jak mě to mrzí že jsem tam nebyl.Ale příští víkend se zase jedu podívat ven, to máme Rostock a tam bude zase hodně lidí . [hr][/hr]

12.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/eSHpmK9.png[/img] ROSTOCK [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING = 1:1

Góly : 3.min VIER , 78.min STERNISKO
Komentář manažera : Znovu jsme se zbytečně dostali do úzkých po laciném gólu, potom se naše hra dost těžko a pomalu dostávala do tempa. Některé zápasy jako tento si komplikujeme sami a jsem rád že si vezeme alespoň bod který je dle mého pro obě strany zasloužený. Pohled Karla : 12.500 tisíce diváků ! Bomba ! Jsem rád že jsem jel a konečně si zase užil pořádnou fotbalovou atmosféru ! Znovu se muselo dotahovat a aspoň bod máme doma. [img]http://i.imgur.com/WXs0TLI.jpg[/img] [hr][/hr]

13.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/Jwl6ldc.png[/img] KIEL [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING = 0:0 Komentář manažera : Jeden z nejslabších výkonů co jsem u týmu s takovou se nevyhrává.Pokud si někdo myslí, že se to vyhraje samo tak se plete! Přece není možné aby jsme u posledního týmu ligy vyprodukovali všeho všudy 3 střely. Pohled Karla : Dneska jsem nejel a můžu být rád protože po jedom večírku mě nebylo dvakrát dobře a tak jsem četl až včera v novinách vyjádření manažera a ten je teda dost sjel za to co viděl taky se není čemu divit tam snad každý čekal že vyhrajeme ale co už doma jim dáme tomu věřím. [hr][/hr]

14.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING [img]http://i.imgur.com/r3wKPxr.png[/img] CHEMNITZ = 1:0

Góly : 4.min WELZMÜLLER
Komentář manažera : Dneska náš tým dominoval.Kdyby to skončilo třeba 3:0 nikdo by se nemohl divit ale takto jsme se až do závěrečného hvizdu museli strachovat o těsné vítězství.I přesto jsem na mužstvo hrdý. Pohled Karla : Dobře se na to koukalo jen gólů mohlo být víc.Dělali si s nima co chtěli a mě to teda dneska bavilo pořád bylo vzrůšo. [hr][/hr]
TABULKA PO 14 KOLE [img]http://i.imgur.com/TdwYme0.png[/img] [img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img] Díky všem za případné komenty :ok:

Re: Zkouška Německým ohněm - 1. sezóna v plném proudu

#11
Říkal jsem si, že se podívám po nových tvářích v denících a tys mě zaujal nejvíce. Třetí Německou jsem si chtěl taky rozjet, jenže jsem nevěděl najít ten správný tým. Tobě se to koukám povedlo a vedeš si velmi sympaticky. :)

Nejvíce mě zaujal nákup Ishiakua a to z důvodu, žes nevěnoval pozornost hvězdičkám, což se tady na fóru moc nestává. Jen málo lidí dokáže hráče ohodnotit podle atributů a tobě se to koukám povedlo náramně. :) Svými góly tě jasně táhne, opravdu velký palec nahoru za tento výborný nákup ! :thumbsup:

Zpracování jednoduché a dle mě nikoho neurazí. A taky bude určitě pracné, když dáváš k výsledkům ty loga, které vyhrabat, zmenšit určitě nebude na dvě minuty. :) Hezké, přehledné a zatím i dobrý manažer. Máš ve mě čtenáře.

Re: Zkouška Německým ohněm - 1. sezóna v plném proudu

#12
mozart : Díky moc za uznání . K tomu výběru ... byl to los :thumbsup: , je pravda že docela slabý ale mladý tým ale baví mě hlavně díky tomu , že se povedla taktika takže se docela daří ale uvidím jak to půjde dál.
Já jsem spíš zastáncem hry za průměrné nebo slabší týmy popřípadně nižší ligy právě proto, že jde vidět ten správný progres když to jde a mám větší radost ze hry něž za "hotové" týmy.

Posily se povedly to je fakt ! A máš pravdu já na hvězdičky skoro vůbec nesleduju dávám na vlastní názor a jak říkáš na atributy především.

K tomu zpracování .... já nemám tolik času ani zkušeností z vytvořením nějaké grafiky tak se snažím aby to bylo aspoň zajímavé a jsem rád že se ti to líbí . Jak říkáš a sám to určitě znáš když taky píšeš deník tak to stojí čas a snahu a každý koment potěší aspoň člověk ví že to někdo čte a zajímá ho to !

Takže díky

Zkouška Německým ohněm - 1. sezóna v plném proudu

#14
KVALITA NEBO NÁHODA ?
Zdravím manažeři, znovu jsem se v tomto partu zaměřil na 7 odehraných zápasů kde 1 z nich bude druhé kolo poháru.
Jsem zrovna v polovině sezóny a tak trochu se již dostavilo to čeho jsem se bál, únava , drobné zranění a nucené točení sestavy se může výrazně projevit ve výsledcích a potažmo tabulce.
Zatím je vedení nadšeno z pozice v lize a celkově vede pozitivní nálada takže když udržíme krok možná to bude úspěšná sezóna.
Posilovat nebudu protože mě vedení nedalo prachy na platy ani na přestupy dokonce nechce zdokonalit ani vybavení pro mládež.

