Česká liga po I.B Třídy + Grafika

1
Zdravím všechny, velký dík patří uživateli "Kousek", který mi zaslal klíč k FM21. Pokud jste chtěli také přispět na ten klíč tak se můžete domluvit s ním. Jinak jsem začal pomalu práci na převodu a hned tam je bug... Při importu se nepřevedou všechni věci co byly vytvořeny, ale naštěstí se to dá obejít tím, že se ručně přepíše jeden řádek v .xml souboru který je tam snad milionkrát. Ale všecho nakonec dobře dopadlo a začínám na správném poskládání týmů do soutěží pro sezonu 2020/21. Pokud jste ve hře narazili na nějaké chyby v české lize nebo máte nějaký nápad či přání co by se dalo přidat tak klidně pište.

Fortuna Liga

- přidány peníze za TV
- změněny stadiony pro juniorky a "B" týmy
- odstraněna registrace

Fortuna Národní Liga

- změněny stadiony pro juniorky a "B" týmy
- odstraněna registrace
- Žižkov přesunut na rok na stadion SK Prosek

ČFL/MSFL

- změněny reputace týmů dle aktuální tabulky
- upravena návštěvnost dle statistik z minulé sezony
- přidána známá historie každému týmu
- přidáni lokální rivality
- upraveny zařízení (facilities) každému týmu
- každému týmu vytvořen "B" tým, pokud ho ve skutečnosti nemají

Divize

Krajské Přebory

I.A Třídy

- přidána známá historie všem týmům (zatím jen u jihočeského, jihomoravského, karlovarského, královéhradeckého, libereckého kraje a u kraje vysočina)

I.B Třídy

Krajské Poháry

- vítěz poháru se kvalifikuje do Národního poháru

Juniorský Systém

- první 4 úrovně kopírují realitu (nejde jí úplně kopírovat, protože U19 "B" týmy jsou ve hře rozbitý už druhým rokem...)
- 5-7 úroveň obsahuje týmy, které v reálu nemají týmy U19
- lze postoupit z nejnižší ligy až do nejvyšší

CEE Cup

- jen pro juniorské týmy
- rozšířil jsem ho z 8 týmů na 16
- vždy se hraje koncem července a začátkem srpna
- z české ligy jsou tam juniorky 3 nejlepších týmů v lize a 1 tým co má nejlépe hodnocenou juniorku v 1 lize

Tipsport Liga

- první tři týmy z Fortuna ligy mají "B" týmy v tipsport lize
- 5 náhodných týmu z Fortuna ligy + 4 náhodné z Fortuna Národní ligy + 4 náhodné týmy ze Slovenska

Databáze

Databáze po I.A Třídu:

s registrací v 1 a 2 lize
https://uloz.to/file/WRr7qFS1Cny2/czech ... 21-4-0-fmf

bez registrace v 1a 2 lize ( "B" týmy fungují správně v 2 lize)
https://uloz.to/file/ggJ8OhUdCDCZ/czech ... 21-4-0-fmf

Databáze po I.B Třídu:

https://steamcommunity.com/workshop/fil ... 2478380514

Loga na Steamu:

https://steamcommunity.com/workshop/fil ... 2478718511

Loga + Stadiony:

https://uloz.to/file/h57dejf0DRL7/graph ... D1nmyyZj==

Stadiony:

https://uloz.to/file/Gccm4zLIoFqC/stadi ... 1koayZAmH2

Update 1:

https://uloz.to/file/dY6Oc0YimhTN/updat ... 4hpwpkBN==
Naposledy upravil(a) Tenshi dne 16 črc 2021, 19:38, celkem upraveno 3 x.

Re: Česká liga po I.A Třídy

3
Tenshi píše: 10 pro 2020, 16:59 Zdravím všechny, velký dík patří uživateli "Kousek", který mi zaslal klíč k FM21. Pokud jste chtěli také přispět na ten klíč tak se můžete domluvit s ním. Jinak jsem začal pomalu práci na převodu a hned tam je bug... Při importu se nepřevedou všechni věci co byly vytvořeny, ale naštěstí se to dá obejít tím, že se ručně přepíše jeden řádek v .xml souboru který je tam snad milionkrát. Ale všecho nakonec dobře dopadlo a začínám na správném poskládání týmů do soutěží pro sezonu 2020/21. Pokud jste ve hře narazili na nějaké chyby v české lize nebo máte nějaký nápad či přání co by se dalo přidat tak klidně pište.
Dneska peníze pošlu ;) jen mě zajímá, jak se vypořádáš s FL a FNL, když tam stabilně má být 16 týmů, ale letos je to 18 a 14?

