Re: Hertha BSC a "Fredi Bobič" #5

Obrázek
Než se vrhneme na zápasy, tak si ještě okomentujeme přestupové období. Byť v něm není nic zajímavého. Na hostování přišel pouze Benno Schmitz. Stejně tak jsme na hostování poslali dva hráče, a to Floriana Kohlse do Würzburgu a Tonyho Fuchce do Sigmy Olomouc. Možná se šířka kádru na podzim může zdát někomu příliš velká. Ale obával jsem se u většiny hráčů fyzické kondice, také jsme šli do sezony s vysokým počtem zranění. Přes zimu se už dá očekávat více změn.

Obrázek

V posledním dni přestupového období přišla nabídka od Wattfordu na Valentina Stockera. Tu jsem smetl ze stolu, švýcarský fotbalista je důležitým článkem týmu. Největším přestup se v létě uskutečnil na trase PSV --> Schalke. Do německého týmu putoval Luuk de Jong za 420 mil Kč.

Obrázek

Sezona nezačala vůbec špatně. Doma jsme nakonec porazili Hoffenheim. Ale už v tomto zápase se mi nelíbila hra obrany, což se ukazovalo v dalších zápasech. Góly střílet nám problémy nedělalo, ale ty zadní vrátka. Logicky jsem tak stále hledal tu správnou taktiku, proto pak přišlo třeba i trápení v útoku. Přesto, že stále nemůžu naleznout ideální recept, tak se situací v tabulce můžu být spokojen. Ano, mohlo to být lepší, ale 5. místo s minimální ztrátou na třetí Schalke mě musí těšit.

Obrázek
Obrázek

Zápas se Schalke byl opravdu neuvěřitelný. Dvakrát jsme prohrávali, přesto jsme šli v 58. minutě do vedení, ale ani to nestačilo. Huntelaar v 85. minutě vyrovnal na 3:3. Šlo se do prodloužení, kde už byla většina hráčů značně unavená. V prodloužení branka nepadla a následovali penalty. V nich kraloval Thomas Kraft, chytil totiž všechny penalty soupeře. Naši hráči proměnili každou, i proto jsme viděli pouze 3 série.
[thumbnail]http://i1376.photobucket.com/albums/ah2 ... 77zukk.jpg[/thumbnail][thumbnail]http://i1376.photobucket.com/albums/ah2 ... wrpnam.png[/thumbnail]
Los třetího kola k nám byl už milý. A to hodně, vyhnuli jsme se silným soupeřům z nejvyšší ligy. Utkáme se s druholigovým Karlsruhe, kterému se příliš nedaří. Po 13ti zápasech je ve 2. Bundeslize na 12. místě. Na kontě má 15 bodů. Před Vánoci bude úkol jasný, přes tohoto soupeře musíme jít dál.

Rune Jarstein odmítá prodloužit smlouvu. Hledat tak budeme možná už v zimě slušného brankáře. Něco hlavně musíme udělat s obranou. Stále také nemáme pořádného střelce, ale věřím, že se jeden z trojice útočníků rozstřílí.
HRÁČI HERTHY
[hr]
V dalším partu se dostaneme s největší pravděpodobností do závěru zimní přípravy.(TYTO ZÁPASY + zimní příprava) Nahlédneme taky do ostatních evropských soutěží a reprezentací.
Naposledy upravil(a) Ondra dne 22 pro 2015, 12:31, celkem upraveno 1 x.

Tak prohry s TOP tymi, ktery by mely hrat o celo nejsou zadnou tragedii. Spis skoda tech remiz doma. Jinak to vypada slusne ty vysledky.
Odkaz tabulka ukazuje zapasy nikoliv tabulku. Chtelo by to opravit, at je videt jak si stojis. Koukam, ze nemas nastaveneho Daridu jako kopace penalt. Skoda.
Postup pres Schalke je slusny skalp, i kdyz v penaltach. Ale je to postup.
velký piňďour

Slušné výsledky, od Bayernu si dostal jenom tři branky, takže ta obrana tak prostupná být nemůže :D
Od Daridy bych čekal i nějaké ty góly ;)
V poháru postup přes Schalke je úspěch a Karlsruhe by si měl vyřadit...:)
GL!
Obrázek

Tabulku jsem opravil hned, večer se na to ještě pořádně podívám, abych tam neměl další chyby. Já ho totiž využívám zatím jako defenzivního záložníka, i když víc bude platný jako SOZ a asi ho tam pomalu přemístím. :)

Výběr klubu dobrý, výsledky taky dobré, páté místo je super. Prohrál si pouze s Bayernem a Dortmundem, takže žádná zbytečná porážka. V poháru taky super porazit Schalke, i když to bylo drama. Doufám že tu Evropu ukopeš.

slušný vstup do sezóny ... výhra s gladbachom a remíza s wolfsburgom sú dobrými výsledkami, na druhej strane si tam mal aj niekoľko zbytočných strát ... celkovo je však z toho pekné piate miesto ... zápas so Schalke v pohári musel byť skvelý :potlesk: penaltový mág Kraft :thumbsup: ...paráda, len tak ďalej
The British Steel Challenge

Zatím si myslím, že ti to jde dobře. Chválím taky, že se nenecháš pohltit věhlasnějšími týmy a jen tak někoho nepustíš, což je dobře, protože pak by se tvůj tým mohl poměrně dost zadrhnout, zvlášť když by jsi hráče pustil v sezóně a nenašel plnohodnotnou náhradu. Německé týmy moc nemusím, ale Herthu jsem docela bral, protože ve spoustě států je v hlavním městě vždy nějaký tým, který patří mezi špičku, ale v Německu to neplatí. Snad se bude dařit ;-)
Obrázek

PART #6 SE BLÍŽÍ!
Přes Vánoce nakonec nebyl potřebný čas na hraní, tak jsem se k Fredimu dostal až teď. Po posledním partu jsem odehrál 3 zápasy, nebudu říkat jak jsem si vedl, ať je nějaké překvapení do partu. :) Ale asi to nebylo tak zlé, když jsem se dočkal jednání o nové smlouvě.
Obrázek
Vedení by rádo navýšilo přestupový rozpočet, ale to momentálně nejde. Chtěli abych podepsal za 4,4 mil. Kč měsíčně do července 2018. Plat navýšit nechtěli, tak jsem chtěl pouze do července 2017. První jednání o nové smlouvě tedy ztroskotala.

Part můžete očekávat v nejbližších dnech. :)

Re: Hertha BSC a "Fredi Bobič" #6

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Poslední part jsme končili šťastným postupem v poháru přes Schalke. Nikdo asi ale nečekal, že se štěstí ze zápasu se Schalke ještě umocní. Po pohárovém zápase přišli utkání s Darmsadtem a Hannoverem, do těchto zápasů jsme šli s novou taktikou, která je více založena na držení míče. Tyhle zápasy nám ukázali, že tato taktika vůbec nebude špatná. Následoval další zápas se Schalke, tentokrát ligový a my jsme byli hosté. To ale nevadilo, naše forma pokračovala. Gól vstřelil Kalou, který se rozehrál k úžasným výkonům a Vladimír Darida. Ten dal první ligový gól za Herthu. Darida se taky následně rozehrál ke skvělým výkonům, nasbíral velké množství asistencí a hned několikrát byl hvězdou zápasu. Jeho popularita v hlavním městě Německa roste a začíná být miláčkem fanoušků. Následoval domácí zápas s Leverkusenem. Důležitý zápas, protože s tímto týmem bojujeme v tabulce o třetí místo. Před zápasem bych byl za remízu rád, ale v tomto zápase jsme vedli 2:0 a 3:2, takže nakonec ta remíza tak radostná není. I další zápas s HSV nebyl snadný, Hamburk byl v té době na 5. místě. I tento zápas skončil remízou. Poté jsme se ale vrátili na vítěznou vlnu. Včetně „povinné“ výhry v DFB Pokalu.

Přezimujeme na skvělém třetím místě. Před sezonou jsem tajně doufal v postup do Evropské ligy. Nyní své cíle asi přehodnotím. Byla by škoda se nedostat do Ligy mistrů. Jaro nebude snadné. Leverkusen není daleko, zvednout se může také Schalke. Samozřejmě podceňovat nemůžu ani Stuttgart. Co se týče kádru, tak si prakticky nemůžu stěžovat. Jak jsem psal, skvěle začal hrát Kalou. Těší mě i výkony Ibisevice, který do zápasů nastupuje většinou jako náhradník. Mrzí mě akorát fyzická kondice Ronnyho. Má skvělou kopací techniku, jenže ho nemůžu nasazovat často. S koncem listopadu se hodně zlepšil i Per Ciljan Skjebred.

Obrázek
Obrázek
Zápas třetího kola DFB Pokalu v Karlsruhe nebyl složitý. Rychle jsme šli do vedení, byť ve 22. minutě se domácímu týmu podařilo vyrovnat. Ve 27. minutě nám vrátil vedení Ibisevic. Postup pojistil v 73. minutě střídající Julian Schieber, který nastoupil poprvé od zranění. Mužem zápasu byl Vladimír Darida, který si připsal 2 asistence.
[thumbnail]http://i1376.photobucket.com/albums/ah2 ... bs0jsu.jpg[/thumbnail][thumbnail]http://i1376.photobucket.com/albums/ah2 ... qw4om7.jpg[/thumbnail]
Ve čtvrtfinále nás čeká Freiburg. Samozřejmě to nebude lehký zápas, ale taky nám los mohl přidělit Bayern nebo Leverkusen. Šance na postup do semifinále je velmi slušná.

Bez smlouvy se na trhu ocitl Ron Vlaar. Dlouho jsem neváhal a smlouvu mu nabídl. Zájem je ale jak z Premier League, MLS, tak třeba i z PSG. S naším "nulovým" přestupovým rozpočtem ho nebude snadné získat. Snad se to přes zimu povede.

HRÁČI HERTHY
[/font]
[hr]
Nakonec jsem se rozhodl, že do tohoto partu nezahrnu zimní přípravu. Tu udělám zvlášť a zahrnu tam i tabulky z dalších evropských soutěží. Chybět nebudou ani přestupy a jiné zajímavosti. Přijde mi to tak lepší, navíc bych měl mít i čas. Snad se takhle part líbí. Screeny by měli sedět. Part se zimní přípravou by mohl být brzo. Krom času hraní i baví, když se takhle daří. :) :D Jinak díky za komentáře, jsem rád, že se výběr týmu tak líbí. Věřím, že výsledky vás překvapí. Já překvapený jsem. Vím, že třeba v deníku Schalke (DannySchick) Hertha hrála v první sezoně velmi dobře. Ale třeba v mé "soukromé" hře za FCVP spadla.

Re: Hertha BSC a "Fredi Bobič" #7

Obrázek

Obrázek

Před druhou poloviny sezony jsme se vydali na soustřední do Turecka. V jeho rámci jsme odehráli dva přátelské zápasy. Nejprve jsme se vydali do Antalyasporu. V zápase jsme byli lepším týmem a hráli jsme dobře, přesto jsme vyhráli pouze 1:0. Následovalo utkán se Sandhausenem, který se také vydal na soustředění do Turecka. V tomto zápase už rpoduktivita byla lepší. Po soustředění jsme ještě doma přivítali FC Red Bull Salzburg. Na závěr přípravy špatný výkon. Nepovedli se nám vůbec ani penalty. V přátelském zápase to ale nevadí. Více přípravných zápasů se v krátkém času nestihl. Ani jsem jich tolik nepotřeboval, v taktice jsem nějaké změny nedělal.

Obrázek

VLAAR se nakonec stává našim hráčem!
Nizozemský středový obránce se rozhodl pro angažmá v Berlíně. Manažer Herthy má z jeho příchodu radost. Ron má stále kvality a hodně zkušeností. Ty se budou hodit. Ve zbytku přestupového období se budeme snažit prodat nějakého defenzivního hráče, který příliš nehraje. Zatím jsme se žádné nabídky nedočkali.

Obrázek

Zde je vidět náš pohyb na přestupovém trhu. Odchází Rune Jarstein. Norský brankář stále nechtěl podepsat novou smlouvu, která mu po této sezoně vyprší. Tak jsme ho logicky nabídli na přestupovém trhu. Ozval se New York City a Los Angeles Galaxy. Rune se rozhodl pro LA. 17. února odejde do zámoří za 8 mil Kč. Ke stejnému dnu odejde ještě Johannes van den Bergh za 10 mil Kč do Vancouveru. Z hostování se nám sice vrátil brankář Sascha Buchert, ale ten nemá příliš kvalit. Proto jsme na půlroční hostování přivedli mladého Itala Pierluigi Golliniho. Jsem rád, že jsme prodali Lustengergera a Hegelera. Na hostování jsem mimo jiné poslal Juliana Schiebera. Chci, aby po zranění hrál, ale u nás jsem mu to nemohl slíbit. V Espanyolu dostane šanci a navíc se na pár měsíců zbavíme jeho platu. Na hostování jsem poslal i Ronnyho, jeho fyzička je opravdu špatná, kvůli ní už si nejspíš u nás nekopne.

