Re: Gambrinus liga

3
Já teda moc českou ligu nesleduji, protože mi přijde strašně nudná oproti anglické .. Málo diváků, nuda na hřišti, atd ..
Blue is the colour .. Football is our game .. we're all together.. and winning is our aim..

6
A já z hecu fandil střižkovu .. :DDD nesleduju českou ligu ale z nudy jsem za bohemians praha hrál v managerovi 09 .. první dvě sezony jsem se udržel .. pak sestup. .. postup .. a sezona po postupu jsem vyhral na skore s 57 bodama :DDD To jako bylo moc. A pak jsem uz nehral.
Blue is the colour .. Football is our game .. we're all together.. and winning is our aim..

7
No, po konci ligy musím říct že jsem nasraný. Ligu vyhrála posraná Sparta. Baník měl velkou šanci vyhrát titul. A nakonec nás ještě předběhne tak neuvěřitelně nesympatické mužstvo jako je Jablonec, aby udělal v Evropě pro jednou zase ostudu (jestli někdo bude vzpomínat sezonu po banikovskem titulu tak uvidi :D ) Tak snad nám vyjde dobrý los. A vyhrajem aspoň Evropskou Ligu když ne Money League.

8
aby udělal v Evropě pro jednou zase ostudu (jestli někdo bude vzpomínat sezonu po banikovskem titulu tak uvidi :D )
Olééééééééé Leverkusen :-P

... ne, jinak jsem "rád", že Baník bude v EL, mohl by přijet nějaký tým s dobrou fanouškovskou základnou, takže by nemusela být nuda. Takový ten Balkán nebo východ :-P
"Není ostuda upadnout, ale zůstat ležet!"

16
tak jasný.... ono je otázkou k čemu je, ne jen že se riskuje zranění hráčů, ale i karty!

- jinak spíš bych byl pro zavedení federativního super poháru (vítěz GL vs vitěz poháru SVK a naopak...) aspon by to byl nejaký pohár....

17
wasek2611 píše: - jinak spíš bych byl pro zavedení federativního super poháru (vítěz GL vs vitěz poháru SVK a naopak...) aspon by to byl nejaký pohár....
Jako já podporuju spíš federální ligu než nějaký pohár. Ale myslím, že beztak se toho jen tak nedočkáme, protože to budou zejména problémy toho, že vlastně dvě země přijdou o místa v pohárové Evropě. Určitě by to nebylo tak, že by se sečetla místa v SVK a CZ lize...

Nakonec by to na to beztak všichni nadávali, ale myslím si, že by to za pokus stálo. Přece jen by to bylo oživení stojatých vod.
Obrázek

19
Beeluis píše:Naší lize by spíš prospělo snížení na 10 týmů než spojení s ještě slabší slovenskou ligou.
10 týmů je podle mě málo... takový ty modely jako maj v Rakousku nebo ve Skotsku se mi moc nelíběj... spíš bych zařadil nějaké to play-off a baráž.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Fotbal“