4
vonTrips píše: 10 pro 2020, 18:59
Tenshi píše: 10 pro 2020, 16:59 Zdravím všechny, velký dík patří uživateli "Kousek", který mi zaslal klíč k FM21. Pokud jste chtěli také přispět na ten klíč tak se můžete domluvit s ním. Jinak jsem začal pomalu práci na převodu a hned tam je bug... Při importu se nepřevedou všechni věci co byly vytvořeny, ale naštěstí se to dá obejít tím, že se ručně přepíše jeden řádek v .xml souboru který je tam snad milionkrát. Ale všecho nakonec dobře dopadlo a začínám na správném poskládání týmů do soutěží pro sezonu 2020/21. Pokud jste ve hře narazili na nějaké chyby v české lize nebo máte nějaký nápad či přání co by se dalo přidat tak klidně pište.
Dneska peníze pošlu ;) jen mě zajímá, jak se vypořádáš s FL a FNL, když tam stabilně má být 16 týmů, ale letos je to 18 a 14?
Jedná se o bug, který aktuálně řeší SI, nejde jen o českou ligu viz odkaz https://community.sigames.com/topic/538 ... verifying/, takže doufám že to co nejrychleji opraví, jinak prozatím budu pracovat s 16 týmy v obou ligách, ty dva týmy se pak dají vyměnit rychle

5
Zdravím všechny,

dneska jsem koupil Tenshimu nový ročník FM, aby mohl svojí databázi vložit i do FM 21. Jak jsem psal ve vláknu k ČR databázím FM20 myslím, že je to hezké poděkování za jeho super práci a mohli bysme se na ní složit. Samozřejmě každý jak chce...

Klíč jsem mu poslal a kdyby mi chtěl někdo přispět tak na účet 1142590012/3030

Vždycky sem napíšu jméno a cifru dárce...cena byla 1 047,- Kč

Mějte se...

1. dárce petraspp...300,- Kč
2. dárce vonTrips...150,- Kč
3. dárce hanzalik...600,- Kč

Pecka :yahoo:
Naposledy upravil(a) Kousek dne 14 pro 2020, 10:26, celkem upraveno 1 x.

8
blekyna píše: 13 pro 2020, 23:19 Citace:

Není to potřeba řešit, ve hře je další sezona již nastavena jak má být.
No ve hře je to nastavený správně, problém nastane když se kontrolují pravidla v editoru, to pak pokaždé vyskočí chyba se špatným počtem týmů

9
Tenshi píše:

No ve hře je to nastavený správně, problém nastane když se kontrolují pravidla v editoru, to pak pokaždé vyskočí chyba se špatným počtem týmů
Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda by bylo prosím možné v české lize odemknout i bonus za odehraný zápas? Zkoušel jsem to hledat v editoru, ale bohužel bez úspěchu... :)

10
BennySKS píše: 14 pro 2020, 20:27
Tenshi píše:

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda by bylo prosím možné v české lize odemknout i bonus za odehraný zápas? Zkoušel jsem to hledat v editoru, ale bohužel bez úspěchu... :)
Jako za odehraný zápas v poháru nebo v lize? Tak nějak úplně nechápu otázku

11
Tak při převodu se prakticky u všech týmu změnily barvy dresů, ale dobrou zprávou je, že už jsem je všechny opravil. (pekelných 10k změn ) Aktuálně mám vytvořenou prakticky celou strukturu lig (jak pro dospělé tak pro dorost), zbývá jen přidat pár pohárů a pak jen testovat, testovat a testovat. Počítám, že nejpozději v pátek bude hotovo.

