Re: [FM23]FK Litoměřicko vol. 2 - Epizoda 5; ňákej zasranej lunapark nebo co

41
Já se u těch tvých příspěvků vždy bavím, i když to čtu zpětně, tak super. Postup do druhé ligy je skvělý a udržet se tam, je výborný výsledek. Jasně, bude to chtít posily, ale kde brát a nekrást, když jsi zároveň soustavně okrádán většími co? 😂 Možná zkusit zalovit v ČFL podle statistik...

Ale u juniorů mám tip, co ti může pomoct - podepisuj mladíky z dobrých juniorských programů na měsíční hostování. Většina klubů nemá problém své hráče pustit, zvláště ty, kterým končí smlouva. Má to dvě výhody - za U19 mohou hrát hráči na zkušební dobu, takže ti pomůžou vyhrávat a hlavně zjistíš, kdo z nich by mohl být zajímavý pro případný podpis.

Tak fotbalu zdar a ať se ti další sezóna vydaří 😉

Re: [FM23]FK Litoměřicko vol. 2 - Epizoda 5; ňákej zasranej lunapark nebo co

43
Obrázek
Proč to dělám...
Joooo dobře dobře, tohle je asi nečekaný, vlastně i pro mě. Jediný důvod je, že je to tu mrtvý a zpětně jsem si v posledních dnech pročítal deníky, co tu byly a mají ještě screeny.

Jelikož už je to pár týdnů, co jsem hrál ve druhé lize, proto to dost odfláknu. A sázím sem jen screeny co se dělo. A udělám jen krátký komenty.

Přátelák podzim
- příprava na střed tabulky se zadařil
Obrázek

Přátelák jaro
- příprava na udržení se vysoko v tabulce na dostřel prvního místa se zadařil
Obrázek

Liga podzim

- jestli si dobře pamatuji, tak jsem byl někde těsně pod play off po podzimu. Jen o pár bodů. Myslím, že na první místo to bylo cca 5 bodů.
- ale zas taková sláva to nebyla, chyběl nám útočník
- zariskoval jsem a přivedl dva útočníky, jednoho jsem vzal na stálo a to: Ríša "speedy" González, největší technik není ani úplně nejchytřejší, ale utíká mu to... K němu se připojil na hostování 30 letý Brazilec Paulo Vyctor, který měl zrychlení i rychlost 15
- díky tomuto jsem pak na jaře mohl útočit na vrchol, ačkoliv jsem zariskoval a vzal 100% výplatu za Brazilce a Paraguajčan dostal cca kilo (jak se to kurva skloňuje?)
Obrázek
-

Liga jaro
- posily se vyplatili a jaro jsem ovládl až na pár škobrtnutí a od zápasů kdy jsem vyhrál s Teplicemi jsem věděl, že to dobře dopadne
- rychlonohý útok drtil všechny obrany a nikdo nestíhal :-)
Obrázek

Tabulka
- je čas zbrojit na první ligu, kolem hráčů se mi začínají točit kluby se směšnými nabídkami ovšem vím, co dokáže vedení, protože zimní přestávka byla goooood
- během zimní pauzy SE PRODALO (já v tom snad ani nemám prsty) pět hráčů, naštěstí mi zůstali na hostování.
- wingback levý i pravý odchází
- Santana si vybrečel odchod do Baníku Ostrava, prý mu chybí hnusný vzduch po vypalování pralesů, tak snad mu bude stačit vzduch ze železáren (skončil v béčku ofc)

Obrázek
Fakin odchody
Obrázek
- během zimní pauzy SE PRODALO (já v tom snad ani nemám prsty) pět hráčů, naštěstí mi zůstali na hostování.
- wingback levý i pravý odchází; M. Novák a J. Soukup
- Santana si vybrečel odchod do Baníku Ostrava, prý mu chybí hnusný vzduch po vypalování pralesů, tak snad mu bude stačit vzduch ze železáren (skončil v béčku ofc)
- Kalvoda je kkt, ten si občas aspon v Příbrami kopne, je stále ve druhé lize
- Kučera slavně odkopal čtyři zápasy v Olomouci s hodnocením 6.65, další sezonu odehrál jediný zápas
- Kamenský mě fakt mrzel, byl to dobrý brankář

