Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #28

141
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Výsledky podle očekávání, obhájíme titul? :)
:klobouk: Děkuji za sledovanost a komentáře, velmi si toho vážím :klobouk:[/align][/size][/i]
REAKCE NA KOMENTÁŘE:[/size] To Pajinos: Máš pravdu, když jsem vyřadil jeden anglickej, tak ten druhý už postoupit musí :D S tou grafikou máš pravdu, to bych fakt u toho musel být týden :D Kdybych odešel, tak ti rozhodně mohu slíbit, že to nebude Real :D a ani se mi nechce do Anglie :D Děkuji za komentář!
To Mattew: Potěšilo :yes: Peněz jsem měl opravdu hodně na posily, ale prostě nikdo nebyl dostupný, Neuera nechtěl pustit Bayern, to byl můj hlavní cíl, ale nezdařilo se :) Ale tým zatím šlape, takže do toho nějak nemusím zasahovat :) Děkuji za komentář!
To quamik: Díky, díky :) Asi nezůstanu, ale ještě nevím :pardon: Uvidím na konci sezony :) Děkuji za komentář!
To luckyman: Máš pravdu, asi se nemám kam posunout, v lize nemám konkurenci, takže asi ta změna bude :yes: Děkuji za komentář![/font]
Obrázek

142
Vezmu to postupně a začnu teda ještě u sezony 18/19: Pěkně si se zvedl :yes: a v LM si mi vyrazil dech - skvělé tažení Evropou :potlesk: (takže by ani tolik nevadilo, kdyby se méně dařilo v lize, ale i tak to třetí místo potěší :) )

K sezoně 19/20: Hned na začátek dobrá zpráva ve formě příchodu Niklase Süleho :yes: (a na celé výměně si ještě vydělal, takže skvělý obchod) a do soutěžních zápasů si vkročil v parádní formě, kterou ti až ve 14. kole musel překazit Gladbach...
Co ale opravdu zamrzí je prohra s Tigres na MS klubů :( Jinak v rámci Německa už zdá se nemáš konkurenci :fan: V Evropě tě ale kluby stále dokáží pozlobit, hodněkrát to na postup ještě stačilo, ale pak bohužel přišla krutá rána od City... Nicméně si získal double, takže není žádný důvod k truchlení...

K současné sezoně (20/21): Letos ten nástup už nebyl v tak velkém stylu, jako v loňské sezoně, ale přesto předvádíš výkony, které tě pasují do role lídra tabulky, což je dobře... A postup ze skupiny LM máš koukám zaplacený předem, když tam máš dva přidružené kluby :vrr: :D tak už to bude jen o tom, kdo tě doprovodí (tzn. jestli se Barca vzchopí, nebo ne...) :)

143
Opět výborný začátek sezony, dominanci ukazujou výhry ve Wolfsburgu a Dortmundu, tak se nevyhrává lehce, aspoň mě ne :D Postup v Lize mistrů si už ohlídáš, letošní sezonu vidím na víc než jednu trofej :thumbsup: A pokud budeš po sezoně měnit klub tak hodně štěstí při výběru, rád bych viděl pokračování třeba v Liverpoolu i když nevim jak na tom v tvojí hře jsou. Ale to ještě předbíhám, třeba se rozhodneš zůstat :fan:

144
Star opět parádní :potlesk:..jak v lize, tak v LM máš nakročeno na super podzim :)..překvapuje HSV, to čumim jak se tě drží zatim :D..jinak ta série bez obdrženýho gólu je super :potlesk: 8-)..každopádně v LM by bylo zajímavý, kdybyste vyšachovali hned ve skupině Barcelonu :)..tak hodně štěstí do dalších bojů, i když ho moc potřebovat asi nebudeš, podle toho, jak jedeš :D..

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #29

145
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Nebylo to vůbec lehké rozhodnutí, ale nakonec po sezoně opravdu rezignuji :)
:klobouk: Děkuji za sledovanost a komentáře, velmi si toho vážím :klobouk:[/align][/size][/i]
REAKCE NA KOMENTÁŘE:[/size] To willi: Díky, díky :) Máš pravdu, postup jsem si regulérně koupil :vrr:
To bergy: No v to taky doufám :D doufám, že vyjde aspoň Bundesliga a Pokal, Liga mistrů by byla třešničkou na dortu 8-) Anglii asi preferovat nebudu, možná Španělsko nebo Itálii? Opravdu zatím netuším :)
To Mattew: Byla super, kéž by se ještě někdy vrátila... :D Barcelonu se nám vyřadit nepodařilo, škoda... Barcelona si postup nezasloužila :-X Štěstí potřebuji vždy, protože některé zápasy jsou fakt o držku... :D[/font]
Obrázek

