Návrat mezi Elitu ----> FC Baník Ostrava<---- (New Part #9) 31.7 2016

1
Obrázek
Baník Ostrava jedna z největších ikon v českém fotbale. Založený je roku 1922 jako SK Slezká Ostrava. Aktuálně hraje v azylu na Městském Stadionu ve Vítkovicích. S příchodem nového majitele pana Šafarčíka kde hodně lidí myslelo že to s klubem myslí upřímně a společnými silami ho vytáhli nejednou ze sestupu do druhé ligy se "stabilizovaný" a ekonomický "silný" klub potácí na dně tabulky a s dluhama... Odešli velké ikony jako Svěrkoš, Baroš. Mnoho mladých hráčů odešlo za úplný pakatel toho co mohli dostat. A proto fanoušci tuto velkou lež prokoukli a zahájili bojkot všeho co šlo ..a právem ....za účelem aby byl Baník co nejvíc transparentní a aby se vyměnilo vedení v čele s panem Šafarčíkem a jeho známými co fotbalu vůbec nerozumí.

V tuto chvíli nastupuji já abych baník stabilizoval, udržel v první lize a aby bojkot přestal a Baník podporoval pověstný Dvanáctý hráč na hřišti v podobě fanoušků.

Mé cíle jsou :
  • Udržení v první lize do 8 místa
  • Udržení největších ikon a talentů týmu
  • Stabilizace financí a nákup pár posil
Naposledy upravil(a) turalu dne 31 črc 2016, 10:40, celkem upraveno 8 x.
Obrázek

Návrat mezi Elitu ----> FC Baník Ostrava<----

Manažerská kancelář

http://fmseries.cz/viewtopic.php?f=227&t=7177

Re: Návrat mezi Elitu ----> FC Baník Ostrava<----#1

2
Obrázek

Přestupy[/color]
Do nové sezóny jsme vstoupili hledáním posil, jak v kádru tak i v realizačním týmu kde byli největší nedostatky. Z našeho omezeného rozpočtu kolem 7 mil.kč se nám podařilo podepsat dva zkušené hráče kteří by měli mladý tým vyztužit svou zkušeností. Podařilo se mi taky podepsat jednoho mladíka, který vypadá dost slibně a beru ho jako příslib do budoucna.
Obrázek
Nevidíte zatím žádné odchody. Jsou plánované, chtěl bych se rozloučit s pár hráči, abych mohl přivést ještě nějaké posily. Největším otazníkem je zatím brankář Pavlenka. Skvělý hráč,který má smlouvu pouze na 1 rok a nechce podepsat novou. Zkouším na něj různé metody,takže teď je za přemrštěnou cenu na přestupovém trhu. Pokuď si to nerozmyslí prodám ho i když to bude velká škoda. Nemůžu si dovolit, aby odešel za úplný pakatel po konci smlouvy.

Příprava před sezónou[/color]
Obrázek
Příprava probíhala celkem podle přestav ale u některých zápasu to nebylo ono. Účel je získat sebevědomí a trošku lepší morálku v mužstvu.

První zápas s B-týmem jsem dal celou střídačku k dispozici pro B-tým, abych je všechny rozehrál proto tak těsná výhra. Škoda jen za tu remízu z Rapidem. Měli jsme navrch a celkem dost tutovek, které jsme spálili.

Taktika[/color]
Obrázek
Snažím se hrát rychlý fotbal po křídlech s centrama na dva útočníky. Defenzivního záložníka mám kvůli dalšímu zápasu s Jabloncem, mají silný střed. Jinak hraji na dva Střední záložníky.

Další part přidám v půlce sezóny uvidíme jak se to vyvrbí s Gólmanem Pavlenkou.

Děkuji za pozornost

PS:Píši kancelář poprvé, takže kdybyste měli nějaké připomínky tak mi napište pod příspěvek
Obrázek

Manažerská kancelář

Re: Návrat mezi Elitu ----> FC Baník Ostrava<----

3
Chybí mi tu screeny těch posil, co si přivedl. Jinak zatím není moc co hodnotit. Přípravu si zvládl slušně (jenom si hrál s Austrií a ne Rapidem :) ), i když si teda v každém zápase inkasoval, což by v lize mohl být problém.

Jenom taková rada - pokud chceš změnit taktiku na určitého soupeře, je lepší to udělat až těsně před zápasem, kdy dáváš týmový rozhovor, protože jinak si zbytečně ničíš znalost taktiky, kterou už si měl naučenou. Případně můžeš vytvořit novou taktiku, kde budeš mít DM a SZ (a nechat ji tým učit) a druhou mít standardní se dvěma SZ.

Re: Návrat mezi Elitu ----> FC Baník Ostrava<----#2

6
Obrázek
První polovina sezóny aneb Stabilizace klubu[/color]

Zdravím všechny čtenáře mé malé kanceláře . Rád bych vám nastínil první polovinu mé sezóny s Baníkem Ostrava.
Bohužel nestíhám přidávat party tak často jak jiní uživatelé, protože mi dává zabrat hodně času práce a žena, ale i tak přeji pěkné čtení .

Všechny určitě zajímá jak dopadl náš nejdůležitější hráč gólman Pavlenka. Zkoušel jsem na něho všelijaké fígle od poslání za přemrštěnou cenu na trh až po udělení kapitánství. Ale bohužel nepodařilo se podepsat novou smlouvu a proto jsem se zařídil podle sebe. Pavlenka byl umístěn na přestup dokuď ještě má trochu ceny a klub by z toho něco měl. Nakonec jsem z něho vytřískal co nejvíc a odešel do SCHALKE 04 za cca 48 miliónů Kč. Samo sebou hodně to mému bídnému rozpočtu pomohlo tak jsem si mohl dovolit posílit své řady o dvě posily a to náhradu za Pavlenku a to gólmana liberce Lukas Hrossa a talenta českých Budějovic Zdeňka Linharta. Ke konci přestupového okna jsem přivedl ještě dva hráče a ty popíšu níže

Přestupy[/color]
Obrázek
Jak jsem psal výše Pavlenka byl teda prodán a přišli dvě nové tváře. Bohužel zatím nebylo dostatek financí shánět nějakou hvězdnou posilu. Hrosso byl koupen za hubičku(za cca 2,7 milionu Kč) a já jsem potřeboval nějakou stabilitu v klubu protože Šrom to byla díra na druhou.
Lukáš Hrosso
Obrázek
Druhou posilu jsem si vyhlídl talenta Zdeňka Linharta z Českých Budějovic. Potřeboval jsem nějakou náhradu za Narhta a Červenku kdyby se někdo z nich zranil. Koupil jsem ho za cca 9,25 milionu kč. Bohužel ze méně ho nechtěli pustit tak doufám že se mi ta investice vrátí. Mimochodem obě posily se hodně osvědčili hlavně Linhart tomu se vedlo velmi dobře.
Zdeněk Linhart
Obrázek
Třetí posilou se stal zkušený obránce Jakub Štochl který přestoupil s Vlašimi za cca 9 miliónu kč a na hostovačku přestoupil talentovaný Jan Šišler z Mladé Boleslavi.
Jakub Štochl
Obrázek
Jan Šišler
Obrázek
Dále přikládám jak jsem slíbil posily a jejich karty ze začátku přípravy a to :
Jiří Funda talent z Českých Budějovic
Obrázek
Jiří Jarošík Internacionál a zkušenost v obraně
Obrázek
Lukáš Bajer Zkušený záložník
Obrázek

První liga[/color]
Obrázek

První zápasy pro nás znamenaly velkou studenou sprchu. První zápas prohra s Jabloncem a pak jenom remíza s Sigmou. Pak jsme se začínali výkonově zvedat a vyhráli jsme nad Slávii. Zápas se Spartou jsme dostali velký výprask, ale bylo to tím že chytal gólman Šrom a Pavlenka už v klubu nebyl, protože podepsal den předtím smlouvu v Schalke. Takže liga se nám celkem povedla a můžeme být hodně spokojení. Záchrana je na dosah teď mám cíl pohár a nejlépe umístění ve středu tabulky.
Obrázek

Taktika [/color]
[tabs][tabs:Široká hra ]
Obrázek
[tabs:4-4-2 hra ]
Obrázek
[tabs:Úzká hra ]
Obrázek
[/tabs]

Mám 3 taktiky. Jsou připravené pro různé soupeře tak, abych mohl hrát široce nebo úzce. Nejčastěji hraji útočnou taktiku přes křídla a centrované míče do vápna kde si nabíhají hráči a střílí. Níže moje nejvíc využívané taktiky.
Největší sranda je, že góly dostávám taky po centrech a nevím jak se s tím mám vypořádat. Kdyby někdo věděl jak dostávat méně gólu z centrů po křídle, ať napíše do komentářů, rád si jeho radu vyslechnu.
Obrázek

