Huráá zpět!!! #24 -> Tak budeme hrát tu Ligu Mistrů nebo ne?

41
Ligue 1 Uber Eats
27. kolo: Olympique Marseille – Auxerre 0:0
I díky velmi náročnému programu jsme dneska trošku sestavu prostřídali. Byl to odbrý zápas z obou stran, ale bohužel tomu chyběli branky. Pozitivem tedy je, že nám velmi dobře fungovala obrana. Navíc jsme i díky zaváhání soupeřů měli šanci se dotáhnout.
Obrázek


28. kolo: Auxerre – Paříž Saint-Germain 0:3 (26‘, 47‘ a 70‘ (p) Mbappé)
Na podzim jsme vyhráli v Parku Princů, dneska nám to doma nevyšlo a hosté nám to vrátili. Bylo to hodně špatné, ale je za to díky tomu, že máme za sebou již mnoho zápasů v krátké době. Bylo to náročné utkání… Výhra by nás vrátila do hry o titul, prohrou jsme pravděpodobně přišli o šanci bojovat o titul, už si pouze budeme hlídat třetí místo.
Obrázek


29. kolo: Auxerre – Lille 1:0 (16‘ (VG) Lawrence)
Nebylo to tedy úplně nejpřesvědčivější, ale zvládli jsme z toho vydřít tři body. Jedinou branku si sice hosté dali sami, ale i tak jsme vyhráli zaslouženě. Je na nás strašlivě vidět již únava z celé sezóny, musím hodně točit hráče a taky často střídat… Ještě tedy máme do budoucna na čem pracovat.
Obrázek


30. kolo: Angers SCO – Auxerre 4:0 (41‘ a 58‘ Braaf, 42‘ Kouvouama, 69‘ Mbuku)
Proti Angers to prostě neumíme, opět jsme od nich dostali pořádnou nálož, navíc se nám v závěru prvního poločasu nechal vyloučit Ferhat Caron. Tudíž jsme ve druhé půli bojovali v oslabení. Hlavně už, aby to pro nás bylo za námi. Musíme se začít připravovat na EL…
Obrázek


31. kolo: Auxerre – OGC Nice 2:1 (64’a 84‘ Kutesa – 17‘ Mbete-Tabu)
Paráda, povedlo se nám zareagovat na nepovedené výkony velmi dobře. Sice jsme v prvním poločase tahali spíše za kratší konec, ale ve druhém se nám povedl velmi dobrý obrat. V zápase se zranil Luciano Vera, chybět bude až 10 dní.
Obrázek


32. kolo: Lorient – Auxerre 1:3 (83‘ (VG) Georgen – 25‘ (p) Evandro, 56‘ a 76‘ Virginius)
Pokračujeme v naší spanilé jízdě ligou a opět se nám povedlo zvítězit. Dostali jsme se brzo do vedení, ve druhém poločase jsme si pak klidně dokráčeli ke třem bodům. Tímto vítězstvím jsme si navíc zajistili minimálně Evropskou Ligu, což je velmi dobré.
Obrázek


33. kolo: Olympique Lyon – Auxerre 0:1 (29‘ Elias)
Dohrávka kola, zápas, v němž se rozhodne o tom, o co budeme ještě v závěru sezóny. Nakonec jsme všechny překvapili, protože jsme zvítězili. Tímto vítězstvím jsme se navíc dotáhli na druhé Monaco, nyní na ně ztrácíme pouhopouhé dva body.
Obrázek
Obrázek

34. kolo: Auxerre – Metz 3:0 (2‘ Nikolič, 29‘ Germain, 68‘ (p) Evandro)
Výborně jsme se naladili do posledních zápasů. Dneska jsme si ale zasloužili zvítězit, již prakticky sestupující Méty jsme přehráli. Navíc dneska padli skoro všichni rivalové, pouze Monaco zvítězilo. Poslední čtyři kola budou tedy stát za to, protože jsme se pomalu dostali i do boje o titul. Zranil se ale Valére Germain, chybět bude až 2 týdny.
Obrázek


35. kolo: Auxerre – AS Monaco 3:2 (8‘ Dwamena, 84‘ Lhernault, 88‘ Diomandé – 27‘ a 63‘ Mollejo)
Souboj druhého týmu na půdě třetího. Tohle byl zápas, který může rozhodnout o tom, kam se vydáme. Porazili jsme tedy konkurenta, kterého i díky tomu přeskakujeme. A kolik bylo neuznáno branek dneska… asi jsme měli trošku více štěstí.
Obrázek


36. kolo: Stade Reims – Auxerre 0:3 (13‘ a 81‘ Virginius, 65‘ Elias)
Zatím tedy stále dokážeme vítězit. Dneska jsme předvedli velmi dobrý výkon, korunován čistým kontem. A jelikož PSG dneska ztratilo, dostali jsme se náhle zpátky do boje o titul. Bohužel se ale v zápase zranil Colin Dagba a Clément Lhernault. Daba bude chybět až 3 týdny, Lhernault až 2 týdny. Takže pro ně pravděpodobně skončila sezóna.
Obrázek


37. kolo: Auxerre – Dijon FCO 2:0 (34‘ Begraoui, 90+5‘ Matondo)
Poslední letošní zápas na našem stadionu. Zvládli jsme jej s bravurou, bohužel ale PSG vyhrálo také, tudíž už je o titulu rozhodnuto. Navíc i Monaco zvítězilo, takže v posledním kole budeme bojovat o udržení naší pozice. Dnešek byl velkým návratem pro Leonarda Lela, který se vrátil po více než půlroce zpátky na trávník. Bohužel se ale opět zranil, chybět bude asi 8 dnů (zranění z minula si ale neobnovil).
Obrázek

38. kolo: Stade Brestois 29 – Auxerre 0:1 (52‘ Caron)
Poslední ligové kolo, rozlučka s Mathiasem Autretem a Valérem Germainem, kteří se oba rozhodli ukončit po sezóně kariéru. Čekal jsem, že alespoň jeden z nich dá branku. Ale i vítězstvím v tomto zápase jsme zakončili fantastickou sezónu.
Obrázek
Obrázek

Coupe de France
Semifinále: OGC Nice – Auxerre 3:2pen. (44‘ Dolberg, 57‘ Knight – 50‘ Nikolič, 54‘ Elias)
Těsně před branami finále jsme neuspěli. Sice jsme dotáhli zápas do penaltového rozstřelu, ale naši exekutoři selhali, hlavně teda Georgen a Elias. Sice to mrzí, ale alespoň můžeme ušetřit síly do jiných zápasů. S postupem do semifinále národního poháru jsem asi spokojen.
Obrázek

Obrázek
Evropská Liga
Osmifinále: Auxerre – Tottenham Hotspur 4:1 (31‘ (VG) Cirkin, 46‘ a 57‘ Virginius, 90+5‘ Begraoui – 25‘ David)
Sice jsme se dostali do nepříjemné situace, ale naštěstí se nám povedlo ještě srovnat. Ve druhé půli jsme pak naprosto ovládli zápas a rozhodli o vítězství. Máme velmi dobře nakročeno do odvety. Před dvěma roky jsme Tottenham taky potkali v této fázi soutěže a postoupili jsme, dokážeme to tedy zopakovat?
Obrázek


Osmifinále (odveta): Tottenham Hotspur – Auxerre 2:0 (38‘ Parrott, 85‘ Henderson)
Odvetu v Londýně jsme nějak zvládli, sice s hodně odřenýma ušima, ale zvládli jsme to. Doufal jsem, že se nám povede dneska vstřelit branku, ale bohužel nám nepřálo. V závěru jsme se pak opravdu hodně klepali, abychom neinkasovali. Ale zopakovali jsme tedy situaci zpřed dvou let, kdy jsme londýnské kohouty opět vyřadili ve stejné fázi.
Obrázek


Čtvrtfinále: AS Řím – Auxerre 3:1 (9‘ Kumbulla, 45+1‘ Kluivert, 90+5‘ Cengiz Ünder – 8‘ Begraoui)
Bohužel se nám ten zápas nepovedl podle představ. Sice jsme se dostali do vedení, ale AS velmi brzo srovnalo. A pak nám ale dvakrát utekli dvakrát na konci poločasů a bylo to. Odveta před našimi fanoušky tak bude opravdu velmi náročná, ale není to nereálné.
Obrázek


Čtvrtfinále (odveta): Auxerre – AS Řím 4:1p (26‘ a 60‘ Begraoui, 55‘ Virginius, 108‘ Dwamena – 1‘ Ibaňez)
Když jsme dostali ihned v 1‘ branku, obával jsem se o výsledek. Ale naštěstí jsme začali hrát, opravdu hrát. Hosty z Itálie jsme postupem času úplně přehrávali. Bylo to tedy jen na nás, kam zápas necháme dojít. Nakonec z toho bylo tedy prodloužení, ale náš postup.
Obrázek


Semifinále: Auxerre – Liverpool 4:0 (9‘ (p) a 17‘ (p) Elias, 12‘ a 44‘ Begraoui)
Asi nikdo neočekával, že bychom mohli naprosto zdevastovat Liverpool. Nám se to ale povedlo, máme dva dvougólové střelce. Vypadá to teď s námi velmi dobře, postup do finále je blízko, odveta bude náročná, ale máme to rozehrané dobře.
Obrázek


Semifinále (odveta): Liverpool – Auxerre 2:0 (3‘ Mané, 44‘ Rice)
Po prvním zápase doma jsem tak nějak doufal, že to zvládneme. Nastoupili jsme v plné palbě, ale bohužel to nebylo ono. V prvním poločase jsme dvakrát inkasovali a já se pak během druhé půle docela strachoval. Ale zvládli jsme to a jsme ve FINÁLE EVROPSKÉ LIGY!!!
Obrázek

Obrázek
Finále: Auxerre – Paříž Saint-Germain 1:2 (4‘ Virginius – 24‘ a 42‘ Mbappé)
Myslím si, že můžeme odejít se vztyčenou hlavou, předvedli jsme totiž velmi dobrý výkon. Sice jsme se dostali do vedení, ale bohužel soupeř, hlavně pak Killian Mbappé byli proti. Ale naše výkony v Evropě pomalu rostou. Je to naprosto skvělé zakončení sezóny, i ukončení kariér některých našich hráčů.
Obrázek


Zápasy|EL-Týmy|El-Hráči|Pavouk
Zhodnocení posil
 • Pozitivní
  • Svetozar Markovič – převzal roli lídra obrany, patřil mezi nejvytíženější hráče sestavy. Myslím si, že za nějakou dobu o něj bude boj v Evropě pro ty nejlepší kluby.
  • Colin Dagba – převzal roli jedničky na pravé straně obrany a válel. Skvělé výkony korunoval i tzv. „kanadskými body“. Ještě bude mít velkou budoucnost.
  • Aurélien Nguiamba – převzal roli hráče pro „černou práci“ patřil k oporám. Dá se na něm stavět v příštích sezónách.
  • Yanis Begraoui – když od nás odcházel, vypadal bez budoucnosti, ale letos nás právě on táhl, hlavně v EL. Možná se jej pokusíme získat zpět.
 • Neutrální
  • Milad Mohammadi – očekával jsem, že spíše bude pomáhat mladým a občas si kopne. Ale v průběhu sezóny několikrát ukázal, že navzdory věku, stále umí.
  • Éder Álvarez Balanta – podobný typ hráče jako Milad. Ale překvapil a hrál skvěle. Jeho zkušenosti se nám ještě budou hodit.
  • Sinaly Diomandé – ten správný stoper číslo tři. Když nastoupil, hrál skvěle, ale bohužel měl dva velké soupeře na pozici. Určitě s ním počítám, snad se nám povede jej nakonec podepsat i nastálo.
  • Veljko Nikolič – nebýt geniálních výkonů Eliase, patřil by mezi nejlepší hráče týmu a hrával by pravidelně. Jelikož se o Eliase zajímá spousty týmů, má otevřené dveře do základu.
  • Hermann Matondo – v zimě přišel jako budoucí náhrada na ofenzivní zálohu. Ještě má celou budoucnost před sebou.
 • Negativní
  • Rafael Camacho – doufal jsem, že bude hvězdou, ale nechytil se. V zimě pak odešel hostovat do Montpellier, kde měl pomoci k záchraně. V příští sezóně bude mít poslední šanci. • Příchod z akademie.
  Obrázek
 • Přehled Coupe de France.
  Obrázek
  Přehled Evropské Ligy.
  Obrázek
 • Na březnový sraz reprezentací byli nominováni: Olivier Ngoy (Francie „19“), Didier Leroy (Francie „18“), Milad Mohammadi (Írán), Donovan Léon (Francouzská Guayana), Alexandro Clairy (Guadeloup), Svetozar Markovič (Srbsko).
 • Na červnový sraz reprezentací byli nominováni: Veljko Nikolič a Svetozar Markovič (Srbsko), Milad Mohammadi (Írán), Mohamed Limouri (Maroko „23“), Michael Okorie (USA „23“), Didier Leroy (Francie „18“), Brian Quillutay (Argentina „23“), Donovan Léon (Francouzská Guayana), Alexandro Clairy (Guadeloupe).
 • Dne 29. 3. 2025 bylo opět uvaleno na nás embargo. Opět se řeší možný prodej klubu.
  Obrázek
  Dne 25. 4. 2025 to vypadá, že prodej klub je prakticky dojednán.
  Dne 10. 5. 2025 konečně proběhlo úspěšné převzetí klubu. Novým majitelem se nyní stává Simon Denis.
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
 • Přehled sezóny.
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obchodní souhrn.
  Obrázek
 • Hráč sezóny Evropské Ligy.
  Obrázek
  Nejlepší střelec Evropské Ligy.
  Obrázek
  Tým sezóny Evropské Ligy.
  Obrázek
 • Ocenění na konci sezóny.
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
 • Budeme rozšiřovat stadion.
  Obrázek
 • Kariéru ukončuje: Mathias Autret, Valére Germain a Jean-Pierre Mottet.
 • V týmu panuje dobrá nálada.
  Obrázek
 • Moje pozice je silná.
  Obrázek
 • I díky našim úspěchům v Evropě máme dobré finanční zázemí.
  Obrázek

Ano, je to neuvěřitelné. Po 15 letech jsem dotáhl zase Auxerre do Ligy Mistrů, a to z lepšího místa než minule pod vedením Jeana Fernadeze. V lize už zůstala jedna jediná meta, a to zopakovat to, co se povedlo v sezóně 1995-96, kdy Auxerre získalo svůj jediný titul. S touto sezónou jsem tedy maximálně spokojen. Druhé místo, finále Evropské Ligy a semifinále národního poháru jsou skvělým počinem. V lize jsme zaostaly pouze o čtyři body za PSG, navíc s opravdu velkým, takřka 30bodovým náskokem na čtvrté místo. Finále EL jsme prohráli po velkém boji. A v národním poháru jsme padli po penaltách. Tohle je prostě snové. Tohle snad překoná jedině "treble".
V příští sezóně se na to pokusíme navázat, hlavně pak zkusíme uspět v Lize Mistrů lépe než Auxerre naposledy, kdy uhrálo pouze tři body a po podzimu skončilo... Vzhůru tedy do boje!!!

Re: Huráá zpět!!! #24 -> Tak budeme hrát tu Ligu Mistrů nebo ne?

42
Liga mistrů z druhého místa je super, zvláště když jsi v přímém souboji porazil Monaco! A upřímně, když jsem si pročítal výsledky a viděl jsem, že jsi v Římě dostal gola v nastavení, tak jsem si říkal, že bude proti Tobě rozhodující, ale ty jsi došel až do finále. Doufám, že v dalším roce už konečně PSG sesadíš a ideálně jim nedovolíš získat žádnou trofej ve Francii 😉👍

Huráá zpět!!! #25 -> Co kdybychom začali takhle?

43
Cíle a kultura klubu
Letošní cíle jsou relativně střídmé, hlavně ale trochu ambiciózní.
V lize je naší cílem probojovat se alespoň probojovat se do Evropské Ligy, tedy umístit se do 4. místa, což rozhodně je v našich silách.
V Lize Mistrů je cílem neudělat ostudu, což je optimální.
V národním poháru se pak spokojíme s postupem do semifinále.
Nové vedení klubu je tedy výrazně ambicióznější než minulé. Máme výrazně vyšší cíle.
Z klubové kultury se vytratilo spoustu kliček. Nyní je v klubové kultuře jen cesta, přivádět hráče do „23“ let pro první tým. Ničím jiným se řídit nemusíme.
Pětiletý plán:
 • Práce s přiděleným rozpočtem
 • Vydělávejme na našich hráčích, prodej hlavně se ziskem
Obrázek


Letní příprava
Auxerre – HNK Rijeka 0:1 (90+1‘ Gracan)
Auxerre – C’Chartres Football 2:1 (12‘ Wisemes, 40‘ Ngoy – 51‘ Fleury)
Baník Ostrava – Auxerre 1:1 (84‘ Mucha – 75‘ Caron)
Auxerre – Shanghai SIPG 5:0 (8‘ a 29‘ Matondo, 13‘ Kutesa, 35‘ Begraoui, 47‘ (VG) Liao Zhanhao)
Auxerre – Hebei China Fortune 5:0 (2‘ Nicolás, 23‘ Evandro, 45+2‘ Mohammadi, 78‘ Mercier, 88‘ Lelo)
Auxerre – Chelsea 0:1 (62‘ Tsygankov)
Auxerre – Juventus 1:1 (90+2‘ Djitté – 37‘ Rabiot)
Auxerre – Crystal Palace 3:1 (74‘ Matondo, 84‘ a 88‘ Virginius – 39‘ Meyer)
Vitorul Constanta – Auxerre 1:2 (87‘ Canadija – 7‘ Caron, 77‘ Pasare)
Auxerre – Barcelona 1:1 (74‘ Kutesa – 14‘ Ilaix Moriba)
Obrázek
Máme za sebou poměrně rozmanitou přípravu. Odehráli jsme přípravný fotbalový turnaj, vyrazili do Číny na turné. Vyzkoušeli jsme v týmu hned několik zajímavých fotbalistů, zapracovali jsme nové posily. Vyzkoušeli jsme si několik zvučných soupeřů a rozhodně jsme ostudu neudělali.
Příprava to tedy byla dobrá a myslím si že jsme dobře připraveni na nadcházející sezónu.
Přestupy
 • Odchody:
 • Příchody:
  • Již během jarní části jsem dohodl hned několik přestupů zadarmo, po konci smlouvy. Jedná se o:
  • Začátkem přestupového období přichází tito hráči:
  • Na pozici pravého obránce pak přichází Domenico Marcaccio z Neapole. Marcaccio přichází pouze na hostování, na pozici třetího beka.
  • Zadarmo přichází Otávio, stejně tak i Alessandro Florenzi. Oba přicházejí na doplnění kádru plus proto, aby přinesli trochu zkušeností do týmu.
  • Rozhodl jsem se přivést i přímou konkurenci pro naši jedničku Sonnyho Laitona. Přichází Alfredo Caielli ze San Lorenza. Caielli stál 4 miliony eur.
  • Asi jedna vyloženě z posledních posil je Edi Kuka. Kuka přichází ze Sochaux, měl by být našim novým ofenzivním hráčem. Edi Kuka stál 2,8 milionů eur.
   Úplně poslední posilou pak je Joris Chotard, kterého jsme vykoupili ze sestupujícího Montpellier. Chotard stál 5,5 milionů eur. Jedná se tedy o poslední posily, pouze v případě náhlého odchodu jedné z našich dlouhodobých opor.
  • V poslední den přestupů jsem domluvil dva přestupy.
   Přichází Antonio Marín z Dinama Záhřeb, a to za 1,2 milionů eur (1,4 milionů eur s bonusy).
   I díky práce vedení, přichází pak Marc-Antoine Bernard z Valenciennes. Bernard je velkým opětovaným talentem. Vynaložili jsme na něj 17 milionů eur.


Ligue 1 Uber Eats
1. kolo: Auxerre – Stade Reims 2:0 (45‘ (p) Nikolič, 48‘ Begraoui)
Start do nové sezóny se nám povedl. Sice to nebylo úplně nejpřesvědčivější, ale bylo to zasloužené vítězství. Kdybychom dali více branek, bylo by to pro nás mnohem lepší. V sestavě se mihlo pár nových posil, ale v základu se objevil pouze Nicolás.
Obrázek


2. kolo: Dijon FCO – Auxerre 1:3 (27‘ Celina – 52‘ Álvarez Balanta, 80‘ Nguiamba, 87‘ Pasare)
Vyměnil jsem takřka celou základní jedenáctku, ale i tak jsme zvládli zvítězit. Sice jsme tedy prohrávali, ale ve druhé půli jsme zvládli stav otočit a zvítězit. Znamená to, že jsme nejlepší nebo ne? To ukáže až čas…
Obrázek


3. kolo: Stade Rennais – Auxerre 3:1 (12‘ Werner, 24‘ Doku, 80‘ Porro – 90+3‘ Caron)
Stejně jako loni, tak i letos naše první soutěžní porážka přichází na půdě Rennais. Máme tedy co napravovat s tímto soupeřem. Opět jsem dost proházel sestavu, ale dneska se to prostě nevyplatilo. Uvidíme, jak nám to půjde dále…
Obrázek


4. kolo: Auxerre – Saint-Étienne 2:0 (21‘ Virginius, 40‘ Begraoui)
Povedlo se nám překonat soupeře, který vypadal hrozivě. Dokázali jsme se zvednout z debaklu v Rennais. Vypadá to tedy, že se nám jasně rýsují opory pro tuto sezónu. Dokonce to vypadá, že budeme mít i novou jedničku.
Obrázek
 • Na zářijový sraz reprezentací byli nominováni: Donovan Léon (Francouzská Guayana), Grégoire Wisemes (Belgie „21“), Bogdan Pasare (Rumunsko „21“), Domenico Marcaccio (Itálie „20“), Muammer Aycicek (Turecko „19“), Svetozar Markovič (Srbsko), Alfredo Caielli (Argentina), Sinaly Diomandé (Pobřeží Slonoviny), Fallou Baldé (Senegal), Saif-Eddine Khaoui (Tunisko), Hermann Matondo (DR Kongo), Milad Mohammadi (Írán).
 • V kabině panuje dobrá nálada.
  Obrázek
 • Moje pozice je velmi silná.
  Obrázek
 • Finanční situace je skvělá.
  Obrázek
 • Náš další program:
  Obrázek

Huráá zpět!!! #26 -> Startujeme prostě rozvážně...

44
Ligue 1 Uber Eats
5. kolo: AS Monaco – Auxerre 1:1 (87‘ Gomes – 56‘ Bernard)
Asi nejtěžší zápas zatím. Šli jsme do toho s tím, že se pokusíme uhrát něco dobrého. Když jsme se dostali do vedení, tak nějak jsem se těšil na tři body. Nýbrž jsme ale neudrželi vedení, což byla škoda. Parádní debut zažil Marc Bernard, ihned vstřelil branku. Myslím si, že jsme dneska ztratili dva body.
Obrázek


6. kolo: Auxerre – Paříž Saint-Germain 0:7 (21‘ a 68‘ Parrott, 38‘, 84‘ a 87‘ Mbappé, 48‘ a 49‘ Esposito)
Když nejprve dorovnáte historický rekord klubu v Lize Mistrů a na to dorovnáte nejhorší ligovou porážku, něco je špatně. Dneska to bylo jasně v sestavě, kterou jsem vybral. Mnoho našich klíčových hráčů bylo příliš unavených na to, aby prostě nastoupili a takhle to dopadlo.
Obrázek


7. kolo: OGC Nice – Auxerre 1:2 (12‘ Reine-Adelaide – 71‘ Begraoui, 90+4‘ Caron)
Po debaklu doma jsme potřebovali zvednout, alespoň výsledkově. To se nakonec povedlo, ačkoli to bylo hodně se štěstím. Dostali jsme docela brzo branku a dlouho nám trvalo, než jsme se z toho vymotali. Ale tři body jsou naše.
Obrázek


8. kolo: Auxerre – Stade Malhaerbe Caen 3:0 (2‘ Bernard, 56‘ a 90+2‘ Baldé)
Opět jsme ukázali, že máme velmi silné vstupy do zápasů a většinou se nám i povede skórovat. I díky tomu jsme přehráli doma soupeře na našem nově zrekonstruovaném stadionu. Ukázal se Ibrahim Baldé, že je může být dobrou náhradu za Yanise. I Florenzimu se dneska hodně dařilo…
Obrázek


9. kolo: Amiens SC – Auxerre 1:5 (44‘ Obitso – 11‘ a 45‘ Wiesemes, 18‘ (p) Nguiamba, 32‘ Caron, 90+2‘ Diaby)
I po těžkých zápasech v Lize Mistrů se nám po prostřídání většiny hráčů, kvůli únavě, daří porazit dalšího soupeře. Dneska se konečně prosadil i Gregoire Wiesemes, což je pozitivní. Stejně tak je dobrou zprávou trefa Mohameda Diabyho.
Obrázek


10. kolo: Auxerre – Nantes 0:3 (63‘ a 75‘ Alex Telles, 88‘ Sbia)
Už nikdy, opravdu nikdy, nenasadím celou sestavu tak, abych šetřil všechny své hráče ze základu. Dneska jsme byli opravdu katastrofální, což je opravdu špatné. To je tedy teď ta správná před těžkým zápasem v Madridu.
Obrázek


11. kolo: Olympique Marseille – Auxerre 1:1 (5‘ Gutiérrez – 74‘ Begraoui)
Po nepovedených zápasech jsme vyrazili do Marseille, kde jsme chtěli uspět. Sice jsme zde nezvítězili, ale nakonec jsem s výsledkem spokojený. Máme však zatím co napravovat. Naštěstí pro nás je před námi ještě dost času na to, abychom zvládli uskutečnit naše cíle.
Obrázek


Liga Mistrů
Obrázek
Skupiny: Auxerre – Benfica Lisbon 2:1 (12‘ Kutesa, 17‘ Begraoui – 46‘ Núňéz)
Naše premiéra na půdě Ligy Mistrů. Předvedli jsme fantastický výkon, do vedení jsme se dostali velmi rychle, ve druhé půli jsme se pak tak nějak snažili udržet vedení, čímž bychom si připsali veledůležité tři body ihned v prvním zápase. To se nakonec povedlo, čímž jsme vyrovnali rekord v Lize Mistrů ze sezóny 2010/11, kdy bylo Auxerre naposledy v Lize Mistrů a porazilo doma Ajax. Tudíž jakýkoli zisk dalšího bodu bude historické překonání maxima. Auxerre v sezóně 2010/11 skončilo již ve skupině, na čtvrtém místě.
Obrázek


Skupiny: Basilej – Auxerre 0:2 (39‘ Kuka, 48‘ Baldé)
Právě jsme překonali historický rekord získaných bodů v Lize Mistrů. Vyhráli jsme náročný zápas ve Švýcarsku, čímž jsme se hodně přiblížili vysněnému pokračování v jarní fázi evropských soutěžích. Bohužel se ale zranil Alessandro Florenzi, chybět bude asi 2 týdny.
Obrázek


Skupiny: Atlético Madrid – Auxerre 5:1 (36‘ a 39‘ Resanovic, 62‘ Félix, 72‘ Buendía, 78‘ Chukwueze – 45+1‘ (VG) Tagliafico)
Dnešní zápas nám jasně ukázal naší reálnou sílu proti světové špičce v evropských pohárech. Nemyslím si, že jsme úplně propadli, výkon špatný nebyl. Bohužel však domácí Colchoneros hráli asi tak 100x lépe a spadlo jim tam prakticky všechno. I tak si ale myslím, že nakonec přeci jen můžeme myslet i na postup.
Obrázek

 • Byla dokončena rekonstrukce našeho stadionu.
  Obrázek
 • Na říjnový sraz reprezentací byli nominováni: Milad Mohammadi (Írán), Svetozar Markovič (Srbsko), Grégoire Wisemes (Belgie „21“), Marc-Antoine Bernard (Francie „21“), Domenico Marcaccio (Itálie „20“), Bogdan Pasare (Rumunsko „21“), Afredo Caielli (Argentina), Olivier Ngoy (Francie „19“), Sinaly Diomandé (Pobřeží Slonoviny), Fallou Baldé (Senegal), Saif-Eddine Khaoui (Tunisko), Hermann Matondo (DR Kongo), Donoval Léon (Francouzská Guayana), Manuel de Piedade (Angola).
 • V kabině je dobrá nálada.
  Obrázek
 • Vedení je spokojeno.
  Obrázek
 • Máme velmi dobré finance.
  Obrázek
 • Náš další program:
  Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Manažerské deníky“