FC Stockport County #07

Obrázek
Název: Stockport County Football Club
Vznik: 1883
Klubové barvy: Modrá a bíla
Stadión: Edgeley Park
Kapacita: 10 852m

Stockport sídlí v metropolitním hrabství Greater Manchester. Od sezóny 2018/19 hraje v National League North. Další informace ani moc nepotřebujete. Jelikož kromě stadionu a pár uklízeček vám ani nabídnout nemůžu. Je to malý klub, ale má bohatou historii. Jeho největší úspěch bylo umístění v League One. To bylo jeho strop. Dostal jsem možnost, zkusit si vést svůj první klub. Manager Jan Hofman, já samotný, tak zkusím nemožné. Vytáhnout tento klub až na vrchol Anglie.
Zároveň se pokusím i splnit TBSCH co jedou moji kolegové Mal.kin a Luckyman. Ale pokud mě pravidla budou limitovat a zaseknu se na nějakou delší dobu v určité soutěži, poruším pravidla a pojedu svůj primární cíl této kanceláře. A to je vyhrát Premier league.
____________________________________________________________________________________________________________ Očekávání
Předsednictvo mě dalo cíl jediný a to abych se kvalifikoval do Play-off. O postupu nebylo ani pípnutí. Taky co by asi tak chtěli. Nejsem Special one. Musím se aklimatizovat, poznat hráče. Najít nejbližší hospodu a další pro mě důležité věci. Ale i tak play-off bude problém. Ale nějak se zkusím porvat o to, abych je nezklamal.

Obrázek
____________________________________________________________________________________________________________ Team – A
No upřímně co si budeme nalhávat. Kromě jednoho hráče, který stojí aspoň za něco je to horor. Ale na to abych urval postup to snad bude stačit. Ale dál to bude pěkný oříšek. Ale od toho je to ta výzva.

Obrázek
____________________________________________________________________________________________________________ Finance
S velkým utrácení ani nemůžu počítat. Bude hrát to co má nohy a ruce. Klidně podepíšu i jednorukého jen aby uměl hrát. Jediné za co můžu být rád, že mě klub poslal už dvakrát na kurz ohledně zlepšení licence. Dodávám finance i ke konci sezóny.

Obrázek
Obrázek
____________________________________________________________________________________________________________ Taktika [justify]Tady to bude asi největší problém. Jak s těma hráči hrát. Aby to pochopili. Nechci dostávat moc branek. A když už dostanu dvě, rád bych dal aspoň tři nebo aspoň ty dvě. Pro mě je ještě víc důležité udržet vzadu nulu. No nakonec mám tři taktiky. Uvidím, která se nejvíc chytne.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
____________________________________________________________________________________________________________ Výpis zápasu na sezónu 2018/19
Ano, hned na začátku vám musím říct, že jsem zkusil i tlačítko: Výsledek hned. U některého zápasu mě to potěšilo, ale potom přišla prohra s posledním mužstvem a následně i s celkem z 15. místa a to se mě přestalo líbit. Jelikož jsem věděl, jaké to budou nervy, trénovat v takové low lize. Hráč netrefí branku. Nebo nahrávky nebudou přesně. Brankař tam bude skákat jako moucha. Vším jsem si prošel, vyzkoušel. Nějaké divoké zápasy tam byli, tak jsem musel změnit taktiku. Bud jsem měl taktiku danou na protiútoku anebo něco jako Bayern. Ale nakonec jsem šáhl po klasické 4-2-3-1, kterou jsem zkusil před zápasem s Yorkem, a potom to šlo samo. Připadal jsem si jako Klabzubova jedenáctka. Dost výher ke konci sezóny nás dostalo až na druhé místo a šel jsem do Play-off.

Obrázek
____________________________________________________________________________________________________________ Play-off
A jak se nám vedlo v Play-off? Až docela hladce. Hráči byli bez sebe, že se dostali až tak daleko. Upřímně i já jsem to čekal trochu složitější, ale nakonec se podařilo a já jsem splnil první cíl. Postup.

Obrázek
____________________________________________________________________________________________________________ Poháry
Tady jsem si moc velké cíle nedával. Jelikož pro mě byla priorita číslo jedna play-off. Takže i tak to vypadalo. I další rok to budu brát spíše jen tak dodatkově.

