Re: Fortuna liga

81
Sice už dávno nemáme Gambáč ligu, místo toho je Fortuna:liga, ale navážu na pokec v chatu a sdílím názory "odborníků" na titul Plzně https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/f ... b5740ad27b

Pokud se náhodou chce zase někdo pohádat, udělejte to prosím slušně 😉
Za sebe jen řeknu, že fotbal Plzně až tak útočný (podle mě) nebyl a v Evropě s ním pohoří, zvláště pokud se jim rozpadne kádr a oni jej kvalitně neposílí!

Re: Fortuna:liga

82
Ve Spartě asi bude průvan (a osobně nevěřím, že Vrba v zimě nechtěl posily... spíše se čekalo jak dopadne, aby se mu nekupovali zbytečně hráči, pokud by měl skončit) - https://www.ruik.cz/sparta-bude-na-pres ... -ma-zajem/

A také pohled na plzeňský titul - https://www.sport.cz/clanek/nazory-kome ... de-3360163
U tohoto komentáře bych však váhal na autorovou kvalitou a informovaností. V tuhle dobu už se prezentuje příchod Mejdra do Sparty jako tutovka (i když všichni víme, jak to je s těma tutovkama, viz Hapal do Baníku). Zároveň prý Šádek hned v pondělí (tuším v Tiki-taka, neviděl jsem), řekl že titul měl okamžitou odezvu, takže sehnat investora bude snadnější. Pro mě bylo zajímavé, že mu finančně pro tuto sezónu pomohl Brabec (majitel Baníku). Vzhledem k napojení celé Plzně na Berbra, je pro mě tato informace o finanční pomoci docela těžko stravitelná... 😕

Re: Fortuna:Liga

83
Bych se tady trochu rozepsal o pár týmem:

Viktoria Plzeň - Titul jednoznačně zasloužený, což uznávám i jako slávista. I když hráli někdy antifotbal na který nikdo koukat nechce, ale jak vidíme neslo to úspěch. Fotbal je o tom, že musíš dát více gólů než soupeř a když my se trefíme jednou a oni nedají nic, tak 3 body jsou ještě lepší. Za mě osobně u nich hrála roli jejich vyrovnanost výsledků, hlavně pevná obrana postavená na triu Staněk - Hejda - Kalvach a konečně se rozstřílel i Beauguel. Uvidíme co bude v létě - Beauguel out, takže musí najít dobrého a vysokého hroťaka(za mě osobně asi Pekhart), jelikož Chorý nemá kvality. Musí udržet ten trojlístek co jsem psal u obrany + sehnat investora, což teď půjde asi jednodušeji.

Slavia Praha - Říkal jsem to už tátovi v zimě, že titul se bude těžko obhajovat, když nemáme útočníka s čichem na góly a výborným výběrem místa + kreativního hráče a to se mi taky potvrdilo. Slavie si titul prohrála svým alibismem a nechápavými přestupy - Madsen, Ousou, Maxim, Plavšič a hlavně Krmenčík. Jediné povedené nákupy jsou Schranz, Jurásek a v Evropě Sor, ale když budu hodnotit podle ligy, tak bych ho zařadil do nechápavých. Chtělo by se také zaměřit na to, proč jsou hráči tak často zranění a hlavně na dlouho, jelikož Slavii uškodila taky pravidelná rotace hlavně v obraně a v bráně. Brankáři jsou kapitola sama o sobě, Kolář zachytá od zranění 1 z 5 zápasů dobře, jinak prostě už nepředvede nic navíc, bojí se skákat, není si jistý. Mandous si držel nějakou výkonost, ale taky to za mě není gólman pro Slavii. V létě to chce zkusit Nguyena z Liberce/Slovácka nebo se podívat do zahraničí. V létě to chce hlavně kvalitně posílit ne kupovat hráče "do budoucna" a nebál bych se vyzkoušet hráče typu Aliagiče, Višinského, Juráska(z Vlašimi), Filu než nakupovat hráče za x desítek míčů. Když se teď zabudují, tak se Slavie nemusí tolik zajímat o nakupovaní v budoucnu.

Sparta Praha - Tam se na titul nemůže pomýšlet ani v žádném případě minimálně další 2-4 roky, jelikož na boj o titul tam má pouze Hložek a Hancko, kteří asi na 90% odejdou. Nechápu, že Nita od prohry 0:4 na Slovácku seděl na tribuně... Jestli trenér bude nakonec Svědík(i když to je kec Deníku Sparta Sport), tak si asi může ukončit slibně udělanou kariéru, ale i zahraniční cesta bude riziko. Nevím co se dělo v kabině, jestli pod Vrbou nechtěli hrát, tak musel letět. Za mě osobně je chyba ve vedení sportovního úseku, tedy Rosický a spol, když se ti protočí už tolik trenérů pod ním, tak asi bude chyba i někde jinde. Jsem zvědav, kam se Sparta bude směrovat. Ale nový trenér se bude muset zamyslet s kým to bude nakonec hrát, jelikož tam jsou hráči, kteří vůbec na Spartu nemají.

Slovácko - Za mě osobně tým, který hrál nejvíce sympatický fotbal. Je tam neskutečná parta, kterou umocňuje práce a nasazení trenéra Svědíka a jeho týmu. Přál bych jim úspěch v Evropě, snad to vyjde, též doufám, že porazí Spartu v poháru a zajistí si při souhře okolností EL.

Také zabrousím do FNL

Vlašim - Tým, který má rozpočet cca 15-20 míčů, možná ani to ne, dokázal udělat nádherný průvan ve FNL. Výborný podzim, kde se ukázali Aliagič(celkově 3. nejlepší střelec FNL a to hrál jen podzim), Višinský či Blecha. V zimě jim s těmi to hráči odešlo celkově 20 gólů, ale stejně je dokázali nahradit a nádherným posledním zápasem proti Opavě si zajistili baráž proti Teplicím. Ambice hrát výše jsou, ale z vlastní zkušenosti(dělal jsme tam střihače a video kouče pro Ericha Brabce) vím, že nejsou schopni ani na tento důležitý zápas dostat na stadion přes 1k diváků, tak hrát v Příbrami může být neskutečná nevýhoda. Nejvíce lidí tam bylo, když FNL hrála Sigma(2,2k diváků a Antonín Barák srovnával na 2:2 v 90. minutě) a na Baník(2,5k diváků + z toho asi 650 Ostraváků) Dovedu si představit, že je Slavie taky nějak podpoří, že tam pošle hráče za symbolickou cenu a dá tam nějakou klauzuli o zpětném odkupu, aby mohli hrát proti Slavii, jelikož teď by složili 11 hráčů do sestavy a 2 na střídačku, jelikož tam mají cca 7 hráčů na hostování. Jsem na ně ve čtvrtek v Teplicích zvědav a v neděli budu na značkách Pod Blaníkem

Re: Gambrinus liga

84
K Plzni si dovolím poznamenat, že by potřebovali udržet i Santose, který na jaře nastupoval pořád a hrál dobře. Další posily jsou nutností.

Slávia - Sor je skvělý nákup pro evropské poháry, doufám, že dojdete do skupiny a on bude už v překolech všechny kosit, takže ho v zimě prodáte za pěkný ranec, aby slušný podíl dorazil i do Ostravy 😁🤑

Kolář - do hlavy mu nevidím, ale co jsem se bavil s lidmi od sportu (mj. jeho ségru jsme měli v mládežnické volejbalové repre), tak ta rána byla tak velká, že mohlo dojít k trvalému poškození, takže má teď zhoršený úsudek, rozhodování atd. aniž by za to vlastně mohl 😥 btw. neměl by náhodou jít zase na nějakou operaci?

Slovácko - bojím se, že finále domácího poháru bude konečná a pak se jim to rozsype; o hráče i trenéra je zájem (ať už půjdou kamkoli) a bude se to zase pár let skládat.

