Re: Gambrinus liga

41
Dnes dopoledne navštívil předsedu ČMFS majitel SK Slavia Praha Antonín Franc v doprovodu generálního ředitele klubu Miroslava Platila.

Během schůzky byl přednesen návrh konkrétních kroků, které by měly vést k obdržení licence a zachování chodu klubu.

"Jsem rád, že majitel Slavie Praha zareagoval na výzvu výkonného výboru a prakticky hned navázal jednání. Pochopitelně se jednou schůzkou nic úplně nevyřeší, ale mám dobrý pocit, že se věci hýbou správným směrem.," řekl předseda svazu Ivan Hašek.

45
kozel píše:
willi píše:Plzeň přemýšlí i o zvučnějších posilách... přijít mohou:
Václav Svěrkoš, Martin Fillo, Tomáš Hořava, Petr Trapp :)
Tohle napsal kdo? Svěrkoš? :lol: To je Chachar chlapče.
Ta jména mají takový zvuk, až mi z toho málem zalehly uši :lol2:

46
kozel píše:
Ano v letě přijdou z moravy tři lidi bohužel ano mužu řict ti jmeno tři :fan: :fan: :fan: :fan: :ok: :ok: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: jsou pravda Hořava-Svěrkoš-Navratil

47
Vlastik14 píše:
kozel píše:
Ano v letě přijdou z moravy tři lidi bohužel ano mužu řict ti jmeno tři :fan: :fan: :fan: :fan: :ok: :ok: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: jsou pravda Hořava-Svěrkoš-Navratil
ty se di někam léčit nebo nedělej ostudu plzni...
"Aj hlúposť je hlúposť" Toff, 2015
"kdydbys nebyl hloupy pochopil bys ze si na nic hrat nemusim" napp, 2016

50
Nováčkem první fotbalové ligy je spolu s Jihlavou také Brno, které se do nejvyšší soutěže vrací po roční přestávce. Zbrojovka sice skončila ve 2.lize až čtvrtá, ale vítězné Ústí nad Labem neuspělo s odvoláním proti neudělení prvoligové licence.
To zas bude v áleji nablito! :)

54
Tak čučení na Příbram jsem vzdal po 15. minutách, jelikož atmosféra na stadioně děsná a výkon Příbrami nekoukatelný.. co se týče utkání Sparty tak jen tleskám panu Peltovi za výrok choďte na fotbal mi jenom ovlivníme hned 2 zápasy ze 3, tedy spíše si tam nasadíme rozhodčí co ví jak pískat :potlesk:

56
Být víc našich fanoušků v Příbrami, je to doslova domácí prostředí... Příbram byla papírová, jinak vždycky u ní máme problémy... Dost jsme toho zazdili 7:0 a nedivil bych se, ale i toto je hezké skóre...

Jinak Baník pěkné a hlavně pravdivé choreo, za 14 dní jim tam taky uděláme bordel jako před 2 měsíci!
F4F

Vítěz FMS Ligy Mistrů! - Zima 2014
&
Podzimního turnaje 2019

PAMPUCH LIBEREC futsal team
Odpovědět

Zpět na „Fotbal“