Návrat na piedestal #15

41
Championship
35. kolo: Ipswich Town – Queens Park Rangers 5:2 (10‘ El Mizouni, 13‘, 34‘ (p) a 85‘ Twine, 80‘ J. Lowe)
Zvládli jsme dobře tento zápas. Vstoupili jsme tedy do závěrečné čtvrtiny ligy a bylo to skvělé. Dali jsme dosti branek, což je super. Opět jsme viděli, jak Scott Twine vstřelil hattrick, již druhý v této sezóně.
Obrázek


36. kolo: Sheffield Wednesday – Ipswich Town 2:2 (6‘ Dele-Bashiru, 40‘ Burey – 28‘ Zaroury, 71‘ Correa)
Bylo to takové všelijaké. Dvakrát jsme dotahovali, ale k tomu, abychom otočili, to nestačilo. Bod je nakonec asi docela dostačující. Konečně je dobře, že se prosadil Javier Correa, po zranění se vrátil. Daří se nám pomalu odskočit od ostatních týmů a osamostatňujeme se na druhé pozici.
Obrázek


37. kolo: Peterborough United – Ipswich Town 0:1 (11‘ Twine)
Stačilo jen pár minut a dokázali jsme uhrát důležité tři body. Hlavně pak v závěru zápasu to bylo velmi těžké, protože jsme přišli v 82‘ o vyloučeného Leifa Davise. Tři body jsme ale uhráli. Pomalu si začínáme tak zajišťovat jistotu minimálně play-off o postup.
Obrázek


38. kolo: Ipwich Town – Cardiff City 3:0 (26‘ (p) Twine, 30‘ (VG) Mert Cetin, 40‘ Chirewa)
Pánové, diváci, hráči, my jsme to dokázali. Právě jsme se dostali do čela ligy. Největší zápas sezóny jsme zvládli na výbornou. Předvedli jsme fantastický výkon, hlavně v prvním poločas. Druhý poločas se spíše jen už dohrával. Byli jsme ale opravdu skvělí.
Obrázek


39. kolo: Ipswich Town – Sunderland 3:0 (29‘ a 34‘ Chaplin, 90+4‘ Zaroury)
Předvedli jsme velmi dobrý výkon. Už v prvním poločase jsme rozhodli o tom, že získáme tři body. Velmi se o to přičinil Conor Chaplin, který dvě branky vstřelil a na třetí si připsal, tzv, „druhou asistenci“. Pomalu se začínáme osamostatňovat na čele ligy.
Obrázek


40. kolo: Burnley – Ipswich Town 2:2 (50‘ Weghorst, 70‘ Lewis-Potter – 13‘ J. Lowe, 45‘ (p) Twine)
První poločas patřil nám, a to, i když jsme od 35‘ hráli bez vyloučeného Conora Chaplina. Druhý poločas pak nakonec patřil soupeři. Je z toho nakonec remíza, která je ale zasloužená. Doufejme, že nás to pak nebude stát klíčové umístění.
Obrázek


41. kolo: Luton Town – Ipswich Town 1:2 (17‘ Aguilera – 54‘ Valentine, 75‘ (p) White)
Dokázali jsme i dneska zvítězit, což je velmi dobré. Očekával jsem tak nějak všechno, protože kvůli náročnému programu jsem musel prostřídat hodně naší sestavu. Poprvé se prosadil Nico Valentine, jednalo se o jeho první branku v kariéře.
Obrázek


42. kolo: Ipswich Town – Norwich City 1:1 (53‘ Twine – 23‘ (p) Núňez)
Kdo by na startu soutěže řekl, že zrovna tento zápas bude zlatým hřebem celé sezóny. Vítězství jednoho z týmů mohlo rozhodnout prakticky o titulu. Ale remíza je nevýhodná pro obě strany. Prohrou bychom ztratili asi naději na titul, ale remíza nás uvedla ve velkou nejistotu.
ObrázekVrcholí souboj o postup
Obrázek
Obrázek
Obrázek


43. kolo: Ipswich Town – Middlesbrough 2:2 (47‘ Lowe, 80‘ Correa – 64‘ Akpom, 90+5‘ Coburn)
Byli jsme blízko, mohli jsme zvítězit. Ale bohužel jsme neměli štěstí, protože jsme nakonec jen získali bod. Mohli jsme si dneska dokonce zajistit místo minimálně play-off o postup. Takto je boj ještě stále otevřen.
Obrázek


44. kolo: Stoke City – Ipswich Town 1:3 (43‘ Delap – 17‘, 74‘ a 82‘ Correa)
Zvládli jsme klíčový zápas, proti silnému soupeři, se kterým bojujeme navíc o postup. Konečně se ukázal i Javier Correa, který se zapsal hattrickem. Dnes jsme si konečně zajistili minimálně účast v play-off o postup do Premier League.
Obrázek


45. kolo: Ipswich Town – Coventry City 2:1 (25‘ Twine, 84‘ Murillo – 61‘ Rose)
Dneska jsme mohli po vítězství a shodě ostatních výsledků jsme mohli získat titulů, navíc je to doma!!! Vyhráli jsme, vítěznou branku vstřelil Jesús Murillo, první branka za nás. Když jsme se pak dozvěděli, že Norwich nevyhrál, začalo se slavit. Vyhráli jsme titul v Championship, zvládli jsme to doma, a díky tomu jsme si zajistili postup do Premier League.
Obrázek


46. kolo: Birmingham City – Ipswich Town 1:2 (62‘ Long – 36‘ Šimič, 45+2‘ Byrne)
I poslední zápas sezóny, ve velmi kombinované sestavě jsme dokázali vyhrát. V prvním poločase jsme asi o výsledku rozhodli. Druhý už se tak jen spíše dohrával. Dokázali jsme tedy vynikající věc, když jsme dokráčeli k celkovému triumfu v Championship, a to s 92 body.
Obrázek


Zhodnocení posil
Jedná se o pouze o posily, které u nás nastoupili alespoň do 5-ti zápasů.
 • Pozitivní
  • Javier Correa – Před začátkem sezóny přišel zadarmo z Argentiny. A rozhodně nezklamal. Dokud se nezranil, byl jedničkou na hrotu, po návratu ze zranění byl spíše dvojkou na hrotu. Byl však velmi potentní, vstřelil celkem 16 branek a na jednu nahrál.
  • Leo Fuhr Hjelde – Původně jsem čekal, že spíše bude spíše do počtu, ale stal se jedničkou na stoperu. Doufám v to, že se nám povede nějak prodloužit…
  • Scott Twine – Ze začátku sezóny byl spíše dvojkou, ale nakonec si vydobyl místo jedničky na hrotu. Hodně mu pomohlo zranění Correy, kterého ani po jeho návratu zpátky nepustil. Nastřílel parádních 24 branek a na 2 nahrál. Premier League pro něj bude taky…
 • Neutrální
  • Harvey White – Očekával jsem, že bude našim lídrem hry, ale bohužel se to nepovedlo. Spíše patřil mezi stabilní členy týmu, ale nevynikal.
  • Steven Sessegnon – Měl šanci patřit mezi velké hráče, ale nedokázal si místo jedničky sebrat pro sebe. Nakonec tak spíše něco mezi.
  • Alexei Rojas – Přišel jako trojka, ale nakonec se z něj stala právě dvojka v bráně. Možná popřemýšlíme o dalším aranžmá.
  • Max Lowe – Docela pravidelně se střídal s Davisem na levém beku. Určitě s ním počítáme i nadále, ale bude to pro něj ještě očekávané, protože se od něj ještě čeká dost… Navíc je tu stále Davis.
  • Jesús Murillo – Dlouho mu trvalo než se pořádně prosadil. Nakonec jsem s ním byl ale spokojený. stal se naším hrdinou, když právě on vstřelil branku, která rozhodla o našem titulu.
  • Tobias Borkeeiet – Čekalo se od něj hodně, ale to nesplnil. Na druhou stranu, ale rozhodně nezklamal.
  • Anass Zaroury – Kdyby se více gólově prosazoval, byl by asi ve vyšším hodnocení. Měl ale těžkého soupeře v Loweovi. Má potenciál nás táhnout i v Premier League.
 • Negativní
  • Matt Clarke – Přišel jako velká posila a tahoun. Ale bohužel nepředvedl se. Celý podzim spíše dělal až trojku na stoperu. V zimě nakonec odešel do Derby.


 • Příchod z akademie.
  Obrázek
 • Na březnový sraz reprezentací byli nominováni: Zanda Siziba a Emmanuel Okunowo (Nigérie „23“), Roko Šimič (Chorvatsko „21“), Marcel Schubert (Německo „18“), Jake Whelan (Severní Irsko „19“), Leo Fuhr Hjelde (Norsko „21“), Kai Ludvigsen (Wales „21“), Tawanda Chirewa (Zimbabwe), Jamal Lowe (Jamajka), Jack Byrne (Irsko), Bayli Spencer-Adams (Guayana).
 • Na červnový sraz reprezentací byli nominováni: Moses Muhammad (Nigérie „20“), Roko Šimič (Chorvatsko „21“), Leo Fuhr Hjelde (Norsko „21“), Edwin Agbaje (Irsko „21“), Dynel Simeu (Kamerun „23“), Zanda Siziba a Emmanuel Okunowo (Nigérie „23“), Borislav Tanchev (Bulharsko „21“), Jake Whelan (Severní Irsko „19“), Kai Ludvigsen (Wales „21“), Steven Sessegnon (Pobřeží Slonoviny), Tawanda Chirewa (Zimbabwe), Tobias Borkeeit (Norsko), Bayli Spencer-Adams (Guayana), Jamal Lowe a Nico Valentine (Jamajka).
 • Skončil Carabao CUP.
  Obrázek
  Skončil FA CUP.
  Obrázek
 • Výbor stanovil přestupový a mzdový rozpočet.
  Obrázek
  Obchodní souhrn.
  Obrázek
 • Přehled sezóny.
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
 • Díky postupu proběhne i mírná rekonstrukce stadionu.
  Obrázek
 • Mladý hráč sezóny. Manažer sezóny. Tým sezóny.
 • V kabině je velmi dobrá nálada.
  Obrázek
 • Má pozice je nedotknutelná.
  Obrázek
 • Fanoušci jsou se mnou spokojeni.
  Obrázek
 • Díky postupu bude naše pokladna zase v pohodě.
  Obrázek
____________________________________________________________________________________
to vonTrips: Zvládli jsme to. Povedl se nám postup, navíc z prvního místa!!!

Re: Návrat na piedestal #15

42
Doma nedobytná tvrz, venku důležité body i proti konkurentům a nakonec zasloužený postup s další trofejí do vitrýny 😉. Ovšem v PL to bude jiná písnička! Snad nebudete za otloukánky, ideál bude v poklidu nad 16. místem. Nějaké finance na posílení kádru máš, tak ať se další sezóna vydaří 👍

