Oranje & FFA

1
Obrázek
Nickname(s): Oranje, Holland, Clockwork Orange, The Flying Dutchmen
Association: Koninklijke Nederlandse Voetbalbond (KNVB)
Confederation: UEFA (Europe)
Head coach: FFA
Captain: Virgil van Dijk
Most caps: Wesley Sneijder (134)
Top scorer: Robin van Persie (50)
Home stadium: Johan Cruyff Arena, De Kuip, Philips Stadion, De Grolsch Veste

Obrázek
Obrázek
Svoje prvé dva zápasy za Holandsko som odohral v Európskej konferenčnej lige. Doma proti Maďarsku a vonku s Chorvátskom. V domácom zápase proti Maďarom, sme predviedli výborný výkon a po výhre 4:1 sme vedeli, že ak v Chorvátsku vyhráme, máme ešte šancu na prvé miesto v tabuľke. V šialenom zápase sme síce viedli 3:1, ale náskok sa nám udržať nepodarilo a po konečnej remíze 3:3 obsadzujeme v tabuľke konečné 2. miesto za víťazom skupiny Francúzskom.
Obrázek
Obrázek
Pred samotným mundialom sme si ešte naplánovali priateľský zápas doma proti USA. Tento zápas sa nám herne aj výsledkovo vydaril na jednotku, vyhrali sme jednoznačne 3:0
Obrázek
Obrázek
No a teraz k tomu najdôležitejšiemu - Majstrovstvá sveta v Katare. Musím uznať, skupinu sme nemali úplne najťažšiu... Nechcel som ale aj tak nikoho podceňovať, hlavne Maného Senegel kvalitu určite má. Tú sme ale ukázali aj my a po troch výhrach sme vyhrali skupinu. Za zmienku stojí hlavne debakel Kataru 6:1. Následne sme v osemfinálne dostali USA, ktoré sme tiež dokázali prejsť bez problémov do štvrťfinále. Tam nás čakala Argentína - prvý zápas na šampionáte, do ktorého sme nevstupovali ako favorit. S Argentínou sme si ale dokázali poradiť a po rýchlom góle už z tretej minúty sme vyhrali tesne 1:0 a postúpili sme do semifinále proti starým známym Chorvátom. Tu sme podali azda najhorší výkon na turnaji a po prehre 3:1 sa naše nádeje na zlato rozplynuli. Veľké sklamanie, ale Chorváti hrali celý šampionát výborne a dokráčali si po zlato. V zápase o bronz sme v derby vyzvali Belgicko. Zápas po remíze 1:1 dospel do predĺženia, kde si Boyata strelil vlastný gól a my po výhre 2:1 končíme na turnaju na konečnom 3. mieste.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Po vydarených MS nás čaká kvalifikácia na ME. Skupinu ľahkú určite nemáme, ale nebude alibista - chcem postúpiť z prvého miesta. Pokračovanie teda v ďalšom parte...
Obrázek
Tak po dlhej dobe kancel aj odomňa. Keď už máme tie MS, skúsil som s mojím obľúbeným Holandskom a myslím, že sa mi podaril celkom dobrý výsledok. Hra ma chytila, budem v nej pokračovať. V ďalšom parte teda kvalifikácia a nech je to zaujímavejšie tak asi rovno hodím aj Euro. Každý komentár samozrejme poteší a tiež by som chcel týmto k tvorbe denníku vyzvať aj ostatných, je to toho nejak málo. Ďakujem za pozornosť.

Re: Oranje & FFA

2
Páni, kancelář za reprezentaci! 👍👏 Výsledky na MS super, bronz se určitě počítá. Kvalifikační skupina vypadá docela solidně, první místo bys měl uhrát.

Můžeš tady případně rozepsat, jak probíhá hra za nároďák? Co skautování, co příprava a tak? Já vedl repre jen jednou, U19 ještě v kariéře v FM13, od té doby nic 😂 Takže jsem prostě zvědavý jak to funguje a jestli je samotná hra třeba i rychlejší 😉

5
Nad repre jsem taky přemýšlel a jsem rád, že jsi se toho ujal. Asi jen škoda, že je to TOP reprezentace. Důležité ovšem je aby to bavilo tebe a byl kancl co nejdelší :-)
Třetí místo je úspěch, nedivil bych se, kdyby takhle daleko dokráčeli i v realu.
And everyday I wake,I tell myself a little harmless lie, the whole wide world is mine

6
škoda prohry s Chorvaty, ale ti jsou silní, což ostatně dokázali celkovým vítězstvím na MS :) v té evropské kvalifikaci nebo co to je v pořádku, ale škoda té Francie, s tou ještě prohrál předchůdce, že?

jinak kancelář za reprezentace, to se opravdu moc nevidí a je to příjemné osvěžení, budu držet palce a jsem zvědav na to, jak se bude dařit Frenkiemu, Matthijsovi a Memphisovi
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Manažerské kanceláře“