Re: We are Derby, Super Derby

Part XVI. [hr][/hr]
Obrázek

Stejně jak v uplynulé sezóně jsme hned ze začátku chytli tu ropnou močůvku z Manchesteru. Vůbec si nepamatuji jak to naposled dopadlo, ale tohle byla katastrofa. Nikdo nečeká, že tahle sezóna bude nějak lepší než ta předešlá, ale aby jsme za 45min. zápasu ani jednou neprotáhli Harta je moc.
Druhý poločas už byl mnohem lepší, hlavně úvod, kdy jsme stáhli tří brankový rozdíl na pouhou branku. Vypadalo to už mnohem lépe, ale jen do doby než vešla na plác jak řekl kolega vedle mě "Kachna nalitá kofeinem" jménem Hamšík. Hrozná držka, ale dal dva výstavní góly, které rozhodli o našem ponížení hned v prvním kole.
Obrázek
Obrázek
Tým byl slabý a bohužel odepsaný ještě dřív než mohl cokoliv dokázat. Musím se přiznat, že i tehdy já valil do různých diskuzí tvrdé řeči o vedení atd...Co si budeme povídat, právo jsme na to měli. O to víc nám všem vyrazil dech výkon hráčů na Stadium of Light, kde kluci hráli nádherný fotbal plný skvělých akcí.
Škoda, že branky jsme dali pouze dvě, ale tři body z venkovní půdy - FUCK YEAAH. Škoda jen 2měsíčního zranění Jay Rodrigueze.
Ještě než přejdu k Capital One Cupu, tak bych vsunul, že Gary Smith získal dvě mladé naděje. Kapitána Anglie do 20let Sama Magriho a "druhého Götzeho" Thomase Eisfelda. První jmenovaný se k týmu připojí až po skončení letošní sezóny, kterou mu necháme dohrát na hostování v Cardiffu. Kdyby to přecejen někoho zajímalo tak Eisfeld podepsal z volného trhu a Magri nás stál zhruba 1mil. liber. Celkem příhodný soupeř po zakoupení právě Magriho, střetli jsme se z Cardiffem, který ho využil v základní sestavě. Špatný v obraně vůbec nebyl, ale i tak jsem si zajistili jasný postup. Losování už bylo trošku horší, čekal nás Londýnský Arsenal, takže bývalé působiště Eisfelda. Po prohře s City jsem se tedy rychle vzpamatovali a zápas s West Bromwichem byl jen potvrzením skvělé morálky celého týmu. Vysoký výsledek 3:0 byl pořádnou motivací do zápasu s Chelsea, kde jsme stejně jak potom i s Arsenalem dostali fotbalovou lekci od těch nejlepších. V Chelsea Lampard a v Arsenalu Van Persie si s námi dělali co chtěli, zaslouženě si oba týmy odvezli po třech bodech. Před pár dny nás tedy navštívil Wenger z jeho školkou, za skvělý dárek v podobě tří bodů jsme byli také pozvání k nim na Emirates, kde jsme měli odehrát 3. kolo poháru. Zápas se odehrál ve velkém tempu, kde si obě sestavy nedali nic zadarmo. Pro fanouška opravdu skvělý zážitek a pro mě jako fanouška Beranů taky ze šťastným koncem. Porazili jsme favorizovaný Arsenal a dostali se tak do čtvrtého KOLA!
Následovalo další kolo Premier League, kde nás čekal pro nás tradičně nepříjemný soupeř - Wolves. Stejně jako v několika minulých pokusech jsme dnes opět selhali, nevím čim to je, ale ti Vlci na nás umí.
Nebudu vám nalhávat moc se mi už nechce psát, tak to trochu zkrátíme. V dalším kole jsme hostili Welšany ze Swansea. Přímák gól, přímák gól - dva lomeno nula. Skvělé, opravdu skvělé výsledky, nejsem asi jediný kdo s tímto nepočítal a vítězství s Evertonem? Nádhera, celý tým hraje jako jeden. Ten mladý "Balotelli" (JET) se opravdu vyplatil, zatím je to náš nejlepší hráč.
Obrázek
Zápasy | Finance | Statistky týmu | Statistiky hráčů
Obrázek

[hr][/hr]
Stav hry

Výsledky velmi dobré :-) ztráty z favority se dají čekat. JET se snad opravdu chytil a za to jsem rád, že snad přesvědčil zdejší pochybovače ;)

Nastup do sezony opat skvely. Teraz sa uz len pokusit aby ti takato forma ostala celu sezonu a moze to byt aj poharove miesto cez tabulku. Aj ked som ta daval 8-14. A hlavne ten pohar mas rozbehnuty skvele porazil si kvalitny Cardiff aj Arsenal. Drzim palce a uz sa tesim na dalsie vydanie. Dufam ze nebudem dlho cakat. Ten mlady utocnicek sa ti pomalicky zacina vyplacat a ked este daku tu sezonu vydrzis mozno z neho bude top shooter ligy :lazio:

Part XVII. [hr][/hr]
Obrázek
Začátek sezóny se nám stejně jak v minulém ročníku povedl, ale naposledy přišel rychlý pád dolů. Tak co přijde letos? No v utkání z Evertonem se nám stále dařilo, čtyři góly a David Moyes si mohl balit kufry. Tohle utkání ho stálo hlavu na lavičce toho sympatičtějšího týmu z Liverpoolu, škoda ho. Trošku zklamáním bylo pro mě a ostatní fanoušky utkání z Hullem, kde jsme i přes 15364698 šancí pouze remizovali. Pár dní na to jsem si mohl říkat, jak mě něco jako remíza s Hullem mohla zklamat. To co se stalo v zápase QPR svět neviděl, vedeme 2:1 a hraje se dvou minutové nastavení. Nechci se pouštět do zbytečných hypotéz, ale ten blbeček v žlutém nepískl konec kdy měl a ti saláti zavěsili v 93. minutě.
V prodloužení pak byli jasné lepším týmem a tak poustoupili místo nás.
Škoda, škoda, škoda. Tohle jsou první slova na které si vzpomenu při utkání s United. Začalo to jako sen, ale po vytažení ruky z kalhot jsme si museli uvědomit, že jsme stále jen Derby. Vyhrávat nad United už v poločase 2:0 na jejich hřišti, no řekněme, že se to nepodaří všem. Ale pak se zase ukázalo štěstí silnějších, Fielding si lehce poranil ruku a nemohl pokračovat. Jelikož jsme teď neměli na střídačce gólmana musel jít do brány Clayton, který v životě nechytal. Jako když jsem ho viděl se oblékal musel jsem se smát, ale když na něj šel první dlouhý balon bylo po srandě. Dokázal ho vyrazit jen 30cm před sebe kde čekal vlasatec Rooney a to samé se stalo i při druhém, vyrovnávacím gólu. Nechme to tak, pokračujme radši k veselejším událostem. Třeba k té jak jsme rozdrtily Straky nebo potom Fulham či můj oblíbený Kurník.
Obrázek

Možná bych měl zmínit, že už od zápasu s Fulhamem hraje pod novým rozestavením, které jak vidět funguje. Útočné trio JET, Rodriguéz a Pedersen hraje jak z jiné planety. Vlastně až do zápasu s Liverpoolem, kde jsme si trhli ostudu ostud.
Obrázek
Obrázek
Sice Liverpool hodně zajímavě posílil, ale furt má v sestavě švestky jako Škrtěl či Carragher ze Suarézem. Proto nikdy nepochopím jak nám nějaký Urugvajco mohlo nastřílet hattrick a celkově Looserpool nám dát bůra. Každopádně ani čtyřka od Ropovodů nebyla příjemná záležitost. Dva zápasy 9inkasovaných gólů, ale stále jsme v boji o poháry. Všímáte si? Zápas se hrál 1. 1. 2014, což znamená přestupové období! A teď to překvapení o kterém vám chci říct už dlouho. Hned toho 1.1. k nám přišel hvězdný hráč Anglické reprezentace a stoper Chelsea Gary Cahill! Ten se nepohodl z Van Gaalem a odešel za pouhé 2mil liber. Prý nás upřednostnil i před kluby jako Juventus či Valencia. Gary Cahill | David Kavanagh
Obrázek
Statistiky hráčů PL | Tabulka | Statistika týmu PL | Zprávy okolo PL [hr][/hr]
Děkuji všem za komentáře a sledovanost. Doufám, že deník Vás baví stejně tak jako mě ta hra. Průběh hry je zatím podle mě více než slušný, postup, boj o udržení a teď překvapení ligy...uvidíme jak to vydrží. Snad tentokrát bude s posilou všichni spokojeni, já jsem nadšený.
Stav hry[/color][/i]

Nelíbí se mi ta změna písma v posledním partu. Líbí se mi příchod Cahilla, výborný tah. Nelíbí se mi vysoké prohry s favority, jsi haluzák, když jsi 4. :P Líbí se mi celkově deník, líbí se mi postavení v tabulce 8-)

Vidím, že "líbí" převažuje a "nelíbí" zkus odstranit :)

Nestačím sa diviť :potlesk: .. výsledky máš výborné .. po tom ako ti dopadla minulá sezóna to snáď nikto ani nečakal že budeš takto vysoko .. do konca sezóny ti ostáva ešte dosť kôl .. tak nie že to pokazíš :scare1: .. Čudujem sa čo Cahill videl na Derby, ja by som radšej išiel do Valencie, slnko a pláže .. nie upršané ostrovy ;) .. ale za 2 mil je to neskutočne dobrý nákup .. Tak sa drž .. GL :ok:
Obrázek

Cahill :potlesk: za 2m :potlesk: :potlesk: :potlesk: . Co viac k tomuto povedat. Skvela posila pre defenzivu. Tak ale podme k zapasom. Vysledky su podla mna skvele. Opat si dokazal zachytit nastup do sezony a drzat sa az do noveho roka. Ale az teraz sa bude lamat chleba. Minuly rok si prave po zaciatku roka dako vyhorel ,tak drzim palce aby sa chlapci nezlakli a dobre dokoncili rocnik. Prehra z Poolom to sa dalo cakat lol2 . Este ked sa ti podari viac krat utrhnut body top superom, bude to super. Ten Tottenham a Castle super vysledky. Shity ti to stale natru. Dako nevies na nich dojst, ale to nic mne to tiez stale natieraju :D. Tak dufam, ze to nebude dlho trvat a bude dalsia cast a ze este aspon take 2 sezonicky vydrzis pri kormidle Derby. :lazio:

Po přečtení posledního partu jsem prostě musel projít deník znovu od začátku. Proč? Líbí se mi, že se snažíš do Derby podepisovat zejména hráče z ostrovů. Kromě Pedersena, Rochiny, toho napůl Anglána/Poláka Jutkiewitze a jednoho Američana jsi podepisoval hráče výhradně z ostrovů. :thumbsup: A ještě jedna věc, možná někdy až moc dáváš přednost mládí.. ale pokud máš svoji koncepci, za kterou si stojíš, proč ne? :pardon:

Začátek sezóny se povedl! Člověk by řekl, že takový propadáky, které si předvedl na Anfieldu či proti Ropákům by se neměly opakovat :scare1: , ale prostě to se nedá nic dělat :) . Naopak se ti podařilo hojně bodovat a elimonovat ztráty, což se odrazilo na postavení v tabulce. Snad ti nedojde dech a dosavadní umístnění minimálně udržíš. Fandím ti, ale na LM máš ještě dost času, a tak doufám, že své dosavadní umístnění udržíš a zahraješ si příští rok Evropskou ligu ;)! S kádrem, který máš si to určitě zasloužíš!

Cahill jako přestupová bomba? Vzhledem k poměru cena/výkon výborný nákup! 8-)

A ještě k deníku. Budu se opakovat, ale držíš si svůj standard. Změna písma mi zase tolik nevadí, hlavní je co je v té obsahové části, která je prostě pořád kvalitní 8-) . Jen tak dál.. a né že bude další part až za týden! :scare1:

Edit: Poprosil bych o screen soupisky A týmu i rezervy.

