Každý uživatel si může založit pouze jeden topic.

Re: Arsenal, zpět mezi evropskou elitu!

Jasně ;) takový part, zaměřený na hráče, mám v plánu udělat po této sezóně, protože si myslím, že se vám to bude líbit :)
Momentálně mám v reklamaci zdroj, na který čekám už 3 týdny, tak nemůžu hrát :'( Štve mě to jak prase, protože už jsem jaksi na PC závislý a žádný náhradní PC ani noťas nemám, tak jsem už 3.týden doma bez PC. Ještě, že aspoň v robotě máme internet :)
Jinak jsem se poučil - NIKDY NIC NEKUPUJTE U MIRONETU!!!!
Jedině ALFA

Závěr sezóny 2017/2018[/color]
Táhle sezóna se stala vůbec nejúspěšnější v celé historii klubu. Vyhráli jsme celkem 6 trofejí :potlesk: .
Manšaft šlapal, jako švýcarské hodinky, hráči se navzájem podporovali. V kabině i na hřišti panovala úžasná atmosféra. Hráči se fotbalem vyloženě bavili. V této sezóně se nám vyhýbaly nepříjemná zranění, které nakonec přišly až v závěru sezóny.
V této sezóně jsem dával šanci hodně mladíkům, kteří tak dostali příležitost dokázat, že v Arsenalu mají co dělat a někteří mě mile překvapili.

Premier League:

Titul jsme si získali hlavně díky neuvěřitelné formě ze začátku jara, kdy jsme vyhráli neuvěřitelných 15 zápasů v řadě. Nikdo z našich rivalů nedokázal tohle tempo držet s námi a tak jsem si vybudovali slušný náskok, který jsme si už pohlídali. Škoda jen občasných výpadků, kdy jsme ztráceli body, ale tohle už k fotbalu patří - prostě někdy nemáte souzeno vyhrát i když jste jednoznačně lepším mužstvem. Mrzí mě pouze, že jsme prohráli oba zápasy proti Manchesteru United. Měli naši hru dokonale přečtenou a musím uznat, že v obou zápasech byli lepším mužstvem. Jenže sezóna je dlouhá a rozhoduje počet bodů na její konci a my jsme jich měli nejvíc, konkrétně 93, což je o 12 víc, než druhý Manchester United.
Především musím pochválit skvělou defenzívu, která inkasovala za celou sezónu pouze 13 branek, což je neuvěřitelné :thumbsup: Dále musím pochválit výkony Tobiase Weiserta, který má svými 25 góly, obrovský podíl na úspěchu. Škoda, že se mu opět nepodařilo vyhrát titul nejlepšího střelce PL, kterou letos vyhrál famózní Javier Hernandéz (přezdívaný Chikarito), který vsítil 31 branek. Samozřejmě velká pochvala patří i všem záložníkům, kteří se starali o tempo hry a vytvářeli střelecké příležitosti.

Zápasy:
Obrázek

Konečná tabulka:
Obrázek

Statistiky hráčů Arsenalu:
Obrázek

Tabulka střelců Premier League:
Obrázek

Carling Cup / FA Cup:[/b]

Zápasy:
V Carling cupu jsme letos neměli žádnou konkurenci a úplně s přehledem jsme si došli až pro trofej. Dokonce jsme v této soutěži neinkasovali ani jeden gól přesto, že jsem do hry často pouštěl nahradníky a mladíky.
Obrázek

V FA Cupu jsme nešťastně vypadli už ve třetím kole proti Westhamu, ale vzhledem k náročnosti jarní části sezóny mě to vůbec nemrzelo.
Obrázek

Liga mistrů aneb cesta do finále na Emirates stadium.[/b]

Letošní finále ligy mistrů, jak už všichni víte, se odehrávalo na Emirates stadium a byla by to obrovská senzace zahrát si finále na domácí půdě. Cesta za svým snem byla klikatá a náročná. Nejprve jsme se museli utkat proti Bayernu.

1. kolo - Bayern vs Arsenal
Do zápasu jsme nastupovali v těchto sestavách:
Obrázek

V prvním poločase jsme jednoznačně na hřišti dominovali a zaslouženě jsme se dostali do vedení . Jenže ještě do poločasu stihl vyrovnat ,bývalý hráč Arsenalu Samir Nasri, který vyslal nechytatelnou zakroucenou střelu z poza šestnáctky.
Ovšem co se dělo ve druhém poločase doteď nechápu, jako by jsme přestáli hrát a najednou nás Bayern přehrával a když vstřelil dva slepené góly další bývalý hráč Arsenalu Cedric Bacambu, tak už to s námi nevypadalo moc dobře. Bayern se poté zatáhl a my jsme je začali tlačit, jenže gól jsme nedali a když v 88. minutě využil brejk Brazilec Pato, tak se náš velký sen o finále na Emirates stadium rozplýval.
Obrázek

Odveta Arsenal proti Bayernu

Po debaklu v Mnichově jsme museli vstřelit minimálně 3 branky, aby jsme měli šanci na postup a proto jsem zvolil ofenzivnější taktiku se dvěma hroty. Túto taktiku jsem zkoušel už ve dvou předchozích zápasech a fungovala nádherně, protože jsme nastřileli dohromady 9 branek. Před tímto zápasem jsem i pošetřil naše opory, tak aby byli na tento hodně důležitý zápas ve 100% kondici. V kabině jsem hráče správně povzbudil a namotivoval, ať do toho jdou na 110% a pokusí se o zázrak.
Do zápasu jsme nastupovali tomto rozestavení:
Obrázek

V prvním poločase jsme Bayern jednoznačně válcovali a podařilo se nám brzy skórovat (už v 11. minutě), což bylo velmi důležité. Tento gól jako by nás nakopl a v tu dobu Bayern odolával obrovkému tlaku a obrovskou chybu udělal Samir Nasri, když nesmyslně zatáhl Walcotta v pokutovém území a kopali jsme penaltu, kterou nekompromisně proměnil sám Theo.
Když jsme se celkem brzo dostali do vedení o dvě branky, tak Bayern znervóznil ještě víc a vůbec nám nestačil.
Do poločasu ještě skóroval Weisert a do kabin jsme šli s postupovým vedením 3:0. V kabině jsem hráčum řekl, aby neusnuli na vavřínech a dál hráli ofenzivní fotbal. Jenže, opět byl Bayern, jako vyměněný a začal nás tlačit. Velmi nás podržel Wojciech Szczesny, kterému jsem dal přednost před Asenjem, protože v několika předchozích utkáních dostal šanci a předváděl famózni výkony. V závěru zápasu jsem byl hodně nervózni. Definitivní uklidnění přišlo až v 92. minutě, kdy skoroval po rohovém kopu Bartley.
Tento zápas bych hodnotil, jako zápas roku, protože ukázal, jakou vnitřní sílu máme, když jsme dokázali zvrátit porážku v Bayernu 1:4.
Obrázek

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zbytek LM dodělám zítra - dneska už jsem unavený jak prase.

Čtvrtfinále proti PSG:[/size]

ve čtvrtfinále LM jsme se museli utkat s francouzským Paris Saint Germain. Podle jména klubu by si každý řekl: To bude snadné. Jenže PSG se za posledních pár let hodně zvedlo a letos jsou ve skvělé formě, vždyť porazili ve skupině i Barcelonu a v osmifinále vyřadili Inter Milán.

Do prvního zápasu jsme museli bohužel nastoupit bez zraněného kanonýra Tobiase WeiSerta.

Základní sestavy:[/color]
Obrázek

Místo zraněného WeiSerta dostal šanci Chamberlain, ale poslední dobou už není v tak dobré formě, jako v minulé sezóně a nedokázal proměnit několik slibných šancí. Poslední dobou zjišťuji, že WeiSerta nedokáže nikdo nahradit a naše hrá se děli na hru s WeiSertem a bez něj. Zatím co s WeiSertem na hrotu drtíme soupeře s lehkostí, ale bez něj se spíš trápíme a na vstřelení gólu se hodně nadřeme.
Zápas byl celkem vyrovnaný, ale z jediného vstřeleného gólu se radovalo PSG.

Výsledek:[/color]
Obrázek

Odveta na Emirates Stadium:[/color]

Bohužel i do odvety jsme šli bez zraněného Tobiase WeiSerta. Otázkou bylo, kdo ho tentokrát nahradí. Už to vypadalo, že nastoupí Jiří Černý, kterémý se velkou měrou podepsal na debaklu Chelsea, když vstřelil 2 góly, ale bohužel se v tomto zápase i zranil :( . Chamberlain byl z formy a ke zraněným útočníkům se přidal i Walcott a když k tomu přičteme, že Fleck a Graham byli na hostování v jiných klubech, tak jsem musel sáhnou po Jimmy Webbovi, který doposud hrával za rezervu. Svůj debut si odbyl v zápase proti Westhamu a hned se dokázal prosadit a vstřeleným gólem rozhodl o vítězství 1:0, čimž si získal mou důvěru a na úkor Chamberlana nastoupil do odvety proti PSG v základní sestavě. Jenže to byl pro něj velký zápas, který neustál psychicky a po dvou zbytečných žlutých kartách šel už v 34. minutě do sprchy a nás tak velmi oslabil. jelikož jsme ve Francii prohráli, tak jsme museli vstřelit alespoň jeden gól. Naštěstí se v 52. minutě počet hráču na hřišti vyrovnal a my jsme začali PSG tlačit jak buldozér, ale gól furt ne a ne přijít. Už jsem byl nervózní. V 80. minutě jsem na hřiště poslal mladíka Nigela Jonese, který jako jediný měl na lavičce skvělou náladu a tak nějak jsem intuitivně tušil, že právě on bude tím správným žolíkem. V 89. minutě přišlo konečné vysvobození a to když PSG neustálo obrovský tlak a zbytečnou chybou si vykoledovali penaltu. Penaltové střelce mám nastavené Wilshera a WeiSerta, ale oba na hřišti zrovna i nebyli a když si na puntík šel stavět míč mladík Nigel Jones, tak mi popravdě pořádně zatrnulo, protože jsem vůbec netušil, jak je kope :) , ale prostě si věřil, že tu penaltu promění, vzál si míč položil ho na puntík - prásk a 1:0 a konečně jsme se mohli uklidnit :potlesk: . V prodloužení PSG opět čelilo velkému tlaku, ale 2. gól se nám už nepodařilo vstřelit a tak o postupu rozhodovaly pokutové kopy. V těch naštěstí PSG selhalo a tak jsme se mohli radovat z vítězství a určitě zaslouženého postupu do semifinále. Rozhodující poslední penaltu jsem nechal kopat opět Nigela Jonese, který ukázal, že je v dobré psychické pohodě a penaltu s přehledem zkušeného kanonýra proměnil.

Rozestavení v odvetě:[/b][/color]
Obrázek

Výsledek:[/b][/color]
Obrázek

Semifinále proti Reálu Madrid:[/size]

Posledním krokem k vysněnému finále na Emirates Stadiu, bylo porazit Real Madrid. Real je určitě velký favorit a tak trochu jsem se ho bál, ale mé obavy se později ukázaly jako zbytečné.

První zápas na Santiagu Bernabéu:[/b][/color]

Do zápasu jsem nechal nastoupit ještě neúplně uzdraveného Tobiase WeiSerta, což mohlo vést k obnovení zranění, ale vzhledem k tomu, že v lize už jsme měli titul v kapse a tento zápas byl jeden z klíčových, tak jsem to přesto riskl a toto rozhodnutí se ukázalo jako klíčové, protože Tobias vstřelil 2 nádherné góly a velkou měrou se podepsal na senzačním vítězství 3:0. Třetí gól přidal 21letý Nigel Jones, který v poslední době dostává čimdál víc prostoru na hřišti a mou důvěru začíná splácet. S kým jsem, ale v žádném případě nemohl počítat byl Phil Jones, kterého trápilo zranění kolene.

Základní sestavy:[/b][/color]
Obrázek

Výsledek:[/b][/color]
Obrázek

Odveta na Emirates Stadium:

Do odvety jsme šli s hodně oslabenou sestavou, protože hned několik hráčů základní sestavy seděli kvůli kartám a trápila nás i velká marodka. Absence několika klíčových hráčů byla znát, ale nakonec díky senzačnímu vítězství na Santiago Bernabéu, jsme postoupili do vysněného finále, které se bude odehrávat na našem domácím stadionu.

Velké finále proti Barceloně:[/color]

Abych řekl pravdu, tohle jsem ještě nikdy za celé roky hraní FMka nezažil, abych finále LM hrál na domácím stadionu a proto jsem z toho byl i tak trochu dojatý a těsně před zápasem jsem podepsal nový kontrakt v Arsenalu na 2 roky.

Ve finále jsme hráli proti Barceloně, kterou jsem si i tak trochu přál, protože pro ti ni se nám poslední dobou velmi daří, však si zpomeňte, jak jsme ji loni doma vypráskali 5:0.

Do finále jsme nastupovali v těchto základních sestavách:[/color]
Obrázek

Od začátku do konce byl zápas v naší režii a opět jsme Barcelonu porazili vysoko 4:0.

Výsledek:[/b]
Obrázek

Měla to být má tečka za skvělou kariérou v Arsenalu, ale rozhodl jsem se, že u týmu zůstanu ještě minimálně jednu sezónu dokud nevyjde nový FM2012, protože se mi už nechce rozjíždět novou hru.

Ještě celkový pavouk soutěže:
Obrázek

Statistiky hráčů celkově:
Obrázek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uf to byla, ale sezóna. Vyhráli jsme celkem 6 trofejí. Stali jsme se bezkonkurenčně nelepším týmem na světě.
Lec kdo by si řekl, že už není co zlepšovat a kam se dál posunout. I já už necítím žádnou motivaci dále v Arsenalu setrvávat, ale už je celkem pozdě přestupovat do jiného klubu a začínat znova.
Co mě překvapilo, tak to, že po sezóně za mnou chodili hráči s tím, že jsou v týmu nespokojení a že chtějí odejít. Doslova řekli, že už vyhráli co se dalo a dál už nemají motivaci a chtějí přestoupit. Nejprve s tím přišel Wilshere a jelikož je to odchovanec klubu a miláček fanoušků, tak jsem mu to rozmluvil, ale jak za mnou přišli další a další - např. Szczasny, Bartley, Rodwell a to ještě nezačalo ani přestupní období, tak se obávám, že budou ještě další.

Pro ukázku sem dávám jeden screen:
Obrázek
Beru to, jako novou výzvu a pokud opravdu budou chtít, tak nikoho držet nebudu. Pokusím se tým celý přebudovat a nahradit všechny odchozí hráče a věřte, že těch odchozích bude opravdu hodně, protože je o ně slušný zájem.

Kdyby se chtěl někdo mrknout, jak vypadá můj tým, co se týče atributů, tak to házím zatím sem:
http://www.uloz.to/10325827/screeny-hracu-rar je to zabalené v archívu a pokud to bude chtít heslo tak je :arsenal
Chtěl jsem to upnout na ten web kde davám všechny screeny, ale když dám nahrát všech 30 fotek najednou, tak se mi tam pak nezobrazí všechny odkazy a nahrávat to po jednom se mi fakt nechce :( . Zkoušel jsem to hodit i na rajče.cz, ale tam to zase nebere soubory png. Tak kdyby jste měl někdo nápad kam to upnout nejrychlejším způsobem tak dejte vědět :yes: .

Re: Arsenal - Konečně vitrína plná trofejí!!!

Díky za komenty. Jinak Clichy je už pryč odešel za pul mega do AS Roma. Čekal jsem až za něj budu mít náhradu, protože levý obránce je pouze Araujo a Clichy a teď po příchodu Sakha by už nehrál vůbec, tak odešel, ale moc se mu to nelíbilo - chtěl zůstat za každou cenu :)

Re: Arsenal - Konečně vitrína plná trofejí!!!

Jonattan píše:Díky za komenty. Jinak Clichy je už pryč odešel za pul mega do AS Roma. Čekal jsem až za něj budu mít náhradu, protože levý obránce je pouze Araujo a Clichy a teď po příchodu Sakha by už nehrál vůbec, tak odešel, ale moc se mu to nelíbilo - chtěl zůstat za každou cenu :)
no aspon v hre chcel ostat :lol2: ale zas on neni zrovna ten ktory nam realne moc chyba a verim ze ani tebe

Nvm podle mě loaduješ, už jenom to že máš vůbec stažený FMRTE znamená že si s tím občas pohraješ. Zlepšit rosickýho, taky největší blbost, ještě k tomu ti hraje i letos, když už by na to vůbec neměl... (konec 2. sezony) a ještě ty platy jaký dáváš přemrštěný. Ty jsi snad největší lempl co jsem tady viděl psát kancelář nebo deník...

Dohni23 píše:Nvm podle mě loaduješ, už jenom to že máš vůbec stažený FMRTE znamená že si s tím občas pohraješ. Zlepšit rosickýho, taky největší blbost, ještě k tomu ti hraje i letos, když už by na to vůbec neměl... (konec 2. sezony) a ještě ty platy jaký dáváš přemrštěný. Ty jsi snad největší lempl co jsem tady viděl psát kancelář nebo deník...
:lol: Myslíš si, že to mám za potřebí loadovat? :lol2: Někdy bych aj rád zažil větší krizi, abych mohl už rezignovat, protože furt vyhrávat je nuda. A s tím FMRTE - jo upravil jsem Rosu, ale stejně nehrál nic moc až na jednu sezónu tuším. Ono já si Rosického vážím a když přestupoval do Arsenalu myslel jsem si, že za pár let tam bude kanonýrem. Jenže podle atributů bych se ho musel zbavit hned na začátku a to by mi rvalo srdce, tak sem mu přidal trochu na atributech, ať u mě zůstane aspoň 2,3 sezóny. Jinak jsem nic neupravoval!!! Původně jsem z toho vůbec nechtěl dělat kancl, ale pak jsem se rozhod, že jo, když jsem tu viděl nějaký deník s tím, že si přidal dokonce love na přestupy.
Už se těším, až vyjde FM12 + facepacky, loga, dresy atd. a začnu dělat kancl za Deportivo Aláves bez jakýhkoliv úprav v editoru.
Jo a jestli se ti zdá, že mám v týmu nějak moc vygenerovaných super talentu, tak si asi nikdy nedosel tak daleko, protože těch je všude plno, jestli chceš tak ti jich pár ukážu - např. Barca a Real jich maji tež dost :) Dokonce je jeden čech, který hraje za Real :lol:
Ještě k těm platům - současný rozpočet na platy mám cca 12miliónu euro a využitých je jen 8, takže si myslím, že je to víc než OK. A když porovnáš, jaké platy mají hráči v jiných velkoklubech, tak se ti mojí mohou cítit jako chudáci :)
Zamčeno

Zpět na „Manažerské kanceláře“