Colorado Avalanche a cesta za snem [FHM]

1
Obrázek


Obrázek
Legenda střídá legendu, Avalanche mění manažeraDosavadní generální manažer Joe Sakic byl po dohodě s klubem propuštěn ze své pozice, s největší pravděpodobností kvůli špatným manažerským rozhodnutím a nejhorší sezoně Avs v historii ligy. Vedení hokejového klubu se tak snažilo najít za tohoto veterána a držitele dvou prstenů pro vítěze Stanley Cupu právě v dresu Avalanche adekvátní náhradu, a tu našlo v osobě, která na tom není co se úspěchů týče o moc hůř než Sakic. Klub se tak pokusí ze dna pozvednout Milan Hejduk, vítěz Stanley cupu a Olympijských her. A úlohu nebude mít vůbec jednoduchou.
Colorado se do play-off probojovalo naposledy v sezoně 2013/2014 a od té doby je na tom velmi bídně. Navíc se zrovna v nejlepším rozpoložení nenachází ani hráči, na kterých by hra Lavin měla stát. Není tajemstvím, že Matt Duchene není v týmu spokojen a rád by odešel, navíc volba kapitána v rukou Gabriela Landeskoga se také nejeví jako nejlepší a nebylo by od věci přemýšlet o změně. Jaké plány však s týmem nový manažer má, to se dozvíme až za několik dní a měsíců.
____________________________________________________________________________________________________________________________

Obrázek
Hejduk přichází, Bednar zůstává
S příchodem nového manažera visela otázka také nad tím, kdo se postaví na lavičku týmu zpod Skalistých hor pro nadcházející sezonu. Hejduk ale utnul veškeré spekulace, když veřejně oznámil, že nehodlá na pozici trenéra činit jakékoliv změny a dál důvěřuje současnému trenérovi. Věří totiž, že za neúspěchem z loňské sezony nestojí z větší části trenérské složení, nýbrž celkové rozpoložení týmu. Větší starosti si tak bude dělat nad tím, jak sestavit a připravit tým na nadcházející sezonu, aby splnil všechny cíle majitele a zároveň fanoušků.
Jared Bednar, který dříve působil v nižších soutěžích, tak započne svou druhou sezonu u týmu, a všichni doufají, že bude lepší, než ta předešlá.

____________________________________________________________________________________________________________________________

Obrázek
Několik faktů o Coloradu Avalanche
Vznik: 21. června 1995
Dřívější klub: Quebec Nordiques
Konference: Západní
Divize: Centrální
Stadion: Pepsi Center
Město: Denver, Colorado
Farma: San Antonio Rampage (AHL)
Colorado Eagles (ECHL)
Vlastník: Stanley Kroenke
Stanley Cup: 1996, 2001 (2×)


Obrázek


____________________________________________________________________________________________________________________________

Zdravím vás přátelé,
po delší době jsem se rozhodl opět sepsat deník a tentokrát ne z fotbalového, ale hokejového manažera.
Avalanche je můj nejoblíbenější tým v NHL, Denver jsem společně s fanklubem Eurolanche osobně navštívil a tak věřím, že o tomto týmu vím dostatek na to, abych byl úspěšný a vydržel u něj co nejdýl.
První part je spíš seznamovací, v tom druhém se podíváme na opory týmu, dáme si rozhovor s novým manažerem a podíváme se na nějaké případné nové akvizice a konečně předsezonní zápasy,
Co se týče partů, viděl bych to tak, že budou celkem 3 za sezonu:
  • První bude po uzávěrce přestupů někdy ke konci února/začátku března,
  • Druhý bych viděl po konci sezony včetně play-off,
  • Třetí před začátkem té následující, kde shrnu draft, nové akvizica a předsezonní zápasy.

Je však možné, že první dva spojím dohromady, pokud se nestane nic zajímavého a nepotoupím do PO, uvidím, jaká bude chuť.
Ještě by bylo dobré připomenout, že deník bude z FHM4, ne z EHM
Jinak věřím, že se vám bude deník líbit a budu rád za jakékoliv rady a komentáře :)
Naposledy upravil(a) Maros15 dne 16 říj 2017, 12:33, celkem upraveno 1 x.

Re: Colorado Avalanche a cesta za snem

2
Sympatický klub s možnosťou rásť - dobrá kombinácia. Písal si že Bednar bude pokračovať, budeš teda len GM? Teším sa a držím prsty v denníku, aby sa Ti darilo a vydržala Ti chuť do hry :) Tiež som zvedavý či si po prehreškoch nenecháš v tíme náhodou Duchene-a alebo ho čím skôr pošleš kade ľahšie.
Odpovědět

Zpět na „Manažerské deníky/kanceláře“

cron