Návrat na piedestal #16

44
Vedení klubu
Po postupu do Premier League jsme si opět sedli s vedením klubu, přesněji s Michaelem O’Learym. Opět jsme se potřebovali domluvit , co vlastně chceme v této sezóně.
To, jak by měl klub fungovat, se stále nezměnilo:
 • Práce s financemi
 • Snažit se podepisovat mladší hráče
 • Hrát dobře v obraně, těžit mnoho ze standardek a hrát na protiútoky
Ohledně plánů do této sezóny bylo nejdůležitější se shodnout, co vlastně chceme… Trošku mě zklamalo, že v obou pohárech, jak FA CUP, tak i CARABAO Cup zatím nejsou pro vedení důležití, stále „máme být konkurenceschopní“, tudíž to nějak odehrát.
Mnohem důležitější je to, co se čeká v rámci ligy. Vedení chce pouze „pokusit se nesestoupit“, dle toho tedy čekají, že opět sestoupíme. Ale já očekávám, že se nám povede se zachránit, prostě musí…
Ohledně požadavků od fanoušků jsem docela zklamán… Jejich požadavky jsou docela slabé:
 • Zábavný fotbal se solidní defenzívou, založený na držení míče se trochu pře s fotbalem ve vysokém tempu se silným presingem
 • Pracovat s mládeží
 • Být konkurenceschopní proti týmu Norwich City
Cíle ohledně soutěže nejsou žádné, takže fanouškům je jedno, jak skončíme…
Obrázek
ObrázekLetní příprava
Ipswich Town – KRC Gent 6:0 (2‘, 49‘ a 67‘ (p) Hwang Ui-Jo, 25‘ Twine, 81‘ Favilli, 88‘ El Mizouni)
Sudbury – Ipswich Town 0:2 (55‘ Twine, 59‘ Colwill)
Ipswich Town – Vizela 2:1 (16‘ a 33‘ Diabaté – 57‘ Névoa)
Ipswich Town – Osasuna Pamplona 1:1 (46‘ Chaplin – 42‘ Cabral)
Ipswich Town – Benfica Lisabon 2:1 (50‘ Twine, 90+1‘ Sali – 28‘ Beto)
Ipswich Town – Cape Breton 7:0 (5‘, 6‘ a 10‘ Hwang Ui-Jo, 14‘ (p) Diabaté, 49‘ Chirewa, 64‘ a 89‘ Chaplin)
Ipswich Town – Borussia Mönchengladbach 2:0 (22‘ Byrne, 70‘ Twine)
Ipswich Town – Saint-Étienne 2:0 (44‘ El Mizouni, 77‘ Diabaté)
West Ham – Ipswich Town 0:0
Carrick Rangers – Ipswich Town 0:6 (28‘ Borkeeiet, 34‘ Lozano, 35‘ Szalai, 55‘ El Mizouni, 57‘ a 76‘ Chaplin)
Ipswich Town – Billericay Town 7:0 (2‘ a 25‘ White, 10‘ a 30‘ Byrne, 41‘ Wollfenden, 50‘ a 55‘ Lowe)
Obrázek
Máme za sebou poměrně vyvedenou přípravu, ačkoli jsme teda nehráli proti nijak exkluzivním soupeřům, ale myslím si, že to není podstatné. Odehráli jsme turné v Portugalsku, vyhráli jsme Tractor CUP a dokonce jsme se účastnili i utkání za zásluhy, West Ham chtěl uznat Arona Creswella…
Vyzkoušeli jsme několik nových hráčů, přivedli jsme posily a během přípravy jsme neprohráli. Snad jsme dostatečně dobře potrénovali i novou taktiku, kterou budeme občas i používat.


Přestupy
 • Odchody:
  • Na hostování odešli: Jack Manly (Northampton Town), Mani Oakley (South Shields), Frankie McKillop a James Clarridge (Barrow), Euan Pollock (Boston United), Max Hudson (Colchester United), Matt Ward (Sutton United), Zanda Siziba (Fleetwood Town), Ricky-Jade Jones (Birmingham City), Joe Rankin-Costello (Swansea City), Ash Boatswain (Scunthorpe United), Cameron Evans a Harvey Griffiths (Bristol Rovers), Marcel Schubert (Eintracht Braunschweig), Maasai Dallison (Braintree Town), Mitchell Williams (Chelmsford City), Kane Vincent-Young (Crewe Alexandra).
  • Pouze rokem byl naším členem, Brandon Pierrick neodehrál špatnou sezónu, ale u nás by si asi teď nekopnul. Odchází tak do Swansea City, a to za 450 tisíc liber.
  • Když přicházel, očekávalo se, že by mohl být minimálně dvojkou, ale v minulé sezóně z něj máme trojku. Proto odchází do Burnley za 250 tisíc liber. Málem bych zapomněl jméno, Joe Hilton.
  • Tým také opouští John Lundstram, který se bohužel neprosadil naplno v našem týmu. Odchází do francouzského Racingu Strasbourgu, a to za 9,5 milionů liber.
  • Tým nakonec opouští i Jamal Lowe, který se s námi nepohodl. Odchází do mexického Clubu Léon, který nám za něj zaplatil 8,25 milion liber (až 10,5 milionů liber s bonusy).
  • Příchody:
  • Po startu přestupového období už přišlo hned pět hráčů, které jsem podepsal v průběhu jara:
  • Rozhodli jsme se, že přivedeme posilu do branky, protože Walton pomalu stárne, navíc je o něj i zájem. Proto přišlo nakonec hned duo brankářů, Marcel Lotka z Borussie Dortmund, a to za 850 tisíc liber. Druhý pak je Patrik Sigurdur Gunnarson z Vikingu, za 950 tisíc liber. Gunnarson, ale nezískal pracovní povolení, takže půjde hostovat. Lotka bude pravděpodobně dvojkou.
  • Posilou do útoku pak je ještě Anthony Lozano, který přichází zadarmo z Cádizu.
  • Posílili jsme obranu, přišel Levi Colwill, a to zadarmo.
  • Přivedli jsme také dvě posily do budoucna. Jedním z nich je Fisayo Dele-Bashiru z Sheffieldu Wednesday. Dele-Bashiru nás stál 4 milion liber, obratem byl ale poslán zpět na hostování.
   Druhým pak je Camilo Salamanca, který přichází z Juniór FC, a to za 1,8 milionů liber, obratem šel zpátky hostovat.
  • Další naší posilou do obrany pak je Attila Szalai, který přišel zadarmo.
   Přišel také Hamid Abdul-Salem z Readingu, který nás stál 400 tisíc liber. Abdul-Salem však zůstane hostovat v Readingu do konce sezóny.
  • Naší asi největší posilou se pak stává Adil Aouchiche, který přichází z Ajaccia. Aouchiche nás stál 6,5 milionů liber. Aouchiche se stává ihned nejlépe placeným hráčem.
  • V závěru přestupového období přicházejí:Premier League
1. kolo: Ipswich Town – Newcastle United 0:2 (45+1‘ Koopmeiners, 70‘ Martial)
Bylo jasné, že nás nečeká nic lehkého. Dneska jsme se setkali asi s krutou realitou. V první půli jsme drželi jakžtakž krok s našim soupeřem, ale pár chyb a vše se změnilo. Ve druhé půli jsme se marně snažili alespoň srovnat.
Obrázek


2. kolo: Manchester United – Ipswich Town 1:1 (79‘ Bassey – 62‘ Correa)
Byli jsme blízko tomu, abychom vyhráli a vykradli Old Trafford. Hodně nám pomohlo to, že už ve 20‘ dostal Sancho červenou kartu. Naštěstí jsme tedy alespoň bodovali. Máme první bod v této sezóně, doufám, že nebude poslední.
Obrázek


3. kolo: Ipswich Town – Middlesbrough 1:3 (77‘ El Mizouni – 10‘ Lenihan, 41‘ (p) McNair, 45‘ Akpom)
Hrůzostrašný první poločas zapříčinil to, že jsme dneska neuhráli ani bod. Tohle byl naprosto katastrofický výkon. Myslím si, že hodně rozhodla ta neproměněná penalta. Je to asi hodně špatný, budeme tedy muset hodně tým zlepšit.
ObrázekCARABAO cup
2. kolo: Ipswich Town – Southend United 2:3 (5‘ Chaplin, 45+1‘ (p) Twine – 47‘ a 85‘ Brown, 67‘ Young)
Tohle se teda nepovedlo. Doufal jsem, že bychom mohli tímto zápasem rozjet pohodovou sérii, ale nepodařilo se nám to. Sice jsme v první polovině předvedli dobrý výkon a vedli, ale ve druhé půli jsme úplně propadli a vypadli jsme z poháru.
Obrázek

Obrázek
 • Podepsal jsem novou smlouvu.
  Obrázek
 • Na zářijový sraz reprezentací byli nominováni: Jake Whelan (Severní Irsko „19“), Joe Flynn-Bohan (Irsko „19“), Jack Byrne (Irsko), Tawanda Chirewa (Zimbabwe), Borislav Tanchev (Bulharsko „21“), Kemal Özbek (Turecko „21“), Patrik Sigurdur Gunnarsson (Island), Phillip Clarke (Anglie „20“), Fisayo Dele-Bashiru (Nigérie), Jamal Blackman (Barbados), Anthony Lozano (Honduras), Jamal Lowe a Nico Valentine (Jamajka), Emmanuel Okunowo a Moses Muhammad (Nigérie „20“).
 • Sice je v kabině pár nespokojených hráčů, ale vše funguje.
  Obrázek
 • Vedení je zatím spokojeno.
  Obrázek
 • Fanoušci jsou také spokojeni.
  Obrázek
 • S pohledů financí je vše naprosto v pohodě.
  Obrázek
 • Náš další program:
  Obrázek
_________________________________________________________________________________________________________________
to vonTrips: Díky. Bude to náročné bojovat o zcáhranu.
to FFA: Díky.

Návrat na piedestal #17

46
Premier League
4. kolo: West Ham – Ipswich Town 2:1 (32‘ Lucas Paquetá, 53‘ Lemar – 3‘ Miranda)
Tohle by velmi zajímavý zápas. Povedlo se nám dát brzo branku, následně jsem si myslel, že to prostě nějak zvládneme. Bohužel nás pak ale domácí přehráli. Když jsme pak v samotném závěru zápasu kopali penaltu, věřil jsem, že to dáme. Ale Chaplin penaltu neproměnil, což nás totálně dokončilo…
Obrázek


5. kolo: Ipswich Town – Wolverhampton Wanderers 0:3 (3‘ Collins, 18‘ Herrera, 23‘ Neto)
Další tragédie v našem podání. Tohle stálo zase za to, za půl hodiny byli po zápase. Hned na to se zranil Malcolm Ebiowei, který bude chybět až 5 týdnů. Je na čase s tím něco dělat, protože jinak budeme mít velké a zásadní problémy s udržením.
Obrázek


6. kolo: Leicester City – Ipswich Town 2:2 (3‘ Fornals, 62‘ Oršič – 30‘ a 40‘ Miranda)
Sice se stále trápíme, ale dokázali jsme uhrát dneska důležité tři body. Není to úplně lehká sezóna, ale budeme se snažit to nějak zvládnout. Dokonce jsme dokázali chvilku i být ve vedení, ale ani to nestačilo na více než bod.
Obrázek


7. kolo: Manchester City – Ipswich Town 3:0 (47‘ a 90+1‘ Haaland, 63‘ Bernardo Silva)
Když jdete do zápasu s tím, že se nějak probráníte celým zápasem a uvidíte, co s tím uděláte. A ona se v první třetině zápasu nechá vyloučit klíčová šestka, zápas pro vás skončí. A to dokonce Erling Haaland neproměnil penaltu. Tohle bude hodně těžká sezóna.
Obrázek


8. kolo: Ipswich Town – Aston Villa 1:2 (83‘ Aouchiche – 25‘ Malen, 51‘ Bamba)
Očekával jsem, že dneska dokážeme alespoň bodovat, ale bohužel se tak nestalo. Hosté z Birminghamu nás přehrávali. Až teprve po změně taktiky jsme začali něco hrát. Podzim bude asi z našeho pohledu tragický, v lednu budeme muset hodně posilovat.
Obrázek


9. kolo: Watford – Ipswich Town 3:0 (9‘ Joao Pedro, 50‘ Sarr, 61‘ Estupiňán)
Prodloužili jsme jen svou katastrofální sérii, kdy jsme nevyhráli. Předvádíme velmi špatné výkony, které se jen a jen prodlužují. Navíc se zranil Bruno Miranda, který bude chybět až 3 týdny. Protáhli jsme už naší šňůru bez vítězství na 9 zápasů.
Obrázek

