Jak uložit hru na Steam Cloud?

V tomto návodu se dozvíte, co je to ukládání na cloud (Steam Cloud) a jak ho využít pro ukládání svých her ve Football Manageru.

Velmi často se setkáváme s uživateli, kteří mají jeden zásadní problém. Přišli o svou uloženou pozici, na které měsíce tvrdě dřeli. Jsou dvě možnosti, jak se tomu vyhnout. Buď můžete ukládat do více souborů a v pravidelných intervalech, nebo ukládat na cloud.

Cloud je v zásadě virtuální úložiště, na nějž uložíte své soubory a máte k nim přístup z prohlížeče nebo z aplikace, především však kdykoliv a odkudkoliv. V případě Steamu tedy prostřednictvím aplikace.

Návod na ukládání v cloudu

  • K ukládání na cloud je potřeba mít aktivní internetové připojení.
  • Ujistěte se, že váš Steam není v offline módu a že je povoleno ukládání na cloud. Tuto možnost zkontrolujete v Steam -> Nastavení -> Cloud -> Povolit synchronizaci Steam Cloud.
  • Ve hře pak při ukládání hry zvolte „Uložit hru jako…“ a v kolonce „Poloha“ zvolte Cloud. Pojmenujte si save a máte hotovo. Save se sychronizuje, až po zavření celého FM, do té doby nevypínejte Steam.
  • Jak hru načtete? Ujistěte se, že jste přihlášeni na svůj Steam účet, ve hře zvolte „Načíst hru…“, v kolonce „Poloha“ přepněte na Cloud a zvolte vybraný save.
  • Steam vám dává k dispozici 1GB místa na cloudu, což by vám mělo stačit na několik savů.
Už by se vám nemělo stát, že po přeinstalování operačního systému nebo po ztrátě dat přijdete o svou milovanou hru.

Gulberg Islamabad has finished advancement of obstructs A, B, and C where assets have been declared. Square D and E are as of now a work in progress where many work and hardware are effectively moving in the direction of the quick advancement of the undertaking.

A task of the business court has additionally propelled as of late by the name of Gulberg Trade Center in square B of Gulberg Greens where booking of shops and lofts is going on.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá soubory cookies pro analýzu návštěvnosti a vaše pohodlí. Pokud s tím nesouhlasíte, můžete je kdykoliv ze svého prohlížeče odebrat nebo je zablokovat. Přijmout Přečíst více