První pohled na FM 2017

Částečně jsem se dočkali prvního pohledu na FM 2017. V krátkém půlminutovém videu byly obsaženy záběry z match enginu a poté průlet některými novinkami ve hře v podobě probleskujících screenů. Co je zarážející, na konci videa je věta, která říká, že velké oznámení novinek přijde v půlce října. Nechme se překvapit. V článku naleznete odkaz na video a přehled screenů převzatých z FMScout.com. Dejte nám vědět, jak na vás krátká upoutávka zapůsobila a jestli už máte hru předobjednanou.
FM 2017 vychází 4. 11. a zhruba dva týdny před tím bude zpřístupněna beta pro předobjednávky. Nezvykle pozdě se letos objevují novinky. Krátké video bylo zveřejněno v půlce září a další informace přijdou až za měsíc. Zvláštní. Nechme se překvapit.

To nejdůležitější na začátek. Video s prvním pohledem na FM 2017.
Teď si pojďme rozebrat část videa, kde probleskují jednotlivé obrazovky s věcmi ze hry.
Obrázek
Výběr klubu na začátku hry.
Obrázek
Nová zaměstnanecké role - hlavní datový analytik.
Obrázek
Přestupová obrazovka.
Obrázek
Hlášení o týmu.
Obrázek
Hlášení o týmu 2.
Obrázek
Obrazovka s taktikou.
Obrázek
Hráčský profil.
Obrázek
Hlášení o týmu ve zprávách.
Obrázek
PR manažer a jeho zpráva.
Obrázek
Předsezonní hlášení.
Obrázek
Pozápasová analýza.
Obrázek
Měsíční přehled financí.
Obrázek
Zpráva o fyzických testech po zranění.
Obrázek
Souhrn komerčních aktivit.
Obrázek
Zpráva s výběrem kapitána.
Obrázek
Zpráva s hlášením o výsledku týmu do 18 let.
Obrázek
Zpráva s přestupy a smlouvami.
Obrázek
Zpráva o tréninkovém kempu.
Obrázek
Prozone statistiky.
Obrázek
Heat mapa.

S využitím screenů z FMScout.com

Video nic moc. Ale to mě nepřekvapuje. SI na toto nikdy nedávalo moc záležet. Vypadá to, jak kdyby video udělala nějaká uklízečka přes noc ve Windows Media Playeru. Ale nevadí, o tom to není :- )

Pokial budú prestupy take ake boli v predoslich dieloch tak je to premna sklamanie...... su az priliz jednoduche a nezaujimave ,prial by som si okolo toho viac ,,uz len samotny podpis volneho hráča pripadne hráča bez zmluvy môže byt zaujimavsie ...chcem sa s nim o toom porozpravat co od neho ocakavam , opytat sa ho aky post mu najviac sedi . . . Pripadne telefonaty hracom a opytat sa ich ci by bol neaky zaujem o prestup do mojho klubu ,,, ale to by som chcel asi moc :)) škoda ,,kazdopadne na managerovi je stale čo zlepšovať najmä grafiku

Jsem fanouškem série už od FM 10. A top dílem pro mě zatím zůstává FM 12. Od té doby to jde z kopce. Hratelnosti je sice skvělá pořád, ale interface je rok od roku horší a připadá mi, že je spíše vyvíjen pro dotykové obrazovky než jako klasická desktop verze. Doufal sem, že se letos dočkám a dojde ke zlepšení, ale podle videa to vypadá, že asi opět zůstanu u své FM 12.
Odpovědět

Zpět na „Články ze světa FM“