Re: FM 2023

4
To je ted spíše otázka pro konzolisty. Vychází to i na playstation 5. Co myslíte bude to plnohodnotné s pc verzy? Já o tom přemýšlím, jelikož už ty písmenka dělají moc malé :D a čím dál tím více si ten text musím zvětšovat :D . Ale zase workshop...

12
Takže zase jen samé krávoviny, zlepšení čehosi a rádoby super novinky :)) Třeba jak v tom videu ukazují jak má nově vypadat líp animace hry (pohyby hráčů atd.) tak to mě přišlo spíš jako vtip, protože to vypadá furt stejně, stejně blbě (hráči po trávníku bruslí, vypadají jak po mrtvici atd.)

13
Bohužel musím souhlasit. Daří se jim jenom přidávat a zlepšovat líbivé nebo nedůležité záležitosti, ale 3D a match engine je bizarní na rok 2022. Co ty standartky? Jestli to letos nebude, tak budu fakt smutnej. Ještě určitě něco představí a upřesní. Mě se třeba zlepšení jako squad planner líbí, stejně tak úpravy skautingu a agentů/přestupů. UEFA licence je detail...stejně většina lidí používá fanouškovský addony, který tu hru dělají hratelnou.

15
Jenže nejhorší na tom je, že ta hra loni zase překonávala jejich rekordy v hranosti a prodávanosti.

Ono se jim těžk pak vyčítá, že tam nepřidávají revoluční věci, když vlastně nemusí. 🙁

Ale chtělo by to nakopnout novou generaci FMka, prostě to trochu rozčeřit - nové funkce, překopat staré systémy apod.

16
Tak jsem koukl na to video a nevypadá to úplně špatně, zrovna Squad Planner je něco co využiju hodně, už nebudu muset nic psát na papír 😂😂😂 Hodně se těším na spojení SP s Data Hub a dalšími novinkami z FM22, to by pro mě mohlo být zajímavé.

A jelikož zápasy nehraju všechny (u dlouhodobých save to ani jinak nejde) a pokud už, tak zásadně ve 2D, tak mi stagnace ME moc nevadí. Ale uznávám, že zrovna standardky by zasloužily opravdu hodně přepracovat! Ten stávající systém je divný a starý, takže pokud už přepracovali dříve trénink, měly by konečně přijít na řadu ty standardky.

Ale jak píše Nyck, pokud byl FM22 nejprodávanější (což nechápu), tak prostě SI nemají důvod vyřešit chyby, které se s nimi táhnou už dlouhá léta 😕😥

19
ahoj chtěl jsem se zeptat zda-li někdo nehrál FM22 přes game pass? Měl jsem ho a na určitý hry se nedalo dostat do dokumentů. Pokud to nepujde a musel bych hrát bez log a podobně tak bych hru koupil přes steam a už bych mohl začít klidně hrát. Díky
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze“