Re: jak vylepšit PC pro možnost hraní větší databáze hráčů

2
Podle specifikací bys neměl mít žádný problém, spíš to bude chtít pročistit počítač softwarově, pokud je celkově pomalejší, pomoci by ti mohlo SSDčko, ale to se týká především načítání hry při spouštění a během hry už to tolik znát není.

Pak je taky otázka, kolik máš ve hře načtených lig a jak máš nastavenou úroveň detailů (nemyslím grafické, ale detailnost zpracování).

5
asi si nerozumíme... hrál jsem českou ligu a na začátku si vybereš aktivní státy a ligy a tady mám jen první českou ligu, což ti dá do databáze jen asi 5000 hráčů, ale třeba maďarská liga má náhodně vygenerované hráče, kteří nejdou koupit. Pak je tu možnost zvětšení databáze o hráče v různých ligách a zde si třeba ty maďary přidáš. následně se dostávám na 50.000 hráčů v databázi a to tam mám jen Evropu. v ten moment je veškeré načítání porod... pokud to neudělám, tak českou ligu vykupují z Turecka, nemecka, holanska, belgie, ukrajiny atd i o průměrný hráče z Jihlavy za nesmyslné částky... například Šurala Sparta klidně prodá za 20 míčů do Turecka a z Jihlavy krejčí za 10 na ukrajinu... to prostě není normální...

7
jj právě dneska jsem to znova zkusil od nuly a je tam fakt markantní rozdíl mezi 10k databází a 50k databází... nevím, co jinýho než ramky by to mohlo ovlivňovat a tich mám podle mě fůru, procesor by právě na tu databázi snad neměl mít vliv, proto se tu ptám, protože už fakt nevím... kdybych sledoval výsledky francouzský ligy, tak neřeknu, ale nesleduju nic než českou ligu... omg :-(
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze“