Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #08

41
Tak tvoj dennik sledujem pravidelne ale prispel som az teraz ;) . Gratulacia k 2 miestu v prvej sezone, ale podme k poslednemu partu. Graficky to mas naozaj krasne pre mne si top favorit na dennik roku ale budes musiet este aspon dake 4-5 sezon potiahnut. Zaciatok do sezony podla mna slabsi. Hlavne musis zlepsit tu hru vonku :facepalm: ak chces hrat o celo a doviest odtial dake body. Na moje prekvapenie az moc zapasov iba o jeden gol cakal by som trosku viac . Ale inak sa drzis hore je len zaciatok sezony tak je stale casu a casu. V LM by si to do toho druheho miesta mal ukocirovat mas to rozohrate dobre. Jedine na co som sa chcel opytat na co si kupoval toho Reyesa ked si nepredal ziadneho obrancu podla mna si minimalne Nestasica mal predat aspon by si na tom zarobil. GL :thumbsup:

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #08

42
Posily si přivedl skvělé :yes: Škoda, že ti Süleho vyfoukl Bayern, ale s Rodem a Rullim si tým posílil dobře... Christiansena také chválím :yes: sám ho mám na seznamu zajímavých hráčů... za ty genery si utratil celkem dost, zatím mne ale moc nepřesvědčují, i když jsou ale stále mladí, tak jsem zvědavý, jestli se za pár let uplatní :)

K nejnovějšímu partu: změna fontu se mi zamlouvá :) přijde mi to trochu přehlednější, moc se mi ale nelíbí ty omalovánky v "nadpisech" (ta žlutá u zápasů s Wolfsburgem a Leverkusenem...) Start do ligy mohl být lepší - ale to spíš jen kvůli zápasu s Herthou, jinak si nevedeš špatně... v LM to vypadá dobře, ale je to ještě dost vyrovnané, tak snad ti postup neuteče. :)

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #09

44
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Další part je tady! Berte to jako oddechový part, příště si také řekneme něco o naší juniorce, která má skvělé výsledky!
:klobouk: Děkuji za sledovanost a komentáře :klobouk:[/align][/size][/i]
Reakce na komentáře:[/size] To Rasty: Děkuji ti, pokud bude sledovanost a komentáře, tak deník bude ještě dlouho pokračovat...:) Tu hru venku musím určitě zlepšit, ale nějak se mi to furt nedaří a nevím kde je problém :nervak: Reyese jsem kupoval, protože měl odejít Matip, ale okolnosti nabrali jiný spád, tak jsem nakonec aspoň uvolnil Nastasice na hostování, aby se rozehrál, ale Matipa dlouho neudržím, takže vlastně potom nebudu muset kupovat stopera, až odejde :)
To Spotty: Neudrželi, přesně to se dalo čekat, zůstalo trio těch nejsilnějších! Děkuji za komentář :)
To willi: Děkuji za komentář ;) za genery jsem utratil opravdu dost, ale do budoucna by se to mělo vyplatit, třeba Rösner dal ve 21 zápasech v U19 32 branek a na další 3 přihrál, jeho hodnocení se drží na úrovni 8.14, víc o něm a také o celé juniorce bude v příštím partu :) omalovánky zmizeli ;) Postup málem utekl :)[/align][/font]
Obrázek

45
Tak neviem ci si urobil aj dake takticke zmeny a vysledky sa o dost zlepsili hlavne v tej obrane :thumbsup: . Pekne 3 miesto aj ked dvojica superov zacina trosku utekat neni to nic nedostizne. Co ten Matip chce odist ked sa ti ho nepodari udrzat? V LM asi narazila kosa na kamen a tu to bude maly zazrak prejst cez RM :pardon: . Ale tak vsetko je mozne :thumbsup: . Ked si udrzis tu formu co mas + ziskas aj daky bodik s TOP 2 moze to byt na konci sezony napinave :thumbsup: GL
Huntelara uz mozes pomalicky pustit podla mna na zaklad uz pomalicky mat nebude a ako nahradnik je drahy skor je skoda toho talentovaneho turka :pardon:

46
Výsledky již o mnoho lepší a pokud udržíš nastolenou tendenci, věřím, že by sis mohl ještě zabojovat o první flek. BVB, myslím si, ještě párkrát klopýtne, otázka co Bayern. A Real chci abys rozsekal, nešetři je! :vrr: GL do dalších bojů! :ok:

48
ty kokso ty hádžeš jeden part za druhým :D :D :D

prestupy slušné, Rulli, Rode, Reyes :thumbsup: jeseň celkom slušná, aj keď škoda tých niektorých strát, keďže na duo Bayer-BVB máš už celkom veľkú stratu a ako poznáme tieto veľkokluby tak oni budú strácať málo ... v LM tesný postup ale ráta sa, konkurencia bola veľká, takže môžeš byť spokojný :) akurát smola na los v osemfinále, Real bude zrejme konečná aj keď ti budem držať palce aby si baletky vyradil :yes: GL

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #10

49
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Tentokráte to trvalo delší dobu než jsem chtěl, na FMko bylo málo času, proto až teď :) btw. v přestupním období odešel pouze Rajkovic a to na hostování do Gladbachu
Reakce na komentáře:[/size] To Rasty: Ten Matip, prostě si myslím, že City dá mých požadovaných 40 mil. €, když ne tak ne, půjde buď Matip nebo Höwedes :) Taktiku se furt pokouším nějak měnit, protože venku to pořád není takové jak bych chtěl...;) Turek podepsal, ale má to velmi těžké, konkurence na jeho pozici je pořádná Geis, Meyer, Rode, Goretzka, ale myslím si, že v následující sezoně zůstane v týmu :) a děkuji za komentář ;)
To Spotty: Slušný debakl jsem dostal :D bude to těžké, ale ne nereálné, hlavně s Bayernem hraju doma :) děkuji za komentář ;)
To luckyman: Děkuji za komentář ;) házím tak, jak mám čas :D myslím, že bych mohl v téhle hře dojít hodně daleko, jestli to takhle bude pokračovat :D měl jsem smůlu na los, byli tam hratelnější soupeři :)
To Rono: Děkuji za komentář ;) Myslím, že tvé přání se splnilo, ale rozsekali oni mě :D[/align][/font]
Obrázek

50
Tak opat doplacas na tie zapasy vonku :pardon: chcelo to aspon este v jednom vyhrat a podla mna by to mohla byt sezona aj o titul takto si myslim ze to budes mat velice tazke dokonca skoro az nemozne. Jedine velke + mas za ten domaci zapas s Dortmundom co je ako maly titul :thumbsup: . V LM bez prekvapenia a dostal si vyprask ako dostava Schalke aj v realite lol2 . Huntelara bude skoda ale predsa len mas tam dva obrovske talenty do utoku a bola by skoda ich talent len tak premrhat. BTW ja som tento rocnik po mojej kazdorocnej hre za Lyon tiez slapol do BL ale za Stuttgart a dost ma to chytilo ;) . Tak GL do zaveru sezonu a dufam ze tych dvoch tam hore aspon poriadne ponahas. Jedneho CD by som aj ja na tvojom mieste pustil mas tam podla mna na tu poziciu dost pretlak. Ako ich tocis ze sa nestazuju ze nehravaju? Na zaciatku buducej sezony by sii mohol hodit screen taktik a pokynov ktore pouzivas :thanks: :read:

51
Tak postup ze skupiny LM byl hodně těsný, a bohužel tě pak potkal i rychlý konec, ale Real je holt nepříjemným soupeřem... :) Teď už se ale můžeš soustředit výhradně na ligu - 3. místo taky není špatně, ale tipuji, že se ještě na druhé vytáhneš... (a Bayern si pojede svou vlastní ligu...) :) (škoda prohry v derby, v "odvetě" už si to ale zvládl - nakonec to možná bude nejdůležitější jarní zápas :) )

52
No v tý LM asi nebylo co řešit, bohužel bez vstřelenýho gólu se toho moc vymyslet nedá :vrr: :D..na druhou stranu, Real je hodně někde jinde :)..takže žádný velký zklamání asi nepanuje..v lize to je nahoře zajímavý, když trochu chytneš slinu a formu, tak bys klidně mohl potrápit i ten Bayern v závěru :)..ale uvidíme, i třetí flek by byl dobrej, držim palce :yes:

53
No v tomto parte to nevyzerá veľmi pekne, nejako veľa prehier. Real ti dal v LM poriadnu nakladačku, to je celkom škoda. V lige sa mi páči prehra s HSV, keďže im fandím :D Máš do konca 8 kôl a 6 bodov je celkom dosť strata, hlavne keď je v čele Bayern. Na titul to už nevidím, ale skupinová fáza LM ti už asi neutečie. Tak skús ešte zabojovať :potlesk:
1. FCN & ayoz

Prvotná registrácia: 6. decembra 2010 ako AndrejBB (2010-15)

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #11

54
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Tak a je tu konečně závěr sezony, už se nemohu dočkat další, takže party budou přibývat hodně rychle. ;)
Reakce na komentáře:[/size] To Rasty: Bohužel doplácím, nechápu :stick: Bundesliga je zajímavá liga a hlavně tam jsou ambiciozní týmy, ta musí chytnout každého, ale nemůže tě skolit, když Bayern vyhraje titul, v prvních sezonách je skoro nemožné, aby nezískali titul :) Netočím, Aogo občas za Kolasinace, Friedrich nastupoval když byl někdy vykartován a Howedes prakticky nenastupoval, ale zatím si nikdo nestěžoval :) a tady screen taktiky a pokynů, ale taktiku budu hodně měnit, musím najít recept na ty zápasy venku :)
To willi: Tak bohužel nevytáhl, skončil jsem třetí. :)
To Mattew: No nedá, bez vstřeleného golu nemohu postoupit...:D
To ayoz: Celkem jo...:D aspoň něčím jsem tě potěšil :D[/align][/font]
Obrázek

55
Tak nakonec třetí místo, 7 bodů za Bayernem, ale škoda, mohlo to být lepší, protože tu formu jsi měl na závěr slušnou..bohužel pro tebe ji měli i FCB a BVB :search:..v další sezoně jsem na tebe zvědavej..koho přivedeš a jestli se ti povede ještě víc potrápit Bayern, popř. BVB :)

56
Najprv musím napísať, že v nemecku poznám sympatickejšie tímy a tým nemyslím Bayern. No keď pozriem na spravovanie denníku, všetko to vynahradí. Všetky potrebné informácie na mieste, lahko sa to číta a graficky je to vynikajúce, vyzerá to jednoducho, ale človek vie, že to dalo zabrať. Inak 3miestom si potvrdil, že patríš do nemeckej špičky. Inak BVB Super:)

57
Ten tvůj deník se nedá sledovat jen tak, na jeho čtení si člověk musí udělat čas. :D
Třetí místo škoda, ale Bayern a BVB hráli hodně dobře. Škoda že Hertha nezopakovala první sezonu.
Jinak jak píšou ostatní, jsem zvědavý, jaké přestupy se odehrají přes léto. :)

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #12

60
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Příprava vyšla až neskutečně dobře, zřejmě nová taktika zafungovala :) Co říkáte na Rösnera, není neskutečný? 8-)
Reakce na komentáře:[/size] To bozskymata: Sto lídí, sto chutí :) Já si bral Schalke, protože ve 14 jsem měl deník za BVB, takže jsem chtěl změnu :) jinak děkuji že se ti zpracování líbí, také se nemusí všem zalíbit :) Děkuji za komentář!
To willi: To je, ale furt Bayern no, čekal jsem, že je aspoň porazím a že titul bude mít BVB, škoda :D Sané střílí slušně branky, už se na něj dokonce vyptává Guardiola :) Děkuji za komentář!
To Mattew: No právě, neprohrávali, Bayern navíc hrál i finále LM, takže byli rozehraný, škoda :) Snad je v této sezoně potrápím ještě více :) Děkuji za komentář!
To Ondra: Tak doufám, že to není promarnění čas :D nezopakovala, škoda, o jednoho soupeře míň :vrr: tým jsem hlavně musel vyčistit a já moc nakupovat nechci :) Děkuji za komentář! :)
To Spotty: Děkuji :) snažím se furt zlepšovat! Děkuji za komentář! :)[/align][/font]
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Síň slávy“