Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #15

81
Bayern ti bude šlapat na paty až do konce sezony, překvapuje mě jak mizerně hraje Wolfsburg... asi jsem lepší manažer :yahoo: , líbí se mi, že u tebe většina přestupů dává smysl a nenakupuješ jen kvůli tomu, že můžeš :) jen tak dál

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #15

82
Tý LM škoda, věřil jsem že třeba doma je potrápíš víc :vrr:..ale dale se čekat, že to bude moc velký sousto :)..v lize je to naopak pěkně vyrovnaný a ještě to bude boj na tý špici :)..posily paráda, nahradil jsi dva kvalitní hráče dvěma možná ještě kvalitnějšíma :)...PSG tě pěkně založilo :)..Robben do BVB je vtipnej doplněk :D

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #16

83
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Konec sezony je tady! :) Doufám, že vás deník pořád baví a jen tak nepřestane! :)
:klobouk: Děkuji za sledovanost a komentáře, velmi si toho vážím :klobouk:[/align][/size][/i]
Reakce na komentáře:[/size] To Mattew: Také jsem čekal, že doma uhraju aspoň remízu, ale bohužel...:D Byl to boj až do konce, díky bohu :) U Robbena jsem také čuměl, že šel zrovna do BVB, ale moc na výběr neměl, už je starej...:D Děkuji za komentář!
To Spotty: Šlapal, opravdu hodně šlapal...:D Wolfsburg má ještě ke všemu nějaké finanční problémy, proto hrajou takhle mizerně a lepšit se to asi nebude...:) Děkuji za komentář a i za pochválení přestupové politiky, doufám že se bude i nadále páčit! ;)[/align][/font]
Obrázek

84
Gratulace k titulu :) Ztráta Bayernu v posledním kole byl dodatečný dárek k Vánocům :D Tvůj deník tu ze všech sleduju nejčastěji, sám bych takhle detailní vypisování zápasů asi nevydržel :) Obhájit je vždycky horší, tak jsem zvědavý jestli se ti to povede ;)

85
Podzim 16/17
Tak tato cast sezony ti vysla skveloaz na tu remizu v Paderborne :potlesk: V LM si vyradil Barcu %-) . Tak to je vela aj na FM :D .
Za mna najvacsie prekvapenie ten Rossner :thumbsup:

Jarna cast 16/17
Tak trosku nechapem ten predaj Riulliho. %-) Ked uz si si ho podpisal cakal som ze ho nechas chytat a nechytal zle /aj ked 40m je 40m/. Vymenu Volland Carillo chvalim lebo druhy menovany mi neni moc sympaticky :D
Zase prisli tvoje vysledky ako na hojdacke ale superom sa nedarilo o nic lepsie a stale drzis prve miesto co je skvele :potlesk: Urobil si dake takticke zmeny oproti predchadajucemu partu ? V LM si dostal supera z TOP 10 svetovej a bolo to len o prekvapeni ktore sa ti nepodarilo ale podla mna z LM mozes byt spokojny :thumbsup: .

Ked som videl farebnost poslednych zapasov a to ze si vyhral titul tak si myslim ze pri tebe stali vsetci strojci FM. Vysledky boli naozaj priemerne 3-3-2 a ty si vyhral titul :D . Ale tak velka gratulacia o titul sa bojuje celu sezonu aj ked ten koniec si sa tam poriadne vytrapil :fear: :scare1: . prvu polku si mal skvelu :killer: Do buducej sezony podla mna budes musiet zabrat hlavne do zapasov kde hras proti favoritovi tam sa mi zda ze casto tahas za kratsi konic skus proti nim zostavit taktiku brejky mne to celkom ide ;).

Dlhsie som nekomentoval ale sledujem dalej tesim sa na dalsi part a zas by si mohol zakombinovat trosku screen s taktikov urcite sa trosku pomenila hlavne v tej zimnej casti :D kde tie vysledky boli ako na hojdacke :nervak: GL do dalsich bojov

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #17

86
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Bylo dost přípravných zápasů, proto tenhle formát :) Teďka už budu pokračovat jak jste zvyklí ;)
:klobouk: Děkuji za sledovanost a komentáře, velmi si toho vážím :klobouk:[/align][/size][/i]
Reakce na komentáře:[/size] To Rasty: Wau, taký komentář! :potlesk: Rulliho jsem prodal, protože je prostě argentinec, když by nebyl, nespokojil by jsem se ani s těmi 40 mil. € :) Také si myslím, že při stáli všichni svatý, protože to bylo neskutečné...:D Taktika se neustále měnila, teď jsem přešel na rozestavení 4-2-3-1. Tady jsou pokyny a taktika. Když by si měl další nápady neváhej napsat, rád se něco přiučím k taktice :D
To Spotty: Upřímně jsme v tu ztrátu ani nedoufal, přeci jenom hráli doma, ale je dobře, že to tak skončilo! :) Díky, že sleduješ! V poslední době to nějak ubylo...[/align][/font]
Obrázek