Zbytek hoven

- Abych pravdu řekl, chtěl jsem se na to vysrat, proto mi strašně dlouho trvalo než jsem to zase zapnul, protože jsem se děsil, co budu v té první lize dělat. Naštěstí jsem během sezony v druhé lize popodepisoval pár hráčů, takže v první den přestupového období přišlo pár hráčů, na které jsem zapomněl, že přijdou. Takže jsem byl nakonec docela v klidu.
- Útok na titul, ale hned první sezonu nebudu vyhlašovat, počkám si na druhou :)))
- Začíná se ze mě stávat Paraguajsko-brazilská kolonie...
- Finance jsou trošku boostnutý "prodejem" hráčů, ale furt je to kolem -0- na konci sezony
- Naštěstí skončilo i pár hráčů, kteří brali raketu, ale už nehráli třeba jako Huf. Ten si tam dal ještě dovětek, že musí být nejlíp placený hráč. Takže příchodem jednoho hráče najednou jeho plat za 40k skočil na 110k, už je ale pryč píčus. (moje chyba, ale nadávat mu mohu, je to jen blbá kulička ve hře)

- Brzo zkusím zase zpatlat další rychlo-part :-)
- jen musím teď rozmazlit svýho psa, aby mi odpustil, že si radši píšu než s ním hraju, čau
Obrázek
And everyday I wake,I tell myself a little harmless lie, the whole wide world is mine

Re: [FM23]FK Litoměřicko vol. 2 - Epizoda 6; almost last man standing

47
Obrázek
titul až příští rok 2027/8

Trvalo to dlouho, ale přece jen jsem se dokopal.
Stačilo jen pár dovolených, koupě nového auta, pár kyselých xichtů v práci, pár desítek...tisíc nadávek, ale je to tu. Dokopal jsem se.
Samozřejmě jsem to měl v plánu sfouknout už o víkend, ale radši jsem jel utrácet do Globusu a v neděli se mi chtělo na výlet a pak jsem doopravdy chtěl do hospody na pár vychlazených hajzlů.

Takže to bude rychlovka, jsem dost napřed a už si to moc nepamatuji.
Co si pamatuju, tak vím, že jsem měl dost nahnáno, protože někoho zajímavého sehnat bylo dost těžké. A zároveň přišel Baníček vyplázl balík peněz, tj. 75 mega na dřevo, a já tak přišel o svého nejlepšího Rusáčka, Tagira Skrypnikovova. :( Později se potvrdilo, že kvalitku má, koupila ho Slavia a mě cinkly další peníze.
Zároveň jsem přivedl pár hráčů, kteří mi momentálně až na jednoho moc nepomohli, ale v budoucnu už pár zápasů dokázali ovlivnit.
Proběhli i dva nákupy za peníze, Dvořák za 900k a koupil jsem našeho bývalého hráče, možná si někdo pamatuje, jak jsme z Messiho udělal stopera, Naum Kuleski. Ovšem ten už si řekl o raketu... oproti tomu, že když odcházel, tak dostával almužnu. Bohužel tu hru nechápu, mně přijde, že hraje dobře, ale ty hodnocení má tragický...
Obrázek
Zároveň jsem si ale i věřil, protože plno týmů nebylo o moc lepších. A příprava byla taky dobrá. Zároveň jsem se taky přestěhoval na Stadion do Ústí nad Labem, Franta nechce pustit ani groš a o novém stadioně nemůže být řeč. Krkoun.
Obrázek
Já myslím, že dobrý ne? Prostě se to střídalo. Mně to stačilo. Moc jsem toho neměnil, snažil jsem se podepisovat hráče, doskautovávat hráče, kteří mi hlásili skauti, že za něco stojí. Je pravda, že občas jsem se u toho vzteknul, ale krásně a bezpečně jsem drželi dost vysoko v tabulce. Hraju dost ofenzivně, a když dokážu dát dva goly, tak neprohraju. Dobrá statistika.
Obrázek
Příprava na jaro se moc nepovedla. Ta se pak i odrážela do zbytku sezony. Ale stále jsem se nehroutil. Pokud by nepřišel totální průser, tak sestup jen čistě teoretická věc.
Obrázek
Byla to divná sezona, všichni hráli hovno, že mi občas přišlo, že prohrávají všichni a nikdo nevyhrává :) Vlastně jsem neudělal žádnou výsledkovou šňůru. Ani proher, natož výher. To nás teda k mému úžasu stále udrželo na třetím místě xDDD
Vtipná je hlavně Plzeň, na posledním zápase o sestup v play off, tak tam jsem se vypravil osobně. Doma ukopali pouhou remízu a byli Karvinou posláni do druhé ligy, jelikož první zápas Karviná vyhrála 2:0 :) Takže jsem byl za to docela rád, ale stejně mi koupili jednoho hráče a šel radši kopat druhou ligu než být u nás v A-týmu a zkusit bojovat o poháry. Debílek. Už ani nevím, který to byl. Pche nula.
Takže po 30 kolech jsme byli třetí. Po 35 kolech jsme nakonec skončili 4. Beztak jsem slavil jak LM :-)
Obrázek
Zbytek hoven:
-díky prodeji rusáka jsme byli na tom finačně velice dobře
-náš rychlonohý González byl náš nejlepší hráč a už zbrojil na další sezonu
-další ročník už byl na přestupy zajímavější, ven i dovnitř
- mládež hrála stále uprostřed nejvyšší ligy a začínají se mi tam klubat nějaká kachňátka, co by za něco mohli v budoucnu stát :)
-jsem unaven tímto fórem, jejím fungováním, discord je teda výživnější, ale zase na deník nebo sepisovat nějaký příběh... tak to stojí za píču
-nyck je hejsek a měl by začít jednat nebo předat moc někomu jinému
zduř
And everyday I wake,I tell myself a little harmless lie, the whole wide world is mine