Ale jinak jsi to sepsal všechno fakt hezky, zajímavé názory. Sepiš schválně i něco na Baník, ať je sranda

85
Tak něco tedy i k Ostravské šlechtě a jejich boji v lize

Když jsem je tehdy viděl hrát proti Vlašimi ve FNL, kde měli neskutečně čitelný systém, který Vlašim v klidu vymazala. Bohužel Vlastík Petržela(teď šéftrenér mládeže Vlašimi) byl čitelný a i neschopa jako Hašek ho vymazal, ale už v té době to byl tým pod panem Brabce, který měl budoucnost. Je vidět že pan Brabec do toho krom peněženky a kreditek dává i srdce. Na Ostravu rád koukám, ale pod Smetanou to byl hodně mastný neslaný fotbal. Hráče na poháry mají - Almási(snad ho udržíte), Laštůvka, Kaloč, ale i tak neumějí správně posílit a doplnit tam kde je tlačí bota. Doufám, že pod Vrbou bude Baník před Spartou, ať i Vrba ukáže Rosickému a spol, že to asi není trenérem. Hlavně už kvůli fanouškům by si Baník zasloužil Evropu. Co jsem sledoval i mládež, tak tam též budoucnost je, jelikož Baník se řadí mezi TOP3 akademie v ČR. Někdy je lepší kouknout do své líhně a dát šanci mladíkovi než vyhodit 30 milionů za hráče, který je za zenitem. Když i ve vedení sportovního úseku budou lidé jako je pan Brabec, tak by bylo krásné, kdyby do 5 let Baník i vybojoval titul a zavřel jak nám slavistům tak hlavně sparťanům pusu.

86
Palec99 píše: 17 kvě 2022, 12:20 Tak něco tedy i k Ostravské šlechtě a jejich boji v lize

Když jsem je tehdy viděl hrát proti Vlašimi ve FNL, kde měli neskutečně čitelný systém, který Vlašim v klidu vymazala. Bohužel Vlastík Petržela(teď šéftrenér mládeže Vlašimi) byl čitelný a i neschopa jako Hašek ho vymazal, ale už v té době to byl tým pod panem Brabce, který měl budoucnost. Je vidět že pan Brabec do toho krom peněženky a kreditek dává i srdce. Na Ostravu rád koukám, ale pod Smetanou to byl hodně mastný neslaný fotbal. Hráče na poháry mají - Almási(snad ho udržíte), Laštůvka, Kaloč, ale i tak neumějí správně posílit a doplnit tam kde je tlačí bota. Doufám, že pod Vrbou bude Baník před Spartou, ať i Vrba ukáže Rosickému a spol, že to asi není trenérem. Hlavně už kvůli fanouškům by si Baník zasloužil Evropu. Co jsem sledoval i mládež, tak tam též budoucnost je, jelikož Baník se řadí mezi TOP3 akademie v ČR. Někdy je lepší kouknout do své líhně a dát šanci mladíkovi než vyhodit 30 milionů za hráče, který je za zenitem. Když i ve vedení sportovního úseku budou lidé jako je pan Brabec, tak by bylo krásné, kdyby do 5 let Baník i vybojoval titul a zavřel jak nám slavistům tak hlavně sparťanům pusu.
jako Chachar souhlasím - možná až na toho Laštyho (některé góly, viz na Spartě, byly vyloženě jeho a Budinský v době jeho absence nechytal vůbec zle) a toho Kaloče (doufám, že ty jeho chyby byly jen drobné výpadky formy, talent tam vidím), každopádně pan Grussmann jakožto sportovní ředitel zatím odvádí skvělou práci a doufám, že v tom bude pokračovat s kolegy ... zároveň si teď v té zbytečné nadstavbě zahráli i kluci jako Smékal, Šín nebo oba Jaroňovci a určitě to od nich nebyla ostuda :) a hlavně ať ještě zůstane můj velký oblíbenec Jirka Flešiman, to je motor i ve svém pokročilejším věku, zároveň jak jsem se obával odchodu Zia (po herní stránce i díky jeho fanatismu), ale Lišák jej skvěle zaskočil a se Svozkou to bylo fajn, škoda toho zranění teď

BP!

87
Pajinos píše: 17 kvě 2022, 13:05
Palec99 píše: 17 kvě 2022, 12:20 Tak něco tedy i k Ostravské šlechtě a jejich boji v lize

jako Chachar souhlasím - možná až na toho Laštyho (některé góly, viz na Spartě, byly vyloženě jeho a Budinský v době jeho absence nechytal vůbec zle) a toho Kaloče (doufám, že ty jeho chyby byly jen drobné výpadky formy, talent tam vidím), každopádně pan Grussmann jakožto sportovní ředitel zatím odvádí skvělou práci a doufám, že v tom bude pokračovat s kolegy ... zároveň si teď v té zbytečné nadstavbě zahráli i kluci jako Smékal, Šín nebo oba Jaroňovci a určitě to od nich nebyla ostuda :) a hlavně ať ještě zůstane můj velký oblíbenec Jirka Flešiman, to je motor i ve svém pokročilejším věku, zároveň jak jsem se obával odchodu Zia (po herní stránce i díky jeho fanatismu), ale Lišák jej skvěle zaskočil a se Svozkou to bylo fajn, škoda toho zranění teď