14
Tenshi píše: [quote=BennySKS post_id=133102 time=<a href="tel:1607974069">1607974069</a> user_id=5054]
Tenshi píše: [quote=blekyna post_id=133094 time=<a href="tel:1607897987">1607897987</a> user_id=628]
Citace:

[/quote]

[/quote]

Za odehraný zápas v lize... (jak jsou tam při podepsání nové smlouvy s hráčem možnosti bonusu za gól/asistenci/čisté konto/mezistátní zápas), v jiných ligách tato možnost je, ale u českého týmu jí to bohužel nenabízí

15
BennySKS píše: 15 pro 2020, 23:28
Tenshi píše: [quote=BennySKS post_id=133102 time=<a href="tel:1607974069">1607974069</a> user_id=5054]
Tenshi píše: [quote=blekyna post_id=133094 time=<a href="tel:1607897987">1607897987</a> user_id=628]
Citace:

[/quote]

Za odehraný zápas v lize... (jak jsou tam při podepsání nové smlouvy s hráčem možnosti bonusu za gól/asistenci/čisté konto/mezistátní zápas), v jiných ligách tato možnost je, ale u českého týmu jí to bohužel nenabízí
[/quote]

Mám pocit, že tyhle věci jsou přímo v kodu hry, v editoru si myslím nejde nastavit jaké bonusy lze použít u kontraktů hráčů v lize. Ale může jít taky o bug, takže bych se spíš zeptal na foru SI

16
Seniorské týmy

1.Fortuna:Liga
2.Fortuna:Národní liga
3.ČFL a MSFL
4.Divize
5.Krajské přebory
6.I.A třídy
7.I.B třídy (nehratelné)

Juniorské ligy

1.Liga staršího dorostu U-19
2.Liga staršího dorostu U-19
3.Liga staršího dorostu U-19
4.Liga staršího dorostu U-19
5.Liga staršího dorostu U-19

Změny

Fortuna:Liga

- přidány termíny pro letní a zimní soutředění
- přidány počáteční peníze za tv práva (hodnota je dle informací z tisku)

Fortuna:Národní liga

ČFL/MSFL

ČFL se na začátku rozdělí na dvě skupiny A a B, kde vítězové skupin se potom utkají o jedno postupové místo, poslední v obou dvou skupinách sestupují,
týmy na předposledních místech spolu hrají play-off o tom kdo vypadne
- Pokud je remíza, čeká týmy na konci penaltový rozstřel
- přidána celá ligová historie
- upraveny reputace týmů

Divize

- A-C 16 týmů, první týmy postupují do ČFL, poslední tři sestupují do krajských přeborů, D-F 14 týmů, první týmy postupují do MSFL, poslední dva sestupují do nižších soutěží
- přidána ligová historie
- upraveny reputace týmů
- upravena návštěvnost

Krajské přebory

- vytvořeno všech 14 krajských divizí, vítězové postupují do Divize, týmy na druhém místě hrají play-off o poslední postupové místo
- týmy sestupují do I.A třídy
- upraveny reputace týmů
- upravena návštěvnost
- přidána ligová historie

I.A Třídy

- přidány všechny I.A třídy a týmy v nich
- upraveny reputace týmů
- upravena návštěvnost

1.Liga staršího dorostu U-19

- Obsahuje 16 týmů, které hráli v roce 2019/20 ligu
- poslední tři týmy sestupují do 2.Ligy staršího dorostu U-19

2.Liga staršího dorostu U-19

- obsahuje dvě divize Českou část, která má 32 týmů a rozdělí se na skupinu A a B a Moravskou část s 16 týmy
- První týmy postupují do 1.Ligy staršího dorostu U-19
- Poslední 3 týmy v české části ve skupinách A a B sestupují do 3.ligy staršího dorostu, poslední 4 týmy v Moravské části sestupují do 3.ligy staršího dorostu

3.Liga staršího dorostu U-19

- obsahuje pět divizí po 16ti týmech
- První dva týmy z každé divize postupují do 2.Ligy staršího dorostu U-19
- Poslední tři týmy sestupují do 4.Ligy staršího dorostu U-19

4.Liga staršího dorostu U-19

- obsahuje 14 divizí, počet týmův nich může být od 12 do 26
- První týmy postupujído 3.Ligy staršího dorostu, až na Středočeský kraj z kterého postupují dva týmy
- Vypadávání se liší podle kraje, je to v rozmezí 1-3 týmy

5.Liga staršího dorostu U-19

- obsahuje 14 divizí, některé jsou rozděleny na skupiny A nebo B, kromě Středočeského kraje kde jsou skupiny 3
- počet týmů se liší dle kraje, rozmezí je 14-24
- Výherci lig či skupin postupují do 4.Ligy staršího dorostu

MOL Cup

- změněn pool pro finálové stadiony (z nějakého důvodu se měli střídat jen 4 stadiony)

Česko-slovenský Superpohár

- neměněno

CEE Cup

- jen pro juniorské týmy
- rozšířil jsem ho z 8 týmů na 16
- vždy se hraje koncem července a začátkem srpna
- z české ligy jsou tam juniorky 3 nejlepších týmů v lize a 1 tým co má nejlépe hodnocenou juniorku v 1 lize

Tipsport Liga

- první tři týmy z Fortuna ligy mají "B" týmy v tipsport lize
- 5 náhodných týmu z Fortuna ligy + 4 náhodné z Fortuna Národní ligy + 4 náhodné týmy ze Slovenska

Další změny:

- přejmenovány všechny ligy
- všechny názvy týmů upraveny do češtiny
- upravena reputace u týmů z nižších lig
- vytvořeny týmy do krajských přeborů a I.A tříd
- vytvořeny dorostenecké ligy
- přidána některá derby
- vymazán Hušbauer jako ikona Sparty, přidán Lafata, Siegl, Sionko a Matějovský jako ikony
- každému týmu byl přiřazen stadion a pojmenován dle skutečnosti(pokud jméno stadionu bylo dohledatelné)
- každému týmu byly vytvořeny dresy (u některých bylo velmi těžké najít jaké dresy ve skutečnosti mají)
- každému týmu byla nastavena regionální liga a divize, přebor a třída do které patří a to platí i u juniorských soutěží
- přidán rok vzniku skoro všem týmům (u některých týmů nebylo možné najít informace)
- přidány chybějící města
- upraveny názvy měst do češtiny
- přidány chybějící zeměpisné údaje k městům
- všechny města přiřazena ke správným regionům
- upravena populace u měst
- každý stadion má zeměpisné údaje (i když některé mají pouze zeměpisné údaje města v kterém jsou)
- upraveny názvy regionů do češtiny a upraven počet obyvatel v nich
- odemknuta ČFL/MSFL, Divize, Krajské přebory a I.A třídy
- přidána historie lig
- přidána česká média
- obsahuje kolem 70000 změn

Obsáhlejší popis

- Fortuna liga a Fortuna Národní liga začíná s 18 a 14 týmy, po sezoně se všechno vrátí do normálu (tedy 16 a 16), jediný problém na který jsem narazil je, že u prvoligových a některých druholigových týmů se v profilu týmu v ligové historii ukazuje, že liga nebyla dokončena, je to jen estetická chyba a nemá to žádný jiný vliv
- u Divizí a Krajských přeborů editor vyhazoval chyby, tak bylo třeba trochu poupravit pravidla, aby vše šlo, takže všechny jsou nastaveny, že musí mít mezi 14-16 týmy, když to bylo nastaveno na pevno a bylo tam dost týmů tak to hlásilo chyby, takže takhle si to zvyšuje a snižuje počet automaticky a chyby už nehlásí
- Tipsport liga obsahuje "B" týmy prvních tří týmů v lize, protože osobně bych nechtěl se Spartou hrát Tipsport ligu, ale raději moji vlastní přípravu, proto první trojka tam má automaticky "B" týmy a zbytek je na náhodě
- každý tým v DB má juniorku, která hraje ligu
- u každé ligy je nastaven postup "B" týmů z nižších soutěží

Pokud najdete jakoukoliv chybu tak pište sem nebo na steam, pokusím se, co nejrychleji opravit problém a poslat aktualizaci. Pro ty, kteří si budou prohlížet DB v editoru, tak tam najdete dva krajské poháry, které nejsou aktivované (ale jsou funkční), které jsem se rozhodl zatím nepoužít, proto jsou v pravidlech, ale nejsou aktivované.

Ohledně budoucnosti pomalu začnu pracovat na další velké aktualizaci, nemůžu říct kdy přesně vyjde, prostě až to bude tak to bude. Jinak přeji všem příjemné hraní.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... 2323038865

Poslední aktualizece:
https://uloz.to/tamhle/PwrHwJNMRH5k
Naposledy upravil(a) Tenshi dne 17 pro 2020, 10:41, celkem upraveno 2 x.

