Re: Gambrinus liga

64
Tak já nevím, já z východu beru maximálně mé milované Kyjevany :potlesk: , ty šmejdy z Doněcku :-P , Dněpr :cowboy: , CSKA :killer: , Petěrburg :crazy: , Lokomotiv :hulit: a Dynamo Moskva :crazy2: , jinak to tam stojí za prt všechno...

67
Jaký je váš názor na Gambrinus ligu na placeném kanále? Je to podle vás dobrý/špatný krok? Podle mě to pro ligu bude špatný krok, protože o šlágr kola na placeném kanále nebude zájem a lidi na stadion to taky nepřiláká, ti si vždycky najdou výmluvu. Spousta lidí začne ještě víc sledovat zahraniční ligy a na naši GL se bude akorát víc nadávat, že stojí za hovno. Pár let zpět tady už byl pokus o vysílání GL na placeném kanále (myslím že šlo o Sport1), ale rychle to skončilo, protože nebyl zájem. Pravda tehdy nebyl vysílán šlágr kola, ale ani to nezvýší zájem. Navíc už se děsím těch termínu..

Kdo by nevěděl oč se jedná, tak třeba tady: http://sport.aktualne.centrum.cz/derby- ... 590604f2e/

68
Osobně se také děsím těch termínů - v TV takhle bude o zápas(dva) více, než je to teď... pro šlágr se stanoví vysílací čas a ostatní TV se pak tomu asi budou podřizovat, aby se na zápas Jablonec - Olomouc koukalo více lidí, tak to dají třeba až od 8 :nervak:

...spíš by se měli zaměřit na pořádný sestřihy a reportáže, třeba v pondělí večer a v tv by bohatě stačili dva zápasy (a pondělky zrušit :D )

69
To souhlasím. Pondělí ať se zruší! Sestřihy z GL chce koupit Křetínský, ale jak, kdo a kde by se vysílaly to nevím. Každopádně, kdyby místo pondělní dohrávky, bylo něco jak je u Extraligy v hokeji "Hokej den poté" a tam se víc rozebíraly utkání atd. Tak jsem pro, Dohráno by taky potřebovalo nějakou větší změnu.

70
Mám štěstí, že jsem přímo z Liberce, a tak na žádném domácích zápase nechybím, ale sakra mě štve, že nemám vůbec šanci zhlédnout venkovní zápasy... nemám na to čas ani peníze věčně někam jezdit. Maximálně každý rok do Jablonce a loni jsem si odbyl i premiéru v Plzni...

Podle mě je toto celé za účelem nalákat fanoušky na stadion, což je dobře, ale né každý bydlí poblíž svého klubu a jezdit třeba jednou za 14 dní 50km není v silách každého, má to svoje pro a proti...
F4F

Vítěz FMS Ligy Mistrů! - Zima 2014
&
Podzimního turnaje 2019

PAMPUCH LIBEREC futsal team

71
Já s tím nemám velký problém, snad to alespoň některé lidi přinutí přestat sedět doma na prdeli a jít na stadion. Jít na domácí zápas svého klubu přece není problém, když se chce, tak se cesta vždycky najde. Kdo potřebuje výmluvy, bude si je vymýšlet i teď. Chápu, že výjezdy už nejsou tak snadno přístupné, na druhou stranu ,,šlágr" kola hrají různé týmy, takže určitě nějaké zápasy vašeho klubu budou dávat neplacené kanály.

EDIT: Ovšem termínů se taky děsím, už teď je to často do nebe volající debilita...

72
Tak co teď říkáte na zákaz choreografie pro fanoušky Baníku při výjezdu do Teplic? Když už, tak mě aspoň fanoušci Teplic potěšili, že kvůli tomu budou zápas bojkotovat (co se týče choreo).
Ale jinak... co se navymýšlí... to je už hrozné...
www.banan.cz - webove stranky zdarma pro kazdeho

73
Briggus píše:Mám štěstí, že jsem přímo z Liberce, a tak na žádném domácích zápase nechybím, ale sakra mě štve, že nemám vůbec šanci zhlédnout venkovní zápasy... nemám na to čas ani peníze věčně někam jezdit. Maximálně každý rok do Jablonce a loni jsem si odbyl i premiéru v Plzni...

Podle mě je toto celé za účelem nalákat fanoušky na stadion, což je dobře, ale né každý bydlí poblíž svého klubu a jezdit třeba jednou za 14 dní 50km není v silách každého, má to svoje pro a proti...
Domácí zápasy na Bazalech taky nevynechvám. Ale co se týče výjezdů, máš pravdu. Tuto sezónu jsem byl na dvou výjezdech. Krom toho, že kadžý z nich mě vyšel asi tak na litr (Slavie a Plzeň), tak pak jsem nastoupil do nové práce a začal robit o víkendech noční. Takže výjezdy prostě už nezvládám :(
www.banan.cz - webove stranky zdarma pro kazdeho

75
Nechápu, jak někdo může být ochotný jí na zápas na tuto Kapr ligu. Je to hnus a odpad díky Pelta, Berber, Damková a ted se jěště vrací Horník.

.... škoda mluvit. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

76
Asi si nikdy nebyl na fotbale ( na který přišlo více než 2000 lidí), protože jinak bys chápal, že málokdo chodí na zápasy kvůli nějakému báječnému fotbalu. Ten se u nás nikdy nehrál a nikdy hrát nebude, ne více než v podání 2-3 týmů. Chodíš tam kvůli atmosféře, kvůli věrnosti klubu, kvůli tomu pocitu, který u televize nikdy nezažiješ.

77
grond11: Ale byl a chodím často. Chodím na pořádný fotbal, na Bundes ligu. Díky bohu to mám kus. :fotbalista:

Věrnost.... Tohle v kapr lize neexistuje. Poslední události ukázali, že týmy na své fanoušky z vysoka ser....!

78
Ono kdybys třeba někdy šel na domácí ligu místo té slavné Bundesligy, tak bys možná leccos pochopil. Věrnost podle tebe neexistuje? Nemluvím o věrnosti hráčů klubu, to neexistuje nikde na světě, ani v tvém slavném Reichu ne. Mluvím o věrnosti fanoušků, o věrnosti klubu, jehož historie se píše desetiletí. O věrnosti tradici, odkazu, lásce ke klubu, na který chodili generace Čechů před námi, včetně našich pradědů a dalších. Jak podle tebe týmy na fanoušky serou? Jak to kurva můžeš hodnotit, když podle svých slov chodíš výhradně na německou ligu?

80
:D Ty jsi marný. Končím diskuzi, tohle fakt nemá cenu, nebudeme tady spamovat topic, pokračovat můžeme v SZ. Na závěr ti jenom potvrdím to, na co ses ptal. Ano, pokud na GL nechodíš a pravděpodobně jí ani nesleduješ, tak nemáš právo hodnotit takové věci jako jsou vztahy klub/fanoušci, zda tady existuje věrnost a podobně. Protože tvé znalosti tématu jsou evidentně mizivé. Ale to je typická česká povaha, vědět všechno a když se nedaří, tak rychle přejít jinam.
Odpovědět

Zpět na „Fotbal“