 • Na říjnový sraz reprezentací byli nominováni: Joe Flynn-Bohan (Irsko „19‘), Enes Sali (Rumunsko), Tawanda Chirewa (Zimbabwe), Jack Byrne (Irsko), Patrik Sigurdur Gunnarsson (Island), Tobias Borkeeiet (Norsko), Borislav Tanchev (Bulharsko „21“), Kemal Özbek (Turecko „21“), Marko Lazetič (Srbsko „21“), Bruno Miranda (Bolívie), Jesús Murillo (Kolumbie), Jake Whelan (Severní Irsko „19“), Fisayo Dele-Bashiru (Nigérie), Jamal Blackman (Barbados), Anthony Lozano (Honduras), Nico Valentine (Jamajka), Emmanuel Okunowo a Moses Muhammad (Nigérie „20“).
 • V kabině je teď trošku náročněji.
  Obrázek
 • Vedení je se mnou ještě zatím spokojeno.
  Obrázek
 • Fanoušci jsou zatím spokojeni.
  Obrázek
 • Finance jsou v pohodě.
  Obrázek
 • Náš další program:
  Obrázek
___________________________________________________
to vonTrips: Zatím je to bída a náročné. Bude to těžká sezóna...

Re: Návrat na piedestal #17

47
PL je prostě hardcore, což teď zažíváš (a trochu mě to odrazuje od toho rozjet něco v Anglii), ale věřím, že ty se z toho nějak vyhrabeš :) a co, i kdyby ne a spadl jsi, tak už tam jednou jsou ty prachy a jinak se bude postupovat a udržovat už s tímto polštářem

jinak Lozano, ex-barcelonista, sice býval jen v béčku, ale známá tvář pro mě a vidím, že si ho pořád volají do repre ;) a ten Szalai vypadá hodně dobře, jsem vždy nemohl z toho, jak ty hodnoty vystřelí - koupíš někoho za pakatel třeba a po postupu do PL se mu ta hodnota zněkolikanásobí
Obrázek

Návrat na piedestal #18

48
Premier League
10. kolo: Ipswich Town – Liverpool 1:1 (2‘ Correa – 21‘ (p) Salah)
Překvapivě jsme uhráli skvělý výsledek proti Liverpoolu, s čímž nikdo nepočítal. Bylo to velmi náročné utkání, ale zvládli jsme vybojovat bod. Dokonce jsme byli blízko k tomu, abychom získali tři body. Mohlo by se blýskat na lepší časy…??
Obrázek


11. kolo: Ipswich Town – Norwich City 0:2 (36‘ Rowe, 74‘ Hojlund)
Už jsem tak nějak očekával, že bychom právě dnes mohli vykročit k lepším zápasů, ale ono ne. Opět jsme předvedli velmi špatný výkon. Hodně nás poškodilo vyloučení Zarouryho v 48‘. Hosté nakonec také dohrávali v desíti, ale pro nás to bylo málo.
Obrázek


12. kolo: Nottingham Forest – Ipswich Town 2:1 (90‘ Gibbs-White, 90+1‘ Lingaard – 25‘ Correa)
Propadáme se čím dále tím více. Dneska jsme byli opravdu blízko k tomu, abychom získali tři body, ale v samotném závěru zápasu jsme úplně propadli a dvakrát inkasovali. A to se nám navíc vykartoval Adil Aouchiche.
Obrázek


13. kolo: Ipswich Town – Leeds United 4:3 (6‘ Lozano, 8‘ Ebiowei, 67‘ a 90‘ Lazetič – 16‘ (p) a 81‘ (p) Vitinha, 49‘ Tanganga)
Předvedli jsme nejlepší výkon dosavadní sezóny. Dokázali jsme nastřílet 4 branky, hosté pak vstřelili tři, dvě z penalty a třetí byla tečovaná. Měli jsme prostě smůlu, ale naštěstí jsme to dokázali dovést ke třem bodům. Mohl by to být tento okamžik, kdy se dostaneme z problémů?
Obrázek