Re: [FM23]FK Litoměřicko vol. 2 - Epizoda 7; ještě se hecnu

48
Obrázek
VÍTĚZSTVÍ 2028/29
Jsem zpět a zpět s další sezonou, jelikož nehraju nijak zběsile, ale spíš tím vyplňuji volný čas, když čekám než někam půjdu, tak pomalu a jistě začínám stahovat náskok, co ve hře mám :D
Ale i tak to bude hodně frázovité a postupné. Na druhou stranu, když jsem si zpětně četl některé party, tak mi chybí, že už nevím, jak ti hráči vypadali a co uměli, proto si to tu budu občas víc vypisovat. Dnes už to píšu hlavně pro sebe :)

Jak vypadjí hráči, co za mě hrají?

Snažím se stále hrát dost šetrně, stále kupuji jen ty hráče, které dostanu jako report od skautů, které následně doskautovávám. Jediný problém, co stále mám tak jsou kvalitní křídelní obránci. Vlastně to stále drží kluci, které tu mám od druhé ligy.

Rolando Añazco z 35 zápasů opět odehrál skoro vše, tj. 32 zápasů, jestli si dobře pamatuji, tak nehrál vždy jen kvůli kartám. K tomu přidal 4 ligové asistence a jeden gól. V pohárové Evropě pak další 4 asistence a tentokrát bez gólového zápisu. Jako asi bych trošku čekal lepší statistiky, ale mám ho rád, a nikdo lepší prostě není :)

Oleksandr Dudnyk přišel k nám kdysi z Neratovic a tuto sezonu měl vskutku skvělou. Na druhou stranu za něj mám aspoň trošku malou poziční náhradu, a proto občas mohl i odpočívat. Takže z 28 ligových zápasů si připsal pět gólů a krásných 7 asistencí. V Evropě mimo červenou kartu přidal ještě další dvě asistence. (pšššt všech pět golů dal z penalt :))

Martin Houska v té době nejdražší a i největší posila, aspoň tedy papírově. Vynaložil jsem za něj 7 milionů korun. Přišel z třetiligové Zbrojovky Brno, kde byl velice nespokojený, ale bohužel s Brnem nebyla řeč o jiné ceně, takže jsem prostě vyplatil jeho klauzuli.
Za půl sezony, tj. 16 zápasů stihl 6 golů a jednu asistenci. Koncem sezony byl povolán do repre A, ovšem do žádného utkání zatím nezasáhl.

Marek Mudry další nevděčný Slovák. Přišel za minulou sezonu zadarmo a rozehrával se v béčku, kde dal za sedm zápasů pět golů a šest asistencí, proto další sezonu jsem ho chtěl zkusit prostřídávat v áčku. Jenže on se neuvěřitelně chytil a za 31 zápasů nasázel dvanáct golů a přidal jedenáct asistencí. Takže samozřejmě kolem něj začali kroužit debílci. Vše jsem s nejlepším vědomím a svědomím zamítal, ovšem pán se nasral a já ho musel prodat do Neapole. Dostal jsem 28 mega, plus tam mám klauzuli na 30% a kdyby náhodou se dostal do repre, tak teoreticky ještě deset milionů bych mohl dostat. Ovšem jak všichni víme, tímto přestupem jeho kariéra je ukončena. Takže když tohle dopisuji, tak jsem ten nárok na třicet procent prodal a dostal dalších 19 milionů na účet.

Luděk Tchuř je to moje osobní legenda, nikdy nic nenamítal, možná jen na začátku něco mektal. Nikdy nechtěl z ničeho nic přidat a vždy při prodloužení chtěl zvýšit plat minimálně. Je to stále jeden z nejhůře placených hráčů v poměru s jeho zkušenostmi. Zde je, když přicházel, trošku se změnil v obličeji už ho nemá tolik kulatý, ale i atributy se dost zlepšily. Na to, že to není žádný top hráč, tak si vždy svoje odehraje. Jen mu občas někdo uteče :)

Jakub Pyš, taky už to se mnou táhne nějakou dobu, od FNL. Tuto sezonu odchytal ještě kompletní, další sezonu ovšem přišel nový brankář, který je mladší a asi i lepší. Ovšem snažím se ho furt tam cpát, když to jen trochu jde, protože vždy když začal být nespokojený, tak jsem se nějak domluvili.
Obrázek
Přestupy
Obrázek

Někteří už u nás nejsou a nebo byli velice výhodně zpěněžněni v budoucnu, někteří se stále zlepšují a jejich čas ještě přijde.
Eduardo je hráč, co snad umí na každé pozici, kromě útočníka a brankáře. Takže ačkoliv to není žádný top player, tak jako taková záplata je ideální. Hlavně na lavičce se mi hodí, že se dá fakt využít všude.
Melto byl jen hráče na záloha na krajního občance za Dudnyka a Koukala, ten přišel tu samou dobu, ale hrál toho víc, protože krom alternace na KOL tak hrál hodně na stoperu.
Weber a Novotný už s námi nejsou, protože jak jsem psal byly výhodně prodáni skoro bez toho, aby si u nás kopnuli. Samozřejmě teď se váli v béčku někdo v Praze.
Obrázek
Zimní posilování bylo z našeho pohledu o dost zajímavější.
Jasný přišel Houska, o kterém jsem už psal.
Přišel Makengo, kterého jsem měl vyhlédnutého za debílka Mudryho, ale jeho osud byl dost podobný. O tom jindy ale.
Brusch a Hýbl trénují a dřou, věřím, že aspoň jeden z nich jednou skončí v A-týmu.
Hašek následoval osud Novotnýho a Webera, kope už jinde a pro nás z toho plynula krásná částka.
Takže za ty 3 hráče, kteří si u nás nakonec nekopli jsem bez nějakých další bonusů, které si mi nechtěli dopočítávat jsem dostal přes 140 milionů.
A na závěr zrádce, pan Kepl. Mladíček, kterého jsem chtěl vypiplat a poslat ho jednou do velkého světa fotbalu, ovšem jemu bylo milejší přijmout nabídku z DRUHOLIGOVÝ PLZNĚ a u nás si to jen dohostovat. No pak už si moc nekopl, začal jsem to zkoušet s jiným obráncem, co bude trošku ochotný nám hned neutéct. Takže nám přišlo 19 mega, možná pak doteklo ještě něco navíc nevím. O zrádcích se už dál bavit nebudu.
Obrázek
Obrázek
Liga liga ligoucí
Když jsem to hrál v té době, tak mi to nepřišlo to hrozný, dneska s odstupem času si jako říkám, že ten podzim nebyl moc slavný, ale už nevím, co se mi úplně honilo hlavou.
Jako co si budeme pro mě to byla nová věc, snažil jsem se kvalifikovat do evropských pohárů, do toho pohár domácí a ještě to točit s ligou. Je pravda, že někteří to dost odsrali a odehráli vše s vypětím sil, třeba takový Añazco. To asi vysvětluje tu dosti tragickou část první třetiny ligy.
Vše se ale nakonec otočilo a zase jsme hráli v klidu nahoře a i s dobrými výsledky. Bohužel statistiky nemám.

Takže jsme sezonu tentokrát dokázali zakončit na skvělém druhém místě. Slavia je v nedohlednu, ta prostě je nedostižitelná a o parník dál než kdokoliv jiný.
Zároveň mě ale těší, že jsem si dokázal udělat i náskok na třetí Spartu :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Pohár o kabelu Daniela Křetinskýho

Samozřejmě svět se vyvíjí a taky se mění názvy, tento název zaskočil mnoho fanoušků českého fotbalu, ale kdo platí, ten si to může pojmenovat jak chce.
Tomuto poháru jsem nedával žádnou prioritu až jsem najednou byl v semifinále a začal to trošku řešit. Jediný štěstí bylo, že Slavia někde vypadla, takže jsem to měl dosti ulehčené. Teplice ani Sparta nezahráli nic extra a já oficiálně zvedl nad hlavu první větší trofej. A další rok jsem se mohl těšit na Evropskou ligu :)
Obrázek
Obrázek
Dobrý den, paní Evropo

Jasně první dvojutkání byla formalita, po dlouhé době jsem si zastřílel a tohle mě bavilo.
Další zápas v Levski už bylo trošku drama, ale z venku jsem si přivezl nadějnou remízu a doma jsem doufal, že to zvládnu. Naštěstí tomu tak bylo a já postoupil do dalšího kola.
Tam nás čekal slovenský Slovan Bratislava a upřímně jsem měl dost nahnáno. Strašně jsem chtěl si zkusit Evropu a hlavně jsem tomu obětoval úvod ligy. V prvním zápase jsem dostal hned v šesté minutě gol a já měl obličej v dlaních, protože jsem si říkal, že se obavy naplní. Naštěstí nakonec tým dobře zareagoval a celý zápas otočil a v dalším zápase potvrdil svojí kvalitku.
Čekal jsem kdo bude další soupeř, ale k mému úžasu to bylo vše. Byl jsem kvalifikován a mohl se těšit na losovačku.
Ta byla dost přísná a já jsem si říkal, že tohle asi moc nedopadne.
Nedopadlo, dokázal jsem vyhrát jenom jednou, ale byl to velmi slabý soupeř, ale pár milionů za výhru se hodili, myslím, že to bylo v době kdy jsem podepisoval Housku, takže se mi prakticky hned zaplatili náklady na něj.
Takže pětkrát jsem dostal na prdel, jednou jsem ránu rozdal a s Evropou jsem se loučil.

Samozřejmě nehraju na svém stadionu, ale ligu hraju na půjčeném stadionu v Ústí nad Labem, takže cca 20km od našeho města. A pro jistotu evropské poháry místo na půjčeném stadionu a na jiném půjčeném stadionu v Teplicích, který je asi 35 km daleko :) Samozřejmě vedení o tom nechce ani slyšet a takhle je to prostě ideální.!
Obrázek
And everyday I wake,I tell myself a little harmless lie, the whole wide world is mine

Re: [FM23]FK Litoměřicko vol. 2 - Epizoda 9; sám doma

49
Obrázek
neVÍTĚZSTVÍ 2029/30


Tááák, žena mi odjela na týden na dovolenou. První dva dny jsem čuměl jen na porno a užíval si hostování v klubu "jak by mi bylo být starým mládencem." Jenže když už jsem fakt začal koukat na trpaslíky, co skáčou šipku s rozeběhem a volným pádem se snaží trefit do míst, ze kterého jsme poprvé nakoukli na tento svět, byl asi čas hledat si jinou zábavu.
Takže jsem jsem si říkal, že dopíšu další část, tak abych se už srovnal s časem, ve kterým jsem ve skutečnosti. Aspoň teda myslím. :)

JO A UŽ CHCI DOHRÁT LAST OF US PART 2!!!! Ale to až bude tma, ať je atmoška.

Chci opět upozornit, píšu to stylistickým freestylem. Jak mě napadají myšlenky, tak to píšu. Kontrolovat si to po sobě nebudu. Tak pá :)
Obrázek
Obrázek
"Ty vole, Franto..."

