Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #23

121
Tak zpětně gratulace k Lize Mistrů, delší dobu jsem tu nebyl, tak jsem zmeškal nějakej ten part..ale ta LM? to je boží úspěch se Schalke :-X :potlesk:..a letos v lize to je jízda jak kráva :D..neskutečný :potlesk:..jdeš si pro titul a ani ten Bayern tě moc nemusí zajímat :D..v LM máš těžkou skupinu, ale zatím válíš taky skvěle :potlesk:..takže zatim super a jen ať to vydrží! :potlesk:

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #24

122
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Pořád nejsem na 100% fit, tak snad to bude lepší...:)
Jediný kdo tipoval byl slovan5ista, který správně určil výhru Schalke, ale přesný výsledek neuhádl, teď doufám ve větší reakci, tipujte! :)
:klobouk: Děkuji za sledovanost a komentáře, velmi si toho vážím :klobouk:[/align][/size][/i]
REAKCE NA KOMENTÁŘE:[/size] To slovan5ista: Děkuji za komentář! :) Také jsem na něho úplně zapomněl, proto to není napsaný výše v přehledu, škoda ho :) Borussii jsem nasázel branek více, ale byl jsi blízko :)
To Spotty: Promiň, ale tenhle Wolfsburg je prostě marnej, upřímně jsem ten debakl čekal a mohlo to být pro ně i horší :D Donis pálí neskutečně, skvělí střelec, mohu jenom doporučit :) Děkuji za komentář!
To napp: Děkuji, neustále se snažím zlepšovat, jak po stránce grafické, tak herní :) Děkuji za komentář!
To turalu: Děkuji, že se ti zpracování líbí, budu se snažit dále :) Raúla jsem hledal, když jsi mi o něm napsal zde a ve hře ho také nemám, do realizačního týmu jsem chtěl Huntelaara, ale ten odešel do důchodu, takže nejbližšími jsou Höwedes a Fährmann, až skončí :) Děkuji za komentář!
To ayoz: Byla by jenom zelená 8-) Škoda že ten zápas s Interem nevyšel :D ale jinak děkuji za komentář!
To Mattew: Měl jsem prostě kliku :D Obhájit to bude těžké, ale snad dojdu daleko :) Náskok v lize mám opravdu obrovský, nevím co by se muselo stát, aby jsem nezískal titul...:D Děkuji za komentář![/font]

TIPOVAČKA NA ZÁVĚR:[/align][/size][/font]
Tipujte hráče, který nás v lednu opustí!

N: Hráč často hraje v základní sestavě
Obrázek

123
Tak v lize pořád paráda, 8 bodů náskok to je krásnej komfort :potlesk:..ale nejvíc zamrzí určitě MS klubů, tam se čekal titul, bohužel jsi nezvládl už semifinále :search:..no nezbývá než zase vyhrát LM a za rok to napravit :vrr:..skupinu jsi zvládl skvěle a Valencie v osmifinále je schůdný soupeř :yes:..to samé Werder v poháru :)..tak gl! :)

a tipuju toho Eriksena :yes:

124
Výborné výsledky :potlesk: s výnimkou CWC, Tigres je určite tím ktorý by si mal porážať. Ligu už máš viacmenej vyhratú ak nepríde nejaká katastrofa ako, že by sa ti zranila polka tímu. Cez Valenciu podľa mňa prejdeš a môžeš ísť v LM opäť ďaleko.
Odíde podla mňa Brandt :)
„It is better to fail aiming high than to succeed aiming low.“ Bill Nicholson

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #25

126
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Odpověď byla Eriksen, takže správně trefil Mattew :potlesk:
:klobouk: Děkuji za sledovanost a komentáře, velmi si toho vážím :klobouk:[/align][/size][/i]
REAKCE NA KOMENTÁŘE:[/size] To Micovinho: Měl, ale nevím čím to bylo :search: vybrali jsme si špatný den :D Real Madrid nevykoupil Brandta, takže zůstal u mě :) Děkuji za komentář!
To ayoz: Zatím mě to baví a příští sezona bude též za Schalke, poté možná přesun dále :yes: Děkuji za komentář!
To Mattew: V lize to je pořád paráda, v LM by jsem také mohl dojít dále, přeci jenom s Manchesterem mi to jde :D Werder vyřazen, teď mě čeká Hertha, takže bych jsi mohl konečně zahrát také finále poháru :D Eriksen měl ve smlouvě výkupní klauzuli, proto odešel, ale tvůj tip vyšel :potlesk: Děkuji za komentář![/font]
Obrázek

