Re: [FM23]FK Litoměřicko vol. 2 - Epizoda 5; ňákej zasranej lunapark nebo co

41
Já se u těch tvých příspěvků vždy bavím, i když to čtu zpětně, tak super. Postup do druhé ligy je skvělý a udržet se tam, je výborný výsledek. Jasně, bude to chtít posily, ale kde brát a nekrást, když jsi zároveň soustavně okrádán většími co? 😂 Možná zkusit zalovit v ČFL podle statistik...

Ale u juniorů mám tip, co ti může pomoct - podepisuj mladíky z dobrých juniorských programů na měsíční hostování. Většina klubů nemá problém své hráče pustit, zvláště ty, kterým končí smlouva. Má to dvě výhody - za U19 mohou hrát hráči na zkušební dobu, takže ti pomůžou vyhrávat a hlavně zjistíš, kdo z nich by mohl být zajímavý pro případný podpis.

Tak fotbalu zdar a ať se ti další sezóna vydaří 😉

Re: [FM23]FK Litoměřicko vol. 2 - Epizoda 5; ňákej zasranej lunapark nebo co

43
Obrázek
Proč to dělám...
Joooo dobře dobře, tohle je asi nečekaný, vlastně i pro mě. Jediný důvod je, že je to tu mrtvý a zpětně jsem si v posledních dnech pročítal deníky, co tu byly a mají ještě screeny.

Jelikož už je to pár týdnů, co jsem hrál ve druhé lize, proto to dost odfláknu. A sázím sem jen screeny co se dělo. A udělám jen krátký komenty.

Přátelák podzim
- příprava na střed tabulky se zadařil
Obrázek

Přátelák jaro
- příprava na udržení se vysoko v tabulce na dostřel prvního místa se zadařil
Obrázek

Liga podzim

- jestli si dobře pamatuji, tak jsem byl někde těsně pod play off po podzimu. Jen o pár bodů. Myslím, že na první místo to bylo cca 5 bodů.
- ale zas taková sláva to nebyla, chyběl nám útočník
- zariskoval jsem a přivedl dva útočníky, jednoho jsem vzal na stálo a to: Ríša "speedy" González, největší technik není ani úplně nejchytřejší, ale utíká mu to... K němu se připojil na hostování 30 letý Brazilec Paulo Vyctor, který měl zrychlení i rychlost 15
- díky tomuto jsem pak na jaře mohl útočit na vrchol, ačkoliv jsem zariskoval a vzal 100% výplatu za Brazilce a Paraguajčan dostal cca kilo (jak se to kurva skloňuje?)
Obrázek
-

Liga jaro
- posily se vyplatili a jaro jsem ovládl až na pár škobrtnutí a od zápasů kdy jsem vyhrál s Teplicemi jsem věděl, že to dobře dopadne
- rychlonohý útok drtil všechny obrany a nikdo nestíhal :-)
Obrázek

Tabulka
- je čas zbrojit na první ligu, kolem hráčů se mi začínají točit kluby se směšnými nabídkami ovšem vím, co dokáže vedení, protože zimní přestávka byla goooood
- během zimní pauzy SE PRODALO (já v tom snad ani nemám prsty) pět hráčů, naštěstí mi zůstali na hostování.
- wingback levý i pravý odchází
- Santana si vybrečel odchod do Baníku Ostrava, prý mu chybí hnusný vzduch po vypalování pralesů, tak snad mu bude stačit vzduch ze železáren (skončil v béčku ofc)

Obrázek
Fakin odchody
Obrázek
- během zimní pauzy SE PRODALO (já v tom snad ani nemám prsty) pět hráčů, naštěstí mi zůstali na hostování.
- wingback levý i pravý odchází; M. Novák a J. Soukup
- Santana si vybrečel odchod do Baníku Ostrava, prý mu chybí hnusný vzduch po vypalování pralesů, tak snad mu bude stačit vzduch ze železáren (skončil v béčku ofc)
- Kalvoda je kkt, ten si občas aspon v Příbrami kopne, je stále ve druhé lize
- Kučera slavně odkopal čtyři zápasy v Olomouci s hodnocením 6.65, další sezonu odehrál jediný zápas
- Kamenský mě fakt mrzel, byl to dobrý brankář

Zbytek hoven

- Abych pravdu řekl, chtěl jsem se na to vysrat, proto mi strašně dlouho trvalo než jsem to zase zapnul, protože jsem se děsil, co budu v té první lize dělat. Naštěstí jsem během sezony v druhé lize popodepisoval pár hráčů, takže v první den přestupového období přišlo pár hráčů, na které jsem zapomněl, že přijdou. Takže jsem byl nakonec docela v klidu.
- Útok na titul, ale hned první sezonu nebudu vyhlašovat, počkám si na druhou :)))
- Začíná se ze mě stávat Paraguajsko-brazilská kolonie...
- Finance jsou trošku boostnutý "prodejem" hráčů, ale furt je to kolem -0- na konci sezony
- Naštěstí skončilo i pár hráčů, kteří brali raketu, ale už nehráli třeba jako Huf. Ten si tam dal ještě dovětek, že musí být nejlíp placený hráč. Takže příchodem jednoho hráče najednou jeho plat za 40k skočil na 110k, už je ale pryč píčus. (moje chyba, ale nadávat mu mohu, je to jen blbá kulička ve hře)

- Brzo zkusím zase zpatlat další rychlo-part :-)
- jen musím teď rozmazlit svýho psa, aby mi odpustil, že si radši píšu než s ním hraju, čau
Obrázek
And everyday I wake,I tell myself a little harmless lie, the whole wide world is mine
Odpovědět

Zpět na „Manažerské zápisníky“