Re: Hra za Arsenal

dav112 píše:Co se mě tyče, tak v mé první sezoně za Arsenal FC vyhodili po půl roce. V druhé hře jsem se dostal až do druhé sezony (zatím! :-) ). Vyhrál jsem Ligu Mistrů, dostal se do finále Capital One Cupu a skončil na 2. místě za City jen o skóre. Taky jsem vyhrál souboj na začátku druhé sezony o Evropský superpohár na Chelsea.

Taktiku používám 4 - 2 - 3 - 1 široká ( to znamená, že dva ze tří ofenzivních záložníku hrají na krajích.)

Viz foto
Obrázek
Santi u mě v první sezoně hrál taky nic moc. V 50 zápasech dal 7 gólů a 8 asistencí při celkovém hodnocení 6.98, což je dost slabé na to, že to má být klíčový hráč, který potáhne celé mužstvo. V druhé sezoně se mi zdá o dost lepší, ale třeba po jednom nadprůměrném výkonu předvede další těžce podprůměrný. Máte nějaké tipy, jak ho nejlépe využít?
Mě by zajímalo, proč máš u jediného útočníka, nastavenou podporu jako zálohu a u Walcota podporu jako útok, u toho Walcota bych to bral jako správné řešení, ale ten útok nevím. Jen se ptám, musím změnit taktiku, jelikož hraju 3 sezonu a na začátku se nedaří. Vypadnul jsem v předkole s Olympikaosem 1:1 a 1:2, remíza s nováčkem doma 0:0, prohra doma s Liverpolem 1:2 a prohra tuším s někým slabým venku 2:1 hrajeme tragicky a nevím proč. :tired:

sestava:
Sczersny- Sanga,Mertersacker,Konciesky,Santos- def Luis Gustavo,Lampard,Ramsey,Cazorla-Van Persie-Wallcot

rozestavení 4-1-2-1-2 :tired:

Giony: No rozhodně bych se zamyslel nad sestavou...nevim proč nehraješ Vermealena, Wilshera či Girouda, kterej je výbornej střelec, a už vůbec nechápu proč tam máš Lamparda, Santose, Persieho (ruku na srdce v 3 sezóně mu je asi 31 a jsou lepší utočníci) či toho druhýho stopera(pokud to neni KOSCIELNY)? Třeba takovej Kirchhoff, nebo de Vrij jsou super stopeři za levnej peníz...

dav112: S tím Cazorla a přímákama, mě se to stává téměř u každýho kdo je kope, takže bych si stím hlavu nelámal :D Patoreho bych asi bral ;)

Giony: Mám to tak proto, protože Giroud má dobré fyzické parametry a dobrou hru hlavou. Mám na něj nastavené výkopy, protože parádně sklepává míče a umí dobře narážet balóny. Když ho tam zrovna nemám, tak tam nastupuje Walcott nebo Podolski (každý jako koncový hráč). Jinak na Girouda mám nastavené všechny rohy (na přední tyč) a z těch mi často dává góly. 1. sezona 30, 2. 23 branek. To je celkem slušné si myslím. :) Podolski mi často nastupuje na levém křídle a mám u něj taky nastaveno jako na snímku nahoře u Walcotta Podhrot - útok. 2. sezonu mi Podolski převážně z toho levého křídla dal 22 branek a k tomu měl úžasných 19 asistencí.

Kluci díky za radu. Oliver Giroud u mě hraje, ale ted neměl moc formu, jinak je to super útočník. Persie mě upřímně zklamal, za Manchaster dávál goly, proto jsem ho koupil, ale on ted nic, vyhodil jsem oknem 16 mil liber

Když nemám nikoho zraněného, tak hraju s tohle sestavou.

Scerzsny- Sanga,Merterzacker,Koncielsky,Varmalanen-Luis Gustavo,Ramsey,Diaby,Cazorla-Walcott,Persie

Náradníci:

Fabianski- Jerkinson,Felipe Melo,Sebastian Kehl,El Saraawyy,Giroud,Podolski,Niang,Lampard,Clervey.

Lampard: Proč jsem ho vzal? Má sice 36, ale kreativitu a fyzičku má dobrou.
Giroud: Neměl formu, proto ta lavička
Podolski: Ze začátku exelentní hráč a střelec, ale 2 zranění cca 7 měsíců be fotbalu udělali svoje.
Diaby: Často zraněný, proto taky hrává Lampard.

Co říkáte na Neymara? :)

Nevim no, přijde mi jako bys koupil všecko co bylo na přestupu :D Kde máš Wilshera? ten by měl bejt v základu určitě místo Diabyho či Cazorly...a na levýho beka kup něco, Vermealena tam je škoda :)
Já v 2017/2018 optimálně hraju takhle:
Obrázek

Lavice: Handanovič,Gibss, Jenkinson, de Vrij, Isco, Giroud, Ramsey atd...
Jansen
Obrázek

Ramos
Obrázek

Zbytek jsou reální čutálisté :)

A Neymara bych já osobně nekoupil, ale je to na tobě ;) Ale dobrej určitě je, ale to je známá věc :ok:

Na Wilshera jsem úplně zapomněl, hravá ZS Ofe ZS, Diaby je věčně zraněný nebo když hrajeme hodně zápasů, tak je únava znát tak to točím celkem. Líbí se mi tvoje rozestavení. Na jakém místě jsi skončil v lize a atd... Já skončil 2x 4 a jen jednou jsem se dostal do LM, 2x jsem vypadl v předkole. Zenit Petrohrad respektivě Hulk mě zničil a ted jsme se zničili sami s Olympiakosem, jsme nedali ccca 8 golovek, tlak velký a jeden gol 1:1 a venku 1:2 prohra :nervak:

Poslední sezóna dopadla takto:
Obrázek

a ci jsem vyhrál...no počti si :D 4x PL, 4x Comunity Shield, 2x Liga Mistrů, 2x Super Cup, 2x Mistrovství klubů, 3x FA cup a 1x Capital one cup...už přemýšlímo jiném fleku, ale do Bayernu, kterej mi už 3x nabídnul flek se mi nechce :( :help:
Obrázek

Ahojte, dostal jsem v 3 sezoně za Arsenal vyhazov, nepovedl se mi start ligy, pak se to jen táhlo.
Rozjel jsem to tedy znovu. Jen pořád to není ono. Pošle te tady něko nějaké screeny sestav pár tady jich je. Dám tady večer svůj. Hodně tady bylo zminováno jméno De Vrij, tak jsem toho stopera pořídil za levný peníz a ještě jsem koupil Toniho Kroose s El Shaarawy Prodal jsem. Gervinho,Arshavin,Arketa,Chamakh. Co říkáte na rozestavení 4-1-2-1-2 ? Strategie přísná a protiútoky?

Giony píše:Ahojte, dostal jsem v 3 sezoně za Arsenal vyhazov, nepovedl se mi start ligy, pak se to jen táhlo.
Rozjel jsem to tedy znovu. Jen pořád to není ono. Pošle te tady něko nějaké screeny sestav pár tady jich je. Dám tady večer svůj. Hodně tady bylo zminováno jméno De Vrij, tak jsem toho stopera pořídil za levný peníz a ještě jsem koupil Toniho Kroose s El Shaarawy Prodal jsem. Gervinho,Arshavin,Arketa,Chamakh. Co říkáte na rozestavení 4-1-2-1-2 ? Strategie přísná a protiútoky?
arketa :lol2:

Ještě, že jsem to vyhrál. Bylo to předkolo evropské ligy s polským týmem Slask. Doma 1:1 a to měli jednu šanci a u nich 1:2 výhra a to měli oni jednu střelu na bránu. Celkem síla

Už od roku 2008 začínám vždycky hrát za Arsenal. Začal jsem i v FM2013. :-) Po 25 kolech jsem na 1. místě o 3 body před Man City a v lize mistrů budu hrát semifinále prosti Barce, ale zase jsem brzo vypadl z domácích pohárů. :-) Vedení bylo ke mě štědré a dalo mi na přestupy dost peněz. :-) Koupil jsem Adriana Lopeze, Isca, Yann M'Villu a prodal jsem bídného Chamacha, rusáka Aršavina, Squllaciho a i nevýraznýho Gervinha. A taky jsem podepsal na příští sezonu výborný mladý hráče Destra z Říma a Insignieho z Neapole. Olivier Giroud - nejlepší střelec týmu s 25 goly :-) a Wallcot nejlepší nahrávač. Hraje v rozestavení 4-1-2-2-1 a zatím spokojenost!! :-)

Piky23: To je slušný. U mě Giroud taky válí. Ve 4. sezoně už překročil 110 branek a ještě není konec sezony. Jinak s těmi penězi to je v Arsenalu až moc dobré. Neutratil jsme za ty 4 roky moc peněz a mí konkurenti vždycky tak 100M každý rok. A já mám každý léto 120M, což je úplná šílenost.

Jinak doporučuji všem udělat z Keowna svého asistenta, má o dost lepší atributy než Bould. ;) :fan:
Odpovědět

Zpět na „Hráči“