Club Manager 2019 (potřebujeme vaše názory)

1
Zdravím všechny,

Pracuji na částečný úvazek pro vývojáře her z Nizozemska jako manažerka české komunity pro novou hru fotbalového manažera. Doufám, že příspěvek zadávám do správné kategorie (pokud tomu tak není, moderátoři prosím přesuňte tuto zprávu do správné kategorie, děkuji).

Tato hra se jmenuje Club Manager 2019 a v této chvíli je hra spuštěna ve formě soft launch a je k dispozici pouze v prohlížeči.
Mým úkolem je shromáždit názory na hru ještě předtím, než bude spuštěna po celém světě, a než bude k dispozici na Steam, iOS a Android.

Hru je možné si zahrát zde:

https://www.clubmanagergame.com/cs/

Hru můžete také hrát formou F2P / Pay To Win, takže testování bez herních mincí není nic jednoduchého. Nicméně, jako lokální manažer tohoto projektu mám možnost přihlásit lidi, kteří by chtěli vyzkoušet hru herních míncí zdarma (1 000 mincí manager, 25 000 hotovost manager). Pokud byste chtěli tuto možnost využít, zašlete mi vaše uživatelské jméno (jméno správce) do tématu, nebo mi zašlete zprávu.

Budu moc ráda za vaše názory, například:

Klady
Pěkná grafika
Balíčky karet

Nevýhody
Pay-to-win
Dlouhé načítání ...

Moc nám to pomůže, díky!

Pavlína

Re: Club Manager 2019 (potřebujeme vaše názory)

2
za mňa nehrateľná chujovina akých je veľa, hra čisto urobená na lóve, a kto ich dá do toho najviac tak vyhrá, predsa keď si chcem vylepšiť štadion, tak nemôžem čakať 12 hodín na to, jasné, keby mám keš, tak to je okamžite, do toho samozrejme licencie žiadne, takže random generi, ale to by mi bolo jedno, ide o tie peniaze preboha, ani klikačka cestou MHDčkou sa toto nemôže stať, keď do toho nechcem dať nič, ale stačí nájsť nejakých rich kidov a nejaké keše z toho budeš mať no
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze“

cron