Re: Česká liga po I.B Třídy + Grafika

82
Hele, Tobě by měli lidi z SI líbat ruce a na kolenou Tě prosit, aby mohli tu DB implementovat do hry!
Tohle je fakt neskutečné a zatím jsem neviděl jinou zahraniční DB, která by šla tak dopodrobna.
Kdyby SI pro ročník 22 udělalo jen to, že vezme tyhle FANS databáze a implementuje je do hry jako základ, tak to bude všem bohatě stačit a ani by nemuseli programovat žádné další fičury.

Za mě rozhodně klobouček 😉🤠👍👏

87
Nevím jak ostatní, ale já si kupuju každý rok nový FM. Ne proto, že by to bylo pořád lepší a lepší, ale spíš proto aby si vývojáři jednoho dne neřekli, že na to už kašlou protože se jim to nevyplatí...a to by byla škoda.

Tenshimu jsem tento ročník FM kupoval já a ostatní se pak složili, nebyl to žádný problém. Viděl bych to příští rok stejně:-)

89
Všem děkuju za hezká slova, dokonce mi přišla i chvála z ciziny, co mi udělalo radost, protože mi šlo o to trošku zatraktivni naši ligu v cizině. Po delší pauze jsem něco málo opět udělal a opravil nějaké chyby, které jsem našel nebo mi byly nahlášeny. Loga se rozhodnul zlepšit Migelinho a udělal opravdu dobrou práci, zatím je to jen po krajské přebory, ale pomalu bude pokračovat dál. U některých znaků jsou dvě verze, záleží zda používáte tmavý nebo světlý skin, protože některá nebyla v tmavém skinu vidět. Update db by se měl sám stáhnout na steamu a teď už k těm změnám:

Update 1:
- opraveno v ČFL A počet bodů za výhru v penaltách
- přidána historie týmům v I.A třídě Moravskoslezského kraje (jak skupina A tak B)
- přidána historie 2. československé ligy
- přidána historie okresních lig (Praha, Moravskoslezský kraj, Benešov, Beroun, Blansko, Břeclav, Brno-město, Brno-Venkov, Bruntál, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov)
- nastaveno přestěhování FK Pardubice na Letní Stadion 1.7.2023 (celé to ale funguje dost divně, měnil jsem to a testoval celý den a děli se tam dost divný věci, teď je to nastavený, že do
30.6.2023 budou hrát Pardubice Fortuna Ligu v Ďolíčku a druhou ligu na stadionu Pod Vinicí, přestože se tým přestěhuje z nějakého důvodu na Letní stadion už po první sezoně)
- upraveny loga by Migelinho Od Fortuna Ligy po Krajské přebory + jsem přidal logo pro dorostenecké soutěže (po kraje) a pro československou ligu
- přidány chybějící stadiony pro týmy v okresních soutěžích
- a protože přepisovat jen historii byla nuda a na stránkách fačru jsem viděl, že existují regionální poháry dorostu tak jsem je jen tak vytvořil, nejsou dělány podle reality, ale přidává to zajímavé regionální souboje v dorostu

Loga + Stadiony Update
https://uloz.to/file/dY6Oc0YimhTN/updat ... 4hpwpkBN==

91
Jen bych tady rád hodil ukázku z mé práce, ať můžete vidět, jaké loga budete používat. ( A viděli jste, kolik práce to dalo :D )
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Je to až neuvěřitelně časově náročné, takže fakt kloubouček před Tenshim, že to zvládnul poskládat i tak. Loga jsou po Krajské přebory, ale každopádně budu pokračovat, ať to máme vše hotovo.

93
Tenshi píše: 21 srp 2021, 15:33 Pro ty, který používají chtějí používat původní DB ve FM tak db na steamu s ní nefunguje, použijte tuhle:

https://uloz.to/file/7WWT36pGt1Mj/czech ... OYpzAvZN==

a druhý nejčastější otázka, rozdělení ligy na 16 a 16 podle letošní sezony:

https://uloz.to/file/yVJSdI5OVYbj/czech ... 91rwIxZN==
Co přesně znamená, že nefunguje? Resp. o které verzi hry (DB) se bavíme?
Odpovědět

Zpět na „Databáze“