Wir leben dich | Schalke 04 | #30

1
Obrázek
[#01] - Informační part [zde]
[#02] - Příprava 15/16
[#03] - Začátek sezony 15/16
[#04] - Konec podzimu 15/16
[#05] - Polovina jara 15/16
[#06] - Konec sezony 15/16
[#07] - Příprava 16/17
[#08] - Začátek sezony 16/17
[#09] - Konec podzimu 16/17
[#10] - Polovina jara 16/17
[#11] - Konec sezony 16/17
[#12] - Příprava 17/18
[#13] - Začátek sezony 17/18
[#14] - Konec podzimu 17/18
[#15] - Polovina jara 17/18
[#16] - Konec sezony 17/18
[#17] - Příprava 18/19
[#18] - Začátek sezony 18/19
[#19] - Konec podzimu 18/19
[#20] - Polovina jara 18/19
[#21] - Konec sezony 18/19
[#22] - Příprava 19/20
[#23] - Začátek sezony 19/20
[#24] - Konec podzimu 19/20
[#25] - Polovina jara 19/20
[#26] - Konec sezony 19/20
[#27] - Příprava 20/21
[#28] - Začátek sezony 20/21
[#29] - Konec podzimu 20/21
[#30] - Polovina jara 20/21
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) DannySchicky dne 01 dub 2016, 08:29, celkem upraveno 68 x.

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #01

5
Tak úvod máš minimalistickej, pro mě tedy velmi povedenej. Stejně jako ostatní jsem zvědavej jak se ti bude dařit, zvlášť když já si nabral Werder, aspoň bude s čím srovnávat. Teď nám přibyla i Hertha, takže uvidíme super kontrasty. Jsem zvědavej jak odoláš případným nabídkám na tvé nejzajímavější hráče. Myslim, že v první sezoně budeš s BVB, Leverkusenem a Vlkama bojovat o druhej flek, Bayern je asi pořád jinde, ale třeba překvapíš, takže GL :potlesk:

7
Na úvod jen výtka, kterou bych nechal být, ale když je to v nadpisu... pro příště "klíčoví hráči". ;) Ale jinak velmi dobré, skvělý klub i liga, pěkné zpracování. Budu sledovat.

9
Úvodní part je zatím asi nejvíce odfláknutý ze všech letošních deníků, takže nechápu proč tu každý píše jak je to hezké. :) Pár vět z wikipedie mi určitě stačit příště nebude, snaž se více. :negative: Když teda něco představuješ a nenapíšeš k tomu ani větu, tak bych očekával aspoň nějaké screeny. :nono:

Ale je to Schalke a pro to mám slabost. :potlesk: Určitě budu pravidelným čtenářem a uvidíme jak se ti podaří využít potenciál veškerých talentů, který tvoje sestava skrývá.

11
Moc se všem omlouvám, že vlastně nebyl ani jeden herní part, ale už na něm pracuji a bude o mnoho lepší než ten úvodní, který se mi příliš nepovedl. Souhlasím s Mozartem, že jsem ho prakticky odflákl a doufám, že to bude jenom a jenom lepší! :)
Takže se tešte buď dneska večer, nebo zítra dopoledne! :)
Zatím mi můžete psát, kterou posilu by jste si v týmu přáli a nebo prostě jen nápady na dobré hráče! ;)
Obrázek
Obrázek

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #02

13
som rád, že denník pokračuje :thumbsup:
Rajković je istota do budúcna, pri Fahrmannovi sa môže vypracovať na naozaj kvalitného brankára, takže smerom do budúcnosti určite dobrý nákup ... udržanie Matipa :potlesk: príprava nič moc, výsledkovo sa ti veľmi nedarilo, ale ako sa už mnohokrát ukázalo príprava a ostré zápasy sú niečo úplne iné, takže to nevadí :) škoda, že si k jednotlivým hráčom nehodil aj ich screeny, nech vidíme ako sú na tom atributovo :) ...teším sa na pokračovanie GL :)

Re: Wir leben dich | Schalke 04 | #03

17
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Další part! Jinak bych chtěl vědět jestli se vám to takhle graficky líbí, jestli bych to neměl dělat jinak a je možné, že některé screeny budou špatně přidělené, tak se nehněvejte :)
:klobouk: Děkuji za sledovanost a případné komentáře! :klobouk:[/align][/size][/i]
Reakce na komentáře:[/size] To Rasty: Screeny nebyli, protože mi úplně vypadli z hlavy :) první přestupy jsem vypnout chtěl, ale omylem jsem je nechal zapnutý, což mě mrzí, ale velké změny jsem v kádru nedělal jak vidíš :) jinak děkuji za komentář! :)[/font][/align]
Obrázek

18
Takovej wow part :D..nejdřív wtf ta tabulka Bl :D..Hertha válec, Bayern šestej a Gladbach skoro na sestup :D..tvoje pátý místo je takovej průměr :yes:..je to vyrovnaný, po dalším zápase můžeš bejt klidně druhej :yes:..v EL zatim teda propadák, na rovinu :D..ten debakl s Grazem je neskutečnej :D..i když jak píšeš, totálně si to otevřel :D..asi to nebyl dobrej krok :D..no jsem zvědavej, co nám přineseš příště za obludný výsledky :D :ok:

20
Máš teda hodně obsáhlé party, ale ty obrázky to pěkně dokreslují :) Začátek se mi zdál takový roztahaný, že tam bylo plno volného místa, ale s tím už teď problém není :) Tým sis vybral sympatický a začátek vypadal taky hodně slibně, ale pak se to trošku zlomilo :) Sturm :lol: :D asi bych měl být ten poslední, kdo se bude smát nějakému debaklu, ale tohle je taky pěkný výsledek :D

V lize na tom zatím nejsi tak špatně, takže věřím, že se ještě zvedneš, hlavně jsou před tebou týmy, které budou ztrácet, horší to bude s Bayernem, který tě bude chtít přeskočit :) Za to v EL je to katastrofa, tam doufám, že si trochu napravíš reputaci v druhé polovině skupinové fáze... :)

(a tak mi vrtá hlavou v názvu deníku je záměrně "Leben" jako život? :) )
Zamčeno

Zpět na „Síň slávy“