Souhrn přestupů ve velkých evropských ligách:
ANGLIE|SERIE A|ŠPANĚLSKO|BUNDESLIGA

Pár dalších zajímavých přestupů:
Thorgan Hazard - Gladbach --> Wolfsburg za 185 mil Kč
Václav Procházka - Viktoria Plzeň --> Norwich za 22 mil Kč
Asmir Begovic - Chelsea --> Man Utd za 240 mil Kč

Obrázek
Obrázek

Anglie: Premier League|Championship
Itálie: Serie A|Serie B
Francie: Ligue 1|Ligue 2
Španělsko: Liga BBVA|Liga Adelante
Česká republika: Synot liga|Fotbalová národní liga

VLADIMÍR DARIDA Fotbalistou roku v České republice!
Jediný hlas rozhodl o vítězi této ankety. Letos bylo hlasování opravdu velmi těsné. Vladimír Darida získal 135 hlasů, druhý Bořek Dočkal 134. Na třetím místé se pak umístil Jan Kovařík se 107 hlasy. Fredi Bobič Daridovi pogratuloval a věří, že za rok tuto cenu obhájí!
Výsledek ZDE
[hr]
V dalším partu už dohrajeme první sezonu. Je to můj první deník, tak jsem nevěděl jak ty party rozvrhnu, ale nyní už se mi to rýsuje. Na každou sezonu budou 4. V prvním letní příprava + přestupy, ve druhém první polovina sezony, třetí zimní příprava a přestupy a ve čtvrtém druhá polovina sezony. Z druhé poloviny sezony už něco odehrané je, jen řeknu, že série bez porážky už skončila. Ale můžu být hodně rád, že byla tak dlouhá. Věřím, že se těšíte, jak nakonec tato sezona dopadne. :) Snad Vás potěší i množství screenů. Kdyby Vám nějaký chyběl, dejte vědět. Není problém něco přidat či změnit. ;)

Re: Hertha BSC a "Fredi Bobič" #8

Obrázek

Berlín jásá! Hertha končí sezonu na úžasném třetím místě

Přezimovali jsme na úžasném třetím místě. Toto místo by nám zaručovalo dokonce účast v Lize mistrů. Přitom na začátku sezony jsem tajně snil jen o Evropské lize a přál jsem si střed tabulky. Sázkové kanceláře nás viděli dokonce v sestupových vodách. Myslím, že jsme všem vyrazili dech. Vyvracíme všechny předpovědi a končíme na skvělé třetí příčce. V samotném závěru to byl ale boj. Na druhé místo jsem ani nepomyslel. Soustředil jsem se na Leverkusen a Schalke, které se podle očekávání přibližovali. Takže jsem si ani nevšiml zaváhání Dortmundu, ten během tří zápasů získal pouze bod. Na jedno kolo přišel i o druhou příčku. Tu jsme ale neatakovali my, protože i u nás přišla série špatných výkonů. Na druhu stranu na ně si nemůžu stěžovat, protože přišli skvělé domácí výkony s Dortmundem a Bayernem Mnichov. Do zápasu s Dortmundem jsem naordinoval defenzivní taktika. Po podzimních gólových hodech z toho byla na jaře bezbranková remíza. Pro nás cenný výsledek. Ovšem co následovalo o měsíc déle s Bayernem. Říkal jsem si, že proti Bayernu se nemá snažit o obrannou hru. Taktiku jsem neměnil, jen jsem promíchal sestavu a dal šanci hráčům, kteří základ nehráli. Co se pak dělo? Dali jsme gól do šatny a o poločase nad Mnichovem vedli. Bayern v 65. minutě vyrovnal. Ale celkově jsme v zápase byli lepší, měli jsme mnohem více šancí a i držení míče bylo na naší straně. V nastaveném čase jeden z našich hráčů nastřelil břevno. Ještě pár dní po zápase jsem nevěřil. Z výkonu jsem měl pochopitelně radost já i celé mužstvo. Bohužel za nedlouho přišla série tří porážek. Přitom s Hannoverem i Schalke jsme vedli. Naštěstí nás prohra se Schalke a následně s Leverkusenem nemusela mrzet. To v Leverkusenu můžou smutnit. Tento tým držel v posledních kolech karty na stole. Ale v předposledním kole remízoval s Wolfsburgem a v posledním prohrál 3:0 v Darmstadtu. My jsme v závěru porazili doma sestupující Ingolstadt. Na průběh posledních kol se můžete podívat ZDE(mapuji nás, Leverkusen, Schalke a Dortmund)