87
zo skvelého dizajnu si spravil ešte lepší dizajn , chválim :D ... Veľká škoda Rosnera či Saného ... Eriksen určite skvelá posila , vyzerá luxusne , teším sa na obhajobu :D ... a chcem sa spýtať akú rolu hrajú tvoji stredný záložnici ? .. predpokladám že Barkley je zaťažený tvorca hry a Rode ? ... a OZS - Vysunuty tvorca ? ofenzivny založnik ? ... a hrot koncový ?

88
Tak za mna :klobouk: za toho Eriksena . Didavi je skvely hrac ale podla mna pre teba uplne nepotrebny lebo tam mas Meiera na tu poziciu :pardon: . Brendta tiez chvalim je to velky talent ale Silva sa mi tiez zda ze uz bude robit moc velky pretlak skor by to chcelo skusit vytiahnut niekoho z Bcka pri zraneni ale to je len moj nazor. Mladikovia vyzeraju super :potlesk: :thumbsup: . Paci sa mi priprava v USA ja tam tiez rad chodim :cookie: . Ja volim trosku jednoduchsiu pripravu tak do 5 zapasov ale ty si priniesol dost hracov tak aspon sa maju cas zohrat ;) . Osobne by som skor vysunul Goretzku a zatiahol Geisa ale ked ti hraju stale takto tak je to asi ok ked mava Goretzka take hodnotenie :potlesk: . K taktike zatial nic nepoviem uvidime ako sa to rozbehne a potm ti skusim dat dake postrehy. Inak opat si posunul graficku cast na vyssi level :-X paradna praca u mna uz si vitaz dennika roka a mas moj hlas len to este neukonci celkom rad to citam :read: :klobouk: . Tak vela zdaru do dalsich bojov :fan: . Mozno by to chcelo sa tento rok zamerat na to aby si nieco ukazal aj v Europe :vrr:

89
Nejdřív ještě gratulace k titulu - měl si ke konci sérii špatných výsledků, ale naštěstí tě to titul nestálo :) :fan:

Přestupové období se hodně povedlo :yes: Eriksen zadarmo? :-X %-) Brandt je taky skvělou posilou :yes:
Jinak se mi změna grafické úpravy taky zamlouvá, ty party sice vypadají šíleně dlouze, ale je to přehlednější :) (a stejně jak psal pefonix bych příště uvítal ty sestavy pod příslušným logem, ale o tom už víš :yes: )

91
Koukám, že jsem prošvihl part a hned part s titulem :potlesk:..takže dodatečně gratulace :potlesk:..k posilám...co dodat..Eriksen zadarmo je senzace :-X...a Bernardo je taky super kauf :yes:..příprava solidní, jen škoda tý prohry s Bayernem..ale aspoň budeš mít motivaci jim to zase vrátit v lize..obhájit bude těžký, ale snad se ti to povede :potlesk:

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #18

92
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Další part je zde! Příště bych chtěl udělat něco o zaměstnancích v klubu :)
Reakce na komentáře:[/size] To slovan5ista: Škoda, ale ostatní hráči hrají dobře, zvlášť Brandt s Avdijajem, takže je ani nepostrádám :) Taktiku jsem nahodil jinak normálně Barkley ani Rode nepatří do základní sestavy, no i když to je těžké říct, protože si zahráli všichni :D OZS je ofenzivní záložník - útok a ÚT je koncový útočník :)
To Rasty: Didaviho jsem opravdu asi podepisovat nemusel, ale aspoň byl zadarmo a až se uzdraví Sané, nebude na něj místo už vůbec, také mě zklamala jeho neproměněná penalta proti Valencii za stavu 1:0 pro nás, mohlo být o zápase rozhodnuto :) Jeden slibní hráč v juniorce je ten McDonald, kterého jsem ukazoval někdy v předchozích partech, toho už bych chtěl začlenit do áčka :) takže pokud někdo odejde, přesune se do áčka ;) Do USA chodím i já nejradši, v každé hře co hraju...:D Goretzka hraje vysunutého, dynamického Geis nebo Rode, v přípravě jsem ho tam pouze zkoušel, ale nejlépe hraje toho vysunutého :) Deník opravdu ale opravdu nekončím! Takže můžeš čítat dále :D V Lize mistrů snad konečně přejdu přes osmifinále, ale k tomu bude potřeba první místo ve skupině...:D
To willi: Děkuji, po té sérii tří proher jsem v titul už ani nevěřil :D Ano Eriksen opravdu zadarmo, Tottenham mu smlouvu nenabídl a nikdo jiný také ne, takže v půlce ledna podepsal Schalke :) Brandt to i prokázal :yes: hraje dobře :)
To Spotty: Když jsem ho viděl, že mu končí smlouva, tak jsem vůbec neváhal, překvapivě jsem byl jediný, kdo měl o něj zájem, ale zlobit se nebudu...:D Zpráva vyřízena :yes:
To Mattew: Dopisuju part, už ho mám hotovej a když dám náhled, objeví se mi, že jsi přidal komentář...:D Děkuji, Bernardo nebyl spokojený v Arsenalu, proto tak malá částka :) Motivace určitě je a doufám, že se mi obhajoba povede :)[/align][/font]
Obrázek

93
Odchod Höwedese zamrzí (spíš asi fanoušky), i když teda místo pro něj nebylo a sám chtěl odejít, každopádně tím Schalke přišlo o jakýsi symbol a ikonu :yes:..v loze škoda tý prohry, navíc zrovna s blbym Lipskem :search:..ale nemá cenu se tim nějak zaobírat, sezona je dlouhá a určitě to napravíš jinde :yes:..v LM jdeš s jistotou za postupem :potlesk:..

94
Mammana je super přestup, u mě od první chvíle patří do základní sestavy a hraje výborně :) sezonu si rozjel slušně, ale Bayern bude opět trápit :) graficky opět super part, jen tak dál :ok:

95
Dobré výsledky zatiaľ , dúfajme že aj Bayern pár krát zakopne :) LM bez problémov :)
čo sa týka taktiky , tak hrám podobne , len s nižšim tempom a s pokynom hrat vyraznejšie ... no rozmýšlam o pokyne napádať rozohrávku brankára ... neviem ako u teba ale u mňa som ešte nevidel nejakú šancu alebo vybojovanú loptu že by som získal po ich strate , skôr naopak ,bez problémov si ma rozťukajú v obrane s DZ a založia tak protiútok, neviem či to tam má zmysel :D

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #19

96
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Konec podzimu! Doufám, že vás deník pořád baví :)
Reakce na komentáře:[/size] To slovan5ista: Zatím nezakopl a vypadá to, že letos jsi jde jasně pro titul :wall: Nevím jestli to má smysl :D zkusil jsem to vyndat a změnu jsem nepocítil :D Děkuji za komentář! ;)
To Spotty: Mammana měl u mě dosti špatný start, možná za to může ta chyba z prvního zápasu, ale teď se rozehrál do dobré formy :) Děkuji za komentáře! ;)
To Mattew: Já vím, je to škoda, nechtěl jsem ho prodat, ale co jsem měl dělat :pardon: To Lipsko mě opravdu mrzí do teď :D Děkuji za komentář! ;)[/align][/font]
Obrázek

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #19

98
Velmi pekný denník :) Hlavne sa mi páčia rozpísané zápasy aj keď viem, že to dá dosť práce. Vytvoril si velmi silný tím, hlavne Eriksen zadarmo bol top obchod :thumbsup: Škoda niektorých výsledkov, Bayern ti ušiel a doháňať sa to bude ťažko. Marseille je hratelný súper takže očakávam postup. GL
„It is better to fail aiming high than to succeed aiming low.“ Bill Nicholson

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #20

99
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Propad tabulkou až na 5. místo, kdo by to čekal? :) Tento part vyšel tak brzo, protože ve hře jsem trochu napřed :)
Reakce na komentáře:[/size] To Spotty: Táhne, táhne... Letos se mu opravdu daří :) 2. místo už asi nepůjde, ale musím dohnat třetího, jestli si chci zahrát LM :) Děkuji za komentář!
To Micovinho: Děkuji za pochvalu, ano dá to práci, ale zase to není až tak převratné, protože když mám šablonu, tak to jde lehce :) Postihla mě slušná krize a dohánět to bude velmi těžké :) Přes Marseille jsem skutečně přešel, ale Real bude tvrdší oříšek :) Děkuji za komentář![/align][/font]
Obrázek

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #20

100
V šalke :D Jsi dokázal vybudovat solidní velkoklub :) Ač tedy poslední sezónu svoji kvalitu v lize příliš neprokazuješ .. na druhou stranu jsi ve čtvrtfinále LM a třeba si poradíš i s realem když to nejde v lize ... Höwedese sis měl nechat aby u tebe ukončil kariéru :)

Jinak jak dlouho ti trvá part? Fascinuje mě jak vysokou laťku zpracování deníku si udržuješ :)
Zamčeno

Zpět na „Síň slávy“