FM Series

Fan stránka o hře Football Manager

Překládáme češtinu zdarma a provozujeme fórum

Vyšel desátý díl Kariéry tvého hráče pro FM24, kde Sagi hodnotí aktuální postup v kariéře:

[plugin:youtube]()

Vyšel devátý díl Kariéry tvého hráče pro FM24, kde Sagi hodnotí aktuální postup v kariéře:

[plugin:youtube]()

Zajímá Vás, jestli je možné využít "umělou inteligenci" při hraní Football Managera? Odpověď zní ano. Zdrojů naleznete na internetu více, ale tady se podíváme na jeden konkrétní příklad.

Na Byline vyšel velmi zajímavý článek o zlepšení obrany v rámci FM24. Rozhodl jsem se na něj podívat blíže a přidat k tomu i svůj komentář.

Mentoring je jedna z věcí, kterou manažeři buďto přehlížejí, nebo naopak přeceňují. Tady je krátký výcuc z různých výzkumů a návodů.

Stejně jako u tréninku, se i u rozvoje mládeže objevuje velké množství zdrojů. Mezi ty nejzajímavější patří videa od Zealanda a EBFM. Zde je krátký návod jak rozvíjet mládež.

Máte problém s tréninkem? Nevíte, jak které atributy vylepšovat? Nebo nevíte, jaký trénink použít? Toto vše už vyřešilo mnoho autorů na blozích, na youtube a dalších kanálech. Dnes se podíváme na takový obsáhlejší návod.

Taktika 4-4-2 Diamant pro Real Madrid podle Tomo Artursson - článek vyšel v originálu na blogu.

Mnozí to jistě znají, ale já se přiznám, že ne vždy si pamatuji vše. I proto tady přidávám tento článek, který popíše osobnosti v FM (jejich negativa, ale i pozitiva).

Láká Vás hrát v Jižní Americe? Ale nevíte co si tam počít? Nevadí, FM Grasshopper vytvořil čtyřdílný návod a my si jej zde shrneme.