Obrázek
____________________________________________________________________________________________________________ Hodnocení
Vím, že tento pár jsem vzal jedním vrzem. Ale tady se ani moc nedalo o čem psát. Další už asi pravděpodobně rozdělím na dva, jelikož si myslím, že hned na postup to nevypadá. Jinak se omlouvám za styl vyjadřování a psaní. Ale nechci si tady hrát na spisovného hošíka. Obzvlášť když jim nejsem. Sem tam nějaká sranda, nasranost a vyplakávání srdíčka tady určitě bude. A snad Vás to bude i bavit.

Obrázek
► Show Spoiler
Dále jsem si půjčil od Luckyho tu modrou čárku děkuji
Naposledy upravil(a) hofmi dne 14 úno 2019, 19:24, celkem upraveno 8 x.
FC Stockport County

Re: FC Stockport County #02

Obrázek
Minulá sezóna
Ještě bych se rád vrátil k minulé sezoně, kdy nám to šlo poměrně hladce a našich výsledku si všimli i ostatní. A tak díky nim jsem byl zvolen jak manažer celé uplynulé sezony. Což je pro mě velký úspěch.

Obrázek

____________________________________________________________________________________________________________
Novinky v klubu
Konsorcium dokončuje převzetí klubu Stockport. S těmito slovy mě hned potěšilo vedení. Konsorcium města Felixstowe, které vede obchodní magnát LeighLiversidge, je údajně do klubu ochotno investovat částku až ve výši 12 miliónu kč. Nakonec na přestupy byla dána částka. Já jsem dostal možnost studovat už licenci B za co nesmírně rád.

Obrázek

____________________________________________________________________________________________________________
Očekávání
Nová sezóna před námi a já jsem po poradě s předsednictvem dostal za úkol se udržet a pokud možno se vyhnout sestupu ať se děje cokoliv. Můžu Vám hned sdělit, že toto nebude problém. Udělal jsem si menší průzkum mužstev a myslím si, že budeme za černého koně této soutěže. On totiž není velký rozdíl mezi Vanarama National League North a National League. Tak uvidíme, jak se nám bude dařit.

Obrázek
____________________________________________________________________________________________________________ Team – A + Přestupy
Naše první mužstvo se rozrostlo a pár lidi navíc. Jelikož při jedné poradě s mužstvem mě bylo sděleno, že mají obavy o to zda je naše mužstvo dostatečně široké k tomu aby mohlo soupeřit se zbytkem ligy a v dalších soutěžích. I když jsem si myslel, že se o to budou chtít porvat sami, byli by rádi kdybych někoho přivedl. A tady jsou naše posily. A menší dodatek. Dal jsem žádost o nový mateřský klub a tím je pro mě do této sezóny tým Middlesbrough.

Grant Smith ǀ Elliot Whitehouse ǀ Johnny Burn ǀ Josh Ashby ǀ Jamie Bowden ǀ Jermaine McGlashan ǀ Danny Racchi Sam Stubbs ǀ Tyler Magloire ____________________________________________________________________________________________________________ Finance
Tady mě vedení docela hodně potěšilo. Dostal pěkný balík peněz a moji scouti našli pár dobrých hráčů. Na mzdy a další věci mám teď dostatek. Takže momentálně finance není můj hlavní nepřítel.

Obrázek

____________________________________________________________________________________________________________ Taktika
Taktika nám zůstane pravděpodobně stejná, Je zajímavé že plno mužstev hraje systém 5-2-3. Což mě docela děsí. Že by už i UI přišlo na to, že je to nejlepší sestava. No uvidíme. 8-)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
____________________________________________________________________________________________________________ Hodnocení půlky sezóny
90% všech zápasu je přes tlačítko: Výsledek hned. Bylo jen pár výjimek, že jsem se na zápas koukl. Takže tady jsem zatím spokojen. Šňůra vítězství je až dominantní. Jenže poslední čtyři kola před půlkou sezóny se nám přestalo dařit. Zranil se nám klíčový záložník a já ať jsem zkusil taktiku jakoukoliv vždy přišla prohra a remíza. Zatím jsme na krásném druhém místě. Ztrácíme pět bodu na první místo, ale za námi je to poskládané s rozdílem bodu. Toto bude ještě docela bitva. Každá prohra mě může vyšoupnout z možnosti se umístění zaručující play-off. Takže svádíme zajímavé bitvy. Sezóna je neskutečná dlouhá a my budeme mít problémy v sestavě. Nemám na každou pozici adekvátní náhradu. Což u útočníka bude problém. Na dalších postu jsme bez jakéhokoliv problému. Zkoušet mladé hráče zatím nemám dost odvahy. Možná chyba, ale třeba nastoupí do další půlky.

Obrázek
Obrázek

Poháry
Opět jako minulý rok. Poháry nejsou asi moje priorita. Vím, že bych se měl převážně i zde zaměřit. Ale momentálně nedokážu honit dvě soutěže naráz. Uvidíme možná další rok.

Obrázek

► Show Spoiler
To Luckyman: Čau. neboj toto mě zatím baví tak uvidíme jak to dopadne. díky za koment
FC Stockport County

První sezona dopadla skvostně a neméně úspěšně zatím řádíš i v té druhé, nebýt toho listopadu s prosincem, tak máš postup v kapse! Je super, že nemusíš řešit existenční problémy s financemi a můžeš se soustředit výhradně na fotbal, podle toho to taky vypadá! GL

Jakoooo wtf licence B, ty peníze, rozpočet, mateřský klub... :-X chcu taky.
Paráda postup, další rok si už to taky dáváš...bylo by fajn jestli urveš druhý postup hned v této sezoně. On se začne lámat chleba totiž až ve vyšších ligách.
quamik píše:Az na nesmyslne vety, gramaticke chyby, a podezrele vysledky je to graficky i celkem pekne udelane.
quamik píše:navic tenhle tejden nemam ani kam to vsunout kdybych mohl

Re: FC Stockport County #03

Obrázek

Druhá sezóna – druhá část
Jak jste si určitě všimli, nějak nám nevyšel konec první části sezóny. Čtyři prohry a jedna remíza. To byla taková černá kaňka na jinak povedené první části sezóny. Jenže to nebyl konec. Druhá část už od nás nebyla tak suverénní jako ta první. Ale to jsem mohl čekat. Hráči byli více unavení, než jsem si původně myslel. Nakonec jsem to musel nějak takticky zachránit. Ale nakonec se to podařilo a já jsem postoupil do play-off. Na prvního mě scházely dva bod. Což hodně mrzelo, ale za mnou to bylo taky krásně poskládané. Jde aspoň vidět, že pořád nejsem Top manažer a nemám ani top hráče.
Obrázek
Obrázek
____________________________________________________________________________________________________________ Play-off
Play-off nám vyšlo úplně na jedničku. Až teda na finální zápas. Musím Vám zde dát i screen a byli to nervy do poslední minuty. Už jsem byl rozhodnutý, že zůstaneme v této lize ještě o jeden rok navíc. Naštěstí naši hráči našli dost sil a nakonec urvali postup v nastaveném čase. Ale takové utkání jsem dlouho nezažil. Takže máme postup do další ligy. Jenže tam se bude lámat chleba. Dojít až sem byla povinnost. Přídávám i screen z posledního zápasu.

Obrázek
Obrázek

____________________________________________________________________________________________________________ Poháry
Opět jako minulý rok. Poháry nejsou asi moje priorita. Vím, že bych se měl převážně i zde zaměřit. Ale momentálně nedokážu honit dvě soutěže naráz. Uvidíme možná další rok. Tak jako i minulé stejná písnička.
Obrázek
____________________________________________________________________________________________________________ Zhodnocení sezóny
První část sezóny byla na jedničku. Zbytek už takový nebyl. I já jako manažer jsem se dost poučil, jak mám hrát a vím, že posily budou muset přijít. Jinak nevím, jak to v další lize dám. Takže celkově tato sezóna byla zajímavá. Jen ty poháry. Já na ně nemám prostě štěstí. Neříkám, že nepostavím nejsilnější sestavu. Ale když vím, že mě potom čeká silný soupeř, tak musím přehodnotit priority. A pro mě je priorita číslo jedna vždy postup. Přídávám screen managera.

Obrázek
____________________________________________________________________________________________________________ Finance
Tady mě vedení docela opět hodně potěšilo. Peníze šli opět krásně nahoru. Na novou sezónu mám připraveny určité plány. Ale jak to utáhnu finančně to se ještě uvidí.

