100 let fotbalu v Kaplici (1.A) #1. sezona dokončena

1
Ahoj,
Vítám vás u prvního výtvoru, o který se pokusím. Přemýšlel jsem, zda zvolit deník či kancelář, ale nakonec jsem z časových důvodů zvolil kancelář. Určitě budu rád za veškeré rady a nápady co má kancelář obsahovat. Party bych chtěl přidávat po sezonách, ale nedokážu říci s jakým časovým intervalem.

Budu se snažit dávat do partů dostatek screenů (pokud budete mít info, které screeny nezapomenout, budu rád). Hrát budu na databázi od Teshiho, dále mám stažená loga, obličeje a dresy. Navíc jsem si pro svůj tým vytvořil i reálné dresy pro sezonu 2022/2023. Skin, který jsem zvolil, je světlý skin bez číselných atributů - jsem na to zvědav.

Výběr týmu byl jednoduchý, FM jsem nikdy nehrál za Top tým a i tentokrát to zůstane stejně. Nastoupím tedy to týmu FK Spartak Kaplice, ke kterému mám osobní vztahy. Navíc tento klub letos slaví 100 let od svého založení. Nevím úplně co více úvodem napsat a berte to spíše jako bod, že začínám. Také jsem chtěl udělat tento 0. part z důvodu, abych dostal případně informace na jaké screeny se zaměřit - aby potom již nebylo pozdě. Dále zkusím vypíchnout pár zajímavostí o městě a klubu
Obrázek
Kaplice

Obrázek
Kaplice je město v okrese Český Krumlov v Jihočeském kraji, 15 km jihovýchodně od Českého Krumlova na řece Malši při severozápadním okraji Novohradských hor. Žije zde přibližně 7 000 obyvatel. Kaplice je sice malé město, ale nachází se zde několik sportovních klubů a oddílů. Já sám osobně jsem prošel oddílem stolního tenisu, basketbalu a florbalu. Kaplice se neztratí hlavně na mapě motoristického sportu, kdy se zde jednou ročně sejde špička českého rallye v rámci Rallye Český Krumlov. Poslední dobou dochází také k oživení motokrosového areálu, kde se letos konalo dokonce mistroství světa. Kaplice se do podvědomí lidí z dalekého okolí dostala i díky Krampusům, kdy to bylo jedno z prvních měst v České republice, kde se tato akce uskutečnila.
Obrázek
Z Kaplice pochází například herec Jaroslav Sypal (Byl jednou jeden polda) další významná osobnost je Jan Froněk jun., který zářil v motokrosu a je účastníkem Dakaru. V poslední době se však Kaplice dostává do podvědomí jako rodné město kontroverzního majitele Kotlár Security a zde taková zajímavost, Jarda je můj spolužák ze ZŠ - nikdy bych neřekl, že bude nejslavnější z celé třídy :D

O klubu

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Historie místního klubu sahá až do roku 1922. Klub vzniká pod názvem SK Kaplice a během války zažívá útlum.
V poválečné době se fotbal v Kaplici začíná zvedat, ale větších úspěchů dosahují ženy, které zde mají dokonce dva týmy, Spartu a Slavii. Tyto týmy mají možnost hrát i evropské soutěže a zajímavá přátelská utkání například proti reprezentaci Francie.

Mužský tým se pohybuje hlavně na úrovni oblastních tříd a velký vliv zde má i místní posádka pohraniční stráže a mnoho Slováků, kteří zde slouží svou základní službu a zároveň hrají fotbal (kam patřil i můj děda v době vojny, který stejně jako můj bratr za tento tým hrával). Až do poloviny 90. let 20. století nikdy nedosáhl kaplický mužský fotbal významných úspěchů. Velký zlom nastává po sezoně 1995/1996, kdy se tým na pozvání dostává z 1.B třídy rovnou do krajského přeboru. V této soutěži se týmu nečekaně velmi daří a v roce 1999 dosahuje svého největšího úspěchu a postupuje do divize. V této soutěži vydrží 6 sezon, na úvodní zápasy chodilo i přes 1 000 lidí a sám si jako dítě školou povinné na tuto dobu a tyto zápasy pamatuji.

Od sestupu se znovu nepovedlo týmu postoupit a střídavě působil v krajském přeboru a 1.A třídě. V sezoně 2016/2017 klub sestupuje dokonce do 1.B třídy, kterou hrál naposledy v sezoně 1995/1996. Tým se po několika sezónách vrací do 1.A třídy, ve které působí dodnes. Nyní je v Kaplici A tým, B tým a také ženské družstvo.

Obrázek

Své zápasy hraje tým na stadionu, který má malou tribunu o kapacitě 200 míst. Tato tribuna dokonce vydržela i velké povodně v roce 2002, kdy byla výška hladiny takové, že branky skoro nebylo vidět. Šatny a zázemí hráčů je nyní v areálu starého kaplického pivovaru.

Obrázek

Cíle

A jaké mám v této hře cíle? Tak samozřejmě vyhrát Ligu Mistrů, jak jinak…
Tak a nyní vážně, ze začátku to asi půjde rychle, ale obecně hraji v FM rád s mladými hráči. Chtěl bych postupně budovat tým a postupovat českou pyramidou výše. Hra musí hlavně bavit, proto to většina z nás dělá a hraje. Kam mě to až zavede, to se nechme překvapit.

Úspěchy ve hře

Úspěchy budou postupně doplňovány
Naposledy upravil(a) Krejcak dne 12 pro 2022, 22:45, celkem upraveno 1 x.

Re: 100 let fotbalu v Kaplici (1.A)

3
Další kancl z českého "zapadákova", to se mi líbí 😉 a pokud si hru náležitě zpestříš restrikcemi a pravidly, nemusí být ten posun nahoru taková samozřejmost. Jinak držím palce ať si splníš všechny určené cíle.

Co se týče screenů, koukni k ostatním, zjistíš, že každý to dělá jinak. Najdi si cestu, občas ti někdo napíše ať něco přidáš, že je to zajímá a tak.

4
Teda, ta fotka hřiště s tribunou je udělaná tak, že ta tribuna rozhodně nevypadá, že má kapacitu jen 200 míst :)
Jinak si vždycky rád přečtu nějaké info o klubu a městě, kde sídlí. Takže teď už vím, že kde leží Kaplice a že vedle máte taky jedno "Blansko" kromě toho u Boskovic :)

6
normálně se mi u toho loga a názvu vybavil někdo, kdo měl tenhle tým na Brejku - nebyl jsi to ty? :) nick si už vůbec nevybavím

každopádně vítej kolego z českých zapadákovů, máš to těžší v tom, že začínáš o poznání níže, ale šikovný manažer se prokouše do trojky coby dup ... stadionek pěkný, vždy si cením těchto malých hřišť s tribunou

a palec nahoru za ty dresy, já se na ně chystám už od začátku, už mám i šablony od Adidasu i Jomy (podle skutečnosti), ale ne a ne se k tomu dostat :D

ať se daří!
Obrázek

8
Pajinos píše: 28 lis 2022, 15:56 normálně se mi u toho loga a názvu vybavil někdo, kdo měl tenhle tým na Brejku - nebyl jsi to ty? :) nick si už vůbec nevybavím
Díky, že jsi zmínil ten Brejk, já už na tuhle hru uplně zapomněl. Díky tomu se mi na to vrátili vzpomínky - já měl tým FC Dorchester, ale pochybuji, že by si ho někdo zapamatoval, protože jsem tam vydržel jen 2 sezony. Když jsem totiž zjistil, že pokud se člověk se svým týmem chce dostat nahoru, tak to bude trvat docela dost dlouho, tak jsem s tím zapakoval.

9
Obrázek
Ahoj,
vítám vás u zakončení 1. sezóny. Chvilku to trvalo, tak přemýšlím, zda příště nezvolit variantu po polovině sezony. Pokud bude zájem o doplnění obrázku, určitě napište. Mám bokem save po polovině i konci sezony a snad tak vše dohledám. Hraji skin, kde se nezobrazují číselné hodnoty atributů, ale pro potřeby kanceláře ukáži pohledy, kde atributy jsou uváděny - a to hlavně z důvodu, že nyní u malých čísel vlastně není ani barevné zvýraznění. U všech hráčů půjde o stav na konci sezony (bohužel nemám save a obrázky ze začátku sezony).
Obrázek
Ve hře jsem si stanovil několik vlastních pravidel a omezení, která chci dodržovat a to zejména vzhledem k přestupům a hráčskému kádru. Protože Kaplice začíná soutěž v 1.A třídě jihočeského kraje Skupina A, jde tedy o zcela amatérský tým. Město Kaplice, je vzhledem ke svému umístění u hranic, město, kde je několik velkých firem, které zaměstnávají tisíce lidí. Z tohoto faktu také plyne velké množství tzv. agenturních zaměstnanců zejména z východní Evropy. I z tohoto důvodu jsem si odemkl několik lig z východní Evropy. Další specifikum kaplického fotbalu je poměrně velký úprk hráčů do rakouských nižších soutěží. Odemkl jsem si tedy také rakouské ligy i s databází na nižší soutěže a chci zvolit spíše opačný směr. Ve výsledku mám tedy aktivované ligy z 8 zemí.

Přestupová pravidla mám taková, že budu do týmu přivádět pouze hráče, u kterých by to bylo i v reálu možné. Tedy pochybuji, že bych do amatérského týmu 1.A jihočeského kraje přivedl v reálu hráče z Ostravy, či třeba z Prahy. Ano, možná 1 za několik sezon, ve chvíli kdy změní zaměstnání nebo se přestěhuje, ale asi se nikdo nebude stěhovat a měnit zaměstnání, protože může místo 1.A u Ostravy hrát 1.A na jihu :D Cizince bych si případně v týmu nechal právě z východní Evropy a nešel cestou afrických hráčů, to jsem se snažil dodržet i u dorostu.

Do hry nastupuji pod jménem Tomáš Krejcak s trenérskou licencí "Národní licence B" a s hráčskou zkušeností z krajských soutěží. Ve hře se zaměřím na Á-tým a také dorostence. Zde trochu kvůli financím, ale obecně vždy rád rozvíjím týmy U19 a odchovávám si své hráče. Také mám u většiny her vždy suverénně nejmladší sestavu v Áčku.
Obrázek
Obrázek
V amatérském fotbale v FM je nehorší, že někdy jsou ty přestupy opravdu nereálné a hlavně s tím nic neuděláte. Ozve se tým ze stejné amatérské soutěže z druhé strany republiky a jste bez hráče. Zde jsem se toho také dost obával a trochu řešil, jak pojmout přípravu. Nakonec jsem odehrál 4 přátelská utkání s celkovým skórem 16:2. Již od začátku se začal ukazovat nový "Dino", kterým byl Vojtěch Bláha s výškou 202 cm. V přípravě zaznamenal celkem 8 branek, kdy hlavně po zápase proti Třeběticím mě zamrazilo. Zde dal totiž 4 branky do 11. minuty utkání, průběhu přidal ještě další kousek. Hned po utkání bylo v emailu několik nabídek na jeho přestup. Vojta měl naštěstí rozum.

Ohledně přestupů jsem byl v prvním okně hodně opatrný a také jsem nechtěl porušit svá pravidla, že nebudu brát hráče, které v reálu nemohu znát. Přišla tedy pouze trojice hráčů. Jeden je sice cizí národnosti, ale jeho domovinou je Rakousko a to spadá do mé filosofie přestupů. Dorostenec Martin jedlička šel na intr do Českých Budějovic a jezdí do Kaplice na tréninky. Dan Málek se domluvil na občasné zápasové účasti a figuruje spíše jako nouzové řešení.

Ohledně odchodů to bylo již horší a hráči se z mého klubu rozutekli do několika soutěží. Zde úplně tyto přestupy nechápu, protože až na jeden, kdy šel náš dorostenec do Dukly Praha, jsou to všechno přestupy z 1.A do 1.B. Nejvíce mě mrzí právě přestup dorostence Čiháka a také Radka Přibyla, který ještě několik měsíců po přestupu figuroval jako nejlepší nahrávač v naší soutěži, kdy stihl za 3 zápasy nasbírat 6 A.

Obrázek
Od začátku hry šlo o jednu z mých priorit a vedení týmu jsem nechal zcela na mé osobě, včetně všech zápasů. Stejně jsem neměl žádné zaměstnance. Protože jsem neplánoval rozvíjet B-tým, tak jsem všechny nadějné dorostence rozhodil z Béčka do prvního týmu a zpět do juniorky. Je zde velká pravděpodobnost, že stejně minimum z nich budu mít možnost rozvíjet delší dobu - stačí vydařená polovina sezony a jsou pryč.

Příprava proběhla velmi krátká, pouze dva zápasy a z toho dvě výhry. Dorost hraje jihočeský krajský přebor U19, kde se nachází 16 týmů a bojuje se o jedno postupové místo. Do dorosteneckého týmu jsem před sezonou přivedl Martina Jedličku a z Béčka přesunul například útočníka Jaroslava Černého. Podzimní část ligové sezóny proběhla nad očekávání dobře a z celkového počtu 17 odehraných zápasů máme bilanci 12 : 3 : 2 a skóre bylo 53:26.

Soutěž byla vyrovnaná a na paty nám šlapalo Hradiště U19. Během zimní přestávky jsme odehráli opět dva přátelské zápasy a také utkání proti novým odchovancům naši akademie. Právě v tomto utkání se poprvé začal ukazovat odchovanec Filip Kinský, o které ještě uslyšíme. Všechny odchovance z různých koutů světa jsem sice vyzkoušel, ale posléze vzhledem ke své přestupové politice jim nenabídl smlouvu. Zde se hodně dobře jevil Hajrudin Mahic, který ve dvou zápasech zaznamenal 7 branek. Bohužel se z krajských soutěží (dorostenců i seniorů) stal po zimní přestávce hodně mezinárodní sport. Jarní část ligové soutěže jsem si již pohlídal a stále zvyšoval svůj náskok. Cíl byl vybojovat postup co nejdříve, a potom poskytnout nejlepší hráče Áčku a pomoci s postupem i tam.

Toto nakonec vyšlo parádně a již několik kol před koncem oslavuji s dorostenci postup do 3. dorostenecké ligy. První důležitá mise je tak splněna. Nyní bude důležité udržet pohromadě tým a případně někoho přilákat. U toho lákání opět budu vycházet z nějaké logiky mnou nastavených amatérských přestupů. Zde si do 3. dorostenecké ligy nevezmu 16 letého hráče například z Brna, navíc když moje Áčko hraje 1.A třídu a není to pro něj ani z budoucího hlediska perspektivní adresa.

Druhá soutěž, do které můj dorost zasáhl byl jihočeský fotbalový pohár U19. Po průběhu prvních týdnů jsem vkládal velkou naději také do dorosteneckého poháru, zde to však úplně nedopadlo a nakonec jsem vypadl v druhém kole s dorostenci z Vlachova Březí, kteří měli úspěšnou sezonu a postoupili dokonce z 1.A třídy do krajského přeboru. Pohár nakonec vyhrál dorost Táborska, který ve finále porazil dorostence z Dynama České Budějovice. I přesto, že jsem došel pouze do 2. kola, tak se můj hráč Jaroslav Černý stal sdíleně nejlepším střelcem soutěže. V této soutěži, i vzhledem k celkovému průběhu sezony mého dorostu, považuji své účinková za neúspěch.

Obrázek
Hlavní cíl první sezony byl postup z 1.A třídy do krajského přeboru. První polovina soutěže byla bez problémů, ale kdo by čekal, že bude vše rozhodnuto, ten by se pěkně pletl. I přesto, že jsem z 13 zápasů 12 vyhrál a 1 remizoval, tak jsem měl na patách přilepenou Blatnou, která měla o 4 body méně. Naštěstí jsem zvládl náš vzájemný zápas a měl jsem tak v tuto chvíli vlastně náskok 5 bodů, protože při rovnosti bodů rozhoduje vzájemný zápas. Vše však bylo v polovině a mě čekal ještě tuhý boj o vysněný postup. Navíc v zimní pauze dochází k neodvratitelnému a nyní mě již Vojta Bláha opouští a přestupuje do Hlinska hrát divizi. Vojta v té chvíli vévodí tabulce střelců celé soutěže, když ve 13 ligových zápasech zaznamenal 21 branek. Je to však jediný hráč, který z během zimní přestávky z týmu odchází - bohužel také nejdůležitější.

Druhým směrem v průběhu zimní přípravy putují dva záložníci, a to Martin Vincour a Vlastimil Šulc. Zimní příprava začala dobře, v prvním zápase šlo dokonce o mezinárodní zápas proti nedalekému Linzi. Zatím vše vypadalo nadějně, ale už koncem přípravy to začalo drhnout a přišla i první prohra, zatím pouze v přípravě.

Bohužel ani začátek jara nás nezastihl v nejlepší formě a začalo se ukazovat, že 21 branek Vojty Bláhy bude chybět. Ze 4 soutěžních utkání získávám 5 bodů a poprvé také prohráváme v soutěžním zápase. Naštěstí má Blatná také pomalejší povánoční rozjezd a získává z těchto zápasů pouze o bod více. 1. dubna také nastává velký den pro útočníkaJaroslava Černého, který se z dorostu přesouvá do seniorského týmu. V dorostu se stal nejlepším střelcem soutěže a to odehrál pouze 16 utkání a do 4 naskočil z lavičky.

Jaro pokračuje, zkouším v útoku mladého Černého a začíná se dařit. S jednou prohrou se dostávám až do 24. kola, kde doma přivítám Blatnou, náskok je aktuálně 5 bodů a výhra by znamenala, že mohu začít slavit titul a postup. Bohužel tentokrát na Blatnou nestačím. Ještě v 89. minutě je stav 2:2, ale potom dvakrát inkasuji a je rozhodnuto. Velmi důležitý gól však vstřelím v 95. minutě, protože nakonec prohrávám 3:4 a skóre s obou letošních zápasů je 9:8 a já mám tak pozitivní vzájemné zápasy. Dvě kola do konce vedu o 2 body, ale Blatná musí získat ještě o bod více. Mě tedy stačí získat v posledních dvou zápasech 4 body a nemusím řešit soupeře.

Před posledním zápasem je v naší skupině vše otevřené. Já mám náskok 2 body na druhou Blatnou a o záchranu také ještě bojují 3 týmy. Poslední utkání v sezóně zvládnu a hlavní cíl je tímto splněn. Postupujeme do krajského přeboru. Bylo to tedy pořádné drama. Tato sezona mi ukázala také nedostatek hráčů v defensivě, protože při vykartování, jsem neměl alternativu, zde budu muset přes léto někoho přilákat. Také uvidíme, jak moc zůstane tým pohromadě.

A jak se nám dařilo v poháru? V této soutěži jsem chtěl uhrát několik dobrých výsledků. Mé putování však bylo málem ukončeno ostudně již v 2. kole proti týmu z 1.B třídy. Zde se mi povedlo nakonec zvládnout penaltový rozstřel a pokračujeme, 3. kolo byla formalita, ale 4. kolo bylo opět pěkné dráma. Nakonec i zde zvládám penalty a budu pokračovat v jarních bojích. Aktuálně jsem vstřelil v soutěži 6 branek a z toho jich 5 dal Bláha, který v zimě odchází. Ve čtvrtfinále mě čeká tým z krajského přeboru, nakonec zvládnu vybojovat výhru 1:0 a jdeme do semifinále na Milevsko. Právě tomto utkání dávám přednost 16 letým mladíkům a duo Kinský - Černý nás posouvá do finále. V době, kdy se mi v lize zrovna moc nedaří tak dokáži porazit dva soupeře z krajského přeboru. Ve finále nás čeká opět tým z 1.A třídy a i zásluhou mladíků můžeme zvednout pohár nad hlavu. Nečekaný a neplánovaný pohár je již ve vitrínce.

Obrázek
Na taktiku nejsem žádný odborník a možná tam mám i mnoho protichůdných věcí, ale docela fungovala. Je tedy třeba říci, že nejsem hráč - a mám to tak i v reálu, který by byl rád za výsledek 1:0, to raději vyhraji 6:5 :D Prostě branky musejí padat. Někdy i v zápasech, když třeba vedu 3:0, tak pořádně vytáhnu útok, nakonec třeba vyhraji 4:3, ale pěkně si zastřílíme a diváky to baví :D Toto je taktika, se kterou jsem letošní sezonu končil. Chtěl jsem dostávat i hodně míčů do vápna kvůli případným penaltám. Hrál jsem hodně na hraně ofsajdu, což třeba potvrzuje i toto utkání, kdy dal Bláha celkem 6 branek, ale hned 3 z ofsajdu. Jediné co nevím, je funkce "nebýt sobec". Několikrát mi jde hráč z boku na bránu a místo aby to dal na puntík volnému, který by uklízel do úplně prázdné brány, tak trefí prodavače párků u vedlejších volejbalových kurtů, nějaký tip?

Chodil jsem pravidelně na všechny tiskovky a před zápasem hráče hlavně motivuji. Také hodně používám pokřiky během zápasu, hlavně na koncentraci a povzbuzení. Celkově se snažím stavět hodně mladé hráče, což ukazuje i sestava u posledního a velmi důležitého utkání sezóny, kdy průměrný věk základní 11 je 19,6 let a v sestavě jsou celkem 4 hráči ve věku 16 let a dva ve věku 17 let.
Obrázek
  • Podle médií jsem se měl umístit na 6. místě a Blatná měla jednoznačně vyhrát. Těsně vedle...
  • Vedení jasně stanovilo 5 letý plán a já jim ho hned zboural. Vzhledem k postupu, se musejí pro další sezony aktualizovat
  • Vedení je s předvedeným výkonem spokojeno, aby také ne, když máme ve vitríně 3 nové trofeje
  • Permici si koupilo 40 fanoušků a na "sociálech" nás sleduje 385 lidí
  • V návštěvnosti mi patřilo 2. místo za Blatnou, ale využití stadionu máme největší, 37%. V průměru chodilo 188 lidí na zápas.
  • Béčko jsem úplně zazdil, najal jim trenéra a nechal je jít vlastní cestou. Nakonec z toho bylo 9. místo v 1.B
  • Na branku soupeřů jsem v lize vyslal celkem 485 střel, z toho na brankáře mířilo 237 a 88 padlo do branky.
Obrázek
Když jsme vybíral borce, nebo-li nejlepšího hráče této sezony, tak jsme měl dva adepty. Jedním z nich byl Vojtěch Bláha, který v zimní přestávce náš tým opustil a druhým byl mladý útočník Jaroslav Černý. Nakonec rozhodlo to, že Jaroslav zůstal celou sezonu v našem týmu a také je držitelem několika rekordů jako je nejrychlejší gól či počet gólů v jednom soutěžním utkání. Nyní zůstává otázka, zda se mi povede tyto úspěšné dorostence udržet v týmu. Kromě Jaroslav Černý je to ještě Filip Kinský a Martin Jedlička

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

vonTrips: Nějaká osobní pravidla jsem si dal, tak uvidíme, jak to půjde. Screenů je zde nakonec necelých 100
dreamboy: Tak co jsem zjistil, tak oficiálně je to 300 míst, ne 200 jak bylo uváděno na webu :D
pajinos: Brejk neznám, tedy nyní už ano - podíval jsem se, co to je. Dříve jsem z těchto onlinovek hrával Powerplay Manager

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Děkuji všem za zpětnou vazbu na styl psaní a vzhled deníku. Říkám si, zda nevkládat do textu více obrázků, ale co jsme se díval na jiné kanceláře, tak někdo to dělá někdo ne. Člověk by toho chtěl přidat co nejvíce, ale zase nechci, aby to bylo přeplácané.
Naposledy upravil(a) Krejcak dne 14 pro 2022, 09:10, celkem upraveno 1 x.

Re: 100 let fotbalu v Kaplici (1.A) #1. sezona dokončena

10
zajímavé pravidla, se všemi se dá ztotožnit a budeš to mít tedy o něco těžší, ale jak jsme zde už viděli, i to přináší své ovoce :) ten Bláha byl slušná mašina, ale tady ty odchody jsou v takto rané fázi hry nevyhnutelné no :/ a jak je na tom prodavač párků, už je v pořádku? :D

jinak mladíci super postup, náskok jako prase, tak to hlavně udržet i ve vyšším patře :) a gratulace se patří i k poháru, začínáš ty trofeje sbírat jak jablka při sklizni ;) ten skin je takový zvláštní, nevím, jestli bych si zvykl, ale každému pasuje něco jiného

hodně štěstí v KP! ;)
Obrázek

11
Super, super, super. Tohle se mi fakt líbí. Taháš to hezky odspodu, nastavil sis jasná pravidla a buduješ celý klub včetně mládeže. Budou to postupné kroky, ale dává to smysl a podle mě tě časem čeká zasloužná odměna 😉
Co se týče zápasů, oba týmy postoupily a to je to nejdůležitější. Mládežníci ti přinesou finance a účast v KP pro změnu nějakou reputaci, takže gratulace 😉👍 Třešničkou na dortu je vítězství v krajském poháru, každá trofej se počítá a působí pozitivně na celý klub. Hlavně si díky tomu příští sezónu vyzkoušíš MOL Cup, pokud se nepletu. Osobně bych se ale začal zajímat i o B-tým, protože se ti už brzy může hodit, že máš tým v reálné soutěži a hráči mohou získávat zápasovou zátěž. Pokud postoupíš do Divize, měl by ses (podle mě) snažit i o postup Béčka do I.A třídy.

13
Piš vlastním stylem, ono když by tu byly všechny deníky stejné, tak minimálně mě osobně by to tolik nebavilo. Někdy chci víc studovat screeny, někdy víc si počíst. Proto party dočítám často zpětně, když mám čas a náladičku zrovna na ten nebo ten styl.

Ke hře. Pravidla dobrá, já bych taky chtěl taková, ale nedokážu se uhlídat, když vidím, že mi někdo ze skautů nabídne dobrého hráče, tak hned podepisuju, když je to jen trochu možné a má reálné představy.

K postupu gratuluji, včetně U19. Když se objeví hráči, kterými budeš moct posílit, tak ani KP by ses neměl ztratit od KP dolů mi přijdou ty soutěže prakticky stejné :-)
And everyday I wake,I tell myself a little harmless lie, the whole wide world is mine
Odpovědět

Zpět na „Manažerské kanceláře“