BP!
Dovolím si oponovat, že Svozil teda nic moc. Jako rozhodně není horší než to nemehlo Chlumecký, ale za mě to prostě není stopér do týmu, co chce útočit na poháry. Více se mi líbil Pokorný, ale i to je tak hráč maximálně do rotace. Osobně bych byl rád, kdyby zůstal Takács, popř. kdyby přišel Frydrych z Polska... Tyhle dva si vedle Lišáka představím raději

88
vonTrips píše: 17 kvě 2022, 14:20 Dovolím si oponovat, že Svozil teda nic moc. Jako rozhodně není horší než to nemehlo Chlumecký, ale za mě to prostě není stopér do týmu, co chce útočit na poháry. Více se mi líbil Pokorný, ale i to je tak hráč maximálně do rotace. Osobně bych byl rád, kdyby zůstal Takács, popř. kdyby přišel Frydrych z Polska... Tyhle dva si vedle Lišáka představím raději
jako Takács by byl dělo, ale za toho si řeknou ranec ... Pokorný měl poslední zápasy taky blbou fazonu, ale je fakt že do toho skočil z ničeho nic prakticky ... uvidíme, co vymyslí vedení, věřím, že to bude prověřený hráč

jinak Frydrych by byl super, otázka co fanoušci na něj, ale pro mě by tam prostě sedl jak prdel na hrnec ten Stronati, ten mi chybí nejvíce

89
Kluci, tak mi si do Slavie vezmeme Almásiho a mi vám dáme Laca + 35 míčů.

S tím Frydrychem máš pravdu, hlavně to je odchovaný Chachar, takže by hrál taky srdcem a dát si dárek místo sestupu v Polsku boj o Evropu by mohlo být dobré lákadlo. A hlavně díky sestupu Wisly by mohl být levnější.

90
Palec99 píše: 17 kvě 2022, 17:16 Kluci, tak mi si do Slavie vezmeme Almásiho a mi vám dáme Laca + 35 míčů.

S tím Frydrychem máš pravdu, hlavně to je odchovaný Chachar, takže by hrál taky srdcem a dát si dárek místo sestupu v Polsku boj o Evropu by mohlo být dobré lákadlo. A hlavně díky sestupu Wisly by mohl být levnější.
No, útočníků máme dost... Klíma je OK (hlavně je o něco techničtější, než Almási), na hostování jsou pořád Šašinka se Zajícem a do toho je tam Smékal, takže za mě žádný problém, když prodáme Almásiho. A pokud by to bylo výměnou za Laca + 35 míčů, tak za mě OK pokud tam bude i 20 % z dalšího prodeje 😋🤑

A to jsem ještě četl dneska spekulaci, že k dispozici bude i Kliment, který by mohl případně přijít do Baníku, kdyby nám Ládik odešel...

91
vonTrips píše: 17 kvě 2022, 17:22
Palec99 píše: 17 kvě 2022, 17:16 Kluci, tak mi si do Slavie vezmeme Almásiho a mi vám dáme Laca + 35 míčů.

No, útočníků máme dost... Klíma je OK (hlavně je o něco techničtější, než Almási), na hostování jsou pořád Šašinka se Zajícem a do toho je tam Smékal, takže za mě žádný problém, když prodáme Almásiho. A pokud by to bylo výměnou za Laca + 35 míčů, tak za mě OK pokud tam bude i 20 % z dalšího prodeje 😋🤑

A to jsem ještě četl dneska spekulaci, že k dispozici bude i Kliment, který by mohl případně přijít do Baníku, kdyby nám Ládik odešel...

že vás huba nebolí :D náš Laco zůstat a kdy odchod, tak jedině ven z ČR - nechci abychom podpořili zas někoho z Prahy jak se Sorem (u něj si cením, že teď proti nám neslavil)

uvidíme jak si to Vrba poskládá, ono jak říká vonTrips, forvardů je tam fakt dost a potřebujeme fungovat i po finanční stránce, takže jeho odchod bude ztráta, ale ne tragédie (hlavně na něm vydělat co největší ranec)

92
Pajinos píše: 18 kvě 2022, 09:34
vonTrips píše: 17 kvě 2022, 17:22

že vás huba nebolí :D náš Laco zůstat a kdy odchod, tak jedině ven z ČR - nechci abychom podpořili zas někoho z Prahy jak se Sorem (u něj si cením, že teď proti nám neslavil)

uvidíme jak si to Vrba poskládá, ono jak říká vonTrips, forvardů je tam fakt dost a potřebujeme fungovat i po finanční stránce, takže jeho odchod bude ztráta, ale ne tragédie (hlavně na něm vydělat co největší ranec)
Tak aby jste ho prodali z Baníku mimo ČR, tak by musel dát 25-30 gólů jako kdysi Komličenko, ale tam se ukázalo, že to už v zahraničí nešlo. Jestli se Baník nedostane do Evropy a tam se Laco neukáže, tak si ho užijete ještě dlouho, jestli teda nepřijde Slavie.

93
Beru to z pohledu toho, kde nás tlačí bota! Což je aktuálně post DC a DM. Kukučka je podle všeho ve Spartě, Tamajka se nejeví jako prospekt do budoucna a pak mezi mladými zatím není nikdo, kdo by vyčníval. Ze stávajících - Pokorný se Svozilem jsou takový průměr, Pojezny vypadá zajímavě, ale v lize toho zatím moc nepředvedl a o Chlumeckém nemá cenu se vyjadřovat (šanci by dostat asi měl, ale podle mě z něj nic nebude). Takže Takács by byl zajímavou alternativou a je schopný zahrát právě i DM, kde je to taky takové nijaké. Jánoš už je asi z Baníku pryč, nevěřím, že by to chtěl znovu zkusit, byť pod jiným trenérem. A z pětice Budinsky, Tetour, Kaloč, Boula a Drozd není žádný typickým DM.

Proto mi případná výměna Almásiho za Takácse + 35 míčů + procenta z dalšího prodeje jako zatraceně výhodný obchod, který by pro nás byl jednoznačně výhodný. I když bych taky raději prodával hráče z Baníku rovnou ven, než jiným českým klubům. Ale aktuálně je situace taková, že bez pohárů je toto pouze zbožným přáním...

A když k tomu připočítám Frydrycha, tak je to zase další zajímavá alternativa. Frýďa může totiž hrát i vpravo, kde sice máme Ndefeho, ale mě třeba zase moc neoslnil (krom fyzičky nic extra) a už se o něm spekuluje ohledně přestupu dál. Pak je tam Juroška, který je bohužel věčně zraněný a pak (zatím) nikdo. Takže by tam mohl alternovat právě Frydrych a vedle Lišky by pak hrál Takács na stopéru. Vlevo dáš Flašku a máš podle mě super obranu. Nebo můžeš Takácse posunout na DM a Frýďu dát jako stopéra.

95
Takže variantou možná bude, že v Baníku setrvá Almasi a přesto přijde Takács, což by bylo super! Na ostatní hráče (celkem očekávaně) nebyla uplatněna opce a vrací se zpátky - https://www.fcb.cz/clanek.asp?id=9759

Když se k tomu započítá i návrat hráčů z hostování, bude mít Vrba z čeho vybírat. Podle posledních zpráv totiž Potočný, Raiter ani Šašinka ve stávajících klubech nezůstanou. I když je otázka, jestli se např. Zajíc nebo Jánoš vůbec chtějí vrátit. Ale ať tak či tak, bude v kádru Baníku přetlak a musí jednoznačně dojít k redukci kádru, je zbytečné mít tolik hráčů na hostování... - https://www.fcb.cz/clanek.asp?id=Vikend ... ovani-9754

96
Dozvuky uplynulé sezóny Fortuna:ligy a vyjádření toho, co si myslí většina fanoušků (že nadstavba je hovadina), tentokráte z úst fotbalových osobností - https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/f ... b574779529

Skvělá zpráva pro celou Plzeň! Vrací se Vašek Pilař, že by společně navázali na úspěchy v Evropských pohárech? - https://fcviktoria.cz/clanek.asp?id=151 ... 9a705e6e69