Obrázek
► Show Spoiler
To Nycklick: Upřímně nečekal jsem, že budu až takhle válcovat ostatní. Jenže jsem potom dostal v pár zápasech na prdel a hned to vypadalo jinak. Tady není jeden dobrý soupeř, ale ta první šestka je dosti vyrovnaná. Finanční problémy nemám, to je fakt a zatím si to užívám. Jen čekám, kdy to přijde a vedení mě sebere prachy na mzdy a podobné věci. Musím je pořád přesvědčovat o svých kvalitách.

To Mal.kin: No jo no, někdo válčí v Severní Irsku někdo jede v Anglii. Neříkám, že je to easy. Ty jsi rád za trochu lepšího hráče. Já mám zase problém v tom, že ke mně nikdo o moc lepší hráč nechce jít. A ty kteří by chtěli jít ke mně jsou horší než to co mám na lavičce. A to právě bude problém v další lize. Tam ten rozdíl už půjde vidět o dost víc. Ještě jedna věc ohledně hráčů. Hráč například: 18let cena 21mil kč a hraje za Man.United je o dost horší než můj 22letý hráč, který stojí skoro 890tis. Ano, vím, že v budoucnu to může byt jinak. Ale taky nemusí. A tam budu mít dost velký problém ohledně hostování, jelikož tak drahý hráč ke mně nikdy nepůjde. A levnější je fakt o dost horší než mám já.

To Luckyman: Ano, někdo plave v Severním Irsku a někdo jeden jinak. Však neboj. Mě to čeká teď, že to bude konečně bitva, tak jak se patří. Cíle budu mít dané, ale jak to nakonec dopadne to uvidíte.

To Mattew: No rád bych byl do deseti let už v Premier League. Jenže to je ještě hodně dlouhá cesta. Myslím si, že v další lize budu minimálně dva roky, než se mě podaří postoupit. V minulém Fm jsem tady zůstal trčet přes pět let a nakonec jsem hru vymazal. Neměl jsem už nervy na další rok :) tak uvidím, jak to půjde teď. Možná tomu pomáhá tlačítko: Výsledek hned. Není to tak dlouhé.

Jinak bych chtěl poděkovat za komentáře a za sledování tohoto deníku. Nemám zatím čas na další hru ve FM, takže se plně soustředím jen na Stockport. Pořád je cíl dan. Postup, postup, postup a titul. Ne takhle rychle, ale prostě vytáhnout tento klub k opravdové slávě.
FC Stockport County

Tak nervy až do konce, ale proto to hrajeme, aspoň je veselo a píšou se skvělé příběhy. Úplně čučím, kolik peněz může mít tým v takové díře.
Zkus hledat hráče v Irsku a Severním Irsku v prvních ligách genery. Mě hra už ve třetí sezóně naservírovala luxusní genery, kteří mají teď 18-19 let. V Severním Irsku za ně víc jak 100 tisíc liber nedáš, ale většinou si řeknou o pár tisíc liber. Obecně Irové a Severní Irové chtějí na platech skokově méně než britové. Něco mezi pak jsou Wales a Skotsko.
quamik píše:Az na nesmyslne vety, gramaticke chyby, a podezrele vysledky je to graficky i celkem pekne udelane.

síce si už na jar nebol taký dominantný ako na jeseň, ale aj tak môžeš byť spokojný .... máš za sebou skvelú sezónu ktorá vygradovala postupom v play-off, ktoré vie byť veľmi zradné ....ten finálový zápas musel byť riadne o nervy, keďže si súpera bil ale on viedol 2:0 ... napokon si to však zvládol :ok: teraz prichádza veľký skok medzi profíkov, tak som zvedavý ako sa s tým popasuješ ... žeby ďalší postup? :vrr:
The British Steel Challenge

Re: FC Stockport County #04

Obrázek

Novinky v klubu
Začneme dobrou zprávou. No jak se to vezme. Ukončil jsem spolupráci s FC Middlesbrough. Sedl jsem si s Unaie Emery, prohodil jsem pár známých frází ve španělštině, které umím díky pár letům, které jsem strávil v Ecuadoru a nakonec mi řekl: Mi casa su casa. A takhle se upekla spolupráce s gigantem. Ano. Stockport má jako mateřský klub FC Arsenal.

