Konec sezóny číslo 3

Letošní mladíci - tak takovouhle bídu jsem v FMku snad asi nezažil :mrgreen: Kluků přišlo sice hodně, ale maximální potenciál byl 3,5 hvězdičky... Podepsal jsem všechny san maríňany a dva italy, protože byli nejlepší z těch chudáčků...

Image Image Image

Zápasy celé sezóny

Image Image Image

Vše jde podle plánů... Hraji mezi 2 - 4 místem... Lazio je pořád neskutečnej válec... Ke konci ligy začínám počítat každičkej bodík... I když je opět na konci liga zase vyrovnaná, vydrželi jsme a urvali druhé místo!!!! :fuck: Hurá!!! :fan:
[img]http://imageshack.com/a/img673/460/lPzbWC.jpg[/img] Trošku zajímavostí, co se mi podařilo zachytit

4 střely a 4 100% šance, moje juniorky a excelentní tým týdne ;)
Image Image Image

A jak je na tom Serie A??? Massimiliano Allegri řádí jak černá ruka...
[hr][/hr]
zítra další část - konečně to začne bejt trochu zajímavý :vrr: Koukal jsem do svého prvního příspěvku a zjistil jsem, že se mi nepovede spoustu věcí splnit, leda že bych opět sestoupil do C :D nastíním vám moji vizi... Držet se v nejvyšší soutěži co nejdéle, postupně zlepšovat mládežnická zařízení a posílit tým... Tak za 3 roky si myslím, že budu prdět 2 - 3 nadějné reprezentanty a ty postupně začleňovat do A-týmu :) Snad by to mohlo vyjít ;)

Re: San Marino Titans S03

Sezona 04 - první sezona v Serii A Po obrovském úspěchu mi vedení dalo na účet obrovské peníze... Na přestupy asi 600 milionů Kč a na platy asi 6 milionů Kč týdně... Ani jedno jsem moc nevyužil posílil jsem jen tam kde mi tlačila bota... Tzn brankář a OZP... Zbytek hráčů bylo jen jemné doladění, s tím, že je budu postupně začleňovat do Áčka... Peníze budu šetřit na nový stadion, protože moje svatý pole, pro 5000 lidí, není moc reprezentativní :sorry2:

Přestupy

Image

Nicola Fiore Krisztián Adorján Daniel Jara Andrea Seculin Stuart Bannigan

A ven z klubu odešel na hostování náš největší talent Davide Ciacci - od toho si hodně slibuji a proto jsem ho poslal do klubu Valenciennes FC (1. Francouzská liga) které má impozantní tréninkové prostory. Doufám, že se Davide zlepší, budu ho pozorně sledovat... Jediná věc co mi mrzí, že zatím odmítá pozvánky do SM repre. Ihned po přesunu do Francie sem se dočetl, že ho zláká jedině francouzský fotbal, a že pokud odehraje dostatečný počet dnů, tak si nechá francouzské občanství :D

Navázali jsme spolupráci s Teplicemi a tudíž tam posílám některé hráče na hostování... Ale ještě zpátky k financím :) překvapilo mi, že jsem od TV vyinkasoval cca 700 milionů na sezonu :yahoo: a přitom jsem byl za celou sezonu jen 3x v TV :D kde na to ta TV bere??? v lize je 20 týmů - 20 x 700 = 14 000 000 000 Kč za sezonu??? :klobouk: :D :D vedení uzavřelo nějaké nové sponzorské smlouvy a začalo vylepšovat tréninkové prostory a prostory pro mládež... Celkovou bilanci klubu uvedu na konci sezony :)

Rozestavení jsem ponechal stejné - 4-2-3-1 jen jsem zatáhl SZ na DZ a snažím se hrát po stranách s podporou beků...

Zápasy

Dlouhá předsezóna se vyplatila. Nabrali jsme sebevědomí, v poháru přejeli druholigové Crotone a vyrazili jsme do Milána na začátek ligy... Milán sice už není velkoklub jako dřív, ale stejně nás vyprovodili 3:1... První 3 body jsme získali hned další zápas doma s Catanií a první remízu poté s Avellinem... První 3 zápasy s úspěšností 1-1-1 ;) jinak se nic zajímavého nestalo... Juventus je v Itálii velice dominantní, pravidelně má vice než 10 bodů náskok... Ale v evropě mu to nejde, jen v první a druhé sezoně se dostal dál než do prvního vyřazovacího kola...

