Re: Česká liga po I.B Třídy + Grafika (FM22)

44
zdarec, super práce. Upravoval jsi nejak přestupové preference? Mě v origo db chodí hodně 30+ hráčů do cz týmů, je to dost nereálné , třeba Dani Alves do Slavie a podobný co by do cz ligy nikdy nešli , hlavně na volné přestupy , třeba Slovácko dotahne v zimě 6 volnych hráčů kolem 33 let , což ten tým úplně rozjebe

46
köbe píše: 24 lis 2021, 23:13 zdarec, super práce. Upravoval jsi nejak přestupové preference? Mě v origo db chodí hodně 30+ hráčů do cz týmů, je to dost nereálné , třeba Dani Alves do Slavie a podobný co by do cz ligy nikdy nešli , hlavně na volné přestupy , třeba Slovácko dotahne v zimě 6 volnych hráčů kolem 33 let , což ten tým úplně rozjebe
Přestupové preference jsem neupravoval, možná jen u nějakých týmů z nižších divizí. U těhle přestupů je to spíš kombinace několika věcí, počtu hratelných lig, velikosti hráčské databáze a pak i reputace ligy a týmu. Takže pokud hraješ s velkou databází hráčů a hratelná je jen ČR (nebo má nejvyšší reputaci mezi ostatními hratelnými soutěžemi) tak hra bude tlačit volné hráče právě do ČR. A proto to úplně dobře nejde nastavit, protože každý si tyhle věci nastavuje různě.

52
Ahoj,

podle toho jak a co... In game editor jsem zkoušel a ten je spíše na "cheaty".... tedy prodlužování smluv, léčení hráčů, přidávání financí a tak.. tyhle větší zásahy tam podle mě nejdou.

Př. v ročníku 2021 hraje Žižkov na Střížkově a já jsem chtěl editovat, aby se vrátil zpět na stadion a nešlo to... až po konci sezony mě hra zase vrátila na stadion Viktorky...
V JEDNODUCHOSTI JE VELKÁ SÍLA!!!
[/b]

55
VseProSpartu? píše: 02 pro 2021, 16:15 Aha. O úroveň výš co do složitosti je pak předpokládám přidání B týmu zpět do druhé ligy. Nějaký tool, který by za těmito účely (pravidla a přidání B týmu o hratelné soutěže, respektive druhé ligy) šlo použít?
Určitě nejde přidat tým ručně v uložené hře, jediný co můžeš udělat je zvýšit reputaci u týmu přes nějaký in-game editor a pak si to uložit před koncem sezony (než se vytvoří rozvrh a udělají se postupy a sestupy) a simulovat to do tý doby než ti tam ten tým postoupí

56
Ahoj, prvně bych chtěl poděkovat za skvělou práci. Ve FM jsem pořád a stále nováček (a asi navždy budu) takže přicházím s asi hloupým dotazem.
Proč jsou u krajských lig nastavené pravidla tak, že po remízovém ligovém zápase následují penalty a ne jako v reálu, kde si soupeři rozdělí po bodu? Lze to někde nastavovat nebo je to fixně dané těmi soupiskami?
Díky
Odpovědět

Zpět na „Databáze“