127
Tak teda hodím koment. Musím říct, že se mi hodně líbí grafika tvého deníku, vypadá to fakt pěkně a dobře se všechno čte. Taky se mi hodně líbí tvůj mančaft, máš ho super poskládaný, to musí být radost trénovat. Co se týče výsledků tak v BL nemáš větší konkurenci, škoda jen toho hrůzostrašného výpadku s Kolínem a remízou s Leipzigem, ale to se někdy stává. V LM zatím postupuješ bez větších problémů, United je určitě hratelný soupeř, snad se z toho tví hráči nepose*ou. Btw. Firmino je skvělá posila, povedený nákup. :thumbsup:
Obrázek

128
Pokračuješ v krasojízdě 8-)..když pominu teda ten výpadek s Kolínem :D..jinak ale pořád paráda :potlesk:..přes Vale jsi prošel v pohodě a United, to bude zajímavý, ale určitě na ně máš :yes:..v lize pořád na pohodu, s Bayernem sis poradil, takže sis je hezky udržel na odstup :yes:..v poháru Herthu musíš porazit, do finále to máš krásně vydlážděný :)..a jsem rád, že jsem trefil Eriksena 8-)..navíc na odchodech si pěkně vyrejžoval :ok:..a Firmino okej, řekl bych, že může pomoct :yes:

129
Sice můj první komentář ale pravidelně deník sleduju. Vodíš si celou BL parádně a stejně tak i LM, ze Schalke si udělal dokonale namazanej stroj. Občasnýmu zaváhaní viz zápas s Kolínem se nevyhnem nikdo. Líbí se mi jak pravidelně střídáš gólmany a přesto jsou výsledky pořád výborný. :thumbsup: Grafika taky skvělá ale v tomhle sem amatér, takže ohodní líp ostatní. Ale zatím skvělá kariéra, jen tak dál a už teď se těším pokud po další sezoně změníš klub :ok: Firmino za takovou cenu je taky parádní :potlesk:

130
Neskutečný, jak se s tím sereš :klobouk: :klobouk: Navíc máš i skvělý výsledky, takže je to radost sledovat. Na posledních odchodech jsi hodně vydělal a třeba Firmino je super náhrada. Alonso (gener) vypadá taky jako budoucí tahoun. A titul už máš doma 8-)

Goretzka má kromě rohů všechny atributy nad 10 :-X

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #26

131
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Opět trošku delší part, tak doufám, že vás to neodradí od čtení :)
Poprosil bych vás, aby jste volili v anketě :)
REAKCE NA KOMENTÁŘE:[/size] To Riokai: Děkuji za pochvalu grafiky, aspoň vím, že mám pokračovat, když se to líbí :) Je to radost trénovat to máš pravdu :) United jsem vyřadil, ale City bylo nad moje síly... no spíše Agüero :D Děkuji za komentář!
To Mattew: Na ně jsem měl, ale bohužel mi byl nalosován další celek z Manchesteru :D Bayern mi letos nepřijde jako extra dobrý soupeř, i když vyhráli LM :D Firmino pomohl, ale chci od něj více :) Děkuji za komentář!
To bergy: Cením si toho, že jsi ho směroval zrovna mě :) A také jsem rád, že sleduješ :) Brankáře občas vystřídám, aby jsi nikdo nestěžoval, jinak jedničkou je Horn :) Záleží na anketě jestli změním klub :) Firminovi končila letos smlouva, ale já jsem ho chtěl mít už v lednu a tolik chtěl Liverpool :) Děkuji za komentář!
To Nycklick: Alonso je určitě dobrej hráč, jsem zvědav, kam se posune za pát let :) Titul jsem samozřejmě vybojoval :D Jinak Goretzka je neskutečný zvíře 8-) I když mu teď klesly přímé kopy na 10, takže už jenom tyhle dva atributy :) Děkuji za komentář![/font]
Obrázek

133
Tak prvne gratulace k titulu v lize a vitezstvi v poharu :potlesk:...Bundesligu si ovladl neskutecne :-X...pohar si ubojoval, ale na to se historie nepta, trofej je doma :yes:..v LM hektickej postup pres MU, ale dals to :D..se City uz horší, tam v odvete nebylo o cem, bohuzel :search:..co se tyce tvoji budoucnosti, tak u me je to 50 na 50..budu rad kdyz zustanes, nebo i kdyz pujdes jinam :yes:..takze at dam hlas cemukoliv, beru oboje :yes:

134
Tak gratulace k titulu a pokalu, paráda! Škoda semifinále se shitty, ale jak se říká, obhájit je těžší než vyhrát poprvé. Co se týče hráčů, tak Goretzka s Avdijajem, to jsou hovádka, ti tě neskutečně táhnou :potlesk: Akorát by mě zajímalo, co se stalo s Firminem, tipuju, že brečel že nehraje což?
Každopádně jsem zvědavý na další sezónu, mohl bys vyhrát triple a přesunout se jinam, třeba do nějaké nižší ligy :vrr:
Obrázek

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #27

136
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/align]
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Omlouvám se, ale nechtělo se mi psát korejská jména, proto pouze ten screen :D
Tak anketa vypadá celkem jasně, ale ještě můžete hlasovat :)
REAKCE NA KOMENTÁŘE:[/size] To BretaCZ: Děkuji za komentář! :) Motivaci určitě neztratím, jak v novém klubu, tak i kdybych měl pokračovat za Schalke :)
To Mattew: Díky, díky, možná jsem měl v lize trochu kliku :D Výkon proti City mě zklamal, ale co se dá dělat, snad to letos napravím :)
To Riokai: Děkuji, obhajoba je právě neskutečně těžká, ale lákavá :D Goretzka je nejlepší hráč, co jsem kdy trénoval, opravdu si nepamatuji lepšího hráče, kterého bych dostal na takovou úroveň :) Firmino brečel, tak jsem to musel nějak zamaskovat :vv: Do nižší asi... no celkem určitě nepůjdu, ale nechci brát tým na top úrovni, opravdu ještě nevím :)
To napp: Díky, kvalitní jsou a ne málo :) anketa vypadá jasně, takže se tak asi stane :)[/font]
Obrázek

137
Bundesligu jsi obhájil ve velkém stylu, nakonec jsi po dramatu urval i pohár a v Lize mistrů škoda toho vypadnutí těsně před branami, ale holt anglické celky se musí dostat dál, sám to dobře znám :wall: a do dalšího ročníku jsi vstoupil taky dobře díky triumfu v superpoháru nad Bayernem :potlesk: před tvými výkony nezbývá, než smeknout

jinak v anketě jsem hlasoval pro setrvání v Schalke - inu proč odcházet od tak našlapané mašiny :) navíc si představ tu práci, kdybys musel předělávat tu vynikající grafiku - to bys u toho strávil týden :D ale tak je to na tobě, budu sledovat i po případném odchodu - pokud si samozřejmě nevybereš Real nebo něco takového :P

138
Tak trofej hned hned na začátku sezony, to potěší, cg! :potlesk:..zároveň klidnej postup v poháru :yes:..překvapilo mě, že jsi nikoho nepřivedl, ale tim neřikám, že je to špatně :D..nakonec se to může ukázat jako správnej krok :)..tak gl do sezony :potlesk:

139
Moc peknej denik. Graficky i vysledkove. Sleduji jej.

Porad se s tymem pohybujes na prednich mistech, ale cos dokazal v posledni sezone je moc pekne, takhle o parnik ujet Bayernu je skvele. LM se ti uz take povedla vyhrat. Ale i tak bych v Schalke zustal a zkusil udelat dvojrok snu, kdy obhajis a vyhrajes vse.
velký piňďour

140
zo Schalke si urobil neskutočnú mašinu čo dokazujú aj získane trofeje ... ten tím je skvelo poskladaný, za to palec hore :potlesk: :thumbsup: v ankete som hlasoval za odchod z klubu, pretože si myslím, že so Schalke sa už nemáš kde posunúť :) ... je to však tvoja voľba a nech sa rozhodneš akokoľvek tento denník budem určite sledovať :) GL :)
Zamčeno

Zpět na „Síň slávy“