Nechápu proč jsi měnil písmo, ale co už :( .. výsledky si držíš vcelku dobré, ale dostat bůra do těch bab z Looserpoolu jsi nemusel ;) .. škoda toho a také vypadnutí s QPR, ale jelikož ty mám dost rád tak jim to přeju takže tak no a Cahill je Cahill :D

Part XVIII. [hr][/hr] [img]http://img51.imageshack.us/img51/3199/headerht.png[/img] Prý jsme velkým překvapení ligy, ale každý od nás očekává jen klopýtnutí. Podle mě je to jinak, my nejsme překvapení ligy, ale ostatní týmy upadli ve kvalitě. Když se podíváte do většiny týmů PL tak to je samej Albánec, Turek, Řek či podobné pakáže. Kvalitní Britové okupují rezervní týmy a v nejlepší lize světa hrávají muslimové a šikmoočka. Parker, Carroll, Henderson, Cole, Downing...či takový Odemwingie, který Bromwichu vystřílel postup a teď tam za něj hraje jakýsi Řecký ňouma. Divíte se, že jsme jim dali čtyřku? Aspoň, že náš tým je plný Britů, či hráčů co mají s Anglii něco společného, což málem platilo i na Chelsea. Řeknu vám už dlouho jsem se na stadionu nebavil jako tady, začal to svým vlasťnákem hned v první minutě Mata a dokončil to hattrickem Fernando Torres. Opravdu pěkný zápas i přesto, že jsme prohráli tak jsme na tribunách byli spokojeni. O něčem jiném už byl zápas s druholigovým Blackburnem, nesympatický kádr odkoupeným "Usama Bin Ladinem" se už druhou sezónu topí v sračkách ve středu Championship. V poslední době jim to, ale klape a to taky potvrdili u nás v Pride Parku.
Pomalu ani jedno jméno jejich sestavy mi nic neříkalo, ale hráli opravdu působivě. Za to naše obrana jim dala vše zadarmo a i snahu exRoverského Pedersena jsme museli do druhého utkání.
Po tak divokém utkání jsem byl opravdu rád, že můžeme hrát opět doma, kde se nám daří. Wolves nejsou žádné ořezávatka, ale taky to nejsou žádní extra fotbalisté. Zápas rozhodla vlastně jediná fotbalová akce JETa, který si povodil minimálně 5 "fotbalistů" soupeře. Hodně nám taky pomohla červená karta O'Hary, který doplatil na trenérovy pokyny sundat Pedersena. Říkáte paranoa? Ne tohle bylo opravdové, O'Hara šel neúměrně do každého souboje s Mortenem, ale nakonec to naštěstí ke zranění nevedlo.
[img]http://img.fmseries.cz/images/321821Mor ... Peders.jpg[/img] [img]http://img.fmseries.cz/images/736Brian_ ... _Brian.jpg[/img] [img]http://img.fmseries.cz/images/168Gary_C ... and_v_.jpg[/img] [img]http://img.fmseries.cz/images/846Nat_Cl ... l_Pala.jpg[/img] [img]http://img.fmseries.cz/images/720David_ ... ton_v_.jpg[/img] Už mě to přestává bavit, zase jsme všem pro smích. Nechápu jak můžeme vyhrát nad všemi sráči v lize, ale přijde něco většího, hráči zastrčí půlky a čekají až zápas skončí. Neřeknu prohrát o jeden či dva góly, ale dostávat co zápas debakl? Jak si tak získáme respekt od těch největších...Kouč United Moyes furt do médii hlásí, že mi jsme jen špatnej vtip letošního ročníku. Možná nechápete, ale je to myšleno tak, že máme jen štěstí a když přijde na opravdovou kvalitu vždy prohrajeme. Jen v Arsenalu jsou na nás hodní, i přes prohru nás chválí, ale v tom bude trošku taktiky. Proslýchá se, že Arsené stejně jak Ferguson skončí a právě náhrada Wengera by měl být Smith, kterému končí letos smlouva. Pokračujeme, blížila se odveta s Blackburnem...Naposledy musím přiznat byli lepší, ale teď jsme museli zabrat. Nevím jak to napsat, ale hráči nezabrali a Rovers zaslouženě postoupilo. Po zápase nám sice Gary udělal radost příchodem mladého obránce z Norwiche. Nathaniel Clyne se k nám připojí až na začátku další sezóny, což byla určitě dobrá volba, pro tak mladého caparta by bylo těžké zapracovat se do sestavy v průběhu tak hektické sezóny. Po pohárovém zápase jsme se vrátili na vlnu těch pro nás už průměrných% výsledků. Góly dáváme, ale i často inkasujeme, na což jsme si už i zvykli. Ale to hlavní co nás čekalo je zápas proti Manchesteru United, ty sráče trénuje právě Moyes, který má proti Garymu nějaké blbé kecy. Zápas podle mě trval tak 4hodiny, tolik akcí a marnosti v jednom zápase se jen tak nevidí, rozhodovala pouze kvalita jedinců, protože oba týmy až moc nervózní. No nebudu to natahovat, Pedersen roh a Cahill gól - tři body, ožíračka, ranní paralen a psaní tohoto pojebaného textu, který doufám aspoň někdo čte. Jestli i ty jsi čtenář, tak napiš do komentáře, který hráč vás nejvíce u mě v týmu zaujal a na kom bych to měl stavět. We are Derby, Super Derby! [img]http://img.fmseries.cz/images/651Derby_ ... _n_Roz.png[/img] Statistiky hráčů PL | Tabulka | Statistika týmu PL [hr][/hr]
Písmo je zpátky, takže snad budete spokojeni. Hra se začíná ubírat správným směrem, konečně jsem našel taktiku, kde střílí hlavně útočníci a tak se ty dražší nákupy začínají vyplácet. Mým dalším cílem je aspoň minimálně stáhnout debakly s týmy z Big4, řeknu vám s takovým týmem jako mám k dispozici to není nic lehkého.