17
Tenshi píše: 16 pro 2020, 13:54 ...

- Fortuna liga a Fortuna Národní liga začíná s 18 a 14 týmy, po sezoně se všechno vrátí do normálu (tedy 16 a 16), jediný problém na který jsem narazil je, že u prvoligových a některých druholigových týmů se v profilu týmu v ligové historii ukazuje, že liga nebyla dokončena, je to jen estetická chyba a nemá to žádný jiný vliv
- u Divizí a Krajských přeborů editor vyhazoval chyby, tak bylo třeba trochu poupravit pravidla, aby vše šlo, takže všechny jsou nastaveny, že musí mít mezi 14-16 týmy, když to bylo nastaveno na pevno a bylo tam dost týmů tak to hlásilo chyby, takže takhle si to zvyšuje a snižuje počet automaticky a chyby už nehlásí
- Tipsport liga obsahuje "B" týmy prvních tří týmů v lize, protože osobně bych nechtěl se Spartou hrát Tipsport ligu, ale raději moji vlastní přípravu, proto první trojka tam má automaticky "B" týmy a zbytek je na náhodě

Pokud najdete jakoukoliv chybu tak pište sem nebo na steam, pokusím se, co nejrychleji opravit problém a poslat aktualizaci. Pro ty, kteří si budou prohlížet DB v editoru, tak tam najdete dva krajské poháry, které nejsou aktivované (ale jsou funkční), které jsem se rozhodl zatím nepoužít, proto jsou v pravidlech, ale nejsou aktivované.

Ohledně budoucnosti pomalu začnu pracovat na další velké aktualizaci, nemůžu říct kdy přesně vyjde, prostě až to bude tak to bude. Jinak přeji všem příjemné hraní.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... 2322753898
Ahoj, skvělá práce :ok: :yahoo:

A pár dotazů:
1. Takže po první sezóně se zase v F:L vrátí nástavba s rozdělením na 3 skupiny?
2. Zkoušel jsi postupovat z B-týmem do I.A třídy (jakožto nejnižší hratelné divize)? Daří se to?
3. Jen pro zajímavost, co jsou ty krajské poháry zač? Na úrovni krajů nebo mezi kraji?

18
vonTrips píše: 16 pro 2020, 14:44
Tenshi píše: 16 pro 2020, 13:54 ...

https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... 2322753898
Ahoj, skvělá práce :ok: :yahoo:

A pár dotazů:
1. Takže po první sezóně se zase v F:L vrátí nástavba s rozdělením na 3 skupiny?
2. Zkoušel jsi postupovat z B-týmem do I.A třídy (jakožto nejnižší hratelné divize)? Daří se to?
3. Jen pro zajímavost, co jsou ty krajské poháry zač? Na úrovni krajů nebo mezi kraji?
1. ano vrátí se vše do normálu s nástavbou
2. ano zkoušel a postupujou
3. Je vytvořený pro Prahu a Ústecký kraj (pro týmy z krajských přeborů a I.A tříd)

19
Fakt - super práce a ukrutná.

Neber to prosím jako kritiku, ale upozornění m co jsem zjistil, že chybí k dokonalosti:

1. Od Divizí dolu nefunguje přerušení v sezóně, tak se třeba hrají jen 2 utkání v měsíci, ale u Dorostu je to funkční
2. Střídání by mělo být od ČFL dolu nastaveno na 5 ze 7, ale ve třech střídáních, editor to umožňuje.

Zatím jsem víc nezjistil, ještě jednou doopravdy dobrá práce !!!!! :thanks:

20
blekyna píše: 16 pro 2020, 17:10 Fakt - super práce a ukrutná.

Neber to prosím jako kritiku, ale upozornění m co jsem zjistil, že chybí k dokonalosti:

1. Od Divizí dolu nefunguje přerušení v sezóně, tak se třeba hrají jen 2 utkání v měsíci, ale u Dorostu je to funkční
2. Střídání by mělo být od ČFL dolu nastaveno na 5 ze 7, ale ve třech střídáních, editor to umožňuje.

Zatím jsem víc nezjistil, ještě jednou doopravdy dobrá práce !!!!! :thanks:
Jo v pohodě, já to jako kritiku neberu, spíš já už měl problém cokoliv špatnýho tam najít, proto zpetná vazba je důležitá

1. přísahal bych, že jsem to nastavoval, ale podle všeho ne
2. myslel jsem si to, ale nebyl jsem si 100% jistý

každopádně pracuju na opravě, takže ještě během dneška to bude

Opraveno + jsem přidal 5 střídání ve 3 případech pro 1 a 2 ligu pro první sezonu, musel jsem změnit odkaz protože se to nechtělo samo aktualizovat jako to šlo minulý rok
Odpovědět

Zpět na „Databáze“