Jak zajistit co nejvyšší počet generů každý rok

Zdravím manažery :flowers: Rád bych docílil toho, abych měl každý rok v herní databázi co nejvyšší možný počet hráčů z celého světa. Končící hráči jsou nahrazováni genery, na jejichž lovení a následné vychovávání se během své hry zejména zaměřuji. Má otázka je tedy následující - zajistím co nejvyšší počet generů produkovaných každý rok tak, že si nastavím co největší herní databázi (vlastní databáze - velká - všechny kontinenty - cca 355 tis hráčů) nebo má dlouhodobě spíše vliv nastavení co největšího počtu aktivních lig, případně kombinace obojího?

Děkuji za tipy :)

Re: Jak zajistit co nejvyšší počet generů každý rok

VseProSpartu? píše:
11 led 2019, 09:27
Zdravím manažery :flowers: Rád bych docílil toho, abych měl každý rok v herní databázi co nejvyšší možný počet hráčů z celého světa. Končící hráči jsou nahrazováni genery, na jejichž lovení a následné vychovávání se během své hry zejména zaměřuji. Má otázka je tedy následující - zajistím co nejvyšší počet generů produkovaných každý rok tak, že si nastavím co největší herní databázi (vlastní databáze - velká - všechny kontinenty - cca 355 tis hráčů) nebo má dlouhodobě spíše vliv nastavení co největšího počtu aktivních lig, případně kombinace obojího?

Děkuji za tipy :)
Ja si myslím, že je to kombinácia oboch. Čím viac aktínych líg tým viac reálnych hráčov, ktorých budú musieť generovia nahradzovať pri odchode do dôchodku. Ak máš na to stroj, ktorý to potiahne, tak aktivuj veľkú db s aktivovanými ligami v krajinách, kde existujú mužstvá s vysokým tréningovým zázemim pre Juniorov. Také mužstvá sú napríklad Colo Colo v Chile. brazílske kluby, rumunské kluby atď. Celkovo by som isto aktivoval ligové sútaže v Južnej Amerike, A súťaže v Celej východnej EU + k tomu určite hlavné ligy v EU(Vo fr generuje kvalitu napr. Auxerre).
Pretože nejde tak ani o počet generovaných generov, ako o ich KVALITU. Čím vyššia kvalita klubového juniorského zázemia, tým lepších generov ten klub bude dostávať.
Naposledy upravil(a) mikhail dne 11 led 2019, 16:52, celkem upraveno 1 x.

VseProSpartu? píše:
11 led 2019, 12:59
Díky, to je zajímavá myšlenka. Až na exotiky (Asie, Karibik) mám z toho listu zahrnuto vše (https://www.passion4fm.com/football-man ... academies/). Jen je zajímavé, že i přes relativně vysoký počet rakouských či severských akademií ve výběru jsem nikdy vyloženě záplavu vysoce (170+ PA) kvalitních generů z těchto zemí nezažil. Uvidíme, co letos.
Ono popravde ja som toto nikdy nehrotil. Dokonca aj keď občas musím hrať na slabšom stroji, tak počet veľmi dobrých generov je aj pri malej DB na takej úrovni, že mi to plne postačuje. Je pravda, že posledné roky hrávam najmä kluby s nižšou reputáciou, tak pre mňa je hráč s PA okolo 160 a viac úplnym luxusom, ktorý si aj tak nemôžem dovoliť.

Rozumím. Poslední roky se můj styl hraní upnul vyloženě k cíli vybudovat si vlastní tým složený z nejlepších generů světa, které si sám vychovám. Ještě raději pak jsem, když se mi je daří produkovat ve vlastní akademii na Strahově, ale tady většinou nastává zlom, protože česká liga má v horizontu cca 10 let prostě své limity (zvlášť, když jsou ostatní české kluby vedeny manažersky ještě mnohem hůře než ve skutečnosti) a vylepšit situaci se mi v tomto moc nedaří, což pak vyústí v konec ročníku.

Je škoda, že není po letech více realisticky vykreslena Afrika, kde generů je ve hře jednak málo, potom pak oproti realitě jejich kvalita za moc nestojí.

Když se ti 90 % těch nejlepších generů koncentruje v top týmech nejbohatších lig, ten výběr nakonec zas tak bohatý nemáš. Proto zkouším najít další cesty, jak jejich počet (a alokaci) co nejvíce zvýšit.
Odpovědět

Zpět na „Poradna“