Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #20

101
Ty jedeš :D..zase jsem nestihl part :D..každopádně forma poslední dobou pokulhává :search:..zpět k LM, skupinu jsi zvládl v pohodě..a Marseille v osmifinále teda slušný drama v prvním zápase :-X..ten konec se ti vydařil parádně :D..doma sice jen plichta, ale když to stačí, proč ne :)..s Realem to ale v dalším kole nebude žádná prdel :no:..no bude to těžký v lize, ale věřim, že alespoň LM ukopeš, GL! :)

102
Tak koukám krize sedla i na tebe :pardon: nicméně na 3. místo zajišťující LM se to ještě dá vytáhnout ;) v LM těžký soupeř, ale když zrovna budeš mít den tak i nabubřenci budou k poražení :D Ke konci se to trochu zvedlo, tak snad to bude pokračovat :)

Jinak mě překvapuje jak ti válí Barkley - podle mě tě v tomhle období zachraňuje od ještě větších problémů ;) Donis taky vyrostl v dobrej kanon :)
Životní vzor? Phillip Lahm.

103
Trochu si stratil formu ale stále verím, že to zvládneš otočiť a tú LM vybojuješ, predsalen tá strata na 3. nie je najväčšia. Proti Realu tomu ale moc neverím :pardon: a možno ti práve pomôže ak sa budeš môcť sústrediť len na ligu. Keby som na mieste manažéra OM v tom prvom zápase tak to asi ragequitnem :D

Guardiola do City? Niekedy ma udivuje aká je tá hra realistická :D
„It is better to fail aiming high than to succeed aiming low.“ Bill Nicholson

104
Po letech na tebe přišla krize, ztráta na třetí místo není ještě nijak závratná, proto si myslím že nakonec tu Ligu Mistru urveš :) Real pro tebe bude asi konečná, přece jenom kvalita i peníze jsou na jejich straně ;)

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #21

106
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Fantazie!!! Od dalšího partu bych chtěl deník trošku oživit, tak prosím pište návrhy, kde by se dalo něco vylepšit! :)
Chci kompletně udělat novou grafiku!
:klobouk: Děkuji za sledovanost a komentáře, velmi si toho vážím :klobouk:[/align][/size][/i]
Reakce na komentáře:[/size] To Agwan: Stále buduju, ale k velkoklubu to má opravdu blízko :)Höwedese mi je opravdu líto, ale on opravdu chtěl jít :search: Myslím, že o tom jak dlouho mi trvá part jsem ti psal v chatu :) Děkuji za komentář!
To Mattew: Tenhle part snad stihneš :D Prdel to nebyla, ale hlavní bylo, že jsem venku nedostal kanonádu, takže mi prohra o jednu branku nakonec stačila k postupu :) LM jsem ukopal nakonec i díky LM a nemusím aspoň hrát předkolo, ale jdu rovnou do skupiny :) Děkuji za komentář!
To StaWid37: Sedla, ale už je daleko pryč :) S Realem jsi měl pravdu, měl jsem svůj den a proto jsem je také vyřadil :) Barkley je výborní, ale momentálně spíše střídající hráč, ale svoje si odvede :) Avdijaj pálil :killer: Doufám, že mu to bude takhle pokračovat :D Děkuji za komentář!
To Micovinho: Otočil, i když v některých zápasech jsem měl opravdu kliku :) V tu remízu v Marseille jsem opravdu už ani nečekal, kdyby to bylo naopak, tak bych potom FMko asi týden nezapl :D Děkuji za komentář!
To Spotty: Urval, Madrid nakonec konečný nebyl, ale vítězství jsem nečekal :) Děkuji za komentář!
To willi: Myslím, že opravdu vybral, teď se mě drželo štěstí a to třetí místo jsem opravdu uhrál :) Děkuji za komentář![/align][/font]
Obrázek

107
Liga majstrov :potlesk: :potlesk: :potlesk: Pekne si to ovládol. Škoda tej zimy v lige, kedy si mal dosť krízu, tak ti ani tá skvelá jazda na konci sezóny nepomohla k titulu. Ale asi nemôžeš byť sklamaný, dá sa to považovať za úspešnú sezónu. Páči sa mi, že máš väčšinu tímu Nemcov, ale dalo by sa to ešte vylepšiť :yes: Držím palce :potlesk:
1. FCN & ayoz

Prvotná registrácia: 6. decembra 2010 ako AndrejBB (2010-15)

109
Tak krize už je záležitostí pro kronikáře jak by pravil klasik v Arsenal TV :D neskutečně jsi se zvedl a odnesly to i týmy jako Bayern, Leverkusen, Real a korupčníci z Juve :potlesk: a výhra v LM je pořádně velká třešnička na dortu :yes:

Soukromý bod navíc máš za to, že jsi nedal BVB :D Stíhací jízda nakonec parádní a málem to stačilo i na druhé místo :) Ofenziva tažená Donisem a Brandtem střílí jak utržená ze řetězu, tak snad to vydrží :) Příští sezonu udržet stabilnější výkonnost a bude z toho titul :yes: Jsem zvědav jestli se budou konat nějaký velký šachy v kádru :search:

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #22

110
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Chtěl bych vědět váš názor, jak se vám změna zamlouvá, tak se prosím vyjádřete :)
:klobouk: Děkuji za sledovanost a komentáře, velmi si toho vážím :klobouk:[/align][/size][/i]
Reakce na komentáře:[/size] To ayoz: Tam byla krize no, jinak z toho klidně mohl být titul :) Považuji jí určitě za úspěšnou, to máš pravdu :yes: A kde by se to dalo ještě vylepšit? :secret: Myslím, že jich mám dost a na trhu nejsou žádný kvalitní dostupný :) Děkuji za komentář!
To StaWid37: Krize je už určitě pryč a vracet by se už vůbec nemusela :D Takhle by to šlo...:) Jsem rád, že jsem ti udělal i tímhle radost, ale letos chci Borussii rozhodně porazit :vrr: Měl jsem opravdu velký přestupový rozpočet, ale na trhu nebyl žádný dostupný hráč, který by se mi hodil :) Děkuji za komentář!
To Spotty: Kádr jsem udržel pospolu, což je dobře :) O hráče byl sice velký zájem, ale nehodlal jsem prodávat :) Děkuji za komentář![/align][/font]
Obrázek

111
:-X Tú LM som vážne nečakal :potlesk: navyše si sa dokázal vrátiť hore aj v lige, aj keď to v konečnom dôsledku nehralo rolu. Gratulujem aj k Super Cupu :) teraz ešte tie Majstrovstvá sveta klubov, ale to by nemal byť problém.
Výmena Sule + 20M za Mammanu je podla mňa skvelý obchod :thumbsup: aj keď by som čakal, že za tie peniaze skúsiš ešte niekoho priviesť. Na druhú stranu máš dosť široký káder, takže sa aj trochu čudujem, že sa ti darí držať ten tím bez konfliktov.

PS: Je aj u teba Goretzka tak často zranený alebo robím niekde chybu ja?
„It is better to fail aiming high than to succeed aiming low.“ Bill Nicholson

112
53 milionů za Mammanu je slušnej obchod ;) Líbí se mi, že jsi zběsile neposiloval za peníze z Ligy Mistrů. Skvělá příprava, což jsi potvrdil v Superpoháru. Udělal jsi teda ze Schalke pořádnej velkoklub :yes:

113
Tak nejdřív obchody - finančně slušná výměna Süleho za Mammanu, i když já bych Nicklase nebral tuším kvůli nízké koncentraci :D ale třeba se v něm zase pletu :D Jinak klid, což nemusí být na škodu :)

Příprava prostě lambáda, povinná výhra v poháru, ale to co jste s Devils předvedli v Supercupu :fan: to muselo být něco na nervy :D
Jo jinak u mě Breitenreitera vyhodili, ale ty se asi budeš držet líp :D GL :yes:

114
se Schalke jsi dokázal neuvěřitelné věci (hlavně ta Liga mistrů samozřejmě, to máš můj respekt, ale cenná je i Bundesliga, kde je to přes Bayern strašně těžké, a Super Cup, protože anglické týmy jsou velmi silné), k tomu jenom :klobouk: a uznání si zasloužíš i tou prací na deníku samotném, vypadá to perfektně a dle mého nejlépe na fóru 8-)

kádr máš perfektní - pouze dva třicátníci, hodně Němců (Süle a Brandt & Volland - moje trojka z loňského působení v Leveru, neskuteční ďáblové), sympatičtí cizinci (hlavně oba dva Silvové a Mammana, který je už FM klasikou), daří se ti držet borce jako Meyer, Goretzka a Sané, co víc si přát :) přeji hodně štěstí do dalších bojů :potlesk:

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #23

115
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Nahráno jsem měl dlouho, ale skolila mě nemoc, proto part až dnes! :)
Ještě bych chtěl připomenout, že Rösner si podruhé v kariéře zlomil nohu, takže bude chybět několik měsíců! :(
REAKCE NA KOMENTÁŘE:[/size] To Micovinho: Děkuji za komentář! :) Možná někoho přivedu v lednu, mám tam jedno jméno, ale ještě nevím jestli přijde :) Pár konfliktů už bylo, ale víceméně mám bezproblémové mužstvo :) Asi někde robíš chybu ty, protože u mě vůbec, jak jsem ti psal :yes: Možná ho zmrvili v Schalke, než sis ho koupil :D
To Spotty: Je slušnej, protože Mammana nepodával výkony, které bych chtěl, takže luxusní nabídka :) Děkuji za komentář!
To StaWid37: Já jsem chtěl Süleho už dlouho, vlastně od začátku hry, protože je němec :yes: Podává dobré výkony, takže mohu být spokojený :) Nervy to byli a pořádné :D Už jsem ani nečekal že vyhraju, ale tým umí závěry utkání :) Je se držím lépe, protože nehraju tak jako on :D Děkuji za komentář!
To Pajinos: Děkuji, nejlépe bych neřekl, pořád je tu spousta dobrých deníků lepších než mám já a mezi ně patří i tvůj kancl :) ale děkuji za pochvalu :) Německý tým musí mít Němce, také nemám rád cizáky, vyjímkou byl snad jen Barkley, kterého jsem bral díky nízké ceně :yes: ďáblové to jsou, jinak bych je už v týmu neměl :D Děkuji za komentář![/font]

TIPOVAČKA NA ZÁVĚR:[/align][/size][/font]
Tipujte přesný výsledek zápasu s Dortmundem!
Obrázek

116
Skvelý začiatok , teraz len udržať formu a bude to vysnívaná sezona :yahoo: ... ale hľadal som Rosnera v zostave v každom zápase , sledoval som ho aj v štatistikách tímu a nebol tam , tak som to kvôli nemu ešte raz prešiel a čudoval som sa :D až potom som si všimol komentár o jeho zranení , škoda ho .... Verím že udržíš formu takže vyhráš s BVB 2:0 .. goly Avdijaj a nová posila LFC Matip :)

117
Po 10 kolech mít náskok 7 bodů na Bayern je hodně luxusní start ;) Ale co ten debakl Wolfsburgu ? :-P V Lize Mistrů si jdeš pro postup ale United ještě budou kousat o to první místo :) Avdijaj podává výborný výkony, budu přemýšlet, že si ho koupím :D

119
Moc se mi líbí grafické zpracování máš to luxusně udělané ..Huntelar je rebel odehraje pár sezón a pak vždy odejde ale uděla hodně dobré výsledky.. Jedeš jako Ďábel tak GL at ti to vyjde.. V Německu je Schalke pro mě srdcovka od té doby co tam byl Raul Gonzales Blanco -> btw. nechces ho přivést jako člena trenerského týmu :D (vím no nějak jsem ho nemohl najit v FM :/ ). Jinak luxusní deník :) :klobouk:
Obrázek

Návrat mezi Elitu ----> FC Baník Ostrava<----

Manažerská kancelář

http://fmseries.cz/viewtopic.php?f=227&t=7177

120
Čo ti k tomuto mám napísať? Ešteže tam ej ten zápas s Interom, inak by to bola úplná nuda :D Ale nie, super výsledky, ideš si po titul, ťažko niečo dodať :potlesk:
1. FCN & ayoz

Prvotná registrácia: 6. decembra 2010 ako AndrejBB (2010-15)
Zamčeno

Zpět na „Síň slávy“