Hráči do české ligy

Jelikož je letos problém sehnat pro českou ligu dobrého skauta, tak bude toto téma možná užitečné pro snadnější začátek, tak sem můžete házet tipy na vámi ověřené hráče, kteří do české ligy jdou :) A nebo může jít také o prověřené talenty z českých luhů a hájů.

Já teda hrál za Plzeň, takže je to trošku zkreslené tím, že mám trochu vyšší reputaci, ale do týmu o poháry by se hráči nalákat dali (konec konců Diamanti jde také vždycky do Jablonce :D )

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Souhrn:*
Obrázek

Dejagah byl také volným hráčem...
...jinak další hráči, kteří stojí za doporučení (měl jsem je jako backup): Kankava, Perdedaj, a potenciál má také Thomas Gaydu (také volní hráči)

*souhrn je tu hlavně kvůli ukázce ceny, za kterou lze některé hráče přivést, není to tak, že všichni v souhrnu za něco stojí (i když třeba Friedenlieb a Drame mají na začátku slušný potenciál)
Naposledy upravil(a) willi dne 22 pro 2017, 22:44, celkem upraveno 1 x.
Kancelář: Les Rouges et Noirs: Stade Rennais FC

Re: Hráči do české ligy

Tak nevím, jestli jsem správně pochopil tohle téma, ale taky se pochlubím, co už hraje v české nejvyšší soutěži za fotbalisty. Hraji již třetí sezónu v Baníku a tohle všechno se ukazuje každým dnem v nejvyšší české soutěži.
Plus připočítejte ještě chorvatský záložník Marko Alvir (Slavia), Jean-Daniel Akpa Akpro, Kim Källström (Plzeň). Ti už přestoupili jinam....
Obrázek

Zadarmo v létě z Chelsea.

Obrázek

Zadarmo v létě z Barcelony.

Obrázek

Před rokem za 13 milionů z ekvádorské Barcelony.

Obrázek

Zadarmo před rokem z Schalke.

Obrázek

Za 11 milionů z Legie v létě.

Obrázek

Zadarmo v létě z Interu Milán.

Obrázek

Zadarmo v létě z Vallecana.

Obrázek

V létě za 11 milionů z CZ Bělehrad.

Plus k tomu připočítám ještě stopera Lúcía, který hrával u mě v Baníku v první sezóně.

Stejně by to byl takový ego přestup..na ten post jsem měl dost hráčů a 2 mi zrovna odcházeli, takže bych na něj měl i to mega, co mi cca chybělo..ale když jsem zvážil pro a proti, tak jsem si pak řekl, že ho vlastně ani nepotřebuju :)

Tak u mě hráči berou kolem 4k týdně třeba..sem tam mam hráče, co bere třeba 12-15k, ale to už jsou 2 lidi třeba a klíčoví, neprodejní hráči. Pak tu byl Jesé, co chtěl 45-50k týdně cca..to už je velký rozdíl..jak ti hrál?

Obrázek

Teď došel bývalý hráč Realu a Valencie, 1,3 mega :)
Odpovědět

Zpět na „Hráči“