Image Image

V lize držím slušné místo, jsem 14 - 17 jak kdy...
V poháru jsem narazil v prvním kole na Starou Dámu, takže jsem nezanechal nějakou velkou stopu...

Re: San Marino Titans S04 - Serie A

Sezona 04 díl druhý

Přestupy

Díky spolupráci s Teplicemi jsem mohl pozorně sledovat Michaela Lüftnera a po pečlivém scoutingu jsem se ho rozhodl přivést.
Obrázek
Okamžitě se stal klíčovým hráčem našeho celku.

Liga

Po kratičké zimní pauzičce jsme se opět vrhli do boje. Bohužel jsme se absolutně nepotkali s formou a dosáhli jsme úctihodné šňůry 7 zápasů bez výhry. 3 body jsme urvali pouze 6x, ale zato se nám to podařilo například proti AC Milán a Samdorii...

Všechny zápasy v sezoně 04

Image Image Image

Na jarní část sezony jsme si stáhnul z hostovačky Davide Ciacciho a nechal ho zahrát 5 zápasů (3x v základu). Podle trenérů se stane jedním z nejlepších pravých obránců v lize.

Image

Díky "dobrým" výkonům se nám poařilo na konci sezony obsadit 14. místo! Což je největší úspěch v historii klubu a Já jsem se stal ikonou klubu.
Obrázek
Mladíci

Nábor nám přinesl docela dobré hráče. Myslím si, že nejlepší jsou Luca Fiorini, Pablo Forti a Francesco Andreani

Konec sezony

Vedení je nadšeno udržením se v soutěži a samo od sebe vyhlásilo rozšíření stadionu a zlepšení tréninkových prostor. Další půl rok proto budeme hostovat na hřišti blízké Ceseny. Je zde umělý povrch, takže naše další předsezona bude určitě z části na umělce.

Brum píše:Zatím pěkná cestu vzhůru. Mě by zajímalo, jak si vede Lüftner. V mojí hře přešel do Sparty a stal se králem střelců v sezóně 2016/17.
Píšu zde k datu 12.1. 2020 - No Michael se stal naším klíčovým hráčem. Jeho druhá sezona se stala jednou z nejlepší co jsem zatím u týmu viděl... Zde jsou jeho statistiky... Přišel za 55 milionů a momentálně má hodnotu 140. Jenže měl ve smlouvě, že může za 100 odejít a začali okolo něj slídit ostatní týmy v čele s Interem a Atalantou... nepustil jsem ho a náš Míša se urazil a nechtěl podepsat smlouvu jinou. Naštěstí po sezoně šlo nabídnout mu smlouvu novou a tak jsem tuhle doložku smazal, ale řekl si o 630 000,- týdně takže okamžitě se stal nejlépe placeným hráčem...

Je pravda, že byl ale asi 5x nominován do týmu měsíce a začal hrát za českou repre...

No...zajímavá výzva...rozhodl jsem se pro něco podobného, jen jsem si nedal ďábelský level a poněvadž nemám rád Barcelonu, tak jsem si na dobu 5 let poskytl v editoru "výhodný úvěr" (ano, jsem zmrd a nemá cenu takhle hrát...:))). Zároveň s tím jsem mladíkům v týmu updatoval "potencial skill" - a průběžný postup soutěžemi pro ně byl vskutku ideální.
No a v březnu 2018 jsem s reprezentací okolo 50. místa, mířím za obhajobou Serie A a do finále LM.
Taky jedna cesta :))

Velmi zaujimava challenge , Ja take nieco robim ( teda sa snazim ) v Slovenskej lige. Hram za Zemplin Michalovce. 1.sezona postup, 2.sezona - 3.mieto v 1.lige , 3. sezona - 10 zapasov pred koncom 1.miesto - 6 bodov pred slovanom. V EL ma vyradil arsenal v playoff 6:1 na zapasy ale zazitok to bol :) Moj ciel , ovladnut slovensko - dlhodobo top klub na slovensku a pravidelny ucastnik LM...a samozrejme vybudovat stadion a zazemie. Patrit medzi top 3 kluby v strednej europe. A samozrejme mat meno celkovo v europe! Uvidime zatial pomaly ale isto... :superman:
Zamčeno

Zpět na „Dokončené kanceláře“