Obrázek
Obrázek

Pokud toto spojení vydrží i dál budu to hodně využívat hlavně v dalších soutěžích. Pokud postoupím, pak to bude zajímavé Hlavně si nemyslete, že teď budu mít hráče za 350milionu v týmu. To se fakt pletete. Nikdo nepřišel, jelikož nikdo nechce hrát SBL2 (Sky Bet League 2). Hlavní důvody, které u mě převažovali, proč jsem tuto dohodu udělal, je budoucnost pro Stockport a taky 1 842 955kč za rok co bude tato spolupráce fungovat. Je to dvakrát tolik co jsem měl s Middlesbrough. Uvidíme, co se z toho ještě vyklube. Odmítl jsem Everton a Rotherham.

____________________________________________________________________________________________________________ Očekávání
Obrázek

Jak si asi můžete všimnout, nejsem vůbec v dobré pozici. Ale aspoň pro mě je toto asi lepší. Překvapení je pro mě pozice Wrexhamu jelikož vím že tento celek je strašně nepříjemný. Předsednictvu jsem slíbil že urvu prostředek tabulky. Což je taky můj úkol pro tuto sezónu. No a jak se mě vedlo se můžete kouknout niže. Jinak v tomto partu je celá sezóna. Protože ze začátku jsem jel jak namydlený blesk ale potom se začalo hroutit všechno na co jsem sáhl. A to je něco co by vás mohlo strašně zajímat. Pro mě to byla sezóna plná překvapení.
____________________________________________________________________________________________________________ Sestava
Moje mužstvo si prošlo trochu změnou. Musel jsem i když jsem nechtěl posilovat. Ale problém je neustále v tom co jsem psal už naposled. Peníze mám ale hráči ke mě nechtěj. Bud si myslí, že jsme jenom fetáci co hulí něco cool, že jedeme takhle dobře a čekají kdy se to vše obrátí nebo prostě mají rádi svá teplá místečka u sebe v týmu. Ale nakonec se našlo pár odvážných se nakonec přišli. A musím uznat nakonec jsem s nimi hodně spokojený. Takže první je na řadě Transfer list.

Obrázek

Dovolte mi představit nový hráče. Taylor Harwood-Bellis ǀ Ben Hockenhull ǀ Matthew Dennis ǀ Timi Sobowale ǀ Oliver Denham ǀ Louie Moulden D'Margio Wright-Phillips ǀ Kyle McAllister ǀ Jake Cain ǀ Nathan Wood ǀ Sam Stubbs ǀ Billy Bingham
a zde je sestava hráčů a podrobné informace.
Obrázek
____________________________________________________________________________________________________________ Taktika
Nový hráči mě donutili změnit taktiku. Upustil jsem od 4-4-1-1 a hraju spíše víc 4-4-2 a 4-3-2-1 Výsledky zatím mám, ale problém je v tom že každá z těchto taktik je strašně přísná, co se týká zranění, agrese a dalších věci. Hráči jsou v pulce sezoně unavení a já mám vždy problém z toho nějak vycouvat. Proto radši více obránců, kteří na to nejvíc trpí. Uvidím, jak budu pokračovat v další sezóně, ale pravděpodobně to bude stejně.

Obrázek

____________________________________________________________________________________________________________ Hodnocení sezóny
Tato sezóny byla neskutečná. Hned první kolo a jasný favorit na postup a my máme hned první body. Šlo to krásně, ale nakonec nám chybělo na první místo třináct bodu. Tak tak jsem se kvalifikoval do play-off. Ale tam jsem to už nenechal náhodě, a nakonec jsem potvrdil postup. I když nakonec ze šestého místa. Mile mě překvapil Wrexham. Nováček jako já, se se mnou držel hodně statečně. Nakonec bohužel zůstal pět bodu za play-off. Někdy jsem potvrdil jasnou pozici jako favorit a někdy mě i tým který se nacházel na 22. pozici mě dokázal porazit Nic lehkého. Ale nakonec můžeme být rádi, že si můžeme říct hurá do Sky bet League 1.
Přátelské utkání
Obrázek

Sky Bet League 2
Obrázek

Play-off
Obrázek
____________________________________________________________________________________________________________ Celkové umístění Stockportu ve Sky Bet League 2
Obrázek
Obrázek

No upřímně já ty poháry nemám rád. Ale utkání se Southamptonem byl masakr. Konečně někdo z PL. Byla to neskutečná jízda. A hráči to ví, že to byl jejich nejlepší utkání tohoto roku. I když jsme potom prohráli byla to jízda.
Snad další rok se budu už víc soustředit na poháry. Hold každý má jiné cíle. Můj cíl je Premier League.
Finance
Co si budeme říkat, je to pěkný pohled. Ale problémy, které mě čekají vyřešit si vybere svoji daň. Mám v hlavě hodně věci a ty peníze budou pryč jedna dvě. Ale jsem rád že vedení mě navyšuje rozpočet a mzdy. To je velmi povzbuzující. Uvidíme, jak to půjde dál.
Obrázek
► Show Spoiler
____________________________________________________________________________________________________________ Odpovědi na komentáře

To Mal.kin: Já to vím a chápu tě ohledně tech generu. Však snad něco najdu a uvidím co a jak.

To Kolbizek: Třeba se mě to podaří taky. I když je to těžší a těžší. Ty reputace jsou někdy na palici. Ale máš pravdu velký rozdíl tam moc není.

To xfox88:Díky snažím se.

To Luckyman: Chlape toto jsi asi jen tak nečekal co? :) Zatím to jde, i když už vidíš že spíše remizuji než vyhraji v řadě deset utkání. Ale zatím solidní jízda.
FC Stockport County

Tak to zdar, takhle vybojovat postup...ale gratulace. Kdyz jsem videl McAlistera, rikal jsem si, ze ten te potahne.
League one bude mnohem vetsi boj, kdyby si znovu postoupil, tak se jdu asi picnout, ale preju ti to samozrejme. Su zvedav, jestli ti Arsenal uz sem pusti hrace.
Penez mas jaxvina, s tim uz musis neco dotahnout. Neinvestujes do zazemi?

Ty finance :-X :-X Já i s bohatším klubem ještě snad nezažil, že bych byl pořád takhle v plusu. :mafia:
Výsledky jsou super, ale ty nižší soutěže v Anglii se dají projet v celku rychle, problém nastává až v Championship, takže si myslím, že i v League One budeš hrát o postup. :thumbsup:
Obrázek

Hodně pěkně, jak po výsledkové, tak finanční stránce. Zdá se, že klub má zdravé základy a máš dobré podmínky pro svoje působení. Protože jsem nikdy nezačínal takhle nízko, tak neumím zhodnotit, jak těžké je neustále postupovat rok co rok, ale myslím, že by nebylo na škodu tým trochu stabilizovat, abys nejel jojo stylem hned o patro níž (v případě postupu do Champu), ale třeba se mýlím, gl :)

Velká gratulace :potlesk:.postup do 3. ligy je super úspěch, trochu souhlasím s ostatníma v názoru, že by bylo lepší ted trochu zpomalit a nesnažit se to rvát nahoru na sílu..zkrátka se ustálit, za dva roky třeba pomýšlet na postup a pak až v Champu si v klidu stavět tým na postup do PL..ale nebudu ti do toho kecat :D..skvělé výsledky zatím prostě :D

Neskutečná jízda Stockportu za Premier league. Když vidím tvůj budget, tak při vhodným posílením tě čeká další postup o patro vejš, teda pokud k tobě někdo bude chtit :D .
Skotští giganti v anglické Championship - Rangers

Hofmi super výkon gratulujem!
Priznám sa, že si ma dostal trochu do depky...3 postupy za 3 roky s klubom s rovnakej ligy ako som začínal ja :)
Potom som sa trochu upokojil. Pre porovnanie v druhej sezóne si mal týždenne asi 3 násobný rozpočet mazdy ako ja.
Dokonca v piatej sezóne stále nedosahujem taký rozpočet aký máš Ty :) Ja mám sotva 21 000 libier na týždeň a ak som to správne prerátal, Ty si mal v druhej sezóne 31 000 libier.
O to viac som sa namotivoval, že konečne túto sezónu musím postúpiť do League Two :)
BTW FireFox mi nezobrazuje obrázky....Riešenie...blokoval mi ich Adblock plus :D
Odpovědět

Zpět na „Manažerské kanceláře“