Wahnsinn - Díky za tak dlouhý a smysluplný komentář. Moje koncepce je jasná, nakoupit Brity nebo hráče co jsou na ostrovech už hodně dlouho. Tady jsou ty screeny, A-tým | B-tým
Stav hry

Skvěle napsaný part, taky nenávidím, ve Francii hrajou jiné vykopávky, ale aby to byly Albánci či Turci, to je moc. PL=Anglie=angličtí hráči, povětšinou. Výsledky skvělé, jsi stále pátý, do Arsenalu bych ale neodcházel, tady máš ještě práci ;). Graficky se to vrátilo k původnímu a mohlo by to tak i zůstat. Všem hráčům se daří, porazit United je super :potlesk:.

P. S. Jak to, že Bazén bude hrát Evropu? :tired:
[img]http://abload.de/img/cropped-banner-doctorzrfpq.png[/img]
[img]http://abload.de/img/podpisiuip8.png[/img]

The Gunners of Eibar

Je dobrý, že se držíš stále na tom 5. místě. Pokud bude pokračovat v nastolených výsledcích, tak nevidím důvod, proč by ses do Evropské ligy nemohl podívat ;) .

Díky za screeny! Tým je zajímavě poskládaný, málo cizáků a převážně hráči z ostrovů. Je tam skupina mladší hráčů doplněná zkušenějšími a "vede" to starý šutér Beckham. Btw. hraje vůbec? :)

PS. Vím, že tě to táhne do Arsenalu, ale já osobně bych neodcházel a zůstal v Derby. Rozjel jsi svoji koncepci a stále máš před sebou zajímavé výzvy :thumbsup: .

Přechod na starý dobrý font chválim, je to daleko lepší. :yes: ... hodně se mi líbí ten header, jednoduchý, nepřeplácaný, krásný (pokud se nepletu, je to font Nasalization, že? Můj oblíbený :yes:)

Co se týče samotné hry. Pořád se držíš nahoře, jsi blízko Evropě a asi to vypadá na Evropskou ligu, ale i to je obrovskej úspěch. Asi by byl zázrak dohnat to manko na 4. flek, navíc, když to jsou United. Výhra ve vzájemnym zápase ti ještě dala jakous takous šanci :yes:. Jinak Clyne by určitě mohl být dobrá posila, to ale zjistíme až za chvíli :yes:.

Zatim teda jedeš pěkně, chce to alespoň udržet, aby byla ta Evropa. Hrát s Derby poháry, to by byl asi sen a taky něco, o co od začátku hry šlo. S průměrným týmem z Champu hrát v Evropě, to by byl super úspěch, tak to udrž. :potlesk:
Zamčeno

Zpět na „Síň slávy“