F1 manager 2022

1
Pro ty, co by měli zájem si zahrát i jiný druh managera a milovníky F1. S kodem 2023GB5 mě vyšla na necelých 400 Kč.

https://www.gamebillet.com/f1-manager-2022 ve velké slevě

A zde najdete překlad ke hře nyní cca 89% hotový: https://prekladyher.eu/preklady/f1-r-ma ... 2-cz.1324/
Obrázek
Obrázek
POPIS (převzatý ze Steamu):
Vydejte se do světa F1® v oficiálním licencovaném titulu F1® Manager 2022. Staňte se šéfem týmu konstruktérů a vyberte si zaměstnance a jezdce pro sezónu 2022. Díky kompletní licenci F1® a věrné prezentaci nebudete F1® Manager 2022 jen hrát – budete jím žít.

Kariéra – Buďte nejlepší
Napište novou kapitolu ve vzrušující nové éře F1®. Vyberte si svůj tým F1® a doveďte jej až k úspěchu v oficiálních závodech sezóny 2022. Začněte svou cestu na chvostu závodního pole nebo zamiřte na stupně vítězů – v titulu F1® Manager je volba na vás. Vaším úkolem bude zapůsobit na představenstvo tím, že splníte sezónní i dlouhodobé cíle a zajistíte tak svému týmu úspěch v nadcházejících letech.

Centrála – Vybudujte svůj tým
Tým konstruktérů je srdcem všech závodních operací. Mezi závody budete z centrály týmu ovládat každý detail. Sledujte výkony svých hvězdných jezdců a zaměstnanců, udržujte finance v černých číslech a přetahujte špičkové odborníky z ostatních týmů, ať získáte výhodu do dalších závodů.

Továrna – Zdokonalte své vozy
Seznamte se s novým designem vozů na rok 2022 a utkejte se se soupeři opravdu na blízko. Připravujte nové komponenty pro své vozy a připravte je na další závody. Zvolte si svůj přístup, se kterým získáte výhody na nadcházejících okruzích - vyvinete vyvážený systém, zaměříte se na oblasti, které je třeba zlepšit, nebo chcete vynikat ve specifických výkonových aspektech?

Závod – Vytvořte a realizujte svou strategii
Od zhasnutí světel až po kostkovanou vlajku, je to na vás. Budete rozhodovat o strategiích zastávek v boxech, o volbě pneumatik i o komunikaci s jezdci. Naplánujte svůj postup a buďte připraveni na dynamický vývoj závodu, včetně počasí a měnícího se stavu závodní dráhy. Ponořte se do věrně zpracované a hyperrealistické simulace oficiálního závodu F1®.

Re: F1 manager 2022

2
hraje někdo tady ještě? já si to kupoval teď na PS4ku, za nějakých 430, a musím říct, že jak jsem měl strach z ovládání přes gamepad, tak bomba - je to intuitivní a přehledné :)

dost mě to chytlo - čekal jsem na pána, až mi pošle nové pedály k Thrustmasteru T150 na F1 22, a stihl jsem první Velkou cenu, kde jsem Leclerca vyšvihnul na 1. místo, Sainz co měl pole position měl jednou hodiny, tak nakonec skončil 5. nebo 6. ;) takže až tak lehké, jak tvrdí na netu to není zase
Odpovědět

Zpět na „Offtopic“