[img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img]
Po dvou remízách znovu výhra tak se naši kluci drží na druhém místě takže vládne nadšení. Zatím mě teda štve , že to nepřitáhlo víc lidí a mrzí mě , že ani nejezdíme ve větším počtu fandit ven !
Čeká nás ale zápas s Mönchengladbachem což bude super zápas a tady se snad stadion nějak naplní. Moc si sice nevěříme ale o to tady nejde jen ta možnost získat zkušenosti pro ty mladé bude skvělé. A šance žije pořád !
Na týmu je někdy vidět únava a manažer
Bierghoffen je tak nucený točit sestavou a to de poznat.
Kéž by jim došel dech až po sezóně tak přece sou to profíci a dostávají plat tak co mají tak těžkého na práci když jen trénují to přece musí uběhat sakra !

[img]http://i.imgur.com/ng8a1A2.jpg[/img] [img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img]
15.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/MU7wPpa.png[/img] BURGHAUSEN [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING = 1:2

Góly : 12.min WELZMÜLLER , 23.min ROHRACKER , 66.min BURKHARDT
Komentář manažera : Musím pogratulovat soupeři ten totiž dnes odehrál skvělé utkání a to že si vezeme všechny 3 body je jen dílem náhody ! Náš výkon byl tristní a mám smíšené pocity , protože na jednu stranu máme 3 body ale na druhou stranu mě výkon zklamal. Pohled Karla : Ha háááá , cenné vítězství to se bude počítat a přesto že nás furt tlačili tak góly nedali a tak si vezeme vítězství.Obrana zahrála skvěle. [hr][/hr]

16.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING [img]http://i.imgur.com/TOP1yjF.png[/img] VfB STUTTGART (A) = 4:3

Góly : 28.min ISHIAKU , 35.min ISHIAKU , 54.min ISHIAKU , 64.min SOYUDOGRU , 77.min BERKO , 84.min ISHIAKU , 89.min SOYUDOGRU
Komentář manažera : Hektický zápas, když vedete 3:0 a zápas skončí 4:3 pro manažera infarktové. Není prostě možné aby jsme dva zápasy po sobě podali takový výkon takže si na to sedneme a probereme si co se dneska seběhlo. Pohled Karla : Zajímavý zápas, kluci z fanu sou rádi, že se to vyhrálo ale řekl bych, že je to blbé když hrajeme tak dobře a dostaneme ze 3 střel 3 góly. Co už prostě příští zápas musíme hrát líp protože obrana zahraje skvěle a pak tak propadne. [hr][/hr]

[img]http://i.imgur.com/IUJDxYU.png[/img] NĚMECKÝ POHÁR 2 KOLO Máme tady malou slávu, není to sice Bayern Mnichov ale Bayern to je Mönchengladbach takže prvoligový tým a prý se chystá dost fandů! Třeba se postaráme o překvapení a ... Kdo ví co se stane protože ve fotbale není nic nemožné a kdo fandí tak svému týmu vždy věří.

[img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING [img]http://i.imgur.com/tbkwgy7.png[/img] MÖNCHENGLADBACH = 0:2 Góly : 72.min de JONG , 85.min ARANGO Komentář manažera : Dnes jsem na svůj tým hrdý. Drželi jsme krok s favoritem skoro celý zápas a nebýt smůly u prvního gólu soupeř by možná znervózněl ale takový je fotbal a jsem rád že nám takový zápas dodal potřebné zkušenosti. Pohled Karla : Užil jsem si to a myslím že všichni co byly na stadionu. Konečně návštěva která sluší ! dneska prý bylo přes 6 tisíc diváků a nikdo nebyl naštvaný protože bojovali ale prostě na ně neměli. [img]http://i.imgur.com/DN1IxGy.jpg[/img] [img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img]
17.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/rRVKOOU.png[/img] ELVERSBERG [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING = 0:3

Góly : 37.min STERNISKO , 63.min DRUM , 66.min KAUFFMANN
Komentář manažera : Po těžkém zápase v poháru nebylo moc času na odpočinek a proto jsem rád, že jsme zápas zvládli a udrželi jsme tak krok z popředím tabulky. Pohled Karla : Dneska jsem na stadionu nebyl nějak nebyly peníze prohrál jsem něco v pokeru a budu muset sehnat ještě něco dokonce hrozilo že prohraju i pernamentku ale nikdo ji nechtěl , ubožáci ale pro mě dobře. [hr][/hr]