Franta je stále tvrdý a nekompromisní, nic nechce udělat. Aspoň mu na těch dětech trošku záleží, což je trošku podezřelé...
Obrázek
Obrázek
Jak si vedeme na přestupním trhu
Obrázek
Štěpán Chalupa asi největší trefa. Do teď nechápu, jak ten týpek funguje. Jeho atributy nejsou nijak přestřelený, bral jsem ho jako hráče do rotace. Ale co se z něj stalo je až k neuvěření. Dodnes je dle skauta brán negativně jako maximálně dobrý hráč pro druhou ligu. Ovšem čísla mluví jinak. Nesoutěžní zápasy jsou z juniorky, kdy mi chodili zprávy o zápasech a furt jsem tam viděl jeho jméno. A jelikož jsem prodal útočníka Makenga, který teda ještě zůstal na hostování, ale hned se zranil na dva měsíce. Takže od jara začal hrát... zajímalo by mě, co by vonTripsovi vyhodila ta jeho kalkulačka, třeba je to fakt sráč dle atributů a měl jen štěstí :-D
Obrázek

Miloš Strouha přišel z Příbrami a jen za kompenzační poplatek jako Chalupa. Přišel, protože jsem se bál, že Pyš odejde a neměl bych dobrou náhradu. Pyš nakonec zůstal a Strouha ho vystrčil na lavičku. I od oka je vidět, že chytá o dost líp. Ovšem Pyš si začíná stěžovat, takže jsem je musel začít střídat. Tak snad budou oba spokojeni, jeden z nich si získá nějaké dobré angažmá za dobré peníze jak pro nás, tak i pro něj. A tím pádem se jeden z nich stane jasná jednička. Jen to jméno Miloš, to mě mrzí...

Ahmed Magdy to mi takhle ve skautingovém oddělení dorazilo upozornění na tohoto hráče. A já si řekl, tak jo, zkusíme ho. Začal na střídačce a nakonec se stal důležitým hráčem. Bohužel po sezoně a půl Franta zaúřadoval a hráče prodal do Porta... Tohle mi dost vzalo strašně moc sil do dalšího hraní, ale snad to nějak překousnu :)

Václav Maier no trošku jsem ho koupil, jen aby mi něco neuteklo. Zatím stále číhá v U19. Ale jestli bude Franta prodávat bez toho, abych měl někoho vyhlídnutého, tak se asi na plac hodně brzo dostane :D

Martin Martykán  tuto sezonu dohrával v Ústí nad Labem ve ČFL. Pravidelně jsem ho sledoval a moc dobře jsem tušil, co mi přijde za šílený zvíře. Což v další sezoně potvrzuje...
Obrázek
A koho jsme prodali
Obrázek
Jak jsem psal minulý part, tak jsem prodal sketu Mudryho.
Další přestupy z rozumu, kdy jsem prostě pře prodal hráče, kteří u nás byli jen chvilinku. To jsou Weber, Hašek, Novotný.
Adam Hunter se u nás jen trápil, tak jsem ho pustil a dostal malinkaté odškodné.
Náš chlapec Makengo se s námi taky rozloučil dřív než udělal u nás pořádnou kariéru. Jednu sezonu někde hostoval a za půlku sezony u nás si vykopal angažmá v Římě. Hrál dobře, ale za ty peníze to stálo. Zůstal tedy na hostovačku, kterou si proložil zraněním na několik měsíců. Zpět do formy se nedostal, protože ho vytlačil již zmíněný Chalupa.
Obrázek
Poháč ČMFS

První zápas byl hned šílený, kdy jsem se štěstím až v prodloužení porazil třetiligový Brno... jako to co nedali útočníci Brna, tak to bylo neuvěřitelný. Bohužel jsem doplácel na to, že jsem tam dával béčko. Pro některé hráče asi i poslední zápas za náš klub.

Následně Hradec i Teplice jsme porazili v klidu, i když nás trápila koncovka, ale naše obrana si to krásně pohlídala.

Bohužel v semifinále jsme narazili na bezkonkurenční Slavii, kde jsme se s ní sehráli vyrovnané utkání, ale 60. minutě Ondřej Lingr dal vítězný gól a my už se na odpověď nezmohli a naše pouť skončila tentokrát dřív než minulý rok.
Obrázek
Obrázek
Další rok o parník

Nemůžu tento rok hodnotit negativně, jen prostě je tu jeden lepší tým, který je nedostižitelný momentálně. Poráží všechny a klidně o pět gólů. Za 35 zápasů dostali 18 gólů. Co s tím mám dělat? Nic, čekat jestli aspoň jednou neklopýtnou. Co mě těší, že jsem si udělal náskok na třetí tým. Že konec sezony jsem hrál už fakt bez nervů, ačkoliv jsem trošku ke konci ztrácel.

