První novinky pro FM 2018

První novinky pro FM 2018

Dnes bylo zveřejněno první video, jež odtajnilo některé z novinek pro Football Manager 2018 (vyjde 10. listopadu). Na 4minutové video ve stylu přestupového zpravodajství se můžete sami podívat, my vám k tomu navíc přidáme to nejdůležitější – přehled zmíněných novinek či vylepšení. 

V příštích dnech nás vývojáři v sérii videí seznámí s novinkami podrobněji a samozřejmě přidají i další, dosud neoznámené.

Jaké novinky se na nás chystají?

Dočkáme se nového grafického enginu, na záběrech jsou navíc vidět zřetelně vylepšené modely stadionů a zápasová prezentace a padla také zmínka o zdokonalení technologie motion capture, která pomocí čipů snímá pohyby skutečných postav a posléze je převádí do hry.

Dynamics (týmová chemie) má být jednou z nejvýznamnějších letošních inovací ve hře, na základě zveřejněných záběrů ze hry můžeme vidět, že tento pojem zahrnuje hierarchii hráčů, rozdělení na sociální skupiny a pestřejší práci s mužstvem.

Na menu po levé straně lze vidět novou položku Medical Centre, která nabídne přehledný a ucelený obraz o zraněních v týmu, včetně varování o riziku zranění.

Ročník 2018 přijde také s výraznými změnami v rámci skautingu, který se bude více podobat reálnému skautingu moderních fotbalových klubů. Na jednom ze screenů je k nahlédnutí obrazovky s balíčky (seniorskými a juniorskými), které bude možné pořizovat.

The customer’s experience is raised and braces through Kroger Feedback audit at the Kroger stores. It not simply causes the customers to win $5000 blessing vouchers or Kroger 50 fuel centers by taking outline anyway it furthermore propels an analysis to Kroger Inc that urges them to construct buyer dependability’s and improves customer’s involvement.

S tím těsně souvisí mnohem důležitější role datového analytika (vývojáři se poučili, hehe) a také se rozšíří možnosti, jak analyzovat týmový výkon. Jako už tradičně každý rok i tentokrát dojde k navýšení rad, které vám budou poskytovat členové realizačního týmu.

Klasickou frází odtajňovacích videí je zdokonalení chování umělé inteligence na hřišti i mimo ně, tak uvidíme, jak moc se to ve hře projeví.

Jen zlehka byly zmíněný novinky ve Fantasy Draftu, praktičtější využití výkonnostních trenérů (sports scientists) a také nové hráčské role (i když nevíme ani kolik, ani jaké).

Povšimněte si na screenu s obrazovkou taktiky čar mezi stopery a mezi krajním bekem a záložníkem. Zřejmě se bude jednat o nějaký typ spolupráce? Rovněž se objevil ukazatel intenzity dané taktiky.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá soubory cookies pro analýzu návštěvnosti a vaše pohodlí. Pokud s tím nesouhlasíte, můžete je kdykoliv ze svého prohlížeče odebrat nebo je zablokovat. Přijmout Přečíst více