Re: Barnaby - Zbrojovka Brno a repre ČR

Omlouvám se všem čtenářům, ale končím. V poslední sezóně se mi podařilo opět postoupit do LM a pln očekávání jsem hostil Liverpool. Jenže jsem prohrál 0-2 a došlo mi že to asi vážně v LM nepůjde. V tu chvíli jsem úplně ztratil motivaci a rozhodl se skončit. Ale nebojte, brzy přijdu s dalším deníkem. Už se mi rodí v hlavě jeden nápad. A pokud budu mít čas a chuť začnu s deníkem už dnes. :)
Tímto prosím o ukončení.

Na jednu stranu jsem smutný, že už si nepřečtu nic o Brnu, ale na druhou tě chápu a už se moc těšim na deník v tvém podání :) Myslim si, že bych ho uvítal nejenom já tak doufam, že najdeš chuť a brzo se tu od tebe objeví první part ;)

S českým klubem se dá těžko prorazit na scéně jménem Liga mistrů... těším se na nový deník. :)
”Be glad of life because it gives you the chance to love and to work and to play and to look up at the stars.” Henry Van Dyke

Je to velká škoda, že končíš, ale naprosto to chápu, už jsi neměl kam se posunout v nějakém rozumném časovém horizontu. Tak trošku jsem to i čekal, že se tohle stane, takže mě to ani tolik nepřekvapuje. Tak snad ti to půjde tak dobře i v novém působišti v Itálii, snad na to taky mrknu.
Zamčeno

Zpět na „Síň slávy“