Re: Football Manager 2018 vyjde 10. listopadu

#5
Nemám ohledně toho žádné nové informace, ale v předešlých letech (letos nebo loni) se psalo na ofic. fóru o tom, že match engine zná do detailu jen jeden člověk a že je neskutečně obtížné jej jakkoliv upravovat, i když jen trochu (psal o tom člověk z SI). Takže já bych ohledně tohohle (drastické změny) zůstal skeptický :(

Re: Football Manager 2018 vyjde 10. listopadu

#6
No já kupuji fmko každý sudý rok, takže teď mě to čeká. Ono je to lepší zaplatíš fakt za nášup novinek, ne jako každý rok. Má to i další výhodu a tou je delší single. Hraju za Vyšehrad v 16. sezoně. Hrát každý rok, tak bych se tak daleko nedostal.

Co se týká nového systému, tak by snad měl být i v té 18. Je to potvrzený od LFA a mají odkud čerpat. Budu rád, když to někdo potvrdí / vyvrátí po betě.

Co se mi líbí v fmku 17 oproti 16 je to, že u každého hráče je napsané, jak umí danou taktiku. To je super. Na tohle se hodně těším v té 18.

A jaké vylepšení bych uvítal? Třeba u taktik. Aby u každého pokynu po jeho najetí bylo krátké video, které by vystihovalo, co daný pokyn dělá (popř. sekvence ze hry, jak se projeví).

A co bych ještě chtěl?
- Možnost říci vedení, že chci založit B-tým, C-tým, D-tým.
- Odpovídání na základě symbolů: otázky a odpovědi se stále opakují. Bylo by fajn ke každé odpovědi dát nějaký symbol, který by charakterizoval danou odpověď. Abych to nemusel číst a jen se podíval na "smajlíka".
- Na oficiálních forech se řeší, že tréninky nevyhovují. Já nevím, mně se líbí. Jsou jednoduché. Ne jako dřív, kde se k nějaké tréninkové náplni přiřazovali určití hráči. To bylo zdlouhavé.
Odpovědět

Zpět na „Články ze světa FM“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host