14. kolo: Chelsea – Ipswich Town 2:0 (9‘ Hudson-Odoi, 47‘ Sterling)
Tohle se už zase nepovedlo. Před pár dny to vypadalo lehce nadějně, ale bohužel jsme nepředvedli vůbec nic. Nehráli jsme ale úplně špatně, ale nedařilo se nám v poslední třetině hřiště. Zrovna tohle nejsou povedené situace.
Obrázek


15. kolo: Everton – Ipswich Town 1:1 (7‘ Coulibaly – 82‘ Ebiowei)
Bylo to velmi nepříjemné utkání. Velmi brzo jsme dostali branku, vzápětí pak domácí Calvert-Lewin dostal červenou kartu. Měli jsme nějakých 80 minut na to, abychom něco z tohoto zápasu vybojovali. Nakonec to bylo docela málo, ale alespoň je to bod.
Obrázek


16. kolo: Ipswich Town – Crystal Palace 0:0
Nějakým způsobem jsme se dokázali probránit k tomu, abychom získali alespoň bod. Problémem je to, že jsme hráli doma proti týmu o pozici nad námi, čili jsme měli šanci je možná i předskočit. Pozitivem alespoň bylo to čisté konto.
Obrázek


17. kolo: West Bromwich Albion – Ipswich Town 0:2 (45‘ Twine, 75‘ Correa)
Letos poprvé jsme dokázali zvítězit na půdě soupeře. Předvedli jsme velmi kvalitní výkon. Vstřelili jsme branku v závěru poločasu, což asi rozhodlo. Po dlouhé době jsem byl na kluky pyšný, protože tohle opravdu stálo za to.
Obrázek


18. kolo: Ipswich Town – Arsenal 0:0
Asi pokračujeme v dobrých výkonech, podařilo se nám uhrát bod proti lídrovi ligy. Na „Boxing day“ to byl ideálně odehraný zápas. Podařilo se nám konečně i dotáhnout nejlepší sestupovou pozici a najednou se začíná u nás více mluvit o reálné záchraně.
Obrázek


19. kolo: Ipswich Town – Tottenham Hotspur 4:0 (4‘ (p) White, 9‘ Twine, 54‘ Lazetič, 87‘ Ebiowei)
Dámy a pánové!!! Tohle byla naprostá fantazie, nic lepšího jsem od nás neviděl. Myslím si, že o zápasu rozhodlo prvních deset minut, kdy jsme srazili Kohouty úplně na zem. Navíc jsme se dostali na samotnou hranu mezi sestup a záchranu.
Obrázek


 • Gifton Huggins se provinil proti pravidlům týmu.
  Obrázek
  A děje se to opakovaně.
  Obrázek
 • Na listopadový sraz reprezentací byli nominováni: Emmanuel Okunowo a Moses Muhammad (Nigérie „20“), Fisayo Dele-Bashiru (Nigérie), Jamal Blackman (Barbados), Anthony Lozano (Honduras), Bruno Miranda (Bolívie), Patrik Sigurdur Gunnarsson (Island), Attila Szalai (Maďarsko), Tobias Borkeeiet (Norsko), Jake Whelan (Severní Irsko „19“), Hendrick Benecke (Rakousko „21“), Borislav Tanchev (Bulharsko „21“), Philip Clarke (Anglie „20“), Kemal Özbek (Turecko „21“), Marko Lazetič (Srbsko „21“), Tawanda Chirewa (Zimbabwe), Steven Sessegnon (Pobřeží Slonoviny).
 • Začíná se výrazně zlepšovat nálada v kabině.
  Obrázek
 • Vedení začíná být opět spokojeno.
  Obrázek
 • Fanoušci začínají být také v klidu.
  Obrázek
 • Ohledně financí jsme v klidu.
  Obrázek
 • Náš další program:
  Obrázek
________________________________________________________________________________________________________________________________
to Pajinos: Vypadá to, že začíná trošku dařit. Už nejsem tak depresivně naladěný do zápasů. Hodnot hráčů máme teď velmi krásné... Na některých hodlám teď vydělat. A asi tě trochu zklamu, protože Lozano možná v zimě odejde... =(
Odpovědět

Zpět na „Manažerské zápisníky“