Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #03

21
Ta tabulka se mi vůbec nelíbí. Hertha takhle vede, to se ode mě bude očekávat něco podobného. :D
Deník je to jinak pěkný, těšil jsem se, až začneš hrát. Určitě budu sledovat nadále. Věřím, že se zlepšíš. :)

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #04

22
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Nový part zde! Nový header (v jednoduchosti je síla :) ). Screeny jsou už ve větším rozlišení, přešel jsem na větší monitor :)
:klobouk: Děkuji za sledovanost a případné komentáře! :klobouk:[/align][/size][/i]
Reakce na komentáře:[/size] To Mattew: Děkuji za komentář :) Otevřel jsem to dost, navíc Höwedes potom dostal červenou kartu, takže tam zbyli dva obránci, který nedokázali zabránit dalším čtyřem gólům za 10 minut :D[/align] To napp: Děkuji za komentář :) Škoda, že se tak brzo zranil, určitě by ukázal víc :)[/align] To willi: Děkuji za komentář :) Co jsem tak koukal na tvojí kancelář, tak dostáváš slušný výklepy právě od Schalke :D Teďka jsem dostal dvakrát čtyřku, ale výrazně jsem jinak neprohrál :D Ano, znamená to žijeme sami, nebo nějak tak. Maj to na webu a také na šálách, proto jsem volil tento název ;)[/align] To Ondra: Děkuji za komentář :) Už začíná ztrácet...:D pořád mám co zlepšovat :)[/font][/align]
Naposledy upravil(a) DannySchicky dne 13 pro 2015, 12:21, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

23
podľa mňa slušný záver jesene po tom slabšom vstupe .... na bayern nestrácaš veľa, takže na jar ho môžeš potrápiť :) Hertha podľa mňa odpadne takže minimálne druhé miesto musíš uhrať :vrr: ... v EL si to skvelo zachránil a tak sa môžeš tešiť na jarné boje ... proti Thunu si favoritom, ale tento rok netreba podceniť nikoho (vlastné skúsenosti) :D :D ... Goretzka paráda :thumbsup: škoda Meyera, ale dúfam, že mu ešte dáš šancu, on sa určite chytí :) teším sa na pokračovanie, som zvedavý ako sa ti bude dariť :) GL

24
Moc pěkný třetí místo v lize s menší ztrátou na čelo, která se dá dohnat :potlesk:..i když samozřejmě je to Bayern, bude to těžký..ale tu Herthu by si mohl sesadit :yes:..na druhou stranu si musíš dávat pozor na dotírající týmy za tebou, takže to bude zajímavý :vrr:..v EL jsi zvládl dva hodně důležitý zápasy a doma s Thunem bys to měl dokončit k postupu :yes:..Goretzka jinak super, Platte taky překvapil, dává góly, co víc od útočníka chtít 8-)..v dalším programu tam máš relativně těžkej mač jen s Wolfsburgema na závěr v Dortmundu, zbytek bys mohl odehrát relativně úspěšně a třeba se v tabulce posunout :vrr:

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #05

25
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Páááááárt je zde!
:klobouk: Děkuji za sledovanost a případné komentáře! :klobouk:[/align][/size][/i]
Reakce na komentáře:[/size] To Mattew: Děkuji za komentář :) Herthu jsem sesadil, teď si brousím zuby na Bayern :vrr: V EL jsem chtěl postoupit dále... Valencia byla k poražení :vrr: [/align] To luckyman: Děkuji za komentář :) Thun kousal, ale postoupil jsem, Valencie byla tvrdý oříšek, ale k poražení byla také...:) Meyer to má spočítané, nevím co mám nastavit za pokyny aby začal pořádně hrát, povede se mu tak jeden zápas z pěti, má posledních osm zápasů se ukázat! :) [/align][/font]
Obrázek

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #05

27
Tak se ti povedlo zachránit i skupinu EL (to ještě k předchozímu partu). V lize si vytěžil maximum, Bayern v první sezoně snad ani sesadit nejde. Teď to jen ve zbytku udržet, tak GL! Těším se na další progres a party. :)

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #06

28
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Věřím že sledujete, i když nekomentujete, ale co už... :-P S tímhle partem jsem si dal hodně práce (něco okolo 9 hodin) :)
:klobouk: Děkuji za sledovanost, komentáře a šťastné a veselé Vánoce! :xmas: :klobouk:[/align][/size][/i]
Reakce na komentáře:[/size] To Spotty & Ondra: Děkuji za komentáře :)[/align][/font]
Obrázek

29
Sezonu si dokončil úspěšně :yes: (oproti u mne spíše trápícímu se S04 :D ) :potlesk: v EL jen druhé vyřazovací kolo, ale los byl teda hodně nepříjemný a přes Valencii se těžko postupuje... :) Co ale zamrzí je vypadnutí se Stuttgartem, ještě k tomu v první sezoně, když jejich tým ještě není dostatečně vyzrálý... :) Trochu škoda, že Hertha na závěr takhle odpadla, jinak mne ale hodně překvapil Caicara... (a pozor na překlepy, někde v dřívejším partu jsem narazil na "SCHAIKE" místo "SCHALKE"
(a k tomu názvu jsem se ptal jenom, jestli nemělo jít o "Lieben" místo "Leben", nemělo, takže v pořádku :ok: )

A dáváš si s tím teda hodně práce :D mne vadí, když nad psaním partu sedím dýl jak hodinu :D

30
Hezký deník, je vidět že si s tím dáváš hodně záležet. Hodně se mi líbí i rozbor taktiky. Druhé místo je dobré, škoda že poslední zápasy ti úplně nevyšly, ale Bayern stejně neztratil ani bod a udržel by si to. Těším se na další sezónu.

31
9 hodin :-X...to bych se posral :D..ale klobouk dolů, jakou práci si s tím děláš :klobouk: ..výbornej part, i když vážně až moc dlouhej :D..já bych ho rozdělil možná i na tři party :D..jinak pěkná sezóna :)..škoda EL, ale Valencie těžkej soupeř :vrr:..v lize super druhý místo..uvidíme, jestli se za rok povede sesadit i Bayern :vrr:..

32
Druhý místo je super a graficky se mi deník hodně líbí, ale jak píše Mattew, tenhle part byl až moc dlouhý, rozdělil bych ho ideálně na dva ;) Ať se ti příští sezona povede minimálně jako tahle :)

34
výborný záver sezóny a krásne druhé miesto ... strata na bayern je veľká, no asi odzrkadľuje ako to v BL vyzerá :D .... každopádne však verím, že v budúcnosti ich na tróne vystriedaš :yes: ... škoda EL ale vypadnúť s Valenciou nie je hanba .... klobúk dole za prácu s týmto partom, to by zrejme nedokázal každý :D :D :...GL

35
Druhé místo je velký úspěch, ale časem snad předeženeš i ten Bayern, nemůže přeci dominovat věčně. :D A věnovat tolik hodin partu? To velkej klobouk dolů před tebou a jen ať ti ta trpělivost a chuť zůstane. A ať ten titul jednou uděláš! :ok:

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #07

36
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Nový part! Tentokrát jsem u něj nestrávil 9 hodin :D
:klobouk: Děkuji za sledovanost a komentáře :klobouk:[/align][/size][/i]
Reakce na komentáře:[/size] To willi: Děkuji za komentář :) To vypadnutí mě mrzulo hodně, ale za svůj výkon jsem si prostě postup nezasloužil :) Za překlep se omlouvám, našel jsem to, ale už to bohužel neopravím :) Hodně práce si s tím dávám protože mě to baví, když mám volný den a nejsem utahanej z práce, tak to jde samo...;)
To Mattew: Děkuji za komentář :) Na tři party to rozdělit nejde, bez výsledků by to pak nikoho nebavilo...:)
To luckyman: Děkuji za komentář :) Bohužel to tak je, Bayern je prostě jinde jak v reálu, tak v FMku :D
To Rono: Děkuji za komentář :) Nemůže, určitě nemůže, tentokrát ten titul získám... :vrr: Chuť i trpělivost zůstane, pokud se bude dařit jako do teď :)
To napp & Spotty & Dave98: Děkuji za komentáře :)[/align][/font]
Obrázek

37
Dal jsem si tu práci (9 hodin ne, tak půl hodiny) a prošel si tvůj deník od té doby, co jsem ho nesledoval. Zřejmě kvůli té dlouhé prodlevě po úvodním partu. Určitě respekt k tomu, jak si s tím dáváš práci, je to velká piplačka a někdy bych řekl, že i nadbytečná. Nejsem si jistý, jestli je dlouhodobě udržitelné komentovat každý zápas (včetně přáteláků), aby tě to pořád bavilo. S klidným srdcem bys mohl vybrat jen ty nejdůležitější/nejzaímavější. Nicméně zpracování povedené, minulý part výtečný. Jen občas jsem zahlédl překlep nebo drobnou chybu.

První sezona se povedla, byť EL jsi zachraňoval na poslední chvíli. Divím se, že se ti nechytnul Hojbjerg, většinou tu každému září. Jsem teď zvědavý na Avdijaje, jak se ti bude prosazovat. Máš to pěkně rozjeté na úspěchy :)

38
Nově příchozí hráči jsou dobře vybraný ;) Graficky se mi tvůj deník hodně líbí, tak snad tuhle sezonu proženeš Bayern ;) Jinak souhlasím s Nyckem ohledně komentování zápasů, mě osobně to pak nebaví už ani číst, ale to je každého věc... good luck do sezony

39
Posily velmi, velmi zajímavé, kvituju hlavně Rodeho, německej rodák, takovej ten správnej typickej německej střeďák s již mnoha zkušenostmi. Avdijaje jsem měl v 15 v nějakém týmu taky a byl výbornej a vypadá, že bude i u tebe, tak snad ti dopomůže k titulu. :ok:

Příprava a Pokal celkově na výbornou, tak snad to přeneseš i do ligy a LM. GL! :mafia:

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #08

40
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Nejde furt zůstávat u jednoho, proto jsem změnil font ;)
:klobouk: Děkuji za sledovanost a komentáře :klobouk:[/align][/size][/i]
Reakce na komentáře:[/size] To Nycklick: Děkuji za to, že sis našel čas. Prodleva to byla dlouhá já vím, ale finančně se bohužel dřív nedalo FMko koupit, ale hned jak jsem si ho koupil, tak jsem začal na tomhle pracovat :) Nadbytečná práce to pro mě osobně určitě není, protože mě to baví a to je to, o co jde. ;) Překlepy se mohou vyskytnout a chyby také, prostě nejsem dokonalý češtin (vlastně jsem dyslektik), ale myslím si, že píšu docela spisovně, někdy...:) Přes Geise neměl Hojbjerg nárok a cena Bayernu byla vysoká, takže za to mi nestál. Jinak děkuji za komentář ;)
To Spotty: U komentování zápasů určitě zůstanu, myslím si že až tak dlouhé to nepíšu, dělal jsem to od začátku, to bych potom musel změnit celkový design deníku, ale pokud bude více takových názorů, tak to změním. Děkuji za komentář ;)
To Rono: Proto jsem si také vybral Rodeho, bojovný němec se do týmu vždycky hodí. Do ligy jsem to přenesl jak takž, mohlo to být lepší...;) a samozřejmě díky za koment :)[/align][/font]
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Síň slávy“