Re: Vkládání grafiky

43
Zdravím vás kolegové manažeři :)

Letos jsem se k FM dostal z nedostatku času až teď a rovnou mám problém. Klasicky jsem si do hry stáhl Cut-out faces megapack, Susie real names a taky Shiny 13 logo megapack. Je to základní kombinace, bez které si nedokážu představit hraní FM. Reálné názvy mi fungují, facepack taky jede jak má, jenom ty loga se mi tam za boha nechtějí zobrazit. Umístěné je mám ve složce \Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\graphics\logos\ kde mám složku Shiny 13 Megapack a v té složce už normálně rozdělení toho balíku na Clubs, Competition atd. ve hře mám správné nastavení s odškrtnutím používání cache a se zaškrtnutím načítání skinu, ale loga se mi prostě nezobrazí. Tváře fungují, názvy fungují, ale loga ne. Neví někdo co bych mohl mít špatně? Nebo jak jinak by se to dalo zprovoznit?

Re: Vkládání grafiky

47
Tuflik.cz píše: 21 dub 2021, 23:37 mam problem . . . stahnul jsem si loga normalni i male, ale ve hre se mi zobrzuje velke logo jenom u profilu daneho tymu, ale kdyz najedu na tabulku, tak male loga se mi nezobrazi. Nevite proc?
Zkus znovu načíst skin, zkontrolovat jestli je správně tzv. bez fajfky možnost načítání mezipaměti apod
Odpovědět

Zpět na „Návody“