Co je taky pozitivní, to že jsem z 18 gólů, co Slavia dostala, byl ten co jí tři tam šoupnul. Dokážeme s nimi držet krok, to je důležitý. Jo a abych nezapomněl, tak první zápas doma jsem prohrál 1:4 a pak na jaře venku jsem dostal 6:2 a v posledním společném zápase jsem uválčil remízu 3:3, takže skóre 13:6, být jednou třetinou všech slavistických problémů je super :-D Takže jsme na dobré cestě a chybí už jen malý krůček, abychom je předehnali. :-D

Sparta skončila sedmá, Plzeň šestá. Sparta opravdu upadá, její rozpočet je třeba 300mega, což oproti Slavii, která má dvě miliardy, je opravdu malinkato. A dobří hráči tam už moc nechodí. Ale i tak jsem s nimi jednou padl.

Od Sparty jsem měl rozjednaných i několik dobrých nákupů, ale bohužel dvakrát Sparta uplatnila opci o prodloužení smlouvy s hráčem a jednou hráč chtěl přemrštěnou smlouvu, která mi za to vůbec nestála.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Evropo, třeseš se?

A to nejlepší na konec.

Evropa, začal jsem v druhém nejlíp hodnoceným evropským poháru a to v Evropské lize.
První dvojutkání byla pohodička, to jsem sfouknul hladce.
Druhé kolo jsem narazil na Basilej a dost jsem měl nahnáno. První utkání bylo vyrovnané a skončilo spravedlivou remízou 1:1. Když jsem si je pozval k nám do Ústí nad Labem, tak jsem docela koukal, co kluci dokázali. Od druhého poločasu jsme vedli 2:1 a v nastavení jsme zvýšili postupně až na 4:1 a těšili se na další kolo. Docela jsem věřil, že bych to mohl zvládnout.
Třetí kolo: jsem narazil na, pro mě neznámý klub, Wolfsberger Athletiksport Club. Takže jsem očekával vyrovnaný zápas se šťastným koncem. Bohužel jsem oba zápasy prohrál a musel jsem se spokojit s konferenční ligou. Takže smutek a pláč...
Obrázek
Zde jsem naskočil hned do skupinové fáze, na kterou nemám moc dobré vzpomínky, ale kupodivu jsem zkušenosti zúročil. Tu jsem prošel bez prohry a díky těmto výsledkům jsem se kvalifikoval do vyřazovacích kol. Ale začal jsem v předkole.

Zde jsem narazil na Shamrock Rovers a ty jsem i bez problémů vyřadil. Ale tak trošku jsem to čekal, na ty jsem si velice věřil.
V dalším kole to bylo horší, Boavista byla silným soupeře. Naštěstí mi oba zápasy a dvě vítězství mě posunuli dál. Pro mě dost překvapivě.
S SS Lazio mě čekala konečná, jenže po prvním zápase, kde jsem dlouho vedl 2:0 a říkal si, že to zvládnu, ale bohužel v poslední minutě snížili na 2:1. Do odvety jsme vstoupili velice dobře. První poločas jsme vedli opět 2:0. Zkrátka a dobře Lazio rychle srovnalo a dlouho jsem se klepal, kdy dají další gól a pošlou to do prodloužení. V nastavení dokonce kopali penaltu, ale tu Strouha vychytal a posunul nás do další kola, takže jsme už byli v semifinále.
Rangers, nesnáším je a chtěl jsem je strašně přes ně postoupit, ale bohužel to nevyšlo. První zápas jsme prohráli 2:1, do odvety jsme vstoupili dobře a po základní hrací době jsme vedli 2:1, bohužel jsem na konci prodloužení dostali gól na 2:2 a my skončili.

Na tuto jízdu jsem velice pyšný, myslím, že jsme dvakrát postoupili dost nečekaně a tam kde jsem doufal, že by to mohlo vyjít, tak jsem skončil. Fakt ty kriply nemám rád.

Doufám, že v dalších sezonách se dostanu takhle daleko ještě aspoň jednou.
Obrázek
Obrázek
And everyday I wake,I tell myself a little harmless lie, the whole wide world is mine
Odpovědět

Zpět na „Manažerské zápisníky“