přestupní období a příprava

1
dá se někde nastavit, že nový hráči, která třeba k 1.7. mají být novými hráči u mě, že by mohli dříve do přípravy? Přijde mi hrozny, že vlastně si pořídim nové hráče a oni mi přijdou až na konci přípravy, protože příprava je od 15.6. do 5.7. a oni přijdou 2.7. do týmu

Re: přestupní období a příprava

5
súhlasím s tým, že by mala existovať možnosť zapojiť hráča do prípravy.. nie takého, ktorý má platnú zmluvu, ale napr. mne do tímu mal prísť mladý Kolumbíjčan bez zmluvy, lenže zmluvu s ním môžem podpísať až keď má 18 rokov, tak bol pol roka bez futbalu a tréningu 🙄 mohla by existovať možnosť, že hráča, ktorý nemá platný kontrakt inde a má dohodu s tebou o budúcej podpísanej zmluve, zaradíš do tréningového režimu (sk bude súhlasiť) 👍
YT kanál: https://www.youtube.com/c/Kaktysk
Discord: https://discord.gg/r6cRXPjxtT

6
Tak záleží o jakém přestupu mluvíš, pokud jsi někoho koupil tak se přidá v den otevření trhu, pokud podepisuješ hráče, kterému končí smlouva, tak se přidá po skončení smlouvy.

Ohledně mimoevropských hráčů pod 18 let tak v FM21 jsem bral i 16 letý a jen jsem jim "tryout" v kterém byly třeba rok a půl, takže trénovali a hráli přáteláky, takže ta možnost by měla být snad i ve FM22

7
Tenshi píše: 26 bře 2022, 14:05 Tak záleží o jakém přestupu mluvíš, pokud jsi někoho koupil tak se přidá v den otevření trhu, pokud podepisuješ hráče, kterému končí smlouva, tak se přidá po skončení smlouvy.

Ohledně mimoevropských hráčů pod 18 let tak v FM21 jsem bral i 16 letý a jen jsem jim "tryout" v kterém byly třeba rok a půl, takže trénovali a hráli přáteláky, takže ta možnost by měla být snad i ve FM22
Jasný že je to o nastavení .. a proto, v realitě když podepíšeš v dubnu hráče, který má do konce sezony smlouvu jinde, ale tobě začíná příprava už v půlce června, tak ti normálně do přípravy nastoupí, protože proč by mu ten jiný tým bránil? Nebo i přestupy, prostě to podepíšeš 15.6., ale registrace se udělá až 1.7. kdy je přestupní termín, ale od 15.6. už s tebou bude trénovat

ale v FM ať uděláš cokoliv, tak ti přijde až po smlouvě nebo v přestupním období, a to je úplně na konci přípravy těsně před mistrákem
Odpovědět

Zpět na „Poradna“