Re: Česká liga po I.B Třídy + Grafika (FM22)

102
Dneska proběhla menší aktualizace staré db, aktualizována je jak na steamu na MEGA, jedná se o úplně poslední update této databáze, protože v mnoha směrech je zastaralá proti nové na které stále pracuju. Tak a teď k té malé aktualizaci, určitě jste si všimli, že některé týmy odstoupily ze soutěže nebo byly vyloučeny kvůli korupční aféře, jedná se o týmy:

Vyšehrad (korupce) - má jít do pražského přeboru, ale stále se nějak soudí
Dolní Benešov
Vltavín "B"
TJ Podyjí Černíč
TJ Sokol Dolní Lutyně
FK Kojetín-Kovalovice
SK Rakovník "B"
TJ Sokol Klobuky v Čechách
TJ Sokol Sezimovo Ústí
TJ Slavoj Žihle
FK Nečtiny
TJ Sokol Jezernice
FK Admira Hulín
Fotbal Fulnek

Dá se počítat s tím, že všechny týmy sestoupí aspoň o jeden stupeň (teda až na Vyšehrad, tam asi nikdo neví jak to skončí), vymazat ty týmy a registrovat je až na další ročník by bylo na hodně práce, proto jsem to udělal trochu víc lehce. Jako příklad vemu Dolní Benešov, odehrál půlku sezony v MSFL (17 zápasů) a z druhé půlky odstoupil tak dostal tedy -51 bodů do startu (17x3=51 , tedy za každý zápas co neodehráli dostali -3 body), takto je to řešeno u všech týmů kromě Vyšehradu, který má do startu -90 bodů za korupci. Tímto způsobem můžete tedy trénovat dané týmy a připravovat je na další sezonu.

Teď trochu informací ohledně velké aktualizace, stále na ní pracuju, změn je hodně a dneska se podělím o dvě novinky. Jedna už je hotová a druhá je teprve na začátku, ale asi hodně lidí překvapí 😂.
Začnu tím, co už je hotové a u čeho jsem strávil nespočet hodin laděním a to je počasí. Na základě dat z Archiv počasí a chmi kde jsem sledoval různé denní data z meteorologických stanic, vzniklo 14 nových počasí, 13 krajů (Praha a Středočeský kraj jsou dohromady) a CZ-Hory (to se týká měst a obcí, které se nacházejí nad 580 metrů). Ze simulací vyšly vcelku dobré výsledky, například v srpnu v Praze bylo kolem 30 stupňů a v prosinci se hrálo v Jablonci a Liberci na sněhu s teplotami kolem 0.

Druhá novinka se týká hráčů, za pomoci vonTripse vzniká databáze hráčů a zaměstnanců pro týmy ČFL/MSFL a Divizí. vonTrips sbírá data a já je potom dávám do úplně nové databáze, která půjde použít i bez českých soutěží. Aktuálně je hotový jen Hlučín a pokud máte zájem sbírat data o daných hráčích a zaměstnancích tak napište mně nebo vonTripsovi (možná nejlíp oběma, já vám musím dát práva editora do google docs a vonTrips vám vysvětlí co a jak) .
A asi ta nejdůležitější otázka kdy to všechno bude? Můj plán je to vydat všechno ještě pro FM22 (jak hráče tak novou db s okresy), u hráčů bude záležet jestli se přidají další lidi na sběr informací a db s okresy bude asi někdy během léta.
Odpovědět

Zpět na „Databáze“