Na závěr přikládám screen jednoho klíčového hráče který má pro mě aktuálně největší cenu a myslím že když odejde bude z něho balík. Samo sebou chci ho udržet co nejdéle ale má se mnou smlouvu na 3 roky tak uvidíme. Jeho jméno je Derrick Mensah
Obrázek
Obrázek

Další part bude na konci sezóny. Čeká nás dlouhá cesta ale věřím že ji zvládneme.
Děkuji za pozornost

PS:Píši kancelář poprvé, takže kdybyste měli nějaké připomínky tak mi napište pod příspěvek
Obrázek

Manažerská kancelář

7
Pavlenka je pro manažery Baníku spolu s financema největší problém :D jednou jsem si taky zkusil dát hru za baník a jestli se mi podaří ho prodat :D asi po 3 měsících se mi to povedlo do Newcastlu za 40M s bonusama + hostováním do konce sezóny ale myslím že jsi na tom lépe :D
výsledky máš zajímavý je určitě škoda když porazíš plzen nebo liberec tak potom ztratit s bohemkou nebo jihlavou ale vyhrávat přece nemůžeš furt :D
koho si měl v hledáčku místo Hrošša do brány?

8
Nechápu právě tu motivaci, proti silným to zvládají velmi dobře a proti slabším hrajou jak ponocní . Viz s Varnsdorfem jsem jen tak tak vyhrál dokonce to byla haluz. Hráli moc dobře.Proto ty výsledky jak na houpačce... Ohledně Gólmana jsem měl vyhlídnutého Ondřeje Koláře luxusní talent. Bohužel na něj nezbyly peníze .. Chtěli kolem 20 Milionu kč. Jinak celkem se mi líbil Milan Hec ze Slovácka ale raději bych toho Ondřeje. :yes:
Obrázek

Manažerská kancelář

Re: Návrat mezi Elitu ----> FC Baník Ostrava<----#3

9
Obrázek
Druhá polovina první sezóny aneb útok na poháry [/color]

Zdravím všechny čtenáře mé malé kanceláře . Rád bych vám nastínil druhou polovinu mé sezóny s Baníkem Ostrava.
Bohužel nestíhám přidávat party tak často jak jiní uživatelé, protože mi dává zabrat hodně času práce a žena, ale i tak přeji pěkné čtení .

Do druhé poloviny sezóny jsme vstoupili s odhodláním udržet se ve středu tabulky a navíc dojít pro titul v Mol Cupu. Odhodlání bylo velké a proto jsme trochu posílili tým: Přišel na hostování do konce sezóny Vojtěch Kubista z Mladé Boleslavi. Bohužel víc hráčů jsem si nemohl dovolit protože finance našeho klubu jsou na strašné úrovni. Proto už nezbyly na posily žádné peníze. Chtěl jsem s tímto týmem počkat co nejdéle pokud nepřijde nějaká dobrá nabídka na nějakého hráče, takže jsem se svým týmem hodně spokojen.
Mol Cup[/color]
Obrázek
V domácím poháru jsme proklouzli hladce, až v semifinále kde jsme dostali Slovan Liberec. Hodně jsme ztráceli jak herně tak i góly takže nakonec jsme se štěstím postoupili do finále o góly na hřišti soupeře.
Ve finále nás čekal Jablonec. Byla velká šance, že bychom mohli vyhrát naši první trofej. Na Jablonec naštěstí umím hrát, takže jsme vyhráli o gól. Sen o první trofeji za dlouhá léta se naplnil. Tím jsme si zajistili kvalifikaci do poháru Uefa .
První liga[/color]
Obrázek
V lize se nám podařilo vše na co jsme šáhli. Jen z několika slabými kluby jsme ztratili body, ale zas s favority se naše mužstvo dokázalo nabudit. Například Plzeň kde jsme remizovali, nebo jeden z posledních zápasů s Teplicemi kde jsme je přejeli 4:1. Naštěstí se nám podařilo udržet 4 místo a postoupili jsme do Poháru Uefa. Tam nás čekal velmi těžký los a to Galatasaray SK. Velmi těžký soupeř, budeme se snažit uhrát co nejlepší výsledek.
Shrnutí Sezóny[/color]

+ Výhra v Mol Cupu
+ Výborné umístění v lize - 4 místo
+ Posily v týmu

- Finance
- Neprodloužení smluv hostujícím hráčům (ŠIŠLER,KUBISTA), kvůli špatným financím

Začátek Druhé Sezóny [/color]
Obrázek

Do začátku druhé sezony za Baník Ostrava jsme stáli před těžkou otázkou a to koho prodat. Bohužel finance byly špatné a nezbývalo už vůbec na nic. Dokonce mi předseda i jednou snížil podíl z prodaných hráčů na 0% což jsem zůstal jak opařený. Naštěstí po prodeji dvou slabších hráčů za cca 3Miliony(1,85M+1,25M) se to zvedlo na 30%.

Přestupy [/color]
Obrázek
Odchody [/color]

Odešli 3hráči a hodně hráčů jsem poslal na hostování ať snížím trochu platovou zátěž klubu.

Největší odchod jsem uzavřel pro dva hráče:

Azevedo- Výborný křídelní hráč který neměl u mě moc využití protože na jeho pozici hrál nejčastěji Kukec nebo Mičola. Přišla dobrá nabídka za 12M tak sem neváhal.

Martin ŠTOCHL- Obránce se stal pilířem obrany a odehrál skoro celou sezónu koupil jsem ho za 11M teď byl prodán za 17M+bonusy
Příchody[/color]

[tabs][tabs: Michal Frydrych]
Obrázek
[tabs: Petar Djurickovic]
Obrázek
[tabs: Vojtěch Kubista][
Obrázek
[/tabs]

Michal Frydrych- za cca 7,25M skvělý střední obránce, odchovanec strašně sem ho chtěl zpátky do Baníku. Patří tam.
Petar Djurickovic - skvěly hráč který může hrát na strašně hodně pozicích v záloze podařilo se mi za volný přestup po konci smlouvy. Krásný úlovek.
Vojtěch Kubista- slibný mladý hráč. Na hostování se ověřil jako kvalitní záložník a navíc chtěl k nám hodně takže jsem ho získal na přestup za cca 7M
Červenka- Hostování
Příprava na Ligu a Evropská liga [/color]

Příprava dopadla velmi dobře není co vytknout. Zatímco evropská liga byla celkem zábava.
Obrázek
Galatasaray SK těžký soupeř ,snažil jsem se hrát útočné což první zápas vypadal zajímavě :D

Doma remíza 3:3
Obrázek
Do odvety jsem vstoupil s nadějí že bychom mohli uhrát beton a dát jen jeden gól a postoupit ale Turci byli proti. Bohužel jsem prohrál 1:0 vlastním gólem od gólmana a tak sen o skupině Poháru Uefa byl pryč.
Kluci bojovali, ale bohužel los byl příliš těžký.
Obrázek

Začala nám liga takže další part přidám až zas bude něco zajímavého.

Moc děkuji za sledování a těším se na další part.
PS:Píši kancelář poprvé, takže prosím napište své komentáře pod Téma. Rád bych měl nějakou zpětnou vazbu ať mám motivaci vydržet co nejdéle.
Obrázek

Manažerská kancelář

Re: Návrat mezi Elitu ----> FC Baník Ostrava<---- (NEW Part #3)

15
Dík borci za podporu a za vaše tipy co přidat a zlepšit :) do týdne by měl být další part v půlce sezóny a konec přestupového okna tak se můžete těšit :) přidám jak dopadly české kluby v Lize mistrů a v poháru UEFA a nějaké další perly co mi v FM brknou do oka :D Díky moc za vaše příspěvky :klobouk:
Obrázek

Manažerská kancelář

Re: Návrat mezi Elitu ----> FC Baník Ostrava<---- (NEW Part #3)

18
Díky :)
Finančně špatně. Finance sháním kde to jde, ale budu dávat další part během pár hodin tak se dozvíte novinky :)

Po tomto partu jsem si nemohl nikoho dovolit a hrál jsem s týmem co mam teď bohužel nebyly finance na posily.

Ale budou zajímavé události takže se tešte zachvíli bude nový part a dost zajímavý. Jen udělám formátovaní deníku :) :crazy2: :pumping: :ok:
Obrázek

Manažerská kancelář

Re: Návrat mezi Elitu ----> FC Baník Ostrava<---- (NEW Part #4)

19
Obrázek
Druhá polovina druhé sezóny aneb útok na špici ligy [/color]

Zdravím všechny moje čtenáře mé malé kanceláře. Musím uznat že tento part mi dost zabrat, protože se stalo tolik neuvěřitelných věci až to snad není možné co se za půlku sezóny může stát.
Snad se Vám dnešní part bude líbit a poprosím Vás jestli mi napíšete nějaký komentář ať mohu vytrvat. I negativní je dobrý protože vždy nasměruje správnou cestou ! :)

České kluby v Evropě[/color]

Viktoria Plzeň

Viktorka postoupila přímo do skupiny Ligy Mistrů ale tam úplně propadla.
Měla jen jednu remízu a zbytek prohry. Je pravda že měla těžkou skupinu Bayern, AC Milán a FC Arsenal.
Obrázek
Sparta Praha

Sparta Praha hrála Ligu mistrů postoupila do dalšího kola přes Basel FC kde hrála 3:0 doma a odveta 1:2 pro FC Basel. Stačilo ji to před skupinami ale narazila na těžký FC Liverpool a ten spartu roznesl 2:3 a druhý zapas 0:3 takže sestoupila do Poháru Uefa do skupin kde se ji dařilo dobře a skončila na druhém místě za Valencii. Nechala za sebou Maribor a Ast. Tripolis. V dalším kole vyřazovacím skončila na těžkém losu s Fenerbahce a tam prohrála.

[tabs][tabs: Liga mistrů]
Obrázek
[tabs: Pohár Uefa skupiny]
Obrázek
[/tabs]

Teplice

Teplice dostala mého přemožitele Galatasaray SK první zápas 0:2 pro Turky druhá zápas 0:3 pro Turky a tak porazil další český klub a vyřadil ho z pohárové Evropy. Škoda.
Obrázek
Přestupy [/color]

Na trhu jsem neprojevil moc aktivity protože jednoduše nejsou peníze :D. Přivedl jsem jednoho zkušeného obránce na volný přestup co hrál i v Anglii abych vyztužil trochu moji obranu. Leon Barnett.
A pak s sesterského klubu FC Nantes s 0 platem : brankáře Maxime Dupe, útočníka Yacine Bammou a útočníka Francesco De Martini co má 17 roku chtěl jsem ho vyzkoušet v juniorce.
Prodal jsem Machovce do Olomouce za cca 2.2mil abych trochu odlehčil mému rozpočtu.

[tabs][tabs: Leon Barnett]
Obrázek
[tabs: Maxime Dupe]
Obrázek
[tabs: Yacine Bammou][
Obrázek
[tabs: Francesco De Martini]
Obrázek
[/tabs]

Zajímavost:
Francis Narh se dostal do výběru pro Nejlepší africký tým roku:
Obrázek
A taky jako nejlepšího útočníka roku Afriky:
Obrázek

Převzetí Klubu[/color]
Obrázek
Pan Šafarčík asi konečně pochopil že vést fotbalový klub a vědět o tom velké kulové asi fungovat nebude a proto bude prodávat klub
Obrázek
Převzetí bylo úspěšné. Převzal ho chlápek z města Liverpool Steve Morgan( Velký podporovatel FC Liverpool a bývalý předseda týmu Wolverhampton Wanderers FC)
Bohužel jsem se dozvěděl že s předsedou půjdu jako manažer taky a byla velká šance že si bude chtít dosadit do vedení a do role manažera jednoho trenéra a tím mě vyhodí. Řekl jsem si, když skončit tak s velkou parádou budu tým řídit, jak kdyby to bylo naposled.
Obrázek
Nakonec jsem dostal zprávu o tom že převzetí je u konce a nový předseda si mě nechá . Ulevilo se mi a hned jsem žádal novou smlouvu protože jsem měl jen na 3 měsíce. Takže to nakonec vše dobře dopadlo. Nový majitel zaplatil dluhy a dal mi velkou část peněz na přestupy a na platy…
Obrázek
Obrázek
po úpravě rozpočtu jsem měl k dispozici cca 55 milionu Kč na přestupy a rezervu 1.5 milionu Kč na platy. Přečkal jsem tuto těžkou dobu a díky novému majiteli mohu Baník zajistit kvalitními talenty.

Mol CUP[/color]

Domácí pohár byl od začátku velmi zajímavý už ve 4 kole jsme dostali Viktorii Plzeň se kterou jsme první zápas remizovali 1:1 a druhý vyhráli 2:1. Další kolo Dukla Praha Výhra oba zápasy. Semifinále Mladá Boleslav. Hráli jsme dobře a po prvním zápase 0:0 jsme vyhráli odvetu 2:1. Ve finále nás čekala Sparta. Postavil jsem taktiku na rychlých protiútocích. Spartu jsme krásně roznesli 4 :0 rozhodli jsme v první půli a druhá už byla abychom neztratili soustředění a tak byla Sparta pokořena a obhájili jsme titul i v domácím poháru.
Obrázek
Obrázek
První Liga [/color]

Podzim 2016

Na první zápasy jsem si hodně věřil že si spravím chuť z prohry s Galatasaray SK ale Slavie byla proti. Hned první zápas a špatný výsledek a prohra 0:1. Naštěstí jsem trošku pohrál s taktikou a druhý zapas s Libercem už jsme vyhráli 2:0. Ostatní zápasy můžete vidět na obrázku prohra jen se Spartou a pak hodně remíz :). Půl sezóny dopadlo pro náš tým dobře a do zimní pauzy jsme šli z druhého místa za Spartou.
Obrázek
Tabulka
Obrázek
Jaro 2017

Příprava dopadla dobře pěkně jsme si zastříleli a zvedli sebevědomí. Celkově liga dopadla dobře a to naše vytoužené 3místo už jsme s přehledem získali asi 4 kola před koncem. Nejvíc zajímavý byl poslední zápas s Jabloncem. Jelikož poslední zápasy v lize jsme se se Spartou předháněli o první místo skončili jsme před posledním kolem na prvním místě s náskokem 3 bodu před Spartou . Sparta hrála doma s Plzní . Můj tým hrál venku s Jabloncem. Mému týmu stačila remíza na to abychom vyhráli konečně po tolika letech ligu a strašně jsem chtěl vyhrát i nad Spartou protože to beru tyto zápasy jak ligu mistrů :D. Jablonec hrál velmi dobře a já jsem se vůbec nemohl prosadit. Dostal jsem gól v 10 minutě a jak jsem sledovat zápas s Spartou tak ona vyhrávala taky od 12 minuty gólem Wágnera. Jiskru naděje mi dal vyloučení Jiráčka v 64 minutě . Bohužel se blížila 80 minuta a ani na Jablonci ani na Letné se skoré neměnilo. Věnoval jsem se už jenom zápasu s Jabloncem a čaroval s pokřiky a dával nejvíc ofenzivní taktiku co šla. Bohužel to nevyšlo . Prohrál jsem 1:0 a sen o titulu byl z najednou pryč.
Obrázek
Odklikl jsem rozhovory a přejdu na stránku s aktuálním výsledkem a Bum !! Plzeň vyrovnala v 84 minutě a tím mi zajistila Titul ! I když jsem prohrál, Sparta musela vyhrát, takže se štěstím se mi podařilo vyhrát českou ligu. Nemohl jsem tomu uvěřit jaké štěstí jsem měl.

Zápas Sparta-Plzeň
Obrázek
Konečná tabulka
Obrázek
Druhá polovina sezóny- zápasy
Obrázek
Liga dopadla pro nás nejlépe jak mohla. Evropské pohár si zahraje i Jablonec, Plzeň a nakonec i Příbram. Sestoupili Hradec Králové a Bohemians 1905

Ocenění z Ligy[/color]
Francis Narh, Petar Djurickovic – Český prvoligový tým roku
Obrázek
Daniel Holzer - Talent Roku České Ligy
Obrázek
Francis Narh- Nejlepší střelec české ligy (29 startů – 23 gólů, 3 asistence)
Obrázek
Troška statistiky týmu FC Baník Ostrava :

Nejméně obdržených gólů
Obrázek
Druhý největší počet střelených branek
Obrázek
Čtvrtá nejvyšší návštěvnost
Obrázek

Shrnutí Sezóny[/color]

+ Výhra v Mol Cupu
+ Výborné umístění v lize - Titul
+ Nový majitel

- Budování nového stadiónu ve Slezku
- Zlepšení tréningových prostor

Moc děkuji za sledování a těším se na další part.
PS:Píši kancelář poprvé, takže prosím napište své komentáře pod Téma. Rád bych měl nějakou zpětnou vazbu ať mám motivaci vydržet co nejdéle.
Obrázek

Manažerská kancelář

Odpovědět

Zpět na „Manažerské kanceláře“