FM Series

Fan stránka o hře Football Manager

Překládáme češtinu zdarma a provozujeme fórum

Toto jsou různé zajímavé rady, které jsme postupně nasbírali na internetu nebo v diskuzích. Článek se bude postupně rozšiřovat.

Hledáte nástroj pro snadné určení ideální role pro hráče? Už hledat nemusíte, takový nástroj je dostupný online a k dispozici zde: https://fm-client-app.vercel.app/.

Zealand ve spolupráci s dalšími lidmi vytvořil (resp. spíše jen zpropagoval) různé nástroje, které je možné najít na adrese https://kelron1.github.io/FMScouting/index.html.

Vyšel osmý díl Kariéry tvého hráče pro FM24, kde Sagi hodnotí aktuální postup v kariéře:

Velmi zajímavý nástroj pro identifikaci hráčů, má však podmínku, že je zapotřebí znát jejich přesné atributy. Hodí se tak nejvíce pro hodnocení vlastních hráčů a jedná se Excel soubor.

Pokud neznáte FM Staga, tak koukněte na www.fmstag.com, kde krom vlastních kanceláří uveřejňuje i své nástroje pro Football Manager. A také píše články pro The Byline.

Nevíte si rady, jak dostat ze hry statistiky rezervních týmů? Popř. jak vůbec ze hry dostat různé statistiky, např. jako tabulku? Tak tento návod je přímo pro Vás!

Nelíbí se Vám tváře generů, které jsou ve hře? Ostatně komu ano! To co bylo ve hře např. v FM13 se s aktuálními modely nedá srovnat. Momentálně jsou obličeje stále škaredší, a proto je zde NewGen Manager a možnost přidat si fotorealistické tváře generů do hry. Vše popisuje Sagi v tomto videu:

...

Nevíte si rady s Add-ony? Rádi byste ve hře měli češtinu, reálné fotky nebo loga? Stažení je jedna věc, pro mnohé ta snazší, ale přidat pak tyto věci do hry, to už může být problém. Vždy záleží na konkrétním operačním systému (Windows, Linux/SteamOS, MacOS), ale princip je pokaždé stejný. Najít adre...

Sagi provedl velkou analýzu rohových kopů, aby určil, jaká strategie je nejlepší. Více ve videu: