Re: Ottawa Senators & Pierre Dorion #1

3
komentář uživatele quamik si nevšímejte, bude smazán. Tento uživatel tohle nedělá poprvé.
holt duševní zdraví je v dnešní době vážná věc :(

Navíc bude samozřejmě navrhovat ban za provokaci :thumbsup: těště se na další part bude brzy

EDIT: příspěvek nade mnou upraven adminem :potlesk:
Naposledy upravil(a) napp dne 23 dub 2018, 19:56, celkem upraveno 1 x.

Re: Ottawa Senators & Pierre Dorion #1

6
tak jsem se konečně dostal i k tomuhle počinu z Ottawy a musím říct, ž vývoj sezony mě trochu překvapil, nadruhou stranu jsem za něj rád, protože teď bude zajímavé, co si s tím jako GM počneš :ok:

ztráta na playoff už mi přijde značná (navíc se nedaří žádnému útočníkovi), takže bych osobně zavelel k přestavbě - nějaký základ v prospektech by tam byl :) nicméně já na tvém křesle nesedím, tak uvidíme jestli nepřijdou nějaké posily na deadline a nedočkáme se třeba i překvapení :)

P.S. Karlssona udrž za každou cenu, měl jsem ho v Detroitu z free agency a ten chlap je fantom :killer:
Životní vzor? Phillip Lahm.

Re: Ottawa Senators & Pierre Dorion #3

11
Vegas slušný válec :no: asi budu msuet taky přesedlat na novou db, pořád šmudlám hry co jsem měl rozehrané na staré, ale tým se kterým vyhraješ dva SC v řadě se opouští těžko :D

Jinak podle očekávání jsi doplácal sezonu na dně tabulky, takže tři první kola se hodili. Wilde i Lauko v moji hře za Floridu vyrostli ve velmi kvalitní hráče a to ještě nejsou na vrcholu, hlavně Lauko za Jets docela jede :) EDIT: Woo je z nich u mě nejlepší :thumbsup:

Co je pro mě překvapení je, že Little by měl být tvůj centr č.1. Tady se toho trochu bojím popravdě, úplně nevím jaké tam má skilly, ale pokud si ho teď s někým nepletu, tak pro mě to býval spíš middle-six player. Ale je možné, že se pletu a budu ještě překvapený :D

Hodně štěstí do další sezony :ok:

Btw. jsem hodně zvědav na toho Lauka, rád sleduju české hráče. Taková malá perlička - Nečas u mě v roce 2023 hrál v Carolině první lajnu, nasbíral 76 bodů a dostal se do All star týmu :killer:

Re: Ottawa Senators & Pierre Dorion #5

16
Uf, tak nakonec jsi těsně proklouzl do playoff, kde už to pak na víc nestačilo, ale i tak to nebyla špatná sezona :) je prostě vidět, že Karlsson a Duchene jsou trochu výš než ostatní, potřeboval bys ještě dva hráče kalitní aspoň jako druhý jmenovaný..velmi dobře se rozjíždí Chabot, potenciál ukázala i dvojice Brown, Wilde :ok: takže nic není ztraceno, mladíci na farmě vypadají taky nadějně, Knyazev dobrá volba, tak snad nezdrhne do KHL, jak je "dobrým" zvykem :D
Odpovědět

Zpět na „Manažerské deníky/kanceláře“