18.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING [img]http://i.imgur.com/n3ytzmg.png[/img] DARMSTADT = 2:0 Góly : 1.min STERNISKO , 29.min ISHIAKU Komentář manažera : Pro nás to byl hodně těžký zápas, jde vidět že někteří naši hráči mají dost zápasů za sebou v krátké době a ke konci zápasu nám pak docházely síly proto soupeř přebíral iniciativu a výsledek mohl být pro nás horší. Pohled Karla : 30 minut a bylo vymalováno pak se už jen snažili střílet z dálky ale prd . Nehráli ale špatně jenže my jsme letos prostě lepší a jde se slavit ... na dluh. [hr][/hr]

19.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/8i5eJAe.png[/img] ERFURT [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING = 0:0 Komentář manažera : Naše defensiva fungovala na jedničku a jen díky tomu si vezeme bod protože soupeř byl jednoznačně lepší a zasloužil si vyhrát jenže bez gólů nejsou výhry. Pohled Karla : Nebyl jsem tam ale kluci říkali že to bylo hrozné a jen se naši bránily a ta remíza je jako výhra po té hře. [hr][/hr]

20.kolo[/size] [img]http://i.imgur.com/vRDZmzn.png[/img] DUISBURG [img]http://i.imgur.com/Y1haTcD.png[/img] UNTERHACHING = 2:1 Góly : 31.min ISHIAKU , 44.min LACHHEB , 60.min JOVANOVIC Komentář manažera : Zápas rozhodl gól do šatny.Celý zápas jsme odehráli ve vyrovnaném tempu a vyhrát mohlo kterékoliv mužstvo a dnes tak jako třeba jindy nebylo štěstí na naší straně takový prostě někdy sport je. Pohled Karla : Dneska jsem se na to díval v televizi a zdálo se mě že naši byly lepší a je škoda toho druhého gólu kdy udělal golman chybu.A ke všemu se zranil Sternisko takže úspěšný zápas , sakra aspoň ten bod si utrhnout mohli. [hr][/hr]
TABULKA PO 20 KOLE [img]http://i.imgur.com/ZwjTOoK.png[/img] [img]http://i.imgur.com/0sUyDSX.png[/img]
Takto to vypadá zatím, teď se jdu pustit do dalších bojů ale bude to čím dál tím těžší.
Dostávám na můj vkus strašně moc zbytečných gólů a taktika venku není ideální takže budu muset udělat pár úprav ale tak abych tím neztratil kontakt. Je to hodně vyrovnané a ještě mám 18 zápasů před sebou takže můžu skončit kdo ví kde.

Děkuji moc všem za komenty vždy potěší a jinak já obrázky nepoužívám až letos s tímto skinem jsem nějak přestal a kdyby si mě to nenapsal tak bych si to ani neuvědomil a už jsme si tak nějak zvykl takže mě ani nechybí víš jak to je :-)

Re: Zkouška Německým ohněm - 1. sezóna je v půlce !

#15
Taky hraji často za týmy z nižších lig a v Německu mě to hodně baví ale tým sis mohl vybrat rozhodně zajímavější a celkově mě deník nijak krom výběru ligy neoslovil, je to takové nemastné neslané :sorry: Jinak výsledky moc pěkný a postup předpokládám uhraješ, tak či tak

Re: Zkouška Německým ohněm - 1. sezóna je v půlce !

#16
JO díky moc za info už jsme se leknul že se to fakt líbí sám sem si říkal že je to jak říkáš a budu rád až něco sepíšeš ať se mrknu protože abych řekl pravdu nejsem moc graficky zdatný abych udělal ten img deník který se mě líbí. Díky je to :ok:

Je pravda že řada deníků je tady dle mého názoru mnohem hůř zpracovaných a výběr týmů i lig je dost slabý ale chápu že je to věc názoru jednotlivce. Přece jen Německo je aspoň zajímavé ale hrát spodní ligy některých států je nudné už od začátku :D

Re: Zkouška Německým ohněm - 1. sezóna je v půlce !

#17
Ten Ishaku je opravdu kanonýr, opět nasázel spoustu gólů. :) Ale dostat od posledního celku tři góly na domácí půdě? :no: Celkově bych zapracoval na obranné fázi, dostáváš poměrně dost branek. Jen aby tě pak ty ztráty nemrzely.

Do příště bys mohl přidávat pár screenu navíc. Například Statistiky tvého týmu, Statistiky týmů a hráčů v rámci ligy, přiblížit nám tvé finance, personál ... zkrátka obohatit tak deník. ;)

Re: Zkouška Německým ohněm - 1. sezóna je v půlce !

#18
Máš recht, že dostávám dost gólů a právě po tomto partu jsem se dost zaměřil na úpravu obrané taktiky a snad to půjde poznat protože často dostávám zbytečné góly.

A děkuju za rady já třeba ty statistiky bral jako že v půlce ligy nejsou podstatné ale ok zapracuju na tom a v příštím týdnu teda hodím info o klubu ještě.
Zamčeno

Zpět na „Dokončené deníky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron