Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #12

61
Super denník , asi najlepší podľa môjho názoru zatiaľ z FM16 .. skvelá grafika a popis ... á Everton vypadol ? :-X ... nevadí dobré pre teba , Barkley bude určite top hráč a Rosner zatiaľ skvelý , uvidíme čo predvedie v lige :D

62
Zdravím. Rozjel jsem svůj deník za Schalke a když jsem se rozhodl vytvořit nový part, zjistil jsem, že jeden aktivní deník se Schalke už zde je. Chci se zeptat, zda můžou být zde dva deníky za jeden tým ?. A ještě jaký je rozdíl mezi deníkem a kanceláří? Přijde mi to stejné, jen, že deníky jsou více sledovány. Díky :)
Obrázek

63
Posily nic moc, ale myslíš na budoucnost... škoda, Lukaku by byl super posila, uvidíme jak se Barkley chytne. Odchod Huntelaara je podle mě chyba, ale pokud by ti dělal dusno, tak je to asi jediné možné řešení. Přeju dobrý vstup do sezony ;)

Imunita: Deník se od kanceláře liší hlavně tím, že v deníku je sezona rozdělena na víc částí...zabere to víc času, chce to víc detailů atd... Jinak počet deníku za stejný tým omezený není, ale osobně bych to nedělal.

65
Dako si sa rozbehol na to ze robis part 6 hodin :-X . Som nestihol okomentovat jeden a uz je tu druhy :thumbsup: . Najprv ti chcem pogratulovat ku krasnemu 3 miestu tam so ta aj tipoval :potlesk: .
A teraz k poslednemu partu chvalim Widmera paradny bek aj ked u teba v poslednych sezonach dost dobre ide ten brazilec a dotiahnut k nemu Widmera je podla mna predsa len dost velka konkurencia. Tak si myslim ze to je taky 50/50 kauf. Generov na druhej strane chvalim. Ale ten Barkley :facepalm: . Hrac je to paradny ale dako mi vobec nepasuje do Schalke skor si sa mal podla mna pokukat po dakom Rakusanovi, Svajciarovi, Namcovi alebo Spanielovi. Za to ti davam :negative: . Som dost zvedavy na ligu v utoku si vsadil na mlade pusky a predal oboch skusenych harcovnikov tak dufam ze to bol dobry tah :thumbsup: . Inak vela zdaru do dalsich bojov. Dufam ze pozdvihnes tu hru vonku ktora sa mi zda ze sa pomalicky zlepsuje :thumbsup:
Tu taktiku hras aj doma aj vonku? Hras ju aj proti silnemu superovi? Mozno by si mohol skusit menej napadat a trosku to vytiahnut ;)

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #13

66
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Liga, LM, však to znáte :D Další nový part zde! :)
:klobouk: Děkuji za sledovanost a komentáře :klobouk:[/align][/size][/i]
Reakce na komentáře:[/size] To slovan5ista: Děkuji za komentář! :) Everton opravdu vypadl, což bylo dobře pro mě :vrr: V lize nastřílel celkem dost branek a zaslouženě nastupuje v základní sestavě ;)
To Imunita: Deník musí být propracovaný, musí být vidět, že si na tom dáváš záležet :) V kanceláři hodíš screeny a napíšeš pár řádků vět, tady jde spíš o grafickou stránku (obrázky). Já bych možná řekl, že ty kanceláře jsou více sledovány, ale je to pouze můj názor :) Teď k Schalke, mě osobně to nevadí, ale přeci jenom to bude vypadat divně :) spíše bych si udělal tu kancelář, pokud ti to nevadí! ;)
To Spotty: Lukaku by se hodil víc jak Barkley. Huntelaar chtěl hlavně odejít sám, chtěl hledat nové výzvy nebo co to tam píšou ve hře...:D takže jsem ho spíše nechtěl štvát a vyhověl jsem mu! :)
To bozskymata: Bayern a Dortmund za mnou, zatím splněno!
To Rasty: Tak většinou udělám hned po tom co nahraju part oddíl dalších zápasů a přestupů (když je). Poté dohraju úsek vyčlenění do partu a udělám screeny. To všechno nahraju a dám do konceptů, poté už píšu jenom ty zápasy, které mi zaberou asi 2-4 hodiny, takže dělám jeden part cca 5 hodin? :) Tipoval jsi dobře :potlesk: Přesně jsem věděl, že se ti Barkley nebude líbí, mě se taky přeci jenom do Schalke nehodí, prostě angličani do Bundesligy nepatří co si budeme nalhávat, ale tu částku jsme musel využít, když ho prodám, určitě na tom vydělám! ;) Jestli to byl dobrý tah, tak to se uvidí až na konci sezony :) Taktiku jsem překopal, jak jsem říkal, ale role tam jsou stejné a hrají jí doma i venku, jinak dám na tvoje rady, ale už mám něco nahráno, takže se to projeví spíše až v jarních zápasech ;)[/align][/font]
Obrázek

68
Start do sezóny si myslím, že se povedl :)..nemůžem čekat, že to odehraješ bez ztrát, navíc ty dvě ligový prohry byly venku...škoda ale v LM toho zápasu na Marseille, protože sis před tim parádně pohrál s Gala u nich a pak doma s Barcou...9 bodů by bylo skvělejch..ale nedá se nic dělat..každopádně doma porazit Gala a Marseille a máš to v kapse :)

70
Rösner :-X úžasný vstup do sezony... nejdřív jsem si říkal, jestli kvůli pravidlu o nasazování hráčů do 17 let vůbec bude moci hrát a nakonec to takhle válcuje :) Barkley je taky skvělý přestup a z původních hráčů mne překvapuje forma Goretzky :)

Výsledky v lize máš dobré, škoda, že tě zase porazilo HSV, ale některé věci jsou v FM neměnné :( Gladbach ještě půjde dolů, horší bude zase Bayern, který neztrácí mnoho, ale doufám, že se ti nějak podaří zůstat nad ním. :)

71
Tak podla mna na rozdiel od teba by si mohol byt spokojny so zaciatkom sezony. Plattenharda chvalim mam rad tohto hraca :thumbsup: a za tu cenu je podla mna super. Skoda kolesinaca ten sa mi pozdava aj ked som ho nikdy nevyskusal. Vysledky su podla mna skvele ono vzdy sa dake zakopnutie odohra. Kto je ten Rosner? Je to daky gener? Som trosku prekvapeny ze ti nehra Advidaj alebo ten druhy talent , ale ked si tam nasiel takehoto shootera tak sa neni co cudovat. Mohol by si potom hodit ako vyzera tvoja zakladna 11 :pls: Chcel by som vidiet ako sa to pomenilo a naopak kto si svoje miesto udrzal. V tej LM by som sa este neradoval staci ze pohoris doma s OM a mozes mat problem lebo vonka na FCB to budes mat urcite tazke ale mas to rozbehnute dobre skoda ze si vo Francuzsku nedokazal uhrat aspon bodik. Tak GL a dobra praca dennik ma stale vysoku kvalitu :thumbsup:

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #14

72
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Konec podzimu 17/18! Part č. 15 slibuje velké drama v rámci přestupů, máte se na co těšit! Tipujte v anketě! ;)
Reakce na komentáře:[/size] To slovan5ista: :yes: Děkuji za komentář!
To Mattew: To samozřejmě ne :) V LM se to nakonec pořádně zamotalo, díky těsné prohře doma s Galatasarayem :) ale postup to byl :) Děkuji za komentář!
To Spotty: Děkuji za komentář! Málem nakonec utekl, také jsem myslel že už to mám skoro v kapse, ale prohra doma s Galatasarayi to zkomplikovala :)
To willi: Mohl nastoupit, protože mi bylo 17 let během podzimu, pár zápasů odehrál ale jako šestnáctiletý tak nevím jak se ty pravidla berou :) Bohužel některé věci jsou opravdu neměnné viz vypadnutí z pokalu, kde si prostě moc nezahraju :tired: Gladbach nakonec dolů opravdu šel a my jsme se ujali vedení :) Děkuji za komentář!
To Rasty: Ano Rösner je gener, kterého jsem kupoval ve druhé sezoně na podzim :) Advidaj nedával branky, když nastoupil, ale potom se zadrhl i Rösner a zahrál si i Platte, spíše je střídám :) Základní sestava viz nahoře, pokud to takhle stačí ;) S tou Ligou mistrů si měl celkem pravdu, akorát jsem prohrál s Gala a ne s Marseille :) Děkuji za komentář![/align][/font]
Obrázek

73
Podzim ti vyšel parádně, teď to ještě udržet. U mě odešel Goretzka v půlce první sezony do Bayernu a vůbec se neprosadil. Teď je za 230 milionů volný, hodně o něm přemýšlím :)

74
Ta liga super, zatím se daří a první místo skvělá odměna za výkony :potlesk:..ale Bayern bude ještě těžkej soupeř, budeš se muset vyhejbat zbytečnejm ztrátám, aby se udržel za zády :yes:...ta LM :-X :D..krásně zamotaná skupina :D..a nakonec ani nevim, ale uhájil si druhý místo, i když jsi poslední dva zápasy nezvládl :D..Barca vyhořela parádně :D..každopádně paní štěstěna tě dovedla do osmifinále, teď bys jí to měl vrátit :D :vrr:..ale MU budou těžkej oříšek..no můžeš jen překvapit :)..GL :potlesk:

75
Tak jsem to úspěšně proběhnul. K dobrému výběru klubu připojuješ perfektní líbivé zpracování za což palec nahoru. V první sezóně jsi uhrál výborný druhý flek i za cenu ne moc dobrých výkonů v EL a hlavně přivedl za nic výborného a mnou oblíbeného Carilla... :) V té druhé jsi si asi i vinou účasti v LM pohoršil v lize a tak v té letošní musíš dokazovat, že umíš hrát na více frontách zároveň, což se ti zatím i díky Rösnerovi o němž jsem si původně říkal, že na to ještě stejně jako Donath nemá daří na výbornou. Doufám, že porazíš Účka k tomu však budeš potřebovat i souhru osudu :) podobně jako k Bundesligovému titulu samotnému Bayern ti bude šlapat na paty jak Tom Jerrymu :D abych jen nechválil tak za mě drobný hejt za Barkleyho nemám rád tahání anglánu a celkově britů mimo británii, když teda nezmiňuji USA. Tam naopak :)

76
Nestíhám tvou frekvenci partů. :D
Hodně mě samozřejmě zaujal přestup Plattenhardta, který se u tebe navíc chytil a vykopal si i repre. Já ho u sebe považuji za lepšího hráče, má i několik dobrých asistencí. Na druhou stranu poslední dobou zase tolik nevyniká.
V LM si to měl opravdu těsné, Barca poslední, to koukám. V lize to máš slušně rozjeté, tak GL do druhé poloviny! ;)

77
pekné tempo pridávania partov, trochu nestíham :D :D :D

v minulej sezóne si si pripísal celkom pekné umiestnenie ... strata nebola veľká, takže v tejto sezóne to určite chce posun aspoň o jedno miesto vyššie :vrr:

Barkley je super posila, ja sám som ho chcel do Southamptonu, ale chceli zaňho 70 miliónov :D... škoda, že nevyšiel aj ten Lukaku, to by bol perfektný dvojitý nákup :D ... páči sa mi aj Silva, z toho môže byť výborný bek :yes:

v lige máš za sebou skvelú jeseň ... prvé miesto je perfektné, navyše so 4 bodovým náskokom ... na jar však budeš musieť udržať formu, keďže Bayern by nemal veľa strácať .... ale verím, že ten titul by mohol výjsť :vrr: .... LM :lol: Barca :lol: máš šťastie, že sa im tak "skvelo darilo" :D ... United budú ťažkým súperom, ale z mojej hry viem, že sa dajú v pohode poraziť :) ...takže rozhodne nie si bez šance :D .... na záver len - ten Rosner %-) %-) %-) parádne prekvapko :) ... GL

78
Tak zatím ses probojoval na nejlepší možnou pozici, snad o ní nepřijdeš :) V LM pěkný postup (Barcelona :lol: ), los je ale docela nepříjemný, nicméně ti věřím ;)

U přestupů se bojím, že někdo velký projeví zájem o Goretzku a nepovede se ti ho udržet, další odchod myslím bude Caicara, za kterého přijde solidní nabídka a rozhodneš se, že v sestavě upřednostníš Widmera. :)

79
Tá Barcelona v LM :D :D :D Ale našťastie tebe to ide. V lige paráda, v LM tesný postup, ale postúpil si a to je hlavné. Nie je ti veľmi čo vytknúť. Držím palce :potlesk:
1. FCN & ayoz

Prvotná registrácia: 6. decembra 2010 ako AndrejBB (2010-15)

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #15

80
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Tak anketa dopadla velice smolně, odešli dva hráči, od kterých jste to nečekali :D
Reakce na komentáře:[/size] To Agwan: Děkuji za komentář! Děkuji za pochvalu, jsem rád, že se tohle zpracování líbí! :) Carrillo už bohužel není, díky PSG :stick: Já vím, že se do Bundeligy angličani nehodí, ale mohu na něm slušně vydělat, proto jsem ho vzal ;)
To Mattew: Zbytečných ztrát jsem se bohužel nevyhnul, ale ani jsem neprohrál :) MU nakonec bylo nad moje síly, snad bude příští rok lepší :) Děkuji za komentář!
To Spotty: Určitě ho kup, pokud máš k tomu možnost, je to vynikající hráč! :) Děkuji za komentář!
To willi: Zatím jsem nepřišel, ale nevím co bude příště...poslední dobou se mi moc nedaří... :( O Goretzku byl zájem ze strany Bayernu, nakonec to ale dobře dopadlo a nikam nešel, ale jeho klauzule ve smlouvě mi dělá starosti, myslím že ho už dlouho neudržím...:) O Caicaru nikdo překvapivě zájem nemá, takže ten zůstavá dále :) Děkuji za komentář!
To Ondra: Myslím, že s tímto partem jsem si dal docela na čas, ale chápu, že se to někdy nedá stíhat :D Tak Plattenhardt byl sehnaný narychlo, neměl jsem čas hledat někoho lepšího, ale špatný není :) Děkuji za komentář!
To luckyman: Děkuji za komentář! Měl jsem velkou kliku, že Everton sestoupil, jinak se koupit asi nedá :D United se porazit dalo, odehráli jsme dvě vyrovnaná utkání :) Rösner se ale poslední dobu zasekl, ale to platí pro všechny hráče...
To ayoz: Děkuji za komentář! Ta Barcelona nejvíc pobavila no, ale ono se jí nedařilo ani v lize, až teď nabrala slušnou formu :D[/align][/font]
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Síň slávy“