Washington Capitals & Cesta za vysněným snem #2

Obrázek

Obrázek

PLAY OFFCapitals STATS (zakl. cast)NHL STATS (zakl. cast)NHL STATS G (zakl. cast)
Obrázek

Skater AwardsGoalies AwardsMisc AwardsMisc 2 Awards
Obrázek

__________________________________________________________________________________
Vítám všechny u svého druhého partu za Washington Capitals!
Jelikož se mi povedlo vyhrát hned v první sezoně Stanley Cup za tenhle tým, tak jsem si řekl, že počkám a upravim draft a smlouvy po 1. červenci podle reality. Doufám, že hra bude daleko zajímavější a bude se vám líbit v dalších partech
:thumbsup:
New York Rangers & Dynastie Jeffa Gortona

Washington Capitals & Dokáže tým znovu uspět v play off? #3

Obrázek
Obrázek

Obrázek

WESTEASTCapitals STATSCapitals STATS GNHL STATSNHL STATS GNHL Rookies __________________________________________________________________________________
Vítám všechny u svého třetího partu za Washington Capitals!
Soupisky NHL týmů jsou upraveny k datu 11.7. Akorát rád, ještě přidám přestup v podobě Erika Karlssona, který snad bude co nejdříve a možná se objeví v hře už v příštím partu. Škoda jen, že po upravení db k aktuálnímu datu si hra hráče povyměňovala až mě to docela naštvalo.

Re: Washington Capitals & Dokáže tým znovu uspět v play off? #3

No, aby se ti ta pohoda "v pohodě se dostaneme do play-off" ještě nevymstila. Ale úpřimně také myslím, že PO tě nemine skrz velký odstup na deváté místo na Východě. Podpis Fishera ještě OK, pokud-li je na jeden rok, ovšem ve skutečnosti ukončil již kariéru (a pokud se držíš skutečných trejdů), tak měl být 'retired'. Chris Bourque je average 4th liner, nic extra by neměl řešit. Ale na posilnění depthu ok.

Ovce sice možná tolik neskóruje, ale každého sezona jako takováto potká. Prostě má ten bad luck, protože v SOG je stále TOP3. I tak si ale drží s přehledem víc jak bod na zápas, takže bych to vůbec špatně nehodnotil. Naopak zklamání je pro mě Vrána, který má upside a nebál bych se ho hrát už teď v prvních dvou formacích.

A škoda že Eller má špatnej post. Primárně je už několik let centrem a v systému Capitals je na 3C naprosto famózní, zařadil se mezi nejlepší 3C v lize, který v případě potřeby i zaskakoval na 2C a zvládal to. A 3C is more valuable than 3LW.

Washington Capitals & Ovechkin vs. Marchand! #4

Obrázek
Obrázek
__________________________________________________________________________________________________________
Obrázek

Obrázek

WESTEASTCapitals STATSCapitals STATS GNHL STATSNHL STATS G __________________________________________________________________________________________________________
Obrázek

PLAY OFFCapitals STATSCapitals STATS GNHL STATSNHL STATS G
Obrázek

Skater AwardsGoalies AwardsMisc AwardsMisc 2 Awards __________________________________________________________________________________
Vítám všechny u svého čtvrtého partu za Washington Capitals!
Rono: Nojo u toho Fishera to bylo tak, že měl jít přirozeně do "retired". Bohužel se tak nestalo, tak se mi hodil a vzalo ho týmu. :) Chris Bourque jsem nakonec čekal, že bude hrát líp, ale to měl zklamalo víc hráčů jako třeba Alexander Volkov, ale v play off už hrál parádně. U Ellerse mi nějak ve hře ušlo, že je Center, když jsem koukal na play off letos na streamu a vim, že hraje ve středu :D

Re: Washington Capitals & Ovechkin vs. Marchand! #4

Začnu vyjádřením k trejdům z regularu. Ok, chápu, že MaxPac je lákadlo. Ještě aby ne, jeden z nejlepších wingerů celé ligy, který je nepochopitelně všeobecně podceňován, přitom jen doplácí na bídu Canadiens a ještě debilnějšího Bergevina. Ovšem obětovat za něj Orlova a ještě 1. kolo? Dobře, možná Orlov není tak vytuněný ve hře, ale v reálu je pro hru Capitals klíčovější jak Carlson for example. Jeho hra při even-strength patří k nejlepším v lize.

Základní část naprosto v pohodě nakonec, krásných 100 bodů, ovšem v play-off teda bída. Na to že Bruins spoléhali na tu jednu lajnu, tak se o ní prostě měl Eller se stay-at-home D pairingem Orlov-Niskanen, oh, wait.. Hamhuis-Niskanen postarat. Škoda. Každopádně vyhrávat se nedá pořád.

Jinak ten Wilda Karlsson musí být teda řádně přeceněnej v atributech, když ovládl hned ligovou produktivitu, meh.

Tak hodně štěstí do dalších bojů a snad se ti podaří prodloužit kontrakt s MaxPacem, aby ztráta Orlova a 1st roundu tolik nemrzela.
Odpovědět

Zpět na „Manažerské deníky/kanceláře“