Re: Football Manager 2018 vyjde 10. listopadu

Nemám ohledně toho žádné nové informace, ale v předešlých letech (letos nebo loni) se psalo na ofic. fóru o tom, že match engine zná do detailu jen jeden člověk a že je neskutečně obtížné jej jakkoliv upravovat, i když jen trochu (psal o tom člověk z SI). Takže já bych ohledně tohohle (drastické změny) zůstal skeptický :(

Re: Football Manager 2018 vyjde 10. listopadu

No já kupuji fmko každý sudý rok, takže teď mě to čeká. Ono je to lepší zaplatíš fakt za nášup novinek, ne jako každý rok. Má to i další výhodu a tou je delší single. Hraju za Vyšehrad v 16. sezoně. Hrát každý rok, tak bych se tak daleko nedostal.

Co se týká nového systému, tak by snad měl být i v té 18. Je to potvrzený od LFA a mají odkud čerpat. Budu rád, když to někdo potvrdí / vyvrátí po betě.

Co se mi líbí v fmku 17 oproti 16 je to, že u každého hráče je napsané, jak umí danou taktiku. To je super. Na tohle se hodně těším v té 18.

A jaké vylepšení bych uvítal? Třeba u taktik. Aby u každého pokynu po jeho najetí bylo krátké video, které by vystihovalo, co daný pokyn dělá (popř. sekvence ze hry, jak se projeví).

A co bych ještě chtěl?
- Možnost říci vedení, že chci založit B-tým, C-tým, D-tým.
- Odpovídání na základě symbolů: otázky a odpovědi se stále opakují. Bylo by fajn ke každé odpovědi dát nějaký symbol, který by charakterizoval danou odpověď. Abych to nemusel číst a jen se podíval na "smajlíka".
- Na oficiálních forech se řeší, že tréninky nevyhovují. Já nevím, mně se líbí. Jsou jednoduché. Ne jako dřív, kde se k nějaké tréninkové náplni přiřazovali určití hráči. To bylo zdlouhavé.
Odpovědět

Zpět na „Články ze světa FM“