Velké změny se chystají v Baníku Ostrava, vyhlédnutých hráčů je velké množství, takže je pravděpodobné, že někdo dorazí. Posílit zadní řady a střed hřiště je asi povinností, pokud chce Baník pod Vrbou útočit na pohárovou Evropu! - https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1 ... oharu.html

Re: Fortuna:liga (CZ)

98
Jako Takács + 35mega + 20% z prodeje mi přijde ústřel za Almásiho, to by byl další Půlkrab do týmu, ale tak u Slavie není nic nereálnýho, ty se dají dobře podojit. Ale řekněme si kdo by to z nás ve FM udělal, takový obchod, já rozhodne ne ani bez těch procent :D
Pro Baník je Vrba "drým" takže si myslím, že s penězi nebude teď momentálně problém. Sadílek ze Slovácka byl byl super, to samé Santos. Pokud si dobře pamatuji, tak Santos tam je bez opce v Plzni? Takže tam to bude tahanice, protože v Plzni hrál výborně.

Nadstavba je chujovina už od začátku. Zrušil bych to. Takhle se může o pár týdnů posunout liga a nemusí se prvních tři týdny hrát na oraništi, proto jsem doufal, že spadne Jablonec a Teplice. :D Myslím, že není náš fotbal extra sledovaný krom ČR a zbytečně navyšovali počet zápasů.

Jinak co mě nejvíc trápí na naší kapr lize, tak to je fakt ta kultura týmů a chování jak fanoušků tak realizáků nebo někde dokonce majitelů (masérů), to je s prominutím fakt k zblití. Proto jsem to ke konci přestal sledovat, a čekal jen na výsledky a pak na sestřih.

Pro Spartu nebude dobrý žádný trenér, pokud budou chtít úspěch hned. A je celkem jedno jestli vezmou nějakýho Němce z rezervy v Německu nebo Gulu. Tohle by snad zvládljen Conte. Ale to je Ital, takže by ho sparťanští fanoušci hned sežrali ještě před prvním zápasem, protože Stramaccioni :)
And everyday I wake,I tell myself a little harmless lie, the whole wide world is mine

99
Nadstavba - v současné variantě "nešťastná", ale víc zápasů by to chtělo, 30 + nějaký v poháru je prostě málo na to, aby se tu hráči zlepšovali na aspoň evropský průměr.

Baník - věřím, že Vrba tam něco udělá

Sparta - tam jít je teď prostě harakiri, hráči to tam až moc ovládaj a vedení s Tomíkem v čele je absolutně mimo

A souhlasím, že celkové chování od hráčů na hřišti, kde z metru řve na rozhodčího a ten jako neslyší, přes realizáky a vedení až po fanoušky je prostě nechutné. Problém je, že i kdyby se objevil rozhodčí s koulemi je za tohle vyhazovat, tak ho po dvou zápasech na popud týmů dopískal, protože kapr-rybník-voda-špunt-nene.
Můj názor je až do změny neměnný.

100
Nadstavba je celkově o ničem... Liga kvůli tomu začíná o 5 týdnů dřív, hraje se i v zimě, kde by se prostě na některých stadionech vůbec nemělo v zimě hrát - Jablonec, Liberec, Teplice. Díky nadstavbě nemají hráči ani pořádný odpočinek... Sorry, ale dejme tomu 3 týdny volna moc nedá. V zimě taky skoro žádné volno, když už se v únoru musí hrát na oraništích. Je to hodně o zdraví hráčů. Česká liga by byla atraktivní, ale to tu nesmí být jen 3 "bohatší" týmy, 2-3 do počtu a zbytek buď mít štěstí na výsledky, dobré chytré nákupy a nebo být jen do počtu. Myslím si, že zmenšení ligy na 12-14 týmů a to samé u FNL by zvýšilo i trochu atraktivitu, ale jsme v ČR. Za mě osobně 30 zápasu je na náš stát a ligu dost. Tady bohužel asi nebude nikdy, že každý tým bude mít TOP stadion pro 15k+ lidí, špičkové zázemí a špičkové bohaté majitele/sponzory. Za mě je nadstavba jen "generátor" prachů pro O2TV a svaz.
Odpovědět

Zpět na „Fotbal“