První novinky pro FM 2018

První novinky pro FM 2018

Dnes bylo zveřejněno první video, jež odtajnilo některé z novinek pro Football Manager 2018 (vyjde 10. listopadu). Na 4minutové video ve stylu přestupového zpravodajství se můžete sami podívat, my vám k tomu navíc přidáme to nejdůležitější – přehled zmíněných novinek či vylepšení. 

V příštích dnech nás vývojáři v sérii videí seznámí s novinkami podrobněji a samozřejmě přidají i další, dosud neoznámené.

Jaké novinky se na nás chystají?

Dočkáme se nového grafického enginu, na záběrech jsou navíc vidět zřetelně vylepšené modely stadionů a zápasová prezentace a padla také zmínka o zdokonalení technologie motion capture, která pomocí čipů snímá pohyby skutečných postav a posléze je převádí do hry.

Dynamics (týmová chemie) má být jednou z nejvýznamnějších letošních inovací ve hře, na základě zveřejněných záběrů ze hry můžeme vidět, že tento pojem zahrnuje hierarchii hráčů, rozdělení na sociální skupiny a pestřejší práci s mužstvem.

Na menu po levé straně lze vidět novou položku Medical Centre, která nabídne přehledný a ucelený obraz o zraněních v týmu, včetně varování o riziku zranění.

Ročník 2018 přijde také s výraznými změnami v rámci skautingu, který se bude více podobat reálnému skautingu moderních fotbalových klubů. Na jednom ze screenů je k nahlédnutí obrazovky s balíčky (seniorskými a juniorskými), které bude možné pořizovat.

S tím těsně souvisí mnohem důležitější role datového analytika (vývojáři se poučili, hehe) a také se rozšíří možnosti, jak analyzovat týmový výkon. Jako už tradičně každý rok i tentokrát dojde k navýšení rad, které vám budou poskytovat členové realizačního týmu.

Klasickou frází odtajňovacích videí je zdokonalení chování umělé inteligence na hřišti i mimo ně, tak uvidíme, jak moc se to ve hře projeví.

Jen zlehka byly zmíněný novinky ve Fantasy Draftu, praktičtější využití výkonnostních trenérů (sports scientists) a také nové hráčské role (i když nevíme ani kolik, ani jaké).

Povšimněte si na screenu s obrazovkou taktiky čar mezi stopery a mezi krajním bekem a záložníkem. Zřejmě se bude jednat o nějaký typ spolupráce? Rovněž se objevil ukazatel intenzity dané taktiky.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá soubory cookies pro analýzu návštěvnosti a vaše pohodlí. Pokud s tím nesouhlasíte, můžete je kdykoliv ze svého prohlížeče odebrat nebo je zablokovat. Přijmout Přečíst více