Byla to zajímavá sezona. Překvapením je určitě sestup Hoffenheimu, o kterém se také rozhodlo v posledním kole. Spokojeni nemůžou být ani ve Wolfsburgu či Gladbachu. Tyto týmy se určitě viděli v pohárové Evropě. Radost mají určitě ve Stuttgartu, který skončil na pěkném šestém místě. K tomu mu v útoku pomohla dvojice Harnik + Werner. První jmenovaný nastřílel dokonce 25 branek. Neuvěřitelných 20 asistencí si připsal Florian Klein. Tento rakouský křídelní obránce také udivoval Stuttgart. Králem střelců je ovšem Lewandovský, který dal branek 26.

Obrázek

Obrázek
Obrázek

V domácím poháru jsme uhráli maximum. Ve čtvrtfinále jsme porazili Freiburg. Vyřazení tohoto týmu bylo povinností, po sestupu se mu nedaří ani v druhé nejvyšší soutěži. Do semifinále jsme postoupili společně s Bayernem, Leverkusenem a Hamburkem. Los nám přidělil bohužel bavorský tým. Na Bayern jsme recept nenašli, ale semifinále je skvělým výsledkem. Ve druhém semifinále trochu překvapivě vyhrálo HSV. Ve finále kraloval Bayern, který titulem naplnil očekávání.
PAVOUK

VÝSLEDKY ANKET, SHRNUTÍ SEZONY
V následujícím odstavci najdete screeny a informace o výsledcích tradičních anket. Nechybí ani shrnutí a přehled našeho týmu.
SHRNUTÍ SEZONY
PŘEHLED TÝMU
Sestavy sezony novinářů a hráčů se prakticky neliší. Je zde jen rozdíl a to v podobě Vladimíra Daridy. Jeho nominace do Spielers Elf des Jahres je určitě velkým úspěchem.
Spielers Elf des Jahres
Tým roku dle hráčů

Fußballer des Jahres - 1. Marco Reus, 2. Robert Lewandowski, 3. David Alaba
Profis Bester Feldspieler der Saison - 1. Florian Klein, 2. Henrikh Mkhitaryan, 3. Philipp Lahm
Torschützenkönig (Král střelců) - 1. Robert Lewandowski, 2. Martin Harnik, 3. Pierre-Emerick Aubameyang
Fußballtrainer des Jahres - 1. Josep Guardiola, 2. Alexander Zorniger, 3. Roger Schmidt (screen)

Obrázek

[hr]
Měl jsem problémy s počítačem, proto finální part vychází až teď. Nějaké screeny mě chybí. Příště už mě snad počítač zlobit nebude. Těším se na ohlasy a reakce. Sám jsem byl překvapen. Třeba i z Jablonce :D. Euro zahrnu do partu s přípravou. Další part by mohl přijít brzo, hra mi baví, technické potíže vyřešeny. :) Můžete klidně mít různé dotazy na hráče apod. Můžu přidat screeny. :)

Re: Hertha BSC a "Fredi Bobič" #8

Gratuluji ke 3. místu! ;) Lepší to už asi být nemohlo, přeci jenom Bayern a Dortmund jsou jinde :)
A užij si skupinu LM, u mě třeba letos Bundesliga spadla v koeficientech dolů a do LM jdou pouze 3, z toho 2 do skupiny, takže v té skupině něco předveď! :D
Jsem zvědavej, koho přivedeš :) GL!
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Dokončené deníky“