146
Tak škoda, že to ta Barca uhaluzila :search:..ale zápas u ní jsi zvládl parádně :potlesk:..ostatně stejně jako skupinu jako takovou :yes:..samozřejmě v Bundeslize ten podzim taky parádní..bez prohry, na prvním fleku, co víc si přát :)..a Goretzka má skvělý čísla, jako vždy poslední FMka :yes:...přes Lyon v LM bys postoupit měl :yes:..GL :ok:

147
Zatim jedes pekne, vsechny fronty jsou otevrene. V lize solidni naskok na druhe misto, postaveni Bayernu je taky pekne. Tak snad ti to vydrzi a pojedes takto skvele i dale.
velký piňďour

148
Tak co na to říct, v lize je to zase válec, snad jediný Gladbach se tě jakžtakž drží, ale ten stejně odpadne. Jsem zvědavý jak dlouho ti vydrží neporazitelnost, sezóna bez prohry je výzva. :vrr: Upřímně ti závidím Widmera, kéž by moji beci měli takové známky, jako má on. :D V lize mistrů škoda, žes nenechal alespoň jeden zápas Salzburku, mohli vyšplouchnout Barcu. :D Každopádně Lyon je super soupeř, přes ten bys měl přejít levou zadní. V juniorce máš některé zajímavé hráče, třeba ten 15 letý Obi vypadá na velkého talenta, tak až se přesuneš jianam, jsem zvědavý jestli si nějakého vezmeš s sebou :vrr: btw. škoda Firmina, podle mě je to skvělý hráč.
A ještě otázka, nějaká nápověda, kam by ses chtěl po sezóně stěhovat? :drink:
Obrázek

150
:potlesk: výborné výsledky, pol roka bez prehry to sa tak často nevidí. Lyon by si mal bez problémov poraziť a verím, že sa v LM opäť dostaneš ďaleko. V lige najpriek dobrej forme máš náskok len 5 bodov ale ak budeš pokračovať v tejto forme tak je titul tvoj :thumbsup: Som zvedavý kam prestúpiš, dúfam, že to bude PL :vrr:
„It is better to fail aiming high than to succeed aiming low.“ Bill Nicholson

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #30

152
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Předposlední part za Schalke, příště bude také představení nového týmu :)
REAKCE NA KOMENTÁŘE:[/size] To Mattew: Prohry už přišli, ale první místo jsem neztratil :yes: Goretzka je neskutečnej 8-) Lyon nebyl problémem...:)
To quamik: Bayern měl zápasy k dobru, protože hráli MS Klubů, teď už jsou tam, kde mají být tedy na druhém místě :D Moc nevydrželo, ale furt jsem na tom dobře :yes:
To Riokai: Gladbach odpadl, Bayern už je druhý :D Je to výzva, ale nepovede se :search: Tak jednou třeba takového beka budeš mít, až postoupíš do PL :yes: Nasadil jsem do zápasu se Salzburgem slabší sestavu a bod rozhodně uhrát mohli, já nemohu za to že jsou neschopní :D Nějakého hráče jsi sebou do nového týmu vemu, Firmino doplatil na široký kádr, nemá šanci :no: Stěhuji se do Itálie a nápovědu žádnou nedám, nechte se překvapit :D
To napp: Díky, díky... LM byla formalita, teď PSG :yes:
To Micovinho: Děkuji, nevidí, ale vůbec by jsem se nezlobil, kdyby pokračovala i déle :D Myslím si, že titul už mi nikdo nevezme, to by se museli zranit všichni hráči :D Zklamu tě, ale PL to nebude, tem byl volný pouze Arsenal a Newcastle, což jsou kluby do kterých jsem nechtěl :)
To ayoz: Lízatko :flowers: [/font]
Obrázek

153
Hezké.... Sice jsi nemusel tolik zničit můj tým (Lyon), ale i tak gratulace... Ligu máš opět rozjetou k triumfu, tady není o čem... Liga Mistrů s PSG, myslím si, že oříšek... ale asi dáš...
Jinak kdybys hledal nějakou posilu do týmu, ať už Schalke, nebo poté nový tým, osobně doporučuji právě Francouze, hráče Lyonu Houssem Aouar. U mě ve třetí sezóně je parádní... Takže bych ho rád viděl..... A když ho nebudeš chtít, alespoň pro mě, mi tu hoď jeho staty.... ;) =D

154
Tak výměna Brandt - Draxler za ty prachy dobrá :yes:..75 mega, to se neodmítá :)...v lize sice přišly porážky, ale pořád si držíš klidnej náskok na čele :yes:..navíc Advijaj se pěkně rozstřílel v posledních zápasech, to jsem zvědavej, zda mu to vydrží :yes:..v poháru to máš krásně zametený až k titulu, tohle musíš urvat :yes:..v LM neskutečný, jak si doma sestřelil a zesměšnil Lyon :-X :potlesk:..a na druhou stranu tě zase sestřelil v lize slušně Werner :D..no, tak nejzajímavější to bude v LM, s PSG očekávám vyrovnanej boj, to bude 50 na 50 :yes:

155
Asi som to zakríkol :D ale aj tak máš stále pohodlný náskok a titul ti neújde :no:
Kedže je Draxler odchovanec tak dobrá posila, inak by som povedal, že za tie peniaze čo si dostal si mohol nájsť aj kvalitnejšieho hráča ;)
Teším sa na predstavenie nového tímu, dúfam, že to bude aspoň niečo zaujímavé aj keď nie z PL. Stále lepšie ako keby si mal ísť do arsenalu :yes: :D

157
Jako dostat s KOLNem a pak o pár zápasu rozdrtit Lyon :D :D dobre ty :D cos dělal s tím kolnem? :D špatná motivace? ale chápiu že člověk nemůže furt vyhrávat :) každopádně deník Luxusní :ok: prostě k tomu nejde znova co vytknout... "Dizajn" provedení prostě krása. Jsem zvědav na tvou cestou Evropou myslim že máš velkou šanci se dostat na vrchol ... každopádně držím palce :potlesk: :klobouk: ;)
Obrázek

Návrat mezi Elitu ----> FC Baník Ostrava<----

Manažerská kancelář

http://fmseries.cz/viewtopic.php?f=227&t=7177

158
Chvilku jsem přemýšlel, jestli ještě pokračovat a nebo jestli začít nový deník...
No a nakonec jsem se rozhodl, pro druhou možnost a to z důvodu, že je ve hře už moc generovaných hráčů :) Save a grafické věci mám na ntb, který nemám momentálně k dispozici, proto ani nemohu ani napsat závěreční part :)
Novým klubem by se stal Inter Milan, se kterým se mi v prvních zápasech ale moc nedařilo :)

Sezonu jsem dokončil na prvním místě a prohrál finále LM i DFB-Pokalu, z čehož jsem byl hodně rozčílen :tired:

Chtěl bych poděkovat všem čtenářům, protože bez vás by to nešlo :drink:
Tento deník byl mým nejdelším a také momentálně nejlepším, který jsem dokázal udělat a věřím, že další deníky ode mne budou mít stejnou a nebo i lepší sledovanost :)

To turalu: Neřekl bych, že špatná motivace, možná měli v hlavách ještě zimní spánek :yes:
To Mattew: Já bych to možná odmítl, ale on měl výstupní klauzuli :D
To Micovinho: Asi jsem tě zklamal :D Draxler přišel právě, protože byl odchovanec a kádr jsem měl dost kvalitní :)
To BretaCZ: Save už bohužel nemám k dispozici, pokud se někdy k němu dostanu, pošlu ti ten screen do SZ :yes: Jinak promiň za ten debakl :D Ještě bych chtěl vědět, za koho byste chtěli deník, takže se vyjádřete buď zde a nebo v chatu :klobouk:
Ještě jednou moc děkuji za skoro 5 000 zobrazení a přes 150 komentářů :klobouk:[/font]
Obrázek

159
Škoda, že končíš ale rozumiem :) tiež ma to väčšinou prestane baviť, keď je v hre príliš vela regenov. Teším sa na nový denník, tento je podľa mňa jeden z najlepších čo tu, minimálne tento rok, bol :thumbsup:
Veľmi by ma potešilo keby skúsiš EPL (Spurs? :vrr:)

160
Deník parádní, jak po grafické stránce, tak po té obsahové. Je škoda, že končíš, ale chápu tě. A co se týče nové štace, rád bych tě viděl v nějakém menším klubu, kde bys musel pracovat s bídou, která tam je. Například Parma v Itálii nebo Deportivo Aláves ve